Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MEBLE ,,SĘK STARE KUROWO"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 12:54

Polecam gość ma duży wybór.Umowy z różnymi dostawcami.Można też tam kupić meble na wymiar.Szukałam mebli wypoczynkowych w Drezdenku,Strzelcach ,Gorzowie a w Kurowie najbardziej mi odpowiadały.

#2 ~sękaty~

~sękaty~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 18:09

gorzej jak już zacznie coś się dziać na gwarancji...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 20:03

Polecam gość ma duży wybór.Umowy z różnymi dostawcami.Można też tam kupić meble na wymiar.Szukałam mebli wypoczynkowych w Drezdenku,Strzelcach ,Gorzowie a w Kurowie najbardziej mi odpowiadały.

Można negocjować ceny. Gość jest przystępny i chyba mało pazerny.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 20:03

Można negocjować ceny. Gość jest przystępny i chyba mało pazerny.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:19

Z TĄ PAZERNOŚCIĄ TO PRZESADZASZ JAK LICZYŁ MI KUCHNIE TO CO TYDZIEŃ BYŁA INNA CENA TYLKO k*** CZEMU WYŻSZA?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2012 - 09:23

Polecam

#7 ~Jana~

~Jana~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 13:14

Byłam entuzjastycznie nastawiona do momentu zakupu. Zamiast umownych 2 tygodni czekałam 5 na małą standardową szafkę. Właściciel sklepu do znudzenia odwlekał sprawę do przysłowiowego"jutra". O jakości mebla też już żal wspominać. Mój błąd -więcej już zakupów tam nie zrobię.

#8 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 20:37

Dementuje wszystkie negatywne opine: gość od kuchni chyba wydziwiał, bo kupowałem kuchnie ze sprzętwm i wszysktko było zgodne z projektem i na czas a co najważniejsze dużo taniej niż u konkurecji, dużo taniej bo miałem wyceny - praktycznie z zmywarkę mam w gratisie. Przy zakupie narożnika a póżniej mebli do salonu jako stały klient dostałem spory rabat. Jeszcze sie nie spotkałem z tak miłą obsługą i można liczyć na fachową pomoc w umeblowaniu mieszkania. Polecam.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 20:39

Super meble, duży wybór, tanio. polecam

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 10:09

Nie polacam tego sklepu gośc wycenił meble na 3700 a zrobiło się 4200 czas oczekiwania z 2 tygodni zrobił się do 5 tygodni . Jak można tak czekac na standartowy zestaw kuchenny ?? no i jeszcze troszkę innych niedociągnięć :( bynajmniej Ja nie polacam

#11 ~OLO~

~OLO~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 14:39

SUPER SKLEP POLECAM I SUPER OBSŁUGA !!!!!!!!!!!!!

#12 ~deka~

~deka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 14:56

POLECAM .....

#13 ~ZADOWOLONY~

~ZADOWOLONY~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 15:29

gościu od tej kuchni za 4200, ciekawa kuchnia standardowa 2,6 za taką cenę w tym sklepie takiej kuchni standardowej nie kupisz chyba że ze złota, poza tym jak kupowałem tam kuchnie to wyraźnie sprzedawca określa termin realizacji i przy nietypowych kuchniach na wymiar to właśnie termin od 4 do 5 tygodni, poza tym wszędzie są takie terminy a nawet dłuższe, ja czekałem na swoją kuchnie naprawdę dużą i wymyśną niespełna 3 tygodnie, gdzie mówiono mi o terminie 4-5 tygodni - miłe zaskoczenie POLECAM
MEBLE SĘK NIE DLA IDIOTÓW

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 12:09

grunt to samemu pisać pochlebnie w swoim temacie. he he he
:ph34r:

pinokio potwierdzam :D

#15 ~kod~

~kod~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 22:47

Widac kiepsko przędzie dlatego swoj temat wrzucil

#16 ~właściciele~

~właściciele~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 13:55

pinokio pewnie od tych kłamstw masz już za duży nos

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 14:57

gościu od tej kuchni za 4200, ciekawa kuchnia standardowa 2,6 za taką cenę w tym sklepie takiej kuchni standardowej nie kupisz chyba że ze złota, poza tym jak kupowałem tam kuchnie to wyraźnie sprzedawca określa termin realizacji i przy nietypowych kuchniach na wymiar to właśnie termin od 4 do 5 tygodni, poza tym wszędzie są takie terminy a nawet dłuższe, ja czekałem na swoją kuchnie naprawdę dużą i wymyśną niespełna 3 tygodnie, gdzie mówiono mi o terminie 4-5 tygodni - miłe zaskoczenie POLECAM
MEBLE SĘK NIE DLA IDIOTÓW

MOŻE TYLKO DLA IDIOTÓW

#18 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 18:07

najlepsze są reklamy , podnoszone są ceny -potem promocja i w rezultacie i tak wyższa cena niż w Strzelcach

#19 ~Beta~

~Beta~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 15:38

Dokładnie z terminami to przesadzają na maxa !!!!

#20 ~Beta~

~Beta~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 15:38

Dokładnie z terminami to przesadzają na maxa !!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych