Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 zbyl30

zbyl30

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 13:33

Pani Marta nie ma żadnego doświadczenia politycznego! To, że ktoś został powołany i odwołany na dość ważne stanowisko w magistracie o niczym nie świadczy. Proszę podać kilka przykładów pracy społecznej lub jakikolwiek przykład angażowania się w działania mające na celu korzyści płynące dla środowiska naszego miasta i gminy. Jaką działalność prospołeczną prowadziła i co zrobiła Pani Marta?! Jej osiągnięcia to na razie zamążpójście i posada u burmistrza. Nie jest z Międzyrzecza i nie zna tutejszego środowiska i jego potrzeb. Nie popadajmy w hipokryzję i nieróbmy bohatera na siłę. Ja swoim skromnym zdaniem będę popierał kogoś kto jest prospołeczny i pomaga ludziom z naszego rejonu, nie wgorączce przedwyborczej ale od dawna i systematycznie. Taki człowiek jest dla mnie najlepszym kandydatem. Komety są piękne ale znikają i nic nie znaczą.

#2 0bserwator

0bserwator

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 16:00

A Pan zna osiągnięcia Pani Marty, czy Panu Pan Zbigniew powiedział co ma Pan napisać ?

Bo to są dokładnie te same słowa, którymi usiłował Hermes obrzydzić Panią Martę społeczeństwu, ale się nie udało.

Jeżeli to Pana autentyczne zdjęcie, to wcale się nie dziwię, że wspiera Pan, Pana Zbyszka - Pańskiego kolegę, który Pana też wspierał w Pana działalności zawodowej.

Użytkownik 0bserwator edytował ten post 09 listopad 2013 - 16:01

#3 _mieszkaniec_

_mieszkaniec_

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 16:08

Ale tutaj zazdrośnikom styki grzeją !!! Jakie to śmieszne, młoda babka rozpędziła "murowanych" kandydatów do fotela burmistrza.

Jest taka satyra pt. "Na króla...", w której wszystkie zarzucane królowi wady stanowią jego zalety.

Już nie wiecie po jaką broń sięgnąć w tej waszej desperacji.

#4 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~

Swojak

• PipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 20:50

Myślę że pani Mazur była by dobrym kandydatem na burmistrza,ale chciałbym dowiedzieć się o pani Mazur coś więcej.

#5 Burmistrz Andrzej

Burmistrz Andrzej

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 20:53

Żeby była reaktywacja musi być aktywacja, a jej nigdy nikt nie widział. Niestety zgadza się z osobami przeciwnymi tej kandydaturze. Ze względu na męża komendanta policji u mnie odpada. Skoro taka dobra jak mówią niektórzy to droga do kariery w swoim interesie otwarta, ale nie w magistracie.

#6 zbyl30

zbyl30

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 10 listopad 2013 - 11:34

A Pan zna osiągnięcia Pani Marty, czy Panu Pan Zbigniew powiedział co ma Pan napisać ?

Bo to są dokładnie te same słowa, którymi usiłował Hermes obrzydzić Panią Martę społeczeństwu, ale się nie udało.

Jeżeli to Pana autentyczne zdjęcie, to wcale się nie dziwię, że wspiera Pan, Pana Zbyszka - Pańskiego kolegę, który Pana też wspierał w Pana działalności zawodowej.

Wywołany do tablicy, odpowiem. Kojarzenie mnie z Panem Zbigniewem jest jak najbardziej trafne. Jest moim kolegą od 1983 roku. Nie piszę nigdy za kogoś i na czyjes polecenie. Jestem otwarty na dyskusję oficjalną i na poziomie. Nie wstydzę się swojego imienia i nazwiska oraz wizerunku. Nazywam się Zbigniew Mazura i porozmawiam z każdym, kto też się przedstawi. Jeżeli stawia Pan tezę, że współpracowałem zawodowo z Panem Zbyszkiem to odpowiadam tak, wszyscy o tym wiedzą bo to żadna tajemnica. Nie wstydzę się tego, że jestem emerytem mundurowym. Mam swoje zdanie i mogę je wyrażać. Jeżeli Pan myśli, że robię to na czyjeś zlecenie to niech Pan zmieni postrzeganie ludzi otaczających Pana. Nie wszyscy skaczą sobie do gardeł. Myślę, że ma Pan tyle kultury i szacunku do uczciwych komentarzy, że przedstawi się i porozmawiamy na odpowiednim poziomie. Jeżeli nie, wydaje Pan o sobie świadectwo, które internauci sami sobie dopowiedzą. Z poważaniem Dyrektor Regionalny EuCO S.A. Zbigniew Mazura.

#7 _mieszkaniec_

_mieszkaniec_

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 10 listopad 2013 - 11:49

Dam Panu radę, Panie Zbyl30.

Jak poruszasz Pan tego rodzaju tematy, pozostań Pan przy imieniu i nazwisku (jeśli już musimy je poznawać na forum|), bo mieszanie tutaj firmy, w której obecnie Panu przyszło pracować, jest lekko nie na miejscu. Strasznie nieprofesjonalnie to wygląda niestety.

A jeżeli chce się Pan pochwalić całym kompletem danych na swój temat, to może jednak warto poszukać innego miejsca.

#8 Wolontariusz

Wolontariusz

Bywalec

• PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 10 listopad 2013 - 12:37

Myślę że pani Mazur była by dobrym kandydatem na burmistrza,ale chciałbym dowiedzieć się o pani Mazur coś więcej.

Obraz wyborcy, przeciętnego mieszkańca, który kocha, ale nie do końca wie za co. Może wyrób sobie opinię o jedynie słusznej kandydaturze, jak poznasz coś więcej.

#9 Kolo12

Kolo12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 listopad 2013 - 12:59

Wywołany do tablicy, odpowiem. Kojarzenie mnie z Panem Zbigniewem jest jak najbardziej trafne. Jest moim kolegą od 1983 roku. Nie piszę nigdy za kogoś i na czyjes polecenie. Jestem otwarty na dyskusję oficjalną i na poziomie. Nie wstydzę się swojego imienia i nazwiska oraz wizerunku. Nazywam się Zbigniew Mazura i porozmawiam z każdym, kto też się przedstawi. Jeżeli stawia Pan tezę, że współpracowałem zawodowo z Panem Zbyszkiem to odpowiadam tak, wszyscy o tym wiedzą bo to żadna tajemnica. Nie wstydzę się tego, że jestem emerytem mundurowym. Mam swoje zdanie i mogę je wyrażać. Jeżeli Pan myśli, że robię to na czyjeś zlecenie to niech Pan zmieni postrzeganie ludzi otaczających Pana. Nie wszyscy skaczą sobie do gardeł. Myślę, że ma Pan tyle kultury i szacunku do uczciwych komentarzy, że przedstawi się i porozmawiamy na odpowiednim poziomie. Jeżeli nie, wydaje Pan o sobie świadectwo, które internauci sami sobie dopowiedzą. Z poważaniem Dyrektor Regionalny EuCO S.A. Zbigniew Mazura.

Tak się przyglądam i nie wytrzymałem - nie mogę już tych tekstów czytać (założyłem konto, żeby coś napisać w temacie).
Chyba Pan się troszeczkę mija z prawdą.
Nie tylko Pana kolega wspierał Pana działalność zawodową gdy pracował Pan w mundurze.
Akurat to widziałem.
Reklamował Pan nawet swoją firmę podczas imprezy na dzień dziecka, którą organizowały w tym roku związki zawodowe.
A związki zawodowe, to chyba społeczna działalność (tak Pan lubi o tym pisać).
A jeżeli Pan reklamuje swoją firmę podczas takiej imprezy, to nie jest to styk społecznej działalności i biznesu ???

A dlaczego na tej imprezie nie było innych, konkurencyjnych dla Pana firm ?
Jak Pan został wybrany ?
Konkurencyjne firmy zostały powiadomione o możliwości wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu ?

Nie oczekuje odpowiedzi na te pytania.

A dla Pana wiedzy, forum jest do wyrażania swoich poglądów (w większości anonimowo) i ja też się nie podpiszę, bo nie muszę.
Jeżeli mylę się w jakimkolwiek zakresie, to proszę o sprostowanie mnie.

#10 Alabama

Alabama

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 10 listopad 2013 - 13:59

Pani Marta nie ma żadnego doświadczenia politycznego! To, że ktoś został powołany i odwołany na dość ważne stanowisko w magistracie o niczym nie świadczy. Proszę podać kilka przykładów pracy społecznej lub jakikolwiek przykład angażowania się w działania mające na celu korzyści płynące dla środowiska naszego miasta i gminy. Jaką działalność prospołeczną prowadziła i co zrobiła Pani Marta?! Jej osiągnięcia to na razie zamążpójście i posada u burmistrza. Nie jest z Międzyrzecza i nie zna tutejszego środowiska i jego potrzeb. Nie popadajmy w hipokryzję i nieróbmy bohatera na siłę. Ja swoim skromnym zdaniem będę popierał kogoś kto jest prospołeczny i pomaga ludziom z naszego rejonu, nie wgorączce przedwyborczej ale od dawna i systematycznie. Taki człowiek jest dla mnie najlepszym kandydatem. Komety są piękne ale znikają i nic nie znaczą.

A ja na miejscu Pani Marty pozwałbym Pana za tę wypowiedź i poprosiłbym Sąd o karę pieniężną na cele społeczne albo pracę prospołeczną, jako wyrok.To będzie jej wkład w działalność społeczną.

Dla Pana wiadomości Pani ta zajmowała trzy wysokie stanowiska w strukturach samorządowych i administracji zespolonej oraz dwa stanowiska pracownicze. Wobec tych faktów wypowiedź Pana narusza jej dobra osobiste.

Pewnie Pani Marta sama się nam przedstawi, gdy zdecyduje się na start w wyborach. Wtedy Pan usłyszy o osiągnię*** i porozmawiacie sobie merytoryczne.

Działalność społeczną prowadziła wielokrotnie, ale nie chwali się tym na prawo i lewo, bo społeczna działalność nie wymaga poklasku.

Użytkownik Alabama edytował ten post 10 listopad 2013 - 14:22

#11 Wolontariusz

Wolontariusz

Bywalec

• PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 10 listopad 2013 - 15:28

A ja na miejscu Pani Marty pozwałbym Pana za tę wypowiedź i poprosiłbym Sąd o karę pieniężną na cele społeczne albo pracę prospołeczną, jako wyrok.To będzie jej wkład w działalność społeczną.

Dla Pana wiadomości Pani ta zajmowała trzy wysokie stanowiska w strukturach samorządowych i administracji zespolonej oraz dwa stanowiska pracownicze. Wobec tych faktów wypowiedź Pana narusza jej dobra osobiste.

Pewnie Pani Marta sama się nam przedstawi, gdy zdecyduje się na start w wyborach. Wtedy Pan usłyszy o osiągnię*** i porozmawiacie sobie merytoryczne.

Działalność społeczną prowadziła wielokrotnie, ale nie chwali się tym na prawo i lewo, bo społeczna działalność nie wymaga poklasku.

A może od razu do łagrów albo pod ścianę z forumowiczem  zbyl30 ? Wyraził swoją opinię, z jego punktu widzenia. Dlatego uważam, że nie powinno być burmistrzów ex mundurowych, ani nikogo z najbliższej rodziny, kandydata związanego z wysoko postawionymi funkcjonariuszami. Skoro pada propozycja objęcia stanowiska, wypadało by przedstawić kandydaturę, nie każdy miał możliwość poznania kandydata.

Alabama nie strasz, bo to nie Halloween. Nie masz odwagi podać samemu do sądu, a chcesz za swoje odczucia wyręczyć się kimś innym ?

#12 zbyl30

zbyl30

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 14:50

Tak się przyglądam i nie wytrzymałem - nie mogę już tych tekstów czytać (założyłem konto, żeby coś napisać w temacie).
Chyba Pan się troszeczkę mija z prawdą.
Nie tylko Pana kolega wspierał Pana działalność zawodową gdy pracował Pan w mundurze.
Akurat to widziałem.
Reklamował Pan nawet swoją firmę podczas imprezy na dzień dziecka, którą organizowały w tym roku związki zawodowe.
A związki zawodowe, to chyba społeczna działalność (tak Pan lubi o tym pisać).
A jeżeli Pan reklamuje swoją firmę podczas takiej imprezy, to nie jest to styk społecznej działalności i biznesu ???

A dlaczego na tej imprezie nie było innych, konkurencyjnych dla Pana firm ?
Jak Pan został wybrany ?
Konkurencyjne firmy zostały powiadomione o możliwości wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu ?

Nie oczekuje odpowiedzi na te pytania.

A dla Pana wiedzy, forum jest do wyrażania swoich poglądów (w większości anonimowo) i ja też się nie podpiszę, bo nie muszę.
Jeżeli mylę się w jakimkolwiek zakresie, to proszę o sprostowanie mnie.

Zostałem poproszony przez Związek Zawodowy, którego jestem członkiem o wsparcie imprezy. Byli współorganizatorami i otrzymałem zgodę na przedstawienie działalności mojej firmy. To takie proste. Działalność związkową znam od podszewki. Zakładałem związki zawodowe i pełniłem w nich funkcje. Obecnie też jestem zaangażowany w działalność związkową i jestem przewodniczącym Koła Terenowego. Ja osobiście nie martwię się o konkurencję i nie mam obowiązku powiadamiania ich o moich działaniach. Organizatorzy pewnie prosili o wsparcie wiele osób i firm ale takowej nie uzyskali.

Pozwolę sobie zauważyć, że działalność społeczna przeważnie wiąże się także z tzw. ziałalnością biznesową. To sponsoring jest jedną z form pozyskiwania środków dla potrzeb działalności społecznej. Dobrze gdy wszyscy mogą zobaczyć kto jest sponsorem. Byłem dumny, że mogłem wesprzeć taką fajną imprezę. Uśmiech dzieciaków był bezcenny. Nikomu też nie narzucałem się z materiałami reklamowymi.

#13 zbyl30

zbyl30

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 14:57

Czyli Pan przyznał, że Hermes to Pan Zbigniew - DOBRE !!!

Ciekawe, czy kierownictwo EuCO wie, że wykorzystując stanowisko prowadzi Pan agitacje przedwyborczą ???

Niczego nie przyznałem, chyba że posiadł Pan sztukę czytania tego co nienapisane.

Proszę na mnie donieść do kierownictwa mojej firmy, pośmiejemy się razem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę mniej jadu w wypowiedziach, dłużej Pan pożyje.

#14 Kolo12

Kolo12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 16:35

To nawet nie wiedziałem, że jest Pan przewodniczącym koła terenowego.
To dopiero ciekawe - działalność przewodniczącego i reklamowanie własnego biznesu na imprezie związkowej.
Super połączenie.
A kto ustalił stawkę i zasady udziału ?
Ponadto niech Pan nie dopisuje ideologii do własnego pomysłu - rozdawanie ulotek nie wywołało uśmiechu u dzieci i bardzo łatwo przypisał Pan sobie sukcesu tej imprezy.
Dla mnie rozdawanie tych ulotek było niesmaczne - baner byłby na poziomie.

Ps. A nie omieszkałem powiadomić zarząd firmy o Pana działaniach. Pozdrawiam.

#15 zbyl30

zbyl30

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 23:17

To dopiero ciekawe - działalność przewodniczącego i reklamowanie własnego biznesu na imprezie związkowej.
Super połączenie.
Ponadto niech Pan nie dopisuje ideologii do własnego pomysłu - rozdawanie ulotek nie wywołało uśmiechu u dzieci i bardzo łatwo przypisał Pan sobie sukcesu tej imprezy.

#16 karim

karim

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 07:29

Super połączenie.

To skoro pan Zbigniew Reklamował swoją firmę na imprezie związkowej , to ja mam małe pytanie do byłego już przewodniczącego związków zawodowych czy w przyszłym roku załatwi mi reklamę partii politycznej na takiej samej imprezie bo jest rok wyborczy . Zaznaczam , że to partia prawicowa . 

#17 Burmistrz Andrzej

Burmistrz Andrzej

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 13:55

To skoro pan Zbigniew Reklamował swoją firmę na imprezie związkowej , to ja mam małe pytanie do byłego już przewodniczącego związków zawodowych czy w przyszłym roku załatwi mi reklamę partii politycznej na takiej samej imprezie bo jest rok wyborczy . Zaznaczam , że to partia prawicowa . 

Jeżeli nie będzie haseł typu oddajcie nam brzozę, albo prowadź marszałku na moskwę, myślę, że dogadacie się.

#18 kleks

kleks

Nowy

• Pip
  • 24 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 17:20

bardzo ciekawa dyskusja proszę o więcej

#19 Grzegorz Majcher

Grzegorz Majcher

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 26 listopad 2013 - 23:07

WTF? Proponuję zmienić zdjęcie. Dłonie o 180 stopni do góry tak żeby nie było widać skrzyżowanych  kciuków! Będzie wyglądać na poczciwego przynajmniej...

Zakładając tak ważny temat proszę go podpisać imieniem i nazwiskiem. Bo jak widzę bohatersko i po męsku CZYJEŚ BYŁO ŁATWO UŻYĆ NIE ?...

Wracając do sedna to:

• Jest wiele osób które w różnych dziedzinach osiągnęły ogromny sukces mimo, że nie mieli doświadczenia, ba nawet szkoły a osiągnęli go tylko dzięki swojej inteligencji a czasami tylko dlatego, że po prostu ktoś dał im szanse i umieli ją wykorzystać.
  • To, że ktoś został powołany o niczym nie świadczy? To znaczy, że Pani Marta "psim szwedem" dostała posadę? Czy też wybrano ją losowo z książki telefonicznej? Bo odwołana to wiemy dlaczego została!
  • Praca w gminie to praca zespołowa. Jak na boisku tylko ,że się nie biega i nie ma porażek bo zawsze można na kogoś zgonić. To na poprzedników, to na zły system itd...
  • Arnold Schwarzenegger urodził się w wiosce Thal na przedmieś*** Grazu w Austrii z został gubernatorem stanu w USA i niestety Austria nie leży w Stanach.
  • Myśląc Twoimi kategoriami nie ma najlepszych kandydatów oprócz tych którzy już są na stanowiskach i mają DOŚWIADCZENIE !! A znając przeszłość kandydatów nie przewidzimy przyszłości. Nie wiemy jak się zaczną wybrani zachowywać w nowej roli w której nie mają doświadczenia. Jedno wiem, że chciałbym ażeby była to osoba uczciwa.

CZY UCZCIWOŚĆ JEST MIARĄ DOBREGO KANDYDATA?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: burmistrz, Marta, dubicki, międzyrzecz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych