Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kolacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:35

Mam próżne polećcie mi jakąś restauracje gdzie można zejść romantyczną kolacje. Zbliża się moja 10 rocznica ślubu i chciałabym gdzieś z mężem wyjść w romantyczne miejsce za rozsądną cene.Napiszcie jakieś adresy może ktoś ma już coś wypróbowane.Dziękuje

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:45

Mam próżne polećcie mi jakąś restauracje gdzie można zejść romantyczną kolacje. Zbliża się moja 10 rocznica ślubu i chciałabym gdzieś z mężem wyjść w romantyczne miejsce za rozsądną cene.Napiszcie jakieś adresy może ktoś ma już coś wypróbowane.Dziękuje

Po 10 latach sama przygotuj w domu romantyczna kolacje .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 11:19

niestety nie mam zdolności kulinarnych :(

#4 Czarny kruk

Czarny kruk

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 13:35

Mój szwagier zaprosił swoją żonę do reustauracji w hotelu " U Marii" i była bardzo zadowolona ,spróbujcie i wy .

#5 ~Koko Jambo~

~Koko Jambo~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 19:13

Po 10 latach ślubu i mieszkania w Gorzowie, kobieta się pyta o miejsce na kolacje.

To chyba prowokacja ?

Jeszcze gdyby się facet spytał....

#6 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 19:39

dlaczego Ty się tym martwisz...co mąż rencista ? Ja bym została w domu i przemyślała te 10 lat skoro On nie odłożył na romantyczny weekend we dwoje ...

#7 ~@lan~

~@lan~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 22:01

Polecam restaurację Futerał. Pyszne jedzenie, miła obsługa i myśle ze ceny tez raczej przystepne.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 11:50

dlaczego Ty się tym martwisz...co mąż rencista ? Ja bym została w domu i przemyślała te 10 lat skoro On nie odłożył na romantyczny weekend we dwoje ...

nie mąż nie jest rencistą jest wspaniałym facetem i zawsze on dba o niespodzianki pamięta o wszystkich rocznicach dlatego tym razem to ja chciałam zrobić coś dla nas ale oczywiście jak kobieta myśli to źle. A tak a propos to w sierpniu maż mnie i dzieci zabiera w góry bo dopiero wtedy mamy urlop .A teraz ja chce go zabrać na kolacje.

#9 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 58273 postów

Napisano 02 maj 2013 - 17:01

W Warszawie

#10 tofi

tofi

SuperVIP

• 8802 postów

Napisano 02 maj 2013 - 18:47

W Warszawie

Przemyślałeś nie lepiej na Walczaka Dołączona grafika]" miał "byś towarzystwo :(

Użytkownik tofi edytował ten post 02 maj 2013 - 18:47

#11 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 02 maj 2013 - 20:42

Przemyślałeś nie lepiej na Walczaka Dołączona grafika]" miał "byś towarzystwo :(

Na stacjach benzynowych,faktycznie posiłkowałem się przejazdem,a Ty co miałeś na myśli?

#12 Czarny kruk

Czarny kruk

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 03 maj 2013 - 08:32

Na stacjach benzynowych,faktycznie posiłkowałem się przejazdem,a Ty co miałeś na myśli?

Dom wariatów.

#13 tofi

tofi

SuperVIP

• 8802 postów

Napisano 03 maj 2013 - 09:21

Dom wariatów.

Dołączona grafika

#14 mmike

mmike

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 763 postów

Napisano 03 maj 2013 - 13:11

Jeśli dobrze pamiętam nazwę to La Bella na bulwarze.
Włoskie dania, dużo sałatek, ceny przystępne, wystrój przyjazny.
PS. Dobrego masz męża jesli pamięta o datach rocznic, imienin, urodzin itd. Ja nawet o swoich zapominam. ;)

#15 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 07:33

Nigdy nie chodz do restauracji w których nie ma ludzi a tak jest " u Marji"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych