Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marketing w sieci Wasze opinie!

reklama internet marketing

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 22:08

Czy ktoś z Was zajmował się kiedyś reklamowaniem swojej firmy w internecie? Jakie macie doświadczenia? Udało się? Pytam, bo ja długo się męczyłam i nie miałam klientów, więc moja firma z trudem wiązała koniec z końcem. Potem okazało się że mam zle pozycjonowaną stronę w sieci i nie potrafie sie przebić.

Dopiero jak zajęli sie mną spece z http://www.biztarget.pl/ to zyskałam drugi oddech. Liczba wejść na stronę mi podskoczyła z pięćdziesięciu dziennie na tysiąc i zaczeli kupować moją biżuterię. Więc zastanawiam się czy coś jeszcze mogę zrobić, bo zatrudniłam kilka osób i chciałabym poznac wasze doświadczenia.

#2 kostekk

kostekk

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 11:21

laboratorium dentytyczne wrocław - http://www.arsprotetica.pl/ miałem zlecenie takiego typu i marketing internetowy pójdzie dobrze, jeśli się ustawi strategie pod odpowiedni target a nie jak niektórzy robią na fejsie, że zainwestują 300zł na reklame i emisja jest na całą Polskę do wszystkich, których nie interesuję zdrowie itd. Strata pieniędzy, ponieważ pójdą zgłoszenia i bezwartościowe lajki.

Dobre SEO to podstawa dla małych firm, a teraz tym bardziej warto to połączyć z YouTubem, Google +, Twitterem i Facebookiem, bo społeczności robią  cuda.

#3 Piblotoq

Piblotoq

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 15:34

Początki z zarabianiem przez swoją stronę internetową są ciężkie, ale warto próbować. Trzeba postawic na portale społecznościowe, pozycjonowanie i reklamy na forach. Na Web Metrics znalazłem kilka fajnych wskazówek.

#4 qwerty89

qwerty89

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 20:25

staram się trochę działać w internecie i wykorzystać jego potencjał do dodatkowego zarabiania.  W internecie niestety jest sporo pokus programów które oferują duże zyski za nic. Na takie coś trzeba uważać. Natomiast ostatnio zwocił moją uwagę projekt pod nazwą MTW czyli Moje - Twoje - Wszystkich. Wystarczy wpisac sobie w google grupa mtw . Startuje za kilka dni. Warto się przyjrzeć bo można zarobić :)

#5 Jolit

Jolit

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 październik 2013 - 10:46

Mam podobne doświadczenia - amataroskie próby reklamy czy pozycjonowania nic nie dawały, a od kiedy korzystam z usług profesjonalnej firmy ( netimage.pl - swoją drogą polecam) podskoczyła mi znacznie liczba zamówień.

#6 webownia

webownia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2013 - 13:49

Ogólnie dużo osób boi się marketingu internetowego, bo tkwią w błędnym przekonaniu, że wiąże się to z dużymi kosztami. Nie ma większej bzdury. Po prostu trzeba wiedzieć co i jak, trzeba znać podstawy, aby móc się tego chwycić i rozpocząć kampanię. Ważne jest, aby przede wszystkim zaistnieć w sieci, nie bać się portali społecznościowych itd. Znajomość podstaw jest kluczowa, wtedy można zacząć działać ;) Jak chcecie coś więcej na ten temat poczytać, polecam artykuł: http://webownia.pl/b...nternetowy.html dzięki niemu będziecie wiedzieli jak wystartować :D

#7 AleksandraN

AleksandraN

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:07

Ogólnie dużo osób boi się marketingu internetowego, bo tkwią w błędnym przekonaniu, że wiąże się to z dużymi kosztami. Nie ma większej bzdury. Po prostu trzeba wiedzieć co i jak, trzeba znać podstawy, aby móc się tego chwycić i rozpocząć kampanię.

Ale żeby to wszystko wiedzieć, trzeba poświęcić swój czas i to sporo czasu. A jeśli sie go nie ma - zapłacić.

Nie wyobrażam sobie działania firmy bez marketingu internetowego, ale też nie mówmy że to jest tania czy darmowa usługa, bo nie jest.

#8 Marek Zielanik

Marek Zielanik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 11:07

najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje sie pozycjonowanie, dobrym rozwiązaniem są też reklamy w google adwrods

#9 garmmo

garmmo

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 19:47

Duzo zależy od branży -jaki towar oferuje, w jakich klientów celuje. W jednym przypadku plakaty i ulotki się sprawdzą, a w innym proste reklamy w internecie. Dużo zależy od branży 

#10 esaa

esaa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 02:24

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie czy social marketing to konieczność. Ponieważ każdy z nas posiada telefon komórkowy, według mnie dobrym rozwiązaniem może okazać się także marketing mobilny. Masowa wysyłka wiadomości tekstowych nie zawsze oznacza nachalne reklamy, platformy typu serwersms wykorzystywane są często w kampaniach lojalnościowych.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, internet, marketing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych