Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Man~

~Man~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:30

Poszedłem do lekarza i poprosiłem o zbadanie serca i ciśnienia które mierzyłem sobie w domu od kilkunastu dni i było wysokie,pani doktor skierowała mnie do swojej pielęgniarki ta zbadała mnie sprzętem pamiętający pewnie jeszcze lata 70-te i jak tu wierzyć w takie placówki,to jest sztuka dla sztuki

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:32

Kiedy zaczely sie tragedie w slubickim szpitalu?
Kto stal za zwolnieniem bylej dyrektorki?
Dlaczego ja zwolniono i kogo przyjeto na jej miejsce?
Jakie byly tego nastepstwa?
Jakie sa tego konsekwencje?

Jeśli uważasz, że za poprzedniej dyrektorki, a wcześniej dyrektora nie miały miejsca takie przypadki to jesteś Ewka niedoinformowana lub udajesz, że nie nic o nich nie wiesz.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:37

Prawda jest taka, że najlepiej wykształcony personel medyczny w tym miejscowi lekarze pracują w Niemczech. W Słubicach pracuje ten pozostały i "odrzuty" z innych miast.

#24 Jędrek

Jędrek

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1610 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:39

Jak to jest, że w Polsce trudno znaleźć "przyzwoitego i dobrego lekarza", pielęgniarkę zreszta tez ? Ci sami ludzie wyjeżdzajac na zachód stają się dobrymi pracownikami. Szpitale i różne przychodnie, na zachodzie, zabiegaja o naszych medyków. Niemcy, Anglia czy cała Skandynawia. Ci sami ludzie tam potrafią? Przechodż tam jakieś cudowne przemiany, czy CO?Może wszyscy "dobrzy i przyzwoici" juz wyjechali. Tylko czemu jest nadal permanentny drenaz naszej kadry medycznej?

#25 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:47

Jak to jest, że w Polsce trudno znaleźć "przyzwoitego i dobrego lekarza", pielęgniarkę zreszta tez ? Ci sami ludzie wyjeżdzajac na zachód stają się dobrymi pracownikami. Szpitale i różne przychodnie, na zachodzie, zabiegaja o naszych medyków. Niemcy, Anglia czy cała Skandynawia. Ci sami ludzie tam potrafią? Przechodż tam jakieś cudowne przemiany, czy CO?Może wszyscy "dobrzy i przyzwoici" juz wyjechali. Tylko czemu jest nadal permanentny drenaz naszej kadry medycznej?

No nie wiem, może dlatego, że tam zarabiają 6 razy więcej? Zauważ, że to dotyczy nie tylko lekarzy. Nawet sprzątaczki tam lepiej pracują, bo im się bardziej chce. 

#26 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:52

Małe sprostowanie. Nie "słubickich lekarzy", ale "pracujących w słubickim szpitalu". Rotacja personelu jest tak duża, że trudno twarze zapamiętać. Zresztą i Prezes nie jest słubiczaninem, więc komu ma na czymkolwiek zależeć.

Małe sprostowanie. Nie "słubickich lekarzy", ale "pracujących w słubickim szpitalu". Rotacja personelu jest tak duża, że trudno twarze zapamiętać. Zresztą i Prezes nie jest słubiczaninem, więc komu ma na czymkolwiek zależeć.

Nie tłumacz się, czuć w treści żeś medyk (dawniej zwanym cyrulikiem).

Lekarzom w tym mieście DZIĘKUJEMY próbowałem się tam leczyć, za moje składki.

I co dostałem?

Tylko prywatnie ci zimni ludzie widząc banknoty włączają uczucie.

Trudno incognito usiąść na korytarzu przy recepcji i posłuchać? Nie, a wiedza tak nabyta jest bezcenna.

#27 ~LOKIS~

~LOKIS~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:53

Nie będę komentował !!! pozwolę sobie przytoczyć moją wypowiedź, którą umieściłem pod poniższym artykułem (www.slubice24.pl)

Słubicki szpital wysoko w rankingu "Rzeczpospolitej"

poniedziałek, 19 listopada 2012

#10 LOKIS 2012-11-20 12:31

Gratulacje dla pogotowia i izby przyjęć!!!!
W lutym br. o godz. 4.00 wezwałem pogotowie - bóle zawałowe (ból pleców, szczęk, ból w klatce piersiowej). Przyjechali bardzo szybko. Ratownik medyczny stwierdził, że to neuralgia. Ketonal domięśniowo. Ból ustąpił, ale o godz. 7.30 powrócił. Żona wezwała pogotowie bo ja nie byłem w stanie. Szybka reakcja ze strony pogotowia. Ratownik (inna obsada karetki) wykonał EKG i na tej podstawie zostałem zawieziony do szpitala. Na izbie przyjęć przesiedziałem do godz. 10.00 zanim ktokolwiek zainteresował się moim "bólem pleców" (pani która przyjmowała mnie na izbie przyjęć stwierdziła, że są pilniejsze przypadki niż mój ból pleców). Bieganina zaczęła się po 10.00 kiedy lekarz zlecił wykonanie badań krwi potwierdzających zawał. Heparyna dożylnie, nitrogliceryna pod język i garść innych leków, EKG, echo serca. Ok. godz. 14.00 jechałem do Gorzowa Wlkp. Godz. 15.00 leżałem na stole operacyjnym (koronarografia - dwa stendy), a o 16.00 znalazłem się na R-ce. 12 godzin niepewności. Dzięki Bogu żyję !!!
Za takie działania powinni zająć I miejsce w rankingu !!!

Szczere PODZIĘKOWANIA składam jedynie doktorowi MOSZCZUKOWI !!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WTEDY SIĘ UDAŁO W TYM ROKU NIESTETY NIE !!!

WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINIE

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:11

Nie będę komentował !!! pozwolę sobie przytoczyć moją wypowiedź, którą umieściłem pod poniższym artykułem (www.slubice24.pl)

Słubicki szpital wysoko w rankingu "Rzeczpospolitej"

poniedziałek, 19 listopada 2012

#10 LOKIS 2012-11-20 12:31

Gratulacje dla pogotowia i izby przyjęć!!!!
W lutym br. o godz. 4.00 wezwałem pogotowie - bóle zawałowe (ból pleców, szczęk, ból w klatce piersiowej). Przyjechali bardzo szybko. Ratownik medyczny stwierdził, że to neuralgia. Ketonal domięśniowo. Ból ustąpił, ale o godz. 7.30 powrócił. Żona wezwała pogotowie bo ja nie byłem w stanie. Szybka reakcja ze strony pogotowia. Ratownik (inna obsada karetki) wykonał EKG i na tej podstawie zostałem zawieziony do szpitala. Na izbie przyjęć przesiedziałem do godz. 10.00 zanim ktokolwiek zainteresował się moim "bólem pleców" (pani która przyjmowała mnie na izbie przyjęć stwierdziła, że są pilniejsze przypadki niż mój ból pleców). Bieganina zaczęła się po 10.00 kiedy lekarz zlecił wykonanie badań krwi potwierdzających zawał. Heparyna dożylnie, nitrogliceryna pod język i garść innych leków, EKG, echo serca. Ok. godz. 14.00 jechałem do Gorzowa Wlkp. Godz. 15.00 leżałem na stole operacyjnym (koronarografia - dwa stendy), a o 16.00 znalazłem się na R-ce. 12 godzin niepewności. Dzięki Bogu żyję !!!
Za takie działania powinni zająć I miejsce w rankingu !!!

Szczere PODZIĘKOWANIA składam jedynie doktorowi MOSZCZUKOWI !!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WTEDY SIĘ UDAŁO W TYM ROKU NIESTETY NIE !!!

WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINIE

To miałeś cholerne szczęście lub dobra układy z doktorem, że zawieziono Cię do szpitala o wyższych referencjach gdzie wykonano zabieg kardiochirurgiczny. Znam przypadki z tego szpitala, wprawdzie z kilku lat wstecz, ale lekarz ten sam, że postanowiona pacjenta po zawale leczyć farmakologicznie na oddziale naszego szpitala, argumentując, że stan pacjenta nie pozwala na transport. Leczenie w taki sposób był wyrokiem dla pacjenta.

#29 ~baks~

~baks~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:29

Ludzie zastanowcie sie!!!Przeciez gosc nie zostal odeslany tylko mial zaczekac.Gdyby dostal zawalu na poczekalni w szpitalu to moze mialby szanse na uratowanie.Co sie czepiacie soru...w koncu i lek.rodzinnego tez byl i co ?????

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:34

Ludzie zastanowcie sie!!!Przeciez gosc nie zostal odeslany tylko mial zaczekac.Gdyby dostal zawalu na poczekalni w szpitalu to moze mialby szanse na uratowanie.Co sie czepiacie soru...w koncu i lek.rodzinnego tez byl i co ?????

Spychologię czas zacząć !

#31 ~medyk~

~medyk~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:39

Czemu się ludzie dziwicie w szpitalach nie ma miejsca już dla dobrych tylko ekonomów. Szpital nie ma leczyć a zarabiać. Politycy mówią że trzeba sprywayuzowac np szpital w Gorzowie a argumentują to nie ţym by podnieść standard leczenia a ţym ze trzeba wyjść z długów. Wy wtedy przyklaskujecie a później zdziwienie. Każde badanie to koszt dla szpitala więc dobry pracownik medyk to nie ten co chce leczyć pacjenta a ten co przyjdzie robić za grosze bo ma już pięć spraw w toku w prokuraturze i dobry lekarz pielęgniarka to Ci co oleją pacjenta i odeślą z kwitkiem.

#32 ~kapitalista~

~kapitalista~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:47

Co narzekacie, macie wszystko za darmo, teoretycznie bez ograniczeń i jeszcze źle bo trzeba trochę poczekać!?! W łbach wam się poprzewracało. Większość w tym społeczeństwienie płaci składek, bo płaci za nich budzet, a ci co płaca ida po maksymalnym miniumum a chcieli by mieć mityczna Leśna Górę. Tak nie ma nawet w Emiratach Arabskich.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:55

Co narzekacie, macie wszystko za darmo, teoretycznie bez ograniczeń i jeszcze źle bo trzeba trochę poczekać!?! W łbach wam się poprzewracało. Większość w tym społeczeństwienie płaci składek, bo płaci za nich budzet, a ci co płaca ida po maksymalnym miniumum a chcieli by mieć mityczna Leśna Górę. Tak nie ma nawet w Emiratach Arabskich.

To ja bym chciał to "maksymalne minimum" plus to co dodatkowo dołożę, przeznaczyć na leczenie swoje i mojej rodziny zagranicą. Nie chcę być leczony w słubickim szpitalu, bo się boję i nie mam zaufania do personelu i lekarzy. Na dziś nie mam takiego wyboru.

#34 ~Naj~

~Naj~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 11:19

CHCIELIŚCI RZĄDÓW NIEUDACZNIA TUSKA ? NO TO MACIE. A TY PACJENCIE UMIERAJ BO PREMIER JEST NIEUDOLNY A OCHRONA ZDROWIA W POLSCE SIĘGNĘŁA DNA!!!!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 11:19

To ja bym chciał to "maksymalne minimum" plus to co dodatkowo dołożę, przeznaczyć na leczenie swoje i mojej rodziny zagranicą. Nie chcę być leczony w słubickim szpitalu, bo się boję i nie mam zaufania do personelu i lekarzy. Na dziś nie mam takiego wyboru.

Ja tez chciałbym to "minimuma", ale żeby ono było, a nie jak jest teraz iz to Państwo mnie oszukuje, że mam wszystko a w rzeczywistości nic.

#36 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 11:42

Jakie za darmo? Z pensji odciągają mi miesięcznie 1000 zł. składek, a i tak do dentysty trzeba iść prywatnie, badania dzieciom robić prywatnie, bo z kasy za pół roku wolny termin. Pytam się jakie za darmo????? Złodzieje

#37 ~Merlin~

~Merlin~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 11:53

Jacy Wy wszyscy mądrzy jesteście, ciekawe jakby się to stało Waszym bliskim. Szczerze współczuję rodzinie. Nie jest to pierwszy i ostatni przypadek o którym słyszę. Staje się to wręcz nagminnie!! Niestety lekarze są hamscy, beszczelni i w większości niedouczeni a usilnie pozują na najmądrzejszych. W Polsce dobrze umieją tylko filmy o medycynie kręcić. Taka jest niestety polska rzeczywistość. A co do tego że mamy wszystko za darmo i za minimum składek to powiem tylko tak : CHYBA TY IDIOTO!!. Niech mi nie zabierają tych składek to ja się będe leczyć prywatnie! A rodzinie życzę pozytywnego rozwiązania sprawy( jeśli można to tak w ogóle nazwać), aby 'lekarze' ponieśli konsekwencje.

#38 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 12:43

PARCHY LEKARZE = izby szpitalne = NAJGORSZE  DNO banda pajacow ktora pije kawe je paczki i smieje sie z chorych ludzi gdzie ma pacjentow - czekanie po 5-8 godzin syf brud = oto polskie zawszone szpitale i lekarze palanty pajace ktorzy gdzies maja pacjenta

- NA oddzial ratunkowy zglosic sie z biolem = A PARCH  pyta - dlaczego nie do rodzinnego po co pan przyszedl do nas?

oto polskie izby przyjec i szpitale = NAJGORSZE DNO I SYF EUROPY 

#39 ~z Niemodlina~

~z Niemodlina~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 12:45

10 obietnic Donalda T. które już "wyparowały" ze strony www Platformy.

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy.
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty.
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic.
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ.
5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych.
6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012.
7. Wycofamy wojska z Iraku.
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce.
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet.
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Polska zasługuje na cud gospodarczy.
Donald Tusk, 19 października 2007 r.

#40 ~księgowa~

~księgowa~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 13:00

Komu potracają 1000 złotych na kasę chorych? To na ZUS, a na kasę chorych coś koło 200 złotych miesięcznie,trzeba wiedzieć o czym się mówi a np. pobyt na takim OIOM-ie to dziennie blisko 10 tys złotych i to często jest to dla takiego co nawet tych 2 stówek nie płaci. Nie narzekajcie, ci co zarabiaja po kilkanasci tysiecy i więcej to na pewno nie lecza się na kasę chorych. Nie macie pojęcia o relacjach finansowych i realnych pieniądzach o które tutaj chodzi, a więc cicho sza, Cieszyc się z tego co jest, bo niedługo i tego nie będzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych