Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kim jest Trol bagienny?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kim jest Trol bagienny (4 użytkowników oddało głos)

Płeć Trola bagiennego

1. facet (3 głosów [75.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 75.00%

2. kobita (1 głosów [25.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 25.00%

Wiek Trola bagiennego

1. do 18 lat (1 głosów [25.00%] - Zobacz)

2. 28-25 (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. 25-40 (3 głosów [75.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 75.00%

4. 40-60 (0 głosów [0.00%])

5. powyżej 60 (0 głosów [0.00%])

czy zgadzasz się tym co wypisuje Trol bagienny

1. zawsze (1 głosów [25.00%] - Zobacz)

2. na ogól tak (0 głosów [0.00%])

3. różnie to bywa (2 głosów [50.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 50.00%

4. na ogół nie (1 głosów [25.00%] - Zobacz)

5. nigdy (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Trol bagienny

Trol bagienny

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 23:18

demaskujcie, obnażajcie, dochodźcie :P
Nie bagatelizuj wartości Niczego. Robić Nic to ważna sprawa.
Kubuś Puchatek

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 00:28

wszyscy wiedza kim jestes,nie potrzebujemy twojej sondy ,bo i tak sie bedziesz wypieral ,wiec szkoda czasu na beblanie z toba :lol: :lol: :lol:

#3 Radek Białas

Radek Białas

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 00:41

osoby "podejrzane" - ale to brzmi - nie bywają na tym forum, mam wiadomości z pierwszej ręki
a czy mi uwierzycie czy nie to Wasz problem, nie zmieni to faktu, że ani Danuta Zych (tu informacja dla znawców mojej matki, którzy potrafią ją zdemaskować a nie wiedzą, że zmieniła nazwisko) ani Adam Kołwzan nie są Trolem
chociaż tak naprawdę mogliby nim być
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.

#4 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 01:28

osoby "podejrzane" - ale to brzmi - nie bywają na tym forum, mam wiadomości z pierwszej ręki
a czy mi uwierzycie czy nie to Wasz problem, nie zmieni to faktu, że ani Danuta Zych (tu informacja dla znawców mojej matki, którzy potrafią ją zdemaskować a nie wiedzą, że zmieniła nazwisko) ani Adam Kołwzan nie są Trolem
chociaż tak naprawdę mogliby nim być

czego boi sie Trol ?niech sie ujawni ,nie bedzie "podejrzen"i spekulacji chyba ,ze wstydzi sie swoich wpisow na forum ,nie zawsse byly eleganckie ,mysle ze to kwestia czasu i co wtedy ?czy wroci na bagna ? czy spali sie ze wstydu ? :rolleyes:

#5 ~on z Drezdenka~

~on z Drezdenka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 08:56

czego boi sie Trol ?niech sie ujawni ,nie bedzie "podejrzen"i spekulacji chyba ,ze wstydzi sie swoich wpisow na forum ,nie zawsse byly eleganckie ,mysle ze to kwestia czasu i co wtedy ?czy wroci na bagna ? czy spali sie ze wstydu ? :rolleyes:

Nino, myślę że trol nie ma się czego wstydzić wręcz przeciwnie.Zawsze wypowiadał się mądzrze i ciekawie w przeciwieństwie do np.Szalonego.Natomiast takie osoby jak ty powinny wyspać się po imprezie, chyba że są do takich zadań zatrudnione.

#6 ~ja wiem~

~ja wiem~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 09:38

Sprawa jest prosta Trol bagienny to Katarzyna Korycka a wiem to z pierwszej ręki!!!

#7 Edek3

Edek3

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 10:04

Sprawa jest prosta Trol bagienny to Katarzyna Korycka a wiem to z pierwszej ręki!!!

Jeżeli Tak, a jest to wielce mozliwe, wpisy są dość inteligentne, przemyslane, mają sens, to należy powiedzieć parafrazując współczesnego klasyka ".... Katarzyno nie idź tą drogą...". Wielu ludzi którzy oddali na Panią głos jest teraz zawiedzionych, ludzie głosowali na Panią bo ani Edek ani Maciek im nie odopowiadał, ale na pewno byli przeciwni bardziej Edkowi. Niech Pani się nie sprzedaje, i zachowa przynajmniej neutralność.

#8 ~wyspana~

~wyspana~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 10:36

jeśli anonimowa sonda, to tylko szczerze,

goście to dla Ciebie nikt? co chcesz uzyskać wynikami sondy /tylko trzy, mało istotne pytania/?
domagasz się 'kadzenia'!, też będzie; w sondzie brakuje rubryki na swobodną wypowiedż internauty, napisałabym:
wyrażnie zaczęło cię rozpierać zarozumialstwo i widać działanie uderzenia wody sodowej do głowy,

w swojej wyobrażni widziałam dobrze zapowiadającą się konstruktywną, merytoryczną, konkretną współdebatę na forum, na rzecz Drezdenka, po zakończeniu wyborczych formalności, w gronie kilku poważnych GOŚCI i zarejestrowanych użytkowników, do których 'Trola bagiennego' zaliczałam /uwaga, 'kadzę'!/;
wiele sobie po takiej debacie obiecywałam - okazałeś się 'szybszy' - teraz mogę napisać: tak dobrze żarł i ...

obecnie więc, demaskatorski, obnażający, dochodzeniowy, częściowy wizerunek 'Trola bagiennego' to:
taki sobie, pospolity, nieokiełznany frustrat, żądny dominacji, traktujący gości jak intruzów, osiągnął właściwy stopień buraka; jeżeli sobie życzysz i oczekujesz z utęsknieniem, mogę dopisać miejsce na skali braku powagi i parę innych określeń właściwych zagalopowanym samowładcom,

pokory, wyhamuj, skromniej, nabierz życiowego doświadczenia, szukaj sukcesów w grupie!; nie jesteś pępkiem świata,

potrzebne jest Twoje pisanie polemiczne, budujące - tak to widzę, na poważnie!

chciałeś dzięki sondzie zabawić się? - ocena mierna, też nie wyszło; zdrówka życzę. Bywaj :)

PS. Rewanżu nie oczekuję, byłabym wdzięczna!

#9 ~aniaimmily triadic~

~aniaimmily triadic~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 11:26

http://www.money.pl/...f43dfa0c71b3c78

#10 ~to proste~

~to proste~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 13:31

radek białas.
co wygrałem?

#11 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 14:00

radek białas.
co wygrałem?

mysle,ze wygrales ,bo jak ktos niedawno napisal "rodzina BIALASOW "opanowala forum ,choc wszyscy wiedza ,ONI ida w zapare ,wiec po co ta sonda? :P

#12 ~to proste~

~to proste~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 14:24

mysle,ze wygrales ,bo jak ktos niedawno napisal "rodzina BIALASOW "opanowala forum ,choc wszyscy wiedza ,ONI ida w zapare ,wiec po co ta sonda? :P

jako radek nie dostał się do rady miasta.
jako radek-troll czy troll-radek szansę miałby większą, dlatego chce się ujawnić.
teraz pewnie załuje, że tak wyszło, ale cóż...

a teraz słowo do głównego bohatera: lubię cię, ale szkoda, że się pchasz do polityki :P

#13 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 15:04

Trolu popieram Cię , masz swoje zdanie i już
Tak trzymaj!!!!
jesteś jeden nawet jedyny na tym forum który od początku mówisz stanowczo i na temat
nie jesteś chorągiewką nie przemilczasz niewygodnych tematów.
Pozdrawiam.

#14 ~obserwatorka~

~obserwatorka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 15:55

[quote name='obserwator' timestamp='1290866651' post='664096']

nie jesteś chorągiewką nie przemilczasz niewygodnych tematów
niewygodne tematy,a szkalowanie to chyba roznica ?jako obserwator powinienes przeczytac wszystkie wpisy Trola ,a nie te ktore ci pasuja i wtedy wydac opinie ,badz obiektywny miej swoje zdanie ,a Trol jak juz tek bardzo chce sie udzielac na forum to tak bardziej kulturalniej,bez obazy ,a wyjdzie mu to na zdrowie ;)

#15 ~git@rka~

~git@rka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 19:23

Nie rozumiem dlaczego jest to tak ważne kim jesteś Trolu ? Ważniejsze jest to co robisz, co myślisz i piszesz :rolleyes:

#16 ~Moni~

~Moni~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 23:42

Nie rozumiem dlaczego jest to tak ważne kim jesteś Trolu ? Ważniejsze jest to co robisz, co myślisz i piszesz :rolleyes:

widze,ze zawsze jestes na poserunku ,gdzie Trol,Radek to i Ty ,czy jestescie rodzina?czy wystepujesz w trzech osobach? ciekawe i to bardzo. <_<

#17 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 00:33

Nino, myślę że trol nie ma się czego wstydzić wręcz przeciwnie.Zawsze wypowiadał się mądzrze i ciekawie w przeciwieństwie do np.Szalonego.Natomiast takie osoby jak ty powinny wyspać się po imprezie, chyba że są do takich zadań zatrudnione.

nie wymadrzaj sie ,jesli sadzisz ,ze Trol wypowiada sie madrze i ciekawie , to co robi na forum ? niech zatruni sie u PALIKOTA!! mysle ,ze juz to zrobil ,bo wycofal sie cichaczem gdy go zdemaskowano. :lol:

#18 ~git@rka~

~git@rka~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 09:04

widze,ze zawsze jestes na poserunku ,gdzie Trol,Radek to i Ty ,czy jestescie rodzina?czy wystepujesz w trzech osobach? ciekawe i to bardzo. <_<

Nie mam rozdwojenia jażni ( czy raczej podziału nawet na trzy osoby) :rolleyes: Ty również występujesz anonimowo i nikt nie chce poznac kim jesteś ?? Ja nie chcę :P Nie jestem rodziną Trola, czasem zgadzam się z nim w pewnych kwestiach . pozdrawiam

#19 Trol bagienny

Trol bagienny

Swojak

• PipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 13:52

Adam Kołwzan, Pani Białas - przepraszam - Zych, Pani Korycka, Radek Białas
ciekawe towarzystwo, krąg "podejrzanych" się powiększa :D
pewni forumowicze podeszli bardzo poważnie do tego wątku, może zbyt poważnie :P
niezorientowanym podpowiem - na tym forum w sondzie można zadać tylko 3 pytania, na które odpowiadać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, każdy może dodać wypowiedź-posta
i jeszcze jedno - jak się komuś zarzuca szkalowanie, obrażanie, nie elegancję i inne takie, to wypadałoby poprzeć swą wypowiedź przykładami :P
Nie bagatelizuj wartości Niczego. Robić Nic to ważna sprawa.
Kubuś Puchatek

#20 ~zaciekawiony~

~zaciekawiony~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:50

Adam Kołwzan, Pani Białas - przepraszam - Zych, Pani Korycka, Radek Białas
ciekawe towarzystwo, krąg "podejrzanych" się powiększa :D
pewni forumowicze podeszli bardzo poważnie do tego wątku, może zbyt poważnie :P
niezorientowanym podpowiem - na tym forum w sondzie można zadać tylko 3 pytania, na które odpowiadać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, każdy może dodać wypowiedź-posta
i jeszcze jedno - jak się komuś zarzuca szkalowanie, obrażanie, nie elegancję i inne takie, to wypadałoby poprzeć swą wypowiedź przykładami :P

a o co sa "podejrzani"?co przeskrobali?myslalem,ze to powazna sonda!!a tu masz ci babo.....Trol sie nie przyznal,wiec trzecie i ostatnie pytanie:po co ci to Trolu,bawisz sie w kotka i myszke?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych