Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakim więc prawem potomkowie zbrodniarzy, zdrajców i oprawców komunistycznych roszczą sobie dziś prawo do władzy nad wolnością narodu Polskiego pytam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 strażnikrewolucji

strażnikrewolucji

    Bywalec

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 15 luty 2020 - 05:55

Protest społeczny na rzecz poparcia rządu Polskiego, oraz prezydenta Andrzeja Dudy w przeprowadzeniu kluczowych dla państwa Polskiego niezbędnych reform.

Ta akcja społeczna była ze wszech miar bardzo potrzebna. Ja ubolewam nad tym jednak, że zbyt mało ludzi to co się dzieje obchodzi. Potrafimy krzyczeć, jeśli to nas osobiście spotyka nieszczęście i niesprawiedliwość ze strony postkomunistycznej kasty sędziowskiej. Protestujemy, gdy łamane są nasze prawa oraz wolność. Lamentujemy, gdy jesteśmy okradani, i łupieni w majestacie prawa które dotyczy jedynie jednej strony bo ta inna związana z sędziami łamiącymi prawo jest bezkarna skrywająca się za immunitetem który sami sobie nadali bynajmniej nie z mocy prawa ale bezprawia, jakie panuje od czasów PRL-owskiej i Sowieckiej okupacji, aż po dzień dzisiejszy. Obojętni przemykamy nad kluczowym faktem, iż ludzie wymiaru sprawiedliwości ciągle noszą Polską krew na rękach. Pomordowani w UB-ckich katowniach, więzieniach, skazywani przez Stalinowską Polskę ludową na śmierć Polscy patrioci ciągle nieskutecznie wołają nas o pamięć i rozliczenie zbrodniarzy, którzy nadal zasiadają w togach sędziowskich. Czy ten głos dociera do naszych serc, umysłów, sumień i duszy Polskiej? Czy my jako naród potrafimy wsłuchać się w ten głos płynący wprost z tej najświętszej ziemi Polskiej w którą wsiąknęła krew pomordowanych i umęczonych. Kasta sędziowska, zdrajcy narodu Polskiego oraz wszelkiej maści targowica ma na swych sztandarach i ustach cynicznie brzmiące pustosłowie i hasła których sens i znaczenie już dawno wypaczone zostało kłamstwem i zbrodnią dokonaną na narodzie Polskim. Słowa takie jak demokracja czy praworządność stały się wytartymi nic nie znaczącymi frazesami którymi wycierają sobie gęby najwięksi zbrodniarze zdrajcy narodu Polskiego i złoczyńcy.

W Polskich sądach wciąż zasiada ponad tysiąc sędziów stanu wojennego. Ci sami oprawcy narodu Polskiego wydają dziś wyroki w imieniu prawa. Prawa które zostało uchwalone i utrwalone w postkomunistycznej konstytucji którą wsparło zaledwie 5 milionów ludzi, przy ponad 4 milionach sprzeciwu.

Czy zatem milion potomków Sowieckiej rewolucji w Polsce ma prawo rządzić losem 40 milionowego narodu?

Czy mają prawo do decydowania o naszej wolności suwerenności i niepodległości oddając ją w obce łapy byłych zaborców.

Czy potomkowie zbrodniczej władzy mają dziś mandat społeczny, moralny i prawo społeczne do tego aby powoływać się na demokrację?

Może zapytajmy zamordowanego Księdza Jerzego Popiełuszki, zapytajmy Grzegorza Przemyka, lub pomordowanych robotników.

Zapytajmy żołnierzy wyklętych i Generała Augusta Emila Fieldorfa, ps. „Nil” Zapytajmy rotmistrza Pileckiego, oraz tysięcy innych naszych umęczonych i pomordowanych Polskich bohaterów których kości zostały ukryte w bezimiennych mogiłach zbiorowej jaźni i ludobójstwa.

Zapytajmy tych młodych ludzi którzy zginęli z rąk UBckich katów bo do końca do ostatniej kropli swojej krwi nie chcieli się wyrzec wolnej i niepodległej Polski. Zapytajmy Danusię Siedzikównę na której Wyrok został wykonany 28 sierpnia 1946. Danuta Siedzikówna została zastrzelona wraz z Feliksem Selmanowiczem ps. „Zagończyk” przez dowódcę plutonu egzekucyjnego ppor. Franciszka Sawickiego, w więzieniu przy ul. Kurkowej w Gdańsku w obecności prokuratora wojskowego Wiktora Suchockiego i zastępcy naczelnika więzienia w Gdańsku Alojzego Nowickiego. Według relacji przymusowego świadka egzekucji, ks. Mariana Prusaka, ostatnimi słowami „Inki” było: Niech żyje Polska! Niech żyje „Łupaszko”!.

Jakim więc prawem potomkowie zbrodniarzy, zdrajców i oprawców komunistycznych roszczą sobie dziś prawo do władzy nad wolnością narodu Polskiego pytam jako Polak.

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych