Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

krosno odrzańskie forum lubuskiej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~grzegorz321~

~grzegorz321~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 02:09

witam, dlaczego wchodząc na Krosno Odrzańskie na forum nic nie mogę napisać, zablokowane całe forum... Czyżby szukająca sensacji gazeta lubuska broni ludzią dostępu do forum, do wpisywania swojego zdania? jak to możliwe w XXI wieku w niby państwie demokratycznym... a wiem, przecież to gazeta lubuska... ostatni raz jestem na jej łamach i na pewno ją zbojkotuję i zaprosze do tego innych, a już napewno mój kiosk jej nie rozprowadzi, przykro mi, bo od lat czytywałem tą gazetę

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 07:44

witam, dlaczego wchodząc na Krosno Odrzańskie na forum nic nie mogę napisać, zablokowane całe forum... Czyżby szukająca sensacji gazeta lubuska broni ludzią dostępu do forum, do wpisywania swojego zdania? jak to możliwe w XXI wieku w niby państwie demokratycznym... a wiem, przecież to gazeta lubuska... ostatni raz jestem na jej łamach i na pewno ją zbojkotuję i zaprosze do tego innych, a już napewno mój kiosk jej nie rozprowadzi, przykro mi, bo od lat czytywałem tą gazetę

Spadaj buraku,naucz się pisać! !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 09:01

Dlatego, że Stańczak wrócił do gazety, czy prokuratura już wyjaśniła malwersacje 4 mln. w Verte, czy prokuratura chce wyciszyć sprawe?

#4 ~voxpopuli~

~voxpopuli~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 09:11

Ilość durniów na 1 tysiąc mieszkańców jest w Krośnie o wiele wyższa aniżeli średnia krajowa.Dlatego przyblokowali Wam forum.Teraz mogą pisać tylko zarejestrowani,to bardzo dobrze.Wszelkie inne próby szukania przyczyn nie mają sensu i logiki :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 09:13

Mało tego, że Gazeta Lubuska cenzuruje forum Krosna to również nowy burmistrz zaczął ostro cenzurować krośnieńską telewizję. Poniedziałkowa Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta na hali wzbudziła wielkie emocje w mieście.Wpuszczono tylko 400 osób. Reszta ponad 200 stała na mrozie pod halą licząc, że wejdą. Niestety. Pozostało więc czekać na przekaz w telewizji krośnieńskiej, w której to relacje z każdego posiedzenia Rady były do tej pory emitowane w całości. Zagwarantował to mieszkańcom Krosna przewodniczący Rady Miasta - T. Miechowicz kiedy to powiedział,że mieszkańcy mają prawo do tego, by po zakończeniu serwisu obejrzeć wszystkie informacje z posiedzenia Rady. Powiedział to publicznie , przed kamerami. Wydawałoby się, że nowa władza dotrzyma słowa. Tymczasem wczoraj, gdy wszyscy mieszkańcy Krosna z zapartym tchem czekali na wyemitowanie posiedzenia Rady ( uchwalenie ustaw o likwidacji szkół), nowa władza pokazała Krośnianom tak zwany gest Kozakiewicza i uraczyła ich krótką wzmianką o sesji odpowiednio spreparowaną, żeby ukryć prawdę i właściwy sens zdarzenia. Wraz z nowym burmistrzem my krośnianie doczekaliśmy się cenzury w stylu Jerzego Urbana.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 09:17

Ilość durniów na 1 tysiąc mieszkańców jest w Krośnie o wiele wyższa aniżeli średnia krajowa.Dlatego przyblokowali Wam forum.Teraz mogą pisać tylko zarejestrowani,to bardzo dobrze.Wszelkie inne próby szukania przyczyn nie mają sensu i logiki :)

Masz rację z tymi durniami w krośnie, dlatego w Krośnie zdecydowaną większością głosów wybory na burmistrza wygrał niejaki PINOKIO. Wioski wykazały się inteligencją i za to je się karze i zamyka im się szkoły !

#7 ~czarnowo~

~czarnowo~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 10:08

Miałem możliwosć przeczytania listu który odpisał Pan Marek Cebula do rodziców w sprawie przełożenia spotkania . Od wczoraj gościmy biskupa u nas w parafi sołtysi przygotowują kościoły i zajmują się całą organizacją spotkania. Poprosiliśmy Pana Cebuleo przełożenie spotkania na przyszły tydzień. Kłamie mówiąc ze już raz przełożył spotkanie. Powodem nie przełożenia spotkania było to ż eumówił się już z gwardią narodowa na obstawę jego i radnych. Dodał że jak odwołamy spotkanie to zapłacimy za policje i strasz miejską . O gdzinie 18 w wężyskach ludzie zaczeli chrzyczeć chyba jakiegoś terrorystę wiozą albo prezydenta , sam to widziałęm i tak to wyglądało 5 radiowozów policji wypchanych po brzebi policjantami straż miejska , ludzie myślą coś się stało. A tu nasz burmistrz przyjecha. Pytam czy każde spotkanie na wsi będzie tak wyglądąło czy Pan burmistrz na ty mspotkaniu już zakończył przyjazd do nas. Szuka oszczędnosci a taka akcja policji kosztowała pewniez 50tys złoty pytam kto za to zapłaci szuka oszczędności niech zacznie od siebie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 11:28

Mało tego, że Gazeta Lubuska cenzuruje forum Krosna to również nowy burmistrz zaczął ostro cenzurować krośnieńską telewizję. Poniedziałkowa Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta na hali wzbudziła wielkie emocje w mieście.Wpuszczono tylko 400 osób. Reszta ponad 200 stała na mrozie pod halą licząc, że wejdą. Niestety. Pozostało więc czekać na przekaz w telewizji krośnieńskiej, w której to relacje z każdego posiedzenia Rady były do tej pory emitowane w całości. Zagwarantował to mieszkańcom Krosna przewodniczący Rady Miasta - T. Miechowicz kiedy to powiedział,że mieszkańcy mają prawo do tego, by po zakończeniu serwisu obejrzeć wszystkie informacje z posiedzenia Rady. Powiedział to publicznie , przed kamerami. Wydawałoby się, że nowa władza dotrzyma słowa. Tymczasem wczoraj, gdy wszyscy mieszkańcy Krosna z zapartym tchem czekali na wyemitowanie posiedzenia Rady ( uchwalenie ustaw o likwidacji szkół), nowa władza pokazała Krośnianom tak zwany gest Kozakiewicza i uraczyła ich krótką wzmianką o sesji odpowiednio spreparowaną, żeby ukryć prawdę i właściwy sens zdarzenia. Wraz z nowym burmistrzem my krośnianie doczekaliśmy się cenzury w stylu Jerzego Urbana.

Cebula, znowu strzeliłes sobie samobója

#9 ~kali~

~kali~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 12:19

POSŁUCHAJ TEGO KLKINIJ TUTAJ

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 12:25

Dlatego, że Stańczak wrócił do gazety, czy prokuratura już wyjaśniła malwersacje 4 mln. w Verte, czy prokuratura chce wyciszyć sprawe?

No to już wiadomo kto stoi za blokadą forum krośnieńskiego, bliski kolega Cebuli pracujący w Gazecie Lubuskiej. To jest tak zwana klika chcąca zamknąć krośnianom usta.

#11 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 58815 postów

Napisano 26 luty 2011 - 18:43

Na pewno piszemy oddzielnie.Ok.

#12 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58815 postów

Napisano 26 luty 2011 - 18:43

Spadaj buraku,naucz się pisać! !

Słuszna racja.

#13 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58815 postów

Napisano 26 luty 2011 - 18:44

Przybliż sprawę.

#14 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58815 postów

Napisano 26 luty 2011 - 18:45

Nie wyzywaj.

#15 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58815 postów

Napisano 26 luty 2011 - 18:48

Sami sobie winni,sami wybraliście sobie Samorządowców.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 18:50

szalony!
zrób przerwę

zażyj tabletki prozak

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 18:55

Sami sobie winni,sami wybraliście sobie Samorządowców.

Bo kłamali jak psy w kampanii wyborczej. Obiecywali ludziom złote góry. Kłamcy !

#18 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 10:46

Bo kłamali jak psy w kampanii wyborczej. Obiecywali ludziom złote góry. Kłamcy !

Co bedzie gdy dojdzie do referendum w sprawie odwołania burmistrza,następna kasa na wybory potrzebna?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 13:02

tak się dzieje jak motłoch głosuje poprawnie politycznie !

#20 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58815 postów

Napisano 27 luty 2011 - 17:20

Twoja decyzja.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych