Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak oceniacie pracę Urzędu Pracy w Żarach i pracowników

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 12:43

Witam, wszystkich jestem ciekaw jak oceniacie pracę urzędu pracy i pracowników.

#2 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 08:55

Myślę, że wszyscy pracownicy urzędu pracy powinni iść na bezrobocie, tak jak oni traktują ludzi to jest skandal!!!!

#3 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 10:22

A ja nie zgadzam się z tą opinią.Często przychodzę do urzędu i współczuję tym paniom ponieważ pracują z naprawdę bardzo trudnymi klientami

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:37

Jesteśmy zadowoleni gdy pozytywnie załatwimy swoje sprawy niezależnie czy jest to urząd pracy czy inna instytucja,lekarz. A gdy cos nie jest tak jak chcemy wtedy wszyscy są winni ale nigdy nie my.Śmieszy mnie to forum o nie miłej obsłudze w Żarach.

#5 ~Grzechu~

~Grzechu~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:37

Jesteśmy zadowoleni gdy pozytywnie załatwimy swoje sprawy niezależnie czy jest to urząd pracy czy inna instytucja,lekarz. A gdy cos nie jest tak jak chcemy wtedy wszyscy są winni ale nigdy nie my.Śmieszy mnie to forum o nie miłej obsłudze w Żarach.

#6 ~lizun9~

~lizun9~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:26

A ja nie zgadzam się z tą opinią.Często przychodzę do urzędu i współczuję tym paniom ponieważ pracują z naprawdę bardzo trudnymi klientami

Tak, a czym się ta trudność objawia? Ze widzą gościa raz w miesiącu a niejednokrotnie raz na 3 miesiace? Że mu listę z kiepskimi posadami pokażą i o autograf poproszą? Ten kontakt ogranicza się do 4 słów na krzyż, te baby nawet na "dzień dobry" nie odpowiadają :) Też mi kuźwa wyczyn...

#7 slawko

slawko

Senior

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 18:50

Grzechu fajnie, że śmieszy ciebie ten temat i nie uraża twojej urzędniczej dumy.
Biznes, mafia, polityka to jest jedna wielka klika!

#8 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 06:36

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia !!!W urzędzie pracy nie każda Pani jest wredna i nie miła.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 09:17

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia !!!W urzędzie pracy nie każda Pani jest wredna i nie miła.

Każda może nie, ale tak z 99%. :lol:

#10 ~zbychu~

~zbychu~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 10:11

nie wiem czemu mają służyć takie fora.... chyba tylko temu aby osoby, które przychodzą do pośredniaka i nie załatwią sprawy po swojej myśli mogły wylać zale i obsmarowac babki tam siedzace...ja tez nie zawsze załtwiam co chce i tak jak chce ale takie mamy prawo i przep[isy, a one tylko je wykonuja zajminijmy sie opisywaniem tych tam u góry siedzacych w warszwce co przepisy wymyslajac nie znajac reali...

#11 ~zawiedziona~

~zawiedziona~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 10:57

unikam tego urzędu jak ognia a zwłaszcza niekompetentnych pracowników którzy komplikują sprawy dotyczące budowy. to istna gehenna, niedouczenie pracowników jest przerażające!! wnioskuję o obowiązkowe przeszkolenie, przede wszystkim ze znajomości KPA!!!

#12 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 11:29

unikam tego urzędu jak ognia a zwłaszcza niekompetentnych pracowników którzy komplikują sprawy dotyczące budowy. to istna gehenna, niedouczenie pracowników jest przerażające!! wnioskuję o obowiązkowe przeszkolenie, przede wszystkim ze znajomości KPA!!!

chyba ci sie urzedy pomyliły!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 10:04

Witam, wydaje mi się, że największym problemem jest pokój nr.14, i pani która zajmuje się refundacją kosztów zatrudnienia, młoda, ale bardzo zmanierowana, nie miła opryskliwa i chamska, myślę, że ktoś powinien się tą panią zająć, miałam z tą panią do czynieni kilka razy okropna, aż strach pomyśleć, co będzie za parę lat.

#14 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 17:32

jak najbardzeij zgadzam się z opinią gościa-ta pani, o której piszesz robi wielkąąąąą łaskę gdy człowiek chce się czegoś dowiedziec lub po ludzku poradzic(starałem sie o dotacje na działalnosci). i co to faktycznie bedzie za jakiś czas.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 18:52

ja również brałem dotację na własną działalność i ta Pani mi bardzoo dużo pomogła, udzieliła wskazówek jak wypełniać wniosek i miała do mnie dużo cierpliwości.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 07:51

To może, wszystko jest uzależnione od tego, którą nogą ta pani wstanie, a nie od tego, że jest to jej praca :-)))

#17 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 12:27

Witam, wydaje mi się, że największym problemem jest pokój nr.14, i pani która zajmuje się refundacją kosztów zatrudnienia, młoda, ale bardzo zmanierowana, nie miła opryskliwa i chamska, myślę, że ktoś powinien się tą panią zająć, miałam z tą panią do czynieni kilka razy okropna, aż strach pomyśleć, co będzie za parę lat.

A jak z wami kretynami inaczej można rozmawiać,pięć razy tłumaczysz a on dalej swoje.

#18 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 12:31

Witam, wszystkich jestem ciekaw jak oceniacie pracę urzędu pracy i pracowników.

Na 8.5 w skali 1 - 10 !

#19 ~lizun9~

~lizun9~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 14:29

Na 8.5 w skali 1 - 10 !

Gdzie "jeden" to profesjonalna obsługa przepełniona zainteresowaniem petentem, empatią i chęcią niesienia pomocy, a "dziesięć" to poziom dowolnego nazistowskiego obozu pracy..

#20 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 10:43

Fakt, część praucjących tam osób minęło się z powolaniem ale nie można wszystkich do jednego wora wkładać. Na szczęście są też tam takie osoby, których obchodzi los ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, jaką jest brak pracy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych