Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kurs języka Niemieckiego dla bezrobotnych i poszukujących pracy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dariusz-Grużliński

Dariusz-Grużliński

Zmieniający świat na lepszy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9465 postów

Napisano 17 maj 2011 - 17:32

Dołączona grafika
Gdy byłem zarejestrowany w Urzędzie pracy jako osoba poszukująca pracy już na początku br. zadawałem kilkakrotnie pytanie Pani Kierownik Marii Masztalesz czy będzie kurs języka Niemieckiego dla bezrobotnych bo w końcu otwiera się rynek pracy od maja a większość ludzi nie zna języka swoich sąsiadów. Ktoś mi odpowiedział iż należy się samemu uczyć. Owszem może i tak ale bezrobotnego nie stać na płatny kurs a po za tym motywacja stawienia się na takim kursie i bezpośrednia nauka gdzie można się spytać o dany problem to co innego. No i stało się. Pani kierownik poprzez pewne ustalenia i dobrej woli Zespołu Szkół i tutaj ja osobiście chylę głowę i bardzo dziękuję pomogło zorganizować kurs. Dwaj wolontariusze przy pomocy nauczyciela germanistyki uczą nas języka sąsiadów. Zakupiliśmy książki każdy na własną rękę.
Jedni potrafią więcej inni mniej. Z tego co wiem zapisanych jest ponad 20 bezrobotnych.
Moim zdaniem to bardzo dobra inicjatywa. Mam nadzieję iż po wakacjach będziemy mogli kontynuować naukę. Ja osobiście jestem zielony z tego języka i potrafię bardzo mało.
Serdecznie pozdrawiam Zespół Szkół oraz Urząd Pracy za możliwość nauki języka niemieckiego.
Dariusz Gruźliński "MIAMI"
Dołączona grafika

Właśnie dziś nie martwię się.
Właśnie dziś nie złoszczę się.
Jestem uprzejmy dla wszystkich.
Uczciwie zarabiam na życie lub ciężko pracuję nad sobą.
Jestem wdzięczny za wszystko co mnie spotyka.

INFORMACJA - Każdej osobie w dniu jego urodzin ( za okazaniem dokumentu tożsamości ) wyczyszczę za darmo w ramach prezentu dla solenizanta wszystkie posiadane buty - Telefon kontaktowy 783077578 "MIAMI"
Jedynie czego oczekuję to poczęstunku urodzinowego torta wraz z kawą Dołączona grafika

#2 marcini

marcini

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 13:17

Witam mam możliwość za darmo przystąpić do kursu w firmie Gowork:
kursy niemieckiego warszawa
Wie ktoś czy warto i czy da się czegoś nauczyć. z niemieckiego jestem totalnie zielony.

#3 Mr.Lord.Miami

Mr.Lord.Miami

Zawodowiec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 779 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 13:50

Witam mam możliwość za darmo przystąpić do kursu w firmie Gowork:
kursy niemieckiego warszawa
Wie ktoś czy warto i czy da się czegoś nauczyć. z niemieckiego jestem totalnie zielony.

Warszawa?
Zielony ?
WIARA-MĘSTWO-WALKA

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 14:03

Ja osobiście jestem zielony z tego języka i potrafię bardzo mało.
Nie da się ukryć to widać :D

#5 Mr.Lord.Miami

Mr.Lord.Miami

Zawodowiec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 779 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 14:06

Ja osobiście jestem zielony z tego języka i potrafię bardzo mało.
Nie da się ukryć to widać :D

Dołączona grafika
Ja też jestem zielony i lubię kolor zielony.
Zielony to kolor nadziei a to moja druga matka.
Ich Libe Dich - trochę się mówi i pisze - ;)
WIARA-MĘSTWO-WALKA

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 19:15

Ich Libe Dich - trochę się mówi i pisze - ;)

Faktycznie trochę. Dwa błędy w 3 wyrazach.

#7 Mr.Lord.Miami

Mr.Lord.Miami

Zawodowiec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 779 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 19:36

Ach ale wiadomo o co chodzi. :P
WIARA-MĘSTWO-WALKA

#8 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 20:14

Nigdy z matematyki dobry nie bylem ale wydaje mi sie, ze jeden blad w libe zamiast liebe.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 20:36

Nigdy z matematyki dobry nie bylem ale wydaje mi sie, ze jeden blad w libe zamiast liebe.

I małą literą.

#10 ~myrmidon~

~myrmidon~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 11:55

Witam
Tak na poważnie czy korzystał ktoś może z darmowych kursów:
kurs języka niemieckiego w warszawie
proszę o szybką odpowiedź !!!

#11 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 15:52

Dołączona grafika
Gdy byłem zarejestrowany w Urzędzie pracy jako osoba poszukująca pracy już na początku br. zadawałem kilkakrotnie pytanie Pani Kierownik Marii Masztalesz czy będzie kurs języka Niemieckiego dla bezrobotnych bo w końcu otwiera się rynek pracy od maja a większość ludzi nie zna języka swoich sąsiadów. Ktoś mi odpowiedział iż należy się samemu uczyć. Owszem może i tak ale bezrobotnego nie stać na płatny kurs a po za tym motywacja stawienia się na takim kursie i bezpośrednia nauka gdzie można się spytać o dany problem to co innego. No i stało się. Pani kierownik poprzez pewne ustalenia i dobrej woli Zespołu Szkół i tutaj ja osobiście chylę głowę i bardzo dziękuję pomogło zorganizować kurs. Dwaj wolontariusze przy pomocy nauczyciela germanistyki uczą nas języka sąsiadów. Zakupiliśmy książki każdy na własną rękę.
Jedni potrafią więcej inni mniej. Z tego co wiem zapisanych jest ponad 20 bezrobotnych.
Moim zdaniem to bardzo dobra inicjatywa. Mam nadzieję iż po wakacjach będziemy mogli kontynuować naukę. Ja osobiście jestem zielony z tego języka i potrafię bardzo mało.
Serdecznie pozdrawiam Zespół Szkół oraz Urząd Pracy za możliwość nauki języka niemieckiego.
Dariusz Gruźliński "MIAMI"

Jak byłam w Urzędzie Pracy w czerwcu ,to wisiała karteczka ,że kurs został odwołany z braku chętnych.Oczywiście zapytałam się Pani czy aby na pewno ,powiedziała ( z uśmieszkiem ) ,że bezrobotni nie chcę uczyć się języka !!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 15:58

To ,że ktoś sobie walnie karteczkę w UP to za mało .Dlaczego np. na stronie internetowej UP nie są ogłaszane takie kursy.Nie każdy bezrobotny jest zorientowany a ile można wydzwaniać i się pytać,potem zdziwienie ,że bezrobotni nie chcą się uczyć.

#13 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 21:15

Darek to jak jest z tym kursem on jest czy go nie ma ?

#14 Dariusz-Miami

Dariusz-Miami

Dariusz Gruźliński

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4323 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 05:49

Darek to jak jest z tym kursem on jest czy go nie ma ?

Już nie ma i nie będzie.
Było chętnych ale chęci uciekły. Więc rozwiązano kurs którzy prowadzili wolontariusze.
TEMPO DI VOLARE..........

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 09:03

Ja bym miła prośbę do szanownych Pań z UP ,proszę ogłaszać naukę języków oraz wszelkie szkolenia( na które i tak nikt się nie załapuje..) na stronie internetowej ,żyjemy w XXI wieku.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 09:12

Na stronie internetowej jedna oferta pracy -szok.Jeśli w ogóle są jakieś ciekawsze oferty(jeśli można to tak nazwać ) pracy to w ten sam dzień już są nieaktualne i nie ma szans aby podejść i zgłosić swoją chęć.Czegoś tutaj nie rozumiem .......a Wy ?

#17 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 22:39

Witajcie!

A co sądzicie o kursie niemieckiego dla opiekunek w szkole ekspresja? Też można dostać dofinansowanie z urzędu pracy.

Był ktoś z Was może na takim kursie?

http://ekspresja.inf...la-opiekunek,17

Pozdrawiam,
Jadzia

#18 ~czerkawski~

~czerkawski~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 00:37

Witajcie!

A co sądzicie o kursie niemieckiego dla opiekunek w szkole ekspresja? Też można dostać dofinansowanie z urzędu pracy.

Był ktoś z Was może na takim kursie?

http://ekspresja.inf...la-opiekunek,17

Pozdrawiam,
Jadzia

Nooo Jadzia!! z tego linku to wynika raczej ,ze lowisz pracownice do niemieckich domow starcow ,ewentualnie do prywatnych prykow ,Jako pomoc.Ten kurs ,to jest typowy niemicki tematyczny ,czyli dla osob ktore maja sie potem opiekowac osobam i zniedoleznialymi.kto wytrzyma taka ilosc godzin intensywnego kursu ? to sie mija z celem ,ale mysle ,ze za toba stoi jakas firma posrednctwa pracy ,ktora zgarnie te wlaSCIWE PIENIADZE.a zlowieni pracownicy beda zapierdzielac za ochlapy. :blink:

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 09:47

Nooo Jadzia!! z tego linku to wynika raczej ,ze lowisz pracownice do niemieckich domow starcow ,ewentualnie do prywatnych prykow ,Jako pomoc.Ten kurs ,to jest typowy niemicki tematyczny ,czyli dla osob ktore maja sie potem opiekowac osobam i zniedoleznialymi.kto wytrzyma taka ilosc godzin intensywnego kursu ? to sie mija z celem ,ale mysle ,ze za toba stoi jakas firma posrednctwa pracy ,ktora zgarnie te wlaSCIWE PIENIADZE.a zlowieni pracownicy beda zapierdzielac za ochlapy. :blink:

Czerkawski mam również odczucie, że Jadzia nie za darmo robi za naganiaczkę.

#20 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 10:06

Nie pytam kto wytrzyma taka ilosc godzin tylko kto byl na takim kursie i moze cos powiedziec

Proszę o rzeczowe odpowiedzi, a nie o wylewne subiektywne opinie osób wrogo nastawionych do innych...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych