Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki jest nasz szpital w Świebodzinie? :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Marysia~~

~~Marysia~~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 16:41

Kupa smiechu i tyle! Chwala sobie pewnie osoby, ktore sa sprawne fizycznie i pielegniarki, to potrzebne sa im tylko do pogadania. Chirurga i kogos kto potrafi opisac badania Rezonansu niech najpierw zatrudnia, bo szkoda gadac. Zeby kolonoskopie i gastroskopie zrobic, to trzeba do Zielonej Gory jechac na zdrojowa do Giezowskiego jechac, bo u nas, to nawet lekarz rodzinny oddradza. Wrrr...http://www.klinika-zdrojowa.pl/

#2 ~~Czarny~~

~~Czarny~~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 21:32

Nie zycze nikomu pobytu w szpitalu swiebodzinskim tylko kasa sie liczy, ograniczone etaty i brak lekarzy specjalistow, a pacjent to nieproszony gosc.

#3 ~~Marek~~

~~Marek~~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 22:00

Bez porównania z latami poprzednimi. Wreszcie panoszących się niektórych doktorków ktoś ustawił do pionu. Skończyło sie branie "pod stołem" i diagnostyka prywatna na szpitalnym sprzęcie. Bardzo dobry personel pielęgniarski, wielu miłych i normalnych ludzi. A najważniejsze, że odczepili się od szpitala politycy. Bardzo dobra ginekologia i położnictwo, ZOL. O chiururgii mówią najczęściej ci, którzy tam nie byli ( ci, co polegli milczą z oczywistych względów). Polecam, bardzo uporządkowana i poukładana instytucja. Inny świat w porównaniu z bajzlem ZOZ-wskim w ościennych miastach.

#4 ~irka~

~irka~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 08:47

Bez porównania z latami poprzednimi. Wreszcie panoszących się niektórych doktorków ktoś ustawił do pionu. Skończyło sie branie "pod stołem" i diagnostyka prywatna na szpitalnym sprzęcie. Bardzo dobry personel pielęgniarski, wielu miłych i normalnych ludzi. A najważniejsze, że odczepili się od szpitala politycy. Bardzo dobra ginekologia i położnictwo, ZOL. O chiururgii mówią najczęściej ci, którzy tam nie byli ( ci, co polegli milczą z oczywistych względów). Polecam, bardzo uporządkowana i poukładana instytucja. Inny świat w porównaniu z bajzlem ZOZ-wskim w ościennych miastach.

O czym ty mówisz?
Bajzel, to ty masz w głowie!!!
Oczywiście leżałeś na chirurgi w Świebodzinie, prawda?
Tylko, że na dyżurze gdy spałeś zamiast pracować.
Doktorku....

#5 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 13:39

Za malo personelu na wewnetrznym, brak dobrych lekarzy! Omijac z dalekaaa....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 09:26

Tak sobie czasami czytam artykuły o świebodzińskim szpitalu i nie rozumiem. Skoro jest tak dobrze i taka dobra organizacja to dlaczego jest taka zła opinia pacjentów lub tych których odesłano z kwitkiem? W ubiegłym roku mojego męża z pękniętą ręką po 5 godzinach oczekiwania na ławeczce przyjął wreszcze lekarz. Pooglądał, zalecił okłady. Nie zrobił NIC! Nawet odpowiedniego wpisu w ksiażeczce. Prosto ze "szpitala" udalismy się do prywatnego gabinetu chirurgicznego gdzie lekarz zdiagnozował pęknięcie i zlecił zdjęcie rentgenowskie. Po powrocie do szpitala okazało się, że w ten dzień (piątek) nie da rady zrobić zdjęcia bo nie działa rentgen... Zdjęcie udało się dopiero zrobić w poniedziałek. W efekcie został założony gips ale w prywatnym gabinecie...
Z innej beczki: złośliwi ale dobrze poinformowani mówią że w piwnicy niszczeje NOWY tomograf ( czy inny rezonans)...

#7 ~nhjkhj~

~nhjkhj~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 11:06

Krótko: WCHODZI SIĘ WŁĄSNYMI NOGAMI A WYWOŻĄ CIĘ NA WÓZKU !!!

#8 ~belzebub~

~belzebub~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 10:26

Leczyli cytryną, skończyło się zgonem. Chirurgia - rzeczywiście umieralnia. Pielęgniarki pracujące na dwóch etatach, które myślą tylko o tym, żeby się wyspać.

#9 ~Wacek~

~Wacek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 19:33

Za beznadziejna sytuacje w szpitalu odpowiadaja starosta Szumski i przewodniczacy Motowidelko, a tak obiecywali i oszukali?

#10 ~andre~

~andre~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 09:07

Krótko: WCHODZI SIĘ WŁĄSNYMI NOGAMI A WYWOŻĄ CIĘ NA WÓZKU !!!

Prawda.Wywoza nogami do przodu!!!!!!

#11 ~były stały pacjent~

~były stały pacjent~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 17:05

Tak panie Dyrektorze...z Pańskiego punktu widzenia tak jest a oczami pacjenta jest inaczej...proponuję mały teścik w stylu Tajemniczy Klient (Pacjent)...osobiście potwierdzam słowa niektórych poprzedników- jest źle , nagłe porady/ambulatorium pożal się Boże,ZOL -horror w biały dzień-bez czekolady lub kawy nie podadzą nawet wody, oddział wewnętrzny to faktycznie umieralnia...cóż tak to wygląda oczami pacjenta i żeby to był tylko mój wpis ale nie,jest takich niepochlebnych uwag więcej co daje do myślenia Panie Dyrektorze.

#12 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 18:09

Z żalem muszę poinformować o obsłudze Świebodzińskiego szpitala,byłem już w wielu szpitalach,ale z taką nieprzyjemną obsługą w tym szpitalu tzn. pielęgniarek i lekarzy na izbie przyjęć się nie spotkałem.

#13 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 10:46

nie wiem jak jest na oddziale chirurgicznym, ale w gabinecie obok izby przyjęć paniJarosławicka jest bardzo miła i dokładnie wytłumaczyła co mi jest.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 17:32

Nie wiem jak na innych oddziałach, ale organizacja przyjmowania pacjentów w poradni chirurgicznej jest karygodna.
Polega to na tym, że podczas rejestracji otrzymujesz na określony dzień numerek. I niby wszystko jest w porządku. Właśnie niby. W dniu wizyty przychodzisz, ale nikt tych numerków nie wyczytuje.
Z jakiej racji ja mam wypytywać ludzi, jaki kto ma numerek?
Z jakiego powodu mam się przed innymi legitymować swoim numerkiem?

Dyrekcja pewnie myśli po prostu, że ma do czynienia z ciemniakami, którzy nie znają się na prawach pacjenta i można ich omamić bezsensowną instrukcją informującą o niczym i twierdzić, że to dla dobra pacjenta.
Takie postępowanie kłóci się z prawem nie tylko o ochronie danych osobowych, ale o prywatności w ogóle.
Skoro w taki sposób administrowany jest szpital, to nic dziwnego, że wiele osób narzeka.
Podkreślam, że do lekarzy nie mam zastrzeżeń.

#15 ~cza~

~cza~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 18:59

swego czasu byłem w szpitalu w swiebodzinie obsługa bardzo hamska lekarze daja niewłasciwe zalecenia po których człowiek potrzebujący pomocy pakuje sie w gorsze tarapaty i komplikacje zdrowotne jednym słowem rzeżnia wielki k*** szpital na nich sie płaci a oni wysyłaja ludzi do trumien ten kto dba naprawde o swoje zdrowie i ma troche rozumu juz tam nie pójdzie tak jak ja

#16 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 20:15

Prawda! Jako mama małego dziecka, miała nieprzyjemność znosić debilne docinki Szanownych Pediatrów, schodzących łaskawie z oddziału, po około 40 min. oczekiwania z dzieckiem majaczącym z gorączki.Nie musze dodawać, że na pogotowie nie jedzie się po "syropek na kaszel" tylko z poważnym problemem. Za każdym razem byłam traktowana jak debilka i histeryczka oraz ostentacyjnie pouczana na temat oczywistych dla mnie rzeczy- po co?- nie wiem. A do tego, jak pewna "pani doktor" stwierdziła, że popularny lek odkażający drogi moczowe jest antybiotykiem- wymiekłam. Zachowują się, jakby robili pacjentomzaszcyt, że zejdą i zbadają dziecko. Normalne chamstwo. Pownni uczyć się od niektórych lekarzy rodzinnych kulturalnego i normalnego podejścia do malutkiego pacjenta.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 18:33

Trochę korzystałam z usług gabinetu chirurgicznego i nie mogę zlego słowa powiedzieć ani na pielęgniarki ani na lekarzy, a jak jest na oddziale to nie mam pojęcia.ale z tegp co mówią znajomi to lepiej jest w Międzyrzeczu.

#18 ~Stania~

~Stania~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:22

Spędziłam na oddziale chirurgicznym tylko jedną dobę.Postanowiłam tam nigdy nie wracać

#19 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 19:45

Zależy ajk sie trafi.... Przyjechalam w 5 miesiacu ciazy z wielkimi skurczami to 40 minut wypelnialam jakies ankiety i czekalam na badanie.... az sie skurcze same zaczely uspokajac... czekali chyba az sie sama sprawa wyjasni...
Na pogotowiu z dzieckim bylam wiele razy - zawsze mily lekarz, a ze czasem trzeba poczekac, to chyba zrozumiale. Pani w izbie przyec informuje ile trzeba bedzie zaczekac, co jest wazne jak sie jest z malym dzieckiem.

#20 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 22:37

Szkoda słów................ szpital i cała jego otoczka wygląda blado. Patrzcie ginekologia - Sulechów, dziecięcy - Zielona Góra itp. Ludzie naprawdę szkoda słów............. :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych