Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LDK

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 13:38

to jest skanda czy ten człowiek Krychowski całkiem zgłupial do reszty chyba tak .Organizując tą swoją chorą impreze w niedziele wyjąc mi pod oknem do póznej godziny ku uciesze emerytów i garstki młodzieży nie przyszło mu do tego pustego łba ze są w Lubsku ludzie którzy muszą wcześnie wstawać do pracy [w przeciwieństwie do Krychowskiego i jego drużyny co to cały tydzień nic nie robią i się budzą w niedziele]i ciężko zapier....c na utrzymanie rodziny chyba nie zdaje sobie sprawy.gdyby ten człowiek miał coś pod kopułą zorganizował by impreze w sobote ja bym był zadowolony i wielu mieszkańców Osiedla , a tak na promowaniu swojej osoby[ dla mnie to zwykły pozer ]skończyło się Kiedy władze miasta zareagują na zachowonie Dyrektora LDKu ten człowiek to obraz nędzy i rozpaczy Lubskiej kultury a może naszemu kochanemu Burmistrzowi będzie wył pod oknem ze swoimi smętnymi rytmami to jesteśmy za!!!!!!! pozdrawiam pana BURMISTRZA BAKALARZA TROSZKE POMYŚLUNKU

opieram Cie w 100% ta impreza była bardzo dobrym pomysłem lecz nie w niedzielę kiedy na rano do pracy i tym bardziej że po godzinie 22 nikt nie raczył nawet trochę ściszyć. Choć jestem młody i byłem na tej imprezie to nie popieram tego co do głośności skrzeczenia Krychowskiego, a nawiasem mówiąc jestem ciekaw czy wziął coś za to że grał w niedziele czy to było tak spontanicznie dla emerytów. Normalni ludzie chodzą do pracy a emeryci mają czas więc niech balują w sobotę a nie niedziele

#22 ~inny mieszkaniec~

~inny mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 12:11

pomysł dobry tylko wykonanie do bani dobrze napisane ten człowiek jest skończony i jeszcze dwa lata męczarni z tym pozerem OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY POPIERAM ciekawe gdzie teraz bedzie wył może w lesie

#23 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 13:09

moim zdaniem jest to bezpłatny happening przedwyborczy na koszt LDK, wybory samorządowe co raz bliżej i wątpie czy Krychowski odpuści sobie strart w wyborach na burmistrza. Bardzo mnie zastanawia dlaczego włąsnie akurat to Krychowski osobiście grał i śpiewał, skoro wielu młodych ludzi współpracuje z LDK i mogli by to zrobić z pewnością za darmo no i o wiele ładniej... Trochę dziwne, że "dyrektor" gra na osiedlowych imprezach hehe no ale cóż liczmy na to, że za dwa lata coś się zmieni w samorządzie jak i władzach...oby tylko nie na gorsze

#24 ~inny mieszkaniec~

~inny mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 14:02

już ci wyjaśniam zachowanie Krychowskiego chodzi o artykuły w regionalnej na temat jego osoby jakoby by on nie pił na imprezie hehehehe mieszkańcy wiedzą i widzą pijanego Krychowskiego na scenie a teraz głupa pali jaki on jest super i po artykułach wzioł się za robote hehe wszystko z dyskietek leci .ale nie wycie tego muzyka :)

#25 ~~mieszkanka~~

~~mieszkanka~~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 19:10

Widzieliscie konto na nk pana K?...hahaha! order usmiechu! chyba smiechu!!!
Ale nie wiecie ile on ma sympatykow...oczywiscie do butelki,ale pojda za nim,same szychy z Lubska zrobia mu reklame i bedzie dalej...biedne to nasze miasto,jak sie okazuje pijaczyny rzadza Lubskiem...o zgrozo!!!

#26 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 21:25

Z zupełnym zażenowaniem czytam opinie "światłych-inaczej" na temat działalności LDK i Pana L.K.
Po pierwsze bardzo niewiele osób dostąpiło zaszczytu aby być posiadaczem ORDERU UŚMIECHU.
To nie jest zwykłe odznaczenie nadawane przez znajomości, układy, ale na to wyróżnienie trzeba sobie naprawdę zasłużyć, przyznają to oznaczenie dzieci, a forma głosowania jest naprawdę demokratyczna. Sprawdzcie ile osób może pochwalić się takim wyróżnieniem.
Zupełnie nie nie rozumiem tak zorganizowanej ( bo jest to według mnie działalność sterowana ) nagonki. Być może Pan L.K. nie jest artystą klasy Ewy Demarczyk, czy Michała Bajora, ale dla Was są do "Himalaje Kultury". Mam nadzieję, że w swoim zacietrzewieniu i zawziętości potraficie dostrzec choć odrobinę dobrego co uczynił dla miasta Pan L.K. Nie wnikam w jego morale, czy wypił piwo przed, czy po pracy. Pamietajmy o tym co robił, także dobrze i czy dzieki niemu choć raz spędziliśmy miło czas. Pozdrawiam wszystkich zaniepokojonych jakością kultury ( co wyraża się w Państwa wypowiedziach, z resztą bardzo kulturalnych i godnych ) i życzę dobrego samopoczucia. Jeżeli Was na to jeszcze stać.

#27 ~~niezadowolony~~

~~niezadowolony~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 08:24

'Obiektywny' 30.07.2009 napisał: "...Po pierwsze bardzo niewiele osób dostąpiło zaszczytu aby być posiadaczem ORDERU UŚMIECHU.To nie jest zwykłe odznaczenie nadawane przez znajomości, układy, ale na to wyróżnienie trzeba sobie naprawdę zasłużyć, przyznają to oznaczenie dzieci, a forma głosowania jest naprawdę demokratyczna..."
OJ! nie do końca jest to prawda, po pierwsze dzieci "teoretycznie" przyznają to odznaczenie, ale praktycznie to dorośli typują kandydatów "namawiają dzici i wystepują w ich imieniu" z wnioskiem (klasyczne wykorzystanie naiwności małoatów poprzez socjotechniki dorosłych). Nigdy nie uwierzę, że robią to same z własnej woli!

"... Sprawdzcie ile osób może pochwalić się takim wyróżnieniem..."
to zupełnie nie ma znaczenia

Zupełnie nie nie rozumiem tak zorganizowanej /.../ nagonki. Być może Pan L.K. nie jest artystą klasy /.../ ale dla Was są do "Himalaje Kultury".
OJ! 'Obiektywny' zniża sie do poziomu tych, których krytykuje!

"...Mam nadzieję, że w swoim zacietrzewieniu i zawziętości potraficie dostrzec choć odrobinę dobrego co uczynił dla miasta Pan L.K...."
ale tylko O D R O B I N Ę...

"...Nie wnikam w jego morale, czy wypił piwo przed, czy po pracy...."
Niby drobiazg, ale ma znaczenie - zwłaszcza w przypadku OSÓB PUBLICZNYCH!

"...Pamietajmy o tym co robił, także dobrze i czy dzieki niemu choć raz spędziliśmy miło czas..."
Pamiętamy, jednak lektura wypowiedzi wskazuje na czas mininy Pana LK, parafrazując wypowiedź słynnego AL: "LK musi odejsC!"

"Pozdrawiam wszystkich zaniepokojonych jakością kultury ( co wyraża się w Państwa wypowiedziach, z resztą bardzo kulturalnych i godnych ) i życzę dobrego samopoczucia. Jeżeli Was na to jeszcze stać..."
pozdrawiamy Pana 'Odpowiedzialnego' zadowolonego z jakości kultury (co wyraża się w Jego wypowiedzi, z resztą bardzo kulturalnej i godnej) i życzymy dobrego samopoczucia. Jeżeli Pana na to jeszcze stać.

#28 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 12:42

to jest skanda czy ten człowiek Krychowski całkiem zgłupial do reszty chyba tak .Organizując tą swoją chorą impreze w niedziele wyjąc mi pod oknem do póznej godziny ku uciesze emerytów i garstki młodzieży nie przyszło mu do tego pustego łba ze są w Lubsku ludzie którzy muszą wcześnie wstawać do pracy [w przeciwieństwie do Krychowskiego i jego drużyny co to cały tydzień nic nie robią i się budzą w niedziele]i ciężko zapier....c na utrzymanie rodziny chyba nie zdaje sobie sprawy.gdyby ten człowiek miał coś pod kopułą zorganizował by impreze w sobote ja bym był zadowolony i wielu mieszkańców Osiedla , a tak na promowaniu swojej osoby[ dla mnie to zwykły pozer ]skończyło się Kiedy władze miasta zareagują na zachowonie Dyrektora LDKu ten człowiek to obraz nędzy i rozpaczy Lubskiej kultury a może naszemu kochanemu Burmistrzowi będzie wył pod oknem ze swoimi smętnymi rytmami to jesteśmy za!!!!!!! pozdrawiam pana BURMISTRZA BAKALARZA TROSZKE POMYŚLUNKU

Długo namyślałam się z napisaniem, ale coś wam powiem. Wszyscy piszecie o L.Krychowskim jaki to on jest i co robi. Może czasami i robi żle. Ale pokażcie mi kto jest takim ideałem. Gdyby nie Krychowski to ta nasza kultura całkiem by upadła. Ile ten człowiek zrobił dla lubska. Myślę że więcej niż kiedyś Palcat co powcinał drzewka i rozp.....ł naszą gospodarkę. Czy tego chce społeczeństwo? Wystarczy spojżeć na inne miasta które tak prowadzą działalność kulturalną w mieście, np. Żary, czy Gubin. Czy chcecie takiej działalności? Myślę że jesteśmy aktywnym miastem. To co się ma tych imprez, to nie może być podyktowane i krytykowane przez grupę nieprzyjaznych LDK-owi osób. Czy takie oszołomy jak Morajko, Kluge, Szymański i wreszcie słynny Jorguś /czytaj Strzałkowski/ mogą dyktować co będzie robił LDK- to jest chyba porąbane. Niech się wezną do normalnej pracy , a nie żerować na okazjach. Co zaś się tyczy Bakalaża, to myślę że nikt tu się nikogo nie boi. Działania naszego włodarza są rozsądne i głęboko przemyślane.

#29 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 12:44

Z zupełnym zażenowaniem czytam opinie "światłych-inaczej" na temat działalności LDK i Pana L.K.
Po pierwsze bardzo niewiele osób dostąpiło zaszczytu aby być posiadaczem ORDERU UŚMIECHU.
To nie jest zwykłe odznaczenie nadawane przez znajomości, układy, ale na to wyróżnienie trzeba sobie naprawdę zasłużyć, przyznają to oznaczenie dzieci, a forma głosowania jest naprawdę demokratyczna. Sprawdzcie ile osób może pochwalić się takim wyróżnieniem.
Zupełnie nie nie rozumiem tak zorganizowanej ( bo jest to według mnie działalność sterowana ) nagonki. Być może Pan L.K. nie jest artystą klasy Ewy Demarczyk, czy Michała Bajora, ale dla Was są do "Himalaje Kultury". Mam nadzieję, że w swoim zacietrzewieniu i zawziętości potraficie dostrzec choć odrobinę dobrego co uczynił dla miasta Pan L.K. Nie wnikam w jego morale, czy wypił piwo przed, czy po pracy. Pamietajmy o tym co robił, także dobrze i czy dzieki niemu choć raz spędziliśmy miło czas. Pozdrawiam wszystkich zaniepokojonych jakością kultury ( co wyraża się w Państwa wypowiedziach, z resztą bardzo kulturalnych i godnych ) i życzę dobrego samopoczucia. Jeżeli Was na to jeszcze stać.

Bardzo rozbawił mnie twój tekst napisałeś Himalaje Kultury bardziej pasuje ostatni poziom w kopalni wegla kaminnego wymień chociaż jedną rzecz co ten człowiek zrobił dobrego dla Lubska tylko z Festiwalem nie wyjeżdżaj bo to nie jest jego pomysł tylko zerżnoł z Jarocina Krychowski to jest nasz lokalny OJCIEC DYREKTOR co to emerytami sie obstawił i dziećmi cieżko pokrzywdzonymi przez los i robi na nich swoją kariere i tyle jego zasłóg dla naszego miasta

#30 ~~budzik~~

~~budzik~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 16:58

A co on robi? pokazuje mlodziezy ze i podczas pracy mozna pic! alkoholik!!!

#31 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 19:22

[quote name='~gość~' date='31.07.2009, 13:42:00' post='168822']
Długo namyślałam się z napisaniem, ale coś wam powiem. Wszyscy piszecie o L.Krychowskim jaki to on jest i co robi. Może czasami i robi żle. Ale pokażcie mi kto jest takim ideałem. Gdyby nie Krychowski to ta nasza kultura całkiem by upadła. Ile ten człowiek zrobił dla lubska. Myślę że więcej niż kiedyś Palcat co powcinał drzewka i rozp.....ł naszą gospodarkę. Czy tego chce społeczeństwo? Wystarczy spojżeć na inne miasta które tak prowadzą działalność kulturalną w mieście, np. Żary, czy Gubin. Czy chcecie takiej działalności? Myślę że jesteśmy aktywnym miastem. To co się ma tych imprez, to nie może być podyktowane i krytykowane przez grupę nieprzyjaznych LDK-owi osób. Czy takie oszołomy jak Morajko, Kluge, Szymański i wreszcie słynny Jorguś /czytaj Strzałkowski/ mogą dyktować co będzie robił LDK- to jest chyba porąbane. Niech się wezną do normalnej pracy , a nie żerować na okazjach. Co zaś się tyczy Bakalaża, to myślę że nikt tu się nikogo nie boi. Działania naszego włodarza są rozsądne i głęboko przemyślane.
Chora kobieto z Ciborza uciekłaś czy już na taką chorobe jaką cierpisz brakuje lekarstw ,ten post wazeliniarsko w d*** wchodzący to tylko dowodzi twego prymitywizmu nikt normalny widzący stan Lubskiej kulturu takich majaków osoby chorej psychicznej by nie pisał nawiązując do nazwisk które napisałaś są to ludzie normalni którym leży dobro Lubskiej kultury oszołom pełni funkcje dyr. LDKa którego nagle oświeciło po artykułach w gazecie że jeszcze są inni mieszkańcy lubska nie tylko emeryci i dzieci niepełnosprawne którym szczerze współczuje w przeciwieństwie do Krychowskiego który żeruje na ich kalectwie ta grupa jak twierdzisz nieprzyjazna Ldkowi to nie tylko te osoby ludzi jest wiecej tylko do tych twoich dwoch tik taków[mózgu] nie dociera że tak może być a włodarze naszego miasta mają nas w rozsądnym i głebokim powarzaniu na koniec weż od swego guru KETONAL nie maść połknij i idż spać następnego posta to podpisz ellen będzie wiadomo o kogo chodzi poz. mieszkańców Lubska którym leży dobro naszego miasta i Lubskiej kultury nie kierowanej przez jakiegoś człowieczka

#32 ~nie smaczne~

~nie smaczne~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 20:33

co ty za głupoty wypisujesz nieszczęśliwa kobieto szastanie nazwiskami jest karalne osobiście znam dwie osoby wyżej wymienione i są to porządni ludzie ciężko pracujący w przeciwieństwie do obsady DOMU NIEROBA TERESY Z. MIROSŁAWA G. MARZENY K. JANUSZA O. IZABELA K. ŁUKASZ S. I NAJLEPSZY MUZYK ŚWIATA LESZEK J. śmiech na sali z takich pracowników kultury odnoście Zar i Gubina pewnie tacy sami nieudacznicy jak w Lubsku tylko u nas jest Festiwal a u nich nie czyli pechozol :rolleyes:

#33 ~~hehe~~

~~hehe~~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2009 - 14:45

co ty za głupoty wypisujesz nieszczęśliwa kobieto szastanie nazwiskami jest karalne osobiście znam dwie osoby wyżej wymienione i są to porządni ludzie ciężko pracujący w przeciwieństwie do obsady DOMU NIEROBA TERESY Z. MIROSŁAWA G. MARZENY K. JANUSZA O. IZABELA K. ŁUKASZ S. I NAJLEPSZY MUZYK ŚWIATA LESZEK J. śmiech na sali z takich pracowników kultury odnoście Zar i Gubina pewnie tacy sami nieudacznicy jak w Lubsku tylko u nas jest Festiwal a u nich nie czyli pechozol :rolleyes:

Zapomniałeś dodać synka Krychowskiego po co go zatrudnił ? bo synek

#34 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2009 - 14:53

zapomniałaś dodać kobieto jak Krychowski zatrudnił pedofila w LDKa tego też nie wiedziałać czy nie chcesz wiedzieć? skoro takie mądrości piszesz zaraz napiszesz żę nie wiedział wiedział

#35 ~dobre~

~dobre~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 13:02

popieram twoje zdanie odnośnie Zar i Gubina tam są takie sztuki jak u nas i nie mają na czym się ślizgać ilu takich nieudaczników typu Krychowski i jego podwładych jest w Polsce szkoda pisać o takich ciamajdach :(

#36 ~oooj~

~oooj~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2009 - 22:39

popieram twoje zdanie odnośnie Zar i Gubina tam są takie sztuki jak u nas i nie mają na czym się ślizgać ilu takich nieudaczników typu Krychowski i jego podwładych jest w Polsce szkoda pisać o takich ciamajdach :(

przeciesz wujaszek Krycho....ki to alkoholik i przekręt!!!!!męda jedna najgorsze???????

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych