Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Księgowość internetowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Księgowość internetowa~

~Księgowość internetowa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 07:30

Interesuje mnie księgowość internetowa
Sporo dowiedziałem się pod tym linkiem, ale interesuje mnie jeszcze jednak kwestia - czy faktycznie taka księgowość wychodzi tak bardzo tanio?

#2 ~ksiegaonline.pl~

~ksiegaonline.pl~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 13:38

Jeśli samodzielnie potrafisz to robić to jest dużo taniej. Na ksiegaonline.pl możesz sam prowadzić albo zlecić to firmie.

Sporo dowiedziałem się pod tym linkiem, ale interesuje mnie jeszcze jednak kwestia - czy faktycznie taka księgowość wychodzi tak bardzo tanio?

#3 olka123

olka123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 październik 2011 - 21:19

Sama zdecydowałam się na księgowość internetową po niemiłych problemach ze swoją księgową .Na początku miałam obawy ,bo nie wiedziałam jak to będzie z tą księgowością online. Zdecydowałam się jednak i nie żałuję .Wybrałam program szybkafaktura.pl .Przez trzy miesiące gratis ,więc można sobie wypróbować .Potem ceny też są przyzwoite .Polecam .

Użytkownik olka123 edytował ten post 20 październik 2011 - 21:21

#4 olka123

olka123

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 październik 2011 - 21:19

Sama zdecydowałam się na księgowość internetową po niemiłych problemach ze swoją księgową .Na początku miałam obawy ,bo nie wiedziałam jak to będzie z tą księgowością online. Zdecydowałam się jednak i nie żałuję .Wybrałam program szybkafaktura.pl .Przez trzy miesiące gratis ,więc można sobie wypróbować .Potem ceny też są przyzwoite .Polecam .

#5 olka123

olka123

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 październik 2011 - 21:23

Przepraszam za dwa posty takie same .Przez przypadek mi się wysłały .

#6 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 23:59

szybkafaktura.pl ? ja właśnie zaczynam korzystać a dokładniej z projektu Wirtualnego Biura gdzie jest ten program z pakietem Microsoft Office, na razie fajnie się sprawdza chociaż powoli to sobie rozpracowuję. Dobrze, że jest pomoc techniczna bo ise przydaje, ja jestem zielona w te klocki

#7 ~invoicer.pl~

~invoicer.pl~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 13:15

#8 ~invoicer.pl~

~invoicer.pl~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 13:18

Polecam zupełnie za darmo portal invoicer.pl - mała księgowość + fakturowanie, do prowadzenia magazynu madar.mobi

A jeśli kogoś interesuje pełna księgowość polecam madar7.pl za niewielkie pieniążki 50 zł/miesięcznie

#9 ~wuwuzela~

~wuwuzela~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 13:25

A ja polecam petra24 - wygodne, bezpieczne, sprawdzone, niedrogie

mają fajną stronę, wszystkiego możesz dowiedzieć się szybko, dobra Pomoc!
pierwszy program z normalnymi opisami dla ludziuf -uff, a nie pół-księgowych, fajne ikony, czytelne zestawienia,

dwa pierwsze miesiące sprawdziła mi też kuzynka-księgowa, tak dla bezpieczeństwa i wysło ok

#10 Claudi

Claudi

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 czerwiec 2012 - 12:22

oczywiście że taniej, ja mam http://www.faktura-program.com.pl/ i jeżeli chodzi o koszty to mogę powiedzieć że bez porównania

#11 ~pelcia~

~pelcia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:16

Tutaj masz porównanie różnych firm - księgowość internetowa.
Może dojdziesz do pewnych wniosków...

#12 ~adelllla~

~adelllla~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 21:40

Tzw księgowość internetowa w dzisiejszych czasach staje się co raz bardziej popularna. Wśród moich znajomych prowadzących własne firmy przoduje szybkafaktura ze względu na dostęp on line i łatwość w korzystaniu .Za pomocą szybkiej faktury można nie tylko wypełniać faktury ale także prowadzić pełną ksiegowość firmy, wypełniać deklaracje, rozliczać listy płac itp.

#13 amelka.dokra

amelka.dokra

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 13:22

Zgadzam sie w 100%. Internet się cały czas rozwija. Coraz więcej osób z niego korzysta. Dlatego przewiduję, że księgowość internetowa to księgowość przyszłości.

Polecam ciekawy artykuł, który z pewnością pomoże rozwiać pewne wątpliwości:

http://poradnik.wfir...dla-oszczednych

#14 kornel

kornel

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2013 - 14:42

To jest oczywiste, że usługi księgowe przez internet będą coraz popularniejsze. Sam od niedawna wykupioną pełną księgowość online http://taxcare.pl/ks...ksiegi-handlowe - nie narzekam na tego typu usług. W żaden sposób nie odczuwam potrzeby, aby mieć umowę ze stacjonarnym biurem rachunkowym. Tak więc jeśli przez internet wychodzi taniej, to dlaczego nie korzystać?

#15 pelsoni

pelsoni

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 29 październik 2013 - 11:55

Ja mimo wszystko uważam, że standardowa księgowość jest najbardziej skuteczna. Biuro 12tka z którego korzystam na Śląsku jest fizyczne, więc jak mam problem to do nich idę i wiem z kim rozmawiam. A nie tylko w sieci, z anonimem.

#16 isa75

isa75

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 12:03

Planuję założyć własną firmę i pytałam w mojej miejscowości ile kosztuje księgowa. Cena jest kosmiczna poza tym nie raz słyszałam że popełniają błędy. Wolę nie ryzykować. Znajoma korzysta z programu do księgowania firmy Infakt i jest zadowolona. Przesłała mi ostatnio ich reklamę http://www.infakt.pl/gmw/gra jest tam możliwość testowania. Jak tylko założę DG zacznę testować.

#17 ewa777

ewa777

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 11:12

Księgowość to bardzo dobra dziedzina, warto jest kształcić się w tym zakresie, bo w każdej firmie taka wiedza jest potrzebna. Wszelkie szkolenia podatkowe, kadrowo-płacowe, kursy księgowe i rachunkowe są organizowane przez BDO. Wiodąca firma audytorsko-konsultingowa zatrudniająca fachowców przeprowadzających szkolenia w sposób praktyczny na zasadzie ćwiczeń i case study. Mogę Wam polecić przeprowadza zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte.

#18 AleksandraN

AleksandraN

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:05

Osobiście wolę jednak kontakt z drugim człowiekiem, zwłaszcza w kwestii podatków.

Jeśli księgowość to tylko w firmie, do której można pójść, znaleźć, usiąść, dopytać, porozmawiać.

#19 Moonepl

Moonepl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:05

Ja na twoim miejscu równiez wybrałbym księgowość stacjonarną, według mnie sprawdzona księgowa jest znacznie lepsza niż jakaś firma interentowa. 

#20 aleksandra165

aleksandra165

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 13:34

Jeśli interesuje Cię księgowość internetowa, a dopiero rozpoczynasz przygodę z własnym biznesem zajrzyj na stronę programaktywizacja.pl. Program Aktywizacja to pomoc dla młodych przedsiębiorców w calu zaoszczędzenia ich cennego czasu oraz pieniędzy. W ramach inicjatywy otrzymasz gamę narzędzi internetowych m.in. do prowadzenia księgowości online oraz fakturowania. Wszystko zupełnie za darmo przez najbliższy rok. :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych