Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LUBNIEWICE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3176 odpowiedzi w tym temacie

#2381 ~lubniewiczanka~

~lubniewiczanka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 17:05

Nawet w kościele ksiądz dziś ogłaszał, że market Dino poszukuje pracowników (kasjer-sprzedawca) i żeby się zgłaszać.

#2382 ~Ziutek~

~Ziutek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:06

Nawet w kościele ksiądz dziś ogłaszał, że market Dino poszukuje pracowników (kasjer-sprzedawca) i żeby się zgłaszać.

zauważcie, że dopiero po wpisach forumowiczów, coś w tej sprawie się ruszyło! Ludzie zauważyli że coś tu nie gra i nagle w gminie w ekspresowym tempie znalazł się sposób na informowanie mieszkańców o pracy, nawet z ambony!

#2383 ~Kurcze Pieczone~

~Kurcze Pieczone~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:46

Polecam artykuł który wczoraj wyczytałem na temat "niezależnego" wójta Deszczna, który bardzo kocha Deszczno, od jakiegoś czasu kocha też bardzo Lubniewice...ale dziwnym trafem, chce zostać prezydentem Gorzowa...(źródo Blog nad Wartą)

Kurczak przejedzie się na wirażu, albo żużlowiec na kurczaku...

Pierwszorzędna impreza nie musi oznaczać pierwszego wyniku w wyborach. Paradoksalnie - dwóch ewentualnych kontrkandydatów w wyborach ma identyczny problem: ogromna grupa podziwiających, ale niewielki elektorat wyborczy...

Jeśli ktoś chce wiedzieć jak się promuje gminę i organizuje dużą imprezę masową, to proszę bardzo - po lekcje do wójta Deszczna Jacka Wójcickiego. Lepszego w regionie nie ma, a on sam - kolokwialnie rzecz ujmując - "z , potrafi ulepić bat" (...)

Wójt Wójcicki mierzy jednak dalej i wyżej, a jego festynowe wędrówki pod pachę z b. szefem "Stali Gorzów" Władysławem Komarnickim dają wiele do myślenia - obaj mają ten sam problem. Komarnicki jest autorem sukcesu żużlowców i nikt mu tego nie odbierze, a Wójcicki wypromował podmokłą i zaindyczoną gminę do pierwszej ligii w Powiecie Gorzowskim. Pierwszy jest animatorem żużlowego show dla kilku tysięcy osób, które nie chodzą na wybory, a jeśli już, to mają sprecyzowane poglądy, a drugi organizuje monumentalną imprezę dla garstki swoich wyborców oraz całej reszty - która przyjeżdża z Gorzowa i nie wie nawet kim jest wójt Deszczna(...)

Pojawia się problem - obaj "niezależni" kandydaci kierują energię i środki nie tam gdzie trzeba, choć tego typu zabiegi coś dam dadzą. Gdyby jednak doszło do przedterminowych wyborów prezydenckich, to mają duży problem, bo na firmamencie pojawi się trzeci niezależny kandydat, ale tym razem z solidnym poparciem rosnącego w siłę Stowarzyszenia "Tylko Gorzów" i środkami finansowymi: b. poseł i senator, a dziś gorzowski przedsiębiorca Jacek Bachalski. Jeśli zestawić skojarzenia, które w polityce są ważne: żużel - Komarnicki, najlepsza impreza - Wójcicki oraz służba zdrowia - Bachalski, to ten ostatni dyskwalifikuje swoich rywali bezwzględnie. Dochodzą kolejne atuty - lista wyborcza na prezydenta miastra układana jest nie według partyjnych zasług, lecz według alfabetu, a to oznacza iż pierwszy będzie Bachalski.

Tak będzie jeśli wybory będą miały charakter przedterminowy, ale wszystko może się zdarzyć i wybory mogą się odbyć w ustawowym terminie, a wtedy wszystko się zmieni. Wójcicki nie będzie mógł kandydować na wójta i prezydenta miasta jednocześnie- więc odpuści, Komarnicki też już nie zaryzykuje - ma społeczne uznanie, a kolejna przegrana to dla niego dyshonor. Tymaczsema Bachalski nie ma nic do stracenia i może zawalczyć o wygraną na całego(...)

Wniosek jest jeden - kandydaci niezależni powinni się modlić, aby wybory były przedterminowe, ale wtedy nie wszystkim dopisze szczęście: kurczak przejedzie się na wirażu, albo żużlowiec na kurczaku..."

#2384 ~Kurcze Pieczone~

~Kurcze Pieczone~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:51

a tu trochę lepsza rozdzielczość :)

Kurczak przejedzie się na wirażu, albo żużlowiec na kurczaku...

Pierwszorzędna impreza nie musi oznaczać pierwszego wyniku w wyborach. Paradoksalnie - dwóch ewentualnych kontrkandydatów w wyborach ma identyczny problem: ogromna grupa podziwiających, ale niewielki elektorat wyborczy...

Jeśli ktoś chce wiedzieć jak się promuje gminę i organizuje dużą imprezę masową, to proszę bardzo - po lekcje do wójta Deszczna Jacka Wójcickiego. Lepszego w regionie nie ma, a on sam - kolokwialnie rzecz ujmując - "z , potrafi ulepić bat" (...)

Wójt Wójcicki mierzy jednak dalej i wyżej, a jego festynowe wędrówki pod pachę z b. szefem "Stali Gorzów" Władysławem Komarnickim dają wiele do myślenia - obaj mają ten sam problem. (...)

Pojawia się problem - obaj "niezależni" kandydaci kieruą energię i środki nie tam gdzie trzeba, choć tego typu zabiegi coś dam dadzą. Gdyby jednak doszło do przedterminowych wyborów prezydenckich, to mają duży problem, bo na firmamencie pojawi się trzeci niezależny kandydat, ale tym razem z solidnym poparciem rosnącego w siłę Stowarzyszenia "Tylko Gorzów" i środkami finansowymi: b. poseł i senator, a dziś gorzowski przedsiębiorca Jacek Bachalski.

Jeśli zestawić skojarzenia, które w polityce są ważne: żużel - Komarnicki, najlepsza impreza - Wójcicki oraz służba zdrowia - Bachalski, to ten ostatni dyskwalifikuje swoich rywali bezwzględnie. Dochodzą kolejne atuty - lista wyborcza na prezydenta miastra układana jest nie według partyjnych zasług, lecz według alfabetu, a to oznacza iż pierwszy będzie Bachalski.

Tak będzie jeśli wybory będą miały charakter przedterminowy, ale wszystko może się zdarzyć i wybory mogą się odbyć w ustawowym terminie, a wtedy wszystko się zmieni. Wójcicki nie będzie mógł kandydować na wójta i prezydenta miasta jednocześnie- więc odpuści, Komarnicki też już nie zaryzykuje - ma społeczne uznanie, a kolejna przegrana to dla niego dyshonor. Tymaczsema Bachalski nie ma nic do stracenia i może zawalczyć o wygraną na całego(...)

Wniosek jest jeden - kandydaci niezależni powinni się modlić, aby wybory były przedterminowe, ale wtedy nie wszystkim dopisze szczęście: kurczak przejedzie się na wirażu, albo żużlowiec na kurczaku..."

z Blogu nad Wartą

#2385 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:53

Forum zachowuje od dłuższego czasu wysoki poziom i dobrze by było by tak zostało. Jeżeli przedstawiamy swoje racje, to róbmy to w sposób logiczny i kulturalny...
SPOKO BYŁY WŁODARZ MA GORSZYCH ZWOLENNIKÓW PIJAKÓW I WŁAMYWACZY NIESTETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W życiu niestety jest tak że trzeba liczyć tylko na siebie. Niektórzy myśleli że ci młodzi włodarze (np. nasz włodarz p. Tomuś) chcą zmienić świat, poprawić byt uciemiężonej społeczności itd. itp. a tu niestety ZONK:) Oni po prostu znaleźli swój sposób na życie tzn. po co się męczyć dla prywaciarza jeżeli można nieźle żyć na państwowej posadzie. Niezła płaca, znajomości i bezkarność czy można trafić lepiej ? Jeżeli ma się raptem trzydzieści parę lat to najlepsza fucha w życiu

(...) Piecdziesiat pare - tez dobra fucha. A o tych wlamywaczach prosze troche wiecej, potwierdzam na 100 pro/

#2386 ~ProLubniewice~

~ProLubniewice~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 15:17

Krotko i na temat!!!

Mam 30 lat....od urodzenia mieszkam w Lubniewicach. Od dawna co jakis czas spojrze tutaj na forum.... Od razu zaznacze, ze nie jestem zwolniczka zadnego z burmistrzow...ani tego bylego ani obecnego...

Cudow nie ma...nie bylo i nie bedzie....kazdemu dogodzic rowniez sie nie da....
Zal mi po prostu tych zwolennikow P. Jasnikowskiego, ktorzy bardzo aktywnie wypisuja....najgorsze brednie i oczerniaja nowego Burmistrza..

Wiem tylko jedno....i jedno pamietam....( nawet glupi to zauwazy.... ) te wspaniale czasy, kiedy to Lubniewice tetnily zyciem za czasow....P. Kruczkowskiego..... i te ostatnie miesiace przypominajace taki wlasnie obraz pod wladza P. Jaskuly. Takich Lubniewic wlasnie mi brakowalo....pozwole sie wypowiedziec takze w imieniu wielu innych osob.., z ktorymi na ten temat rozmawialam...

Niestety te parenascie lat pomiedzy...stracone....
Nie oczerniam tutaj P. Jasnikowskiego....ze wszystko zrobil zle....bylo wiele inwestycji, ktore pomogly gminie...., ale czy bylo zycie....na pewno nie!

Lubniewice sa miejscowoscia turystyczna...z tego zyja....im wiecej turystow tym wiecej sponsorow, pieniedzy.... inwestycji....dla gimny, dla lokalnych dzialaczy, sklepow...a takze samych mieszkancow...

Znow z przyjemnoscia patrze na to co dzieje sie w Lubniewicach, na coraz to wieksza ilosc turystow....., na nowe miejsca, inwestycje, zmiany.... nie majac przy tym na uwadze wylacznie wlasnych korzysci....!

Ciesze sie, ze moge odetchnac..nowym swiezym powietrzem!!

Prosze bardzo, mozecie zaczac krytykowac.....mojej odpowiedzi, juz na tym forum nie ujrzycie..

"Zawiść nie bardzo szkodzi temu, przeciw komu jest skierowana, ten bowiem może łatwo ją zlekceważyć, a widzi przecież, że zawistnik sam się ośmiesza. Szkodzi jednak samemu zawistnemu i przyprawia go o męki".........

#2387 ~Tyrystyczna gruszka na wie~

~Tyrystyczna gruszka na wie~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:00

Lubniewice to miejscowość turystyczna??? A ilu mieszkańców utrzymuje się tutaj z turystyki??? W mojej rodzinie nikt! Zwłaszcza w tym sezonie :"turystycznym"

#2388 ~też tutejsza~

~też tutejsza~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 20:54

Krotko i na temat!!!

Mam 30 lat....od urodzenia mieszkam w Lubniewicach. Od dawna co jakis czas spojrze tutaj na forum.... Od razu zaznacze, ze nie jestem zwolniczka zadnego z burmistrzow...ani tego bylego ani obecnego...

Zal mi po prostu tych zwolennikow P. Jasnikowskiego, ktorzy bardzo aktywnie wypisuja....najgorsze brednie i oczerniaja nowego Burmistrza..

Wiem tylko jedno....i jedno pamietam....( nawet glupi to zauwazy.... ) te wspaniale czasy, kiedy to Lubniewice tetnily zyciem za czasow....P. Kruczkowskiego..... i te ostatnie miesiace przypominajace taki wlasnie obraz pod wladza P. Jaskuly. Takich Lubniewic wlasnie mi brakowalo....pozwole sie wypowiedziec takze w imieniu wielu innych osob.., z ktorymi na ten temat rozmawialam...

Nie oczerniam tutaj P. Jasnikowskiego....ze wszystko zrobil zle....bylo wiele inwestycji, ktore pomogly gminie...., ale czy bylo zycie....na pewno nie!

Lubniewice sa miejscowoscia turystyczna...z tego zyja....im wiecej turystow tym wiecej sponsorow, pieniedzy.... inwestycji....dla gimny, dla lokalnych dzialaczy, sklepow...a takze samych mieszkancow...

Znow z przyjemnoscia patrze na to co dzieje sie w Lubniewicach, na coraz to wieksza ilosc turystow....., na nowe miejsca, inwestycje, zmiany.... nie majac przy tym na uwadze wylacznie wlasnych korzysci....!

Prosze bardzo, mozecie zaczac krytykowac.....mojej odpowiedzi, juz na tym forum nie ujrzycie..

"Zawiść nie bardzo szkodzi temu, przeciw komu jest skierowana, ten bowiem może łatwo ją zlekceważyć, a widzi przecież, że zawistnik sam się ośmiesza. Szkodzi jednak samemu zawistnemu i przyprawia go o męki".........

hmmm, coż powiedzieć, podziwiam Twój entuzjazm i gratuluję dobrego samopoczucia, moje niestety jest wprost przeciwne....ale poematów wyglaszać nie będę bo zaraz tu będzie riposta, ze pewnie jstem od Jaśnikowskiego i wypisuję na jego korzyść. Powiem tylko, teraźniejszość mnie zawodzi częściej niż zadowala, a "małe kroczki" nie są odpowiedzią na obiecanki wieeelkie z kampanii wyborczej. To tyle powiem i pozdrawiam mieszkańców oraz burmistrzów obecnego i byłego i nawet Kruczkowskiego.

#2389 ~observatorrka~

~observatorrka~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:24

hmmm, coż powiedzieć, podziwiam Twój entuzjazm i gratuluję dobrego samopoczucia, moje niestety jest wprost przeciwne....ale poematów wyglaszać nie będę bo zaraz tu będzie riposta, ze pewnie jstem od Jaśnikowskiego i wypisuję na jego korzyść. Powiem tylko, teraźniejszość mnie zawodzi częściej niż zadowala, a "małe kroczki" nie są odpowiedzią na obiecanki wieeelkie z kampanii wyborczej. To tyle powiem i pozdrawiam mieszkańców oraz burmistrzów obecnego i byłego i nawet Kruczkowskiego.

Podobała mi się Twoja szczera i trafna refleksja! :)

#2390 ~Lubuszanka~

~Lubuszanka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 20:30

dobry wieczór wszystkim:) przeglądam to forum z zaciekawieniem...czy to prawda co niektórzy wypisują, że burmistrz gminy zatrudnia do opieki nad dziećmi matkę, a do obsługi sekretariatu córkę? Jakoś nie chce mi się wierzyć... Tak czy inaczej z tego forum zauważyłam, że wasz burmistrz preferuje kobiece otoczenie, a to chyba zdrowy objaw, no nie? Choć z drugiej strony, może to budzić również rożne podejrzenia, sama nie wiem. Wiem natomiast, że często w grubej polityce zbyt dużo kobiet, które są zbyt blisko rodzi poważne problemy. Pokazały to zresztą różne afery, nawet te na szczeblu ogólnopolskim. Osobiście uważam, że otaczanie się przez mężczyznę samymi kobietami, choć jest zdrowym objawem, to jednak może budzić podejrzenia i nie służy. Warto zachować pewną równowagę! Z pewnością z zaciekawieniem nie raz zajrzę na ten wątek. Jest jednym z najpopularniejszych na forum lubuskiej w województwie lubuskim.

#2391 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 20:48

Witam wszystkich!
Wiecie coś na temat "Lubniewiczanki" jak to wszystko działa? podobno można tam zapisac dzieci do trampkarzy. Do kogo się zgłosic?

#2392 ~sympatyk piłki~

~sympatyk piłki~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 08:02

Może kontakt z Maciejem Kilinkiewiczem, który jest nowym prezesem klubu? Widzę światełko w tunelu dla Lubniewiczanki, rzeczywiście coś się ruszyło, starają się pozyskiwać nowych członków. mają profil na facebook i nową stronę internetową, widziałem

#2393 ~A za miedzą to się dzieje~

~A za miedzą to się dzieje~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 10:16

Byłam dzisiaj na spotkaniu w Domu Kultury na spotkaniu w sprawie pracy, które organizowała gmina wraz z Urzędem Pracy. To co tam widziałam można wyrazic jednym słowem: SZOK. Podczas tego wielkiego spędu ( bo tak to trzeba nazwać ) poszukiwali ludzi na stanowiska do sortowania warzyw . Obecni na tym spotkaniu byli róznie przedstawiciele m.in. z Ośrodka POmocy Społęcznej, Gminy i Urzedu Pracy . W czasie spotkania burmistrz m.in. ubliżał zebranym ludzią i straszył że jak ktoś odmówi przyjęcia pracy to wstrzyma wszytkim dodatki i zapomogi bo ma takie prawo ( bo jak to wyraził, on ma listy i wie kto odmówił ). Stwierdził że powinniśmy mu być wdzięczni i że w Sulęcinie ludzie są wybredni i nie chce im się pracować. Między zebranymi a burmistrzem wywiązała się ostra dyskusja o warunkach pracy, warunkach zatrudnienia, umowach. W czasie tej dyskusji burmistrz wściekł się do tego stopnia że nie pozwalał wypowiedzić się osobą które pracowały już w tej firmie i zarzucały mu kłamstwo... o mało co a nie pobił pewnej kobiety, która dzielnie ukazywała prawdę jak to jest w tej Holenderskiej firmie naprawdę. Co ten człowiek wygadywał podczas spotkania i jak straszył nas to dosłownie się w głowie nie mieści. To nadaje się do jakiejś gazety. Jestem w szoku, że ktoś taki stoi na czele naszej gminy. Na koniec powiem tak: Na nic komu magistraty jak jest człowiek chamowaty.

A czego sie spodziewac po takim czlowieku ktory jezdzil pol zycia ciagnikiem w PGErze.???Teraz pan i wladca na swoich wlosciach.Dorwal sie do wladzy i ludzi ma za nic,aby jemu w d..e bylo cieplo!!!

Czytał ktos może nowy wątek na lubuskiej o aferze z Deptuchem pt. skandaliczne zachowanie burmistrza? Ciekawe czy gazeta lubuska się tym zainteresuje!? Dobrze, że nasz urząd gminy taki nie jest i trzya się z dala od sulęcińskiej władzy.

cyt. z wątku
Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:33
Byłam dzisiaj na spotkaniu w Domu Kultury na spotkaniu w sprawie pracy, które organizowała gmina wraz z Urzędem Pracy. To co tam widziałam można wyrazic jednym słowem: SZOK. Podczas tego wielkiego spędu ( bo tak to trzeba nazwać ) poszukiwali ludzi na stanowiska do sortowania warzyw . Obecni na tym spotkaniu byli róznie przedstawiciele m.in. z Ośrodka POmocy Społęcznej, Gminy i Urzedu Pracy . W czasie spotkania burmistrz m.in. ubliżał zebranym ludzią i straszył że jak ktoś odmówi przyjęcia pracy to wstrzyma wszytkim dodatki i zapomogi bo ma takie prawo ( bo jak to wyraził, on ma listy i wie kto odmówił ). Stwierdził że powinniśmy mu być wdzięczni i że w Sulęcinie ludzie są wybredni i nie chce im się pracować. Między zebranymi a burmistrzem wywiązała się ostra dyskusja o warunkach pracy, warunkach zatrudnienia, umowach. W czasie tej dyskusji burmistrz wściekł się do tego stopnia że nie pozwalał wypowiedzić się osobą które pracowały już w tej firmie i zarzucały mu kłamstwo... o mało co a nie pobił pewnej kobiety, która dzielnie ukazywała prawdę jak to jest w tej Holenderskiej firmie naprawdę. Co ten człowiek wygadywał podczas spotkania i jak straszył nas to dosłownie się w głowie nie mieści. To nadaje się do jakiejś gazety. Jestem w szoku, że ktoś taki stoi na czele naszej gminy. Na koniec powiem tak: Na nic komu magistraty jak jest człowiek chamowaty.

#2394 ~Polityk~

~Polityk~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 12:07

Kolego, z tego co wiem i widać na różnych spotkaniach w miejscach publicznych to pan Deptuch i Pan Jaskuła to JEDEN team. Koledzy! Są podobni i ze sposobu bycia, a nawet z wyglądu, może dlatego tak ich do siebie ciągnie:)

#2395 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 12:45

Lubniewice to miejscowość turystyczna??? A ilu mieszkańców utrzymuje się tutaj z turystyki??? W mojej rodzinie nikt! Zwłaszcza w tym sezonie :"turystycznym"

Owszem Lubniewice są miejscowością turystyczną. Pytasz kto w Lubniewicach utrzymuje się z turystyki to cię oświecę. Pracownicy Stilonu, Leśnej i wszystkich innych ośrodków wypoczynkowych, SPA oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych i ich rodziny. A także właściciele i pracownicy sklepów w których turyści robią zakupy i restauracji i barów w których turyści jedzą i piją i wielu innych. Więc nie wypisuj głupot że Lubniewice nie są miejscowością turystyczną

#2396 ~Tyrystyczna gruszka na wie~

~Tyrystyczna gruszka na wie~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 13:02

Owszem Lubniewice są miejscowością turystyczną. Pytasz kto w Lubniewicach utrzymuje się z turystyki to cię oświecę. Pracownicy Stilonu, Leśnej i wszystkich innych ośrodków wypoczynkowych, SPA oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych i ich rodziny. A także właściciele i pracownicy sklepów w których turyści robią zakupy i restauracji i barów w których turyści jedzą i piją i wielu innych. Więc nie wypisuj głupot że Lubniewice nie są miejscowością turystyczną

To w takim razie większość miejscowości w Polsce jest turystycznych! Takie turystyczne eldorado:) Gdzie nie pójdziesz to sklep, gospodarstwo agro lub hotelik lub ośrodek... Tak więc nie jesteśmy oryginalni w tej swojej turystyce, no nie? A może oświeć mnie bardziej: ilu mieszkańców gminy jest zatrudnionych w tychże ośrodkach i porównaj z ilością mieszkańców gminy, któzy, by pracują wyjeżdźają do pracy do Sulęcina, Skwierzyny, Gorzowa, Berlina, Londynu, Honolulu? :) czekam na Twą wiedzę z niecierpliwością :)

#2397 ~lin~

~lin~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 17:44

Krotko i na temat!!!

Krotko i na temat!!!

Zdecyduj się ..... /masz 30 lat? czy masz ich znacznie więcej/ bo tęskniąc do tak odległych czasów które wspominasz można wysnuć wniosek, że nosiłeś/łaś wtedy gacie w zębach! Mnie nie musisz żałować kiedy wyraźnie opowiadam się za byłym! Żal mi takich dupków,którzy podszywają się za np. małolata lub kogoś tam innego i pieprzą głupoty o cudzie życia w okresie wakacyjnym!!! Nie zauważam niczego szczególnego w tym jak przebiegał w tym roku sezon wakacyjny w naszej miejscowości!!! To jakieś cholerne klakierstwo powtarzam z naciskiem na KLAKIERSTWO takich jak ty!! Zatrzymałeś/łaś się wczasach WŁAŚNIE socjalistycznych. Wyraźnie czuję to po twojej wypowiedzi. Moja kondycja finansowa oraz moich znajomych nigdy nie zależała od sezonu turystycznego. A doskonale wiem jako mieszkaniec, że turystyka jest dla wielu tylko dodatkiem do dochodów. Nieliczni ( można ich policzyć na palcach jednej ręki , a i to nie wszyscy z nich mieszką u nas) utrzymują się z turystyki. Jednak twierdzę, że to ich prywatny wybór tak jak wybieranie każdej innej profesji. Dlatego to oni są odpowiedzialni za swoje wybory tak jak i my musimy być odpowiedzialni za swoje. Inwestyjemy w edukację naszych dzieci ale nie wiemy czy będą w swoich zawodach pracować! Tak naprawdę Lubniewice nigdy nie były typową miejscowością turystyczną !!!!!! Zawsze o takie miano ubiegały się! A, że czasy właśnie te, które z takim utęsknieniem wspominasz, przyniosły wiele zmian finansowania itp. itd.... to ta perspektywa niestety przestała być możliwa do zrealizowania. Możemy jedynie być miejscowością weekendową! Na cały sezon NIKT nie ma przestosowanej bazy.

Pozdrawiam, życzę pomimo wszystko byś nie brał/ ła zbyt głębokiego oddechu bo są tacy z jego bliskiego otoczenia, którym to nowe świeże powietrze baaaaaaaardzo zaszkodziło!

#2398 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 19:09

Tak czytam te wasze głupoty i nie wiem czy śmiac sie czy płakac jedni oczerniają drugich,ale zarówno obecny jak i BYŁY burmistrz nic nie zrobił dla naszych młodych PIŁKARZY o boisku nie wspomne
APELUJE DO WSZYSTKICH RODZICÓW NASZYCH MŁODYCH PIŁKARZY ,CZY CHCECIE ABY WASZE POCIECHY ZAMIAST UPRAWIAC SPORT -PALILI PAPIEROSY,PILI PIWO I KRADLI.APELUJE RÓWNIEŻ DO RODZIN TYCHZE PIŁKARZY GŁOSUJCIE TYLKO NA TEGO BURMISTRZA I RADNYCH KTÓRZY FAKTYCZNIE COS ZROBIĄ DLA NASZYCH POCIECH A NIE TYLKO OBIECUJĄ o wiecznym braku pieniedzy na piłke nożna zarówno seniorów i oczywiscie nasze młode pokolenie nie wspomne.
Mecze to jedyna rozrywka dla wszystkich w naszych LUBNIEWICACH

#2399 ~Valente:)~

~Valente:)~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 20:09

Tak czytam te wasze głupoty i nie wiem czy śmiac sie czy płakac jedni oczerniają drugich,ale zarówno obecny jak i BYŁY burmistrz nic nie zrobił dla naszych młodych PIŁKARZY o boisku nie wspomne
APELUJE DO WSZYSTKICH RODZICÓW NASZYCH MŁODYCH PIŁKARZY ,CZY CHCECIE ABY WASZE POCIECHY ZAMIAST UPRAWIAC SPORT -PALILI PAPIEROSY,PILI PIWO I KRADLI.APELUJE RÓWNIEŻ DO RODZIN TYCHZE PIŁKARZY GŁOSUJCIE TYLKO NA TEGO BURMISTRZA I RADNYCH KTÓRZY FAKTYCZNIE COS ZROBIĄ DLA NASZYCH POCIECH A NIE TYLKO OBIECUJĄ o wiecznym braku pieniedzy na piłke nożna zarówno seniorów i oczywiscie nasze młode pokolenie nie wspomne.
Mecze to jedyna rozrywka dla wszystkich w naszych LUBNIEWICACH

Może gdyby były wyniki, byłyby pieniądze na rozwój piłki w naszej gminie.

#2400 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 20:30

przyłączam sie do apelu a ci co piszą o wynikach sa bezpłodnymi degeneratami,może oberwą w bramie od młodego pijaka lub cpuna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych