Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak założyć stronę, która będzie zarabiać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 AleksandraN

AleksandraN

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 21 marzec 2015 - 19:07

Bez promocji nie ma nic:)

Nawet sobie nie wyobrażam zaczęcia BEZ tego

#22 Karmi

Karmi

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 15 październik 2015 - 14:33

Ja tam nie mam zaufania do kreatorów stron typu drag and drop. Kod generowany przez takie kreatory nie zawsze jest zgodny ze wszystkimi zasadami i często nie przechodzi walidacji lub nie jest zoptymalizowany pod SEO. Najlepiej samodzielnie napisać pierwszą stronę lub wykorzystać gotowe motywy do CMS, które zostały napisane przez doświadczonych frontendowców i udostępnione za darmo. Do Wordpressa czy Drupala jest sporo takich motywów, które możemy przerobić i dostosować do własnych potrzeb jeśli znamy HTML oraz CSS.

#23 r3bad0w

r3bad0w

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2016 - 11:17

Możesz zacząć handlować, śledzić promocje na portalach aukcyjnych, ogłoszeniach lokalnych, przy odrobinie włożonego czasu znajdziesz zawsze coś w promocji. 

Jak znasz język to polecam niemieckie licytacje komornicze (sprawdź w google pod tym hasłem). Znajdziesz tam na prawdę dużo towaru w okazyjnych cenach.

Można w ten sposób dorabiać a można też prowadzić dochodowy biznes, potrzeba jednak trochę czasu i znajomość rynku.

#24 ~Mieparmet~

~Mieparmet~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 12:37

Musisz prowadzić stronę o czymś o czym masz pojęcie, zyskać stałych czytelników i wprowadzić odpowiednie reklamy bądź znaleźć sponsorów których marki będziesz promował.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych