Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#41 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:22

tsza życ aby rodzina nie popadła w upadłość lub likwidacje

Nie znasz dnia i godziny zgonu.

#42 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:23

KRETYN!

Chyba nie pisałeś pod moim adresem?

#43 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:24

Ja osobiście myśle ,że mamy w Zielonej Górze prezydenta i w końcu powinien pokazać im ko ma władze w mieście grabaż czy prezydent i o 70 procen obnizyc złodziejskie stawki.

Pozostawiam bez komentarza.

#44 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:24

To zapytaj Kubickiego jakie będziesz miał zniżki. Kremacja jest też droga. I nie zapomnij wierzgnąć w kalendarz. Możesz też być zmumufikowany jak Lenin.

Na czyje życzenie?

#45 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:25

Trzeba było głosować na płemieła PO-kręconych. By żyło się lepiej nie można umrzeć gorzej. Bo "zgoda buduje" - cmentarze.

Pisz zrozumiale.

#46 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:27

Uważam, że powinno się zobowiązać umarłego za życia na przedpłaty pogrzebowe bo tak jak było z samochodami za czasów poprzedników Kubickiego (PZPR), teraz jest ze służbą zdrowia. Płacisz za towar, który nie wiadomo czy otrzymasz i w jakiej formie. Można też dołaczyć pogrzeby ludzi do grzebowiska zwierzęcego, którym teraz się całe oszołomstwo podnieca. Można też urządzać pogrzeby na basenie lub na stadionie żużlowym to byłby szoł dla wszystkich zwłaszcza Kubickiego, który dotrzymał słowa. "By żyło się lepiej i zgoda buduje"- Herr Tusek i Komoruski.

Przemyśl,jakie bzdury wypisujesz!

#47 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:28

Oczywiście że nie wszystkie a tak może ktoś pomyśli o trumnie krzyżu i wieńcach albo choć wiązance, to też kolo 2000 w zależności od firmy w jakiej się to kupuje (bo są droższe i tańsze firmy w ZG)Są pewnie inne koszty których nie znam ale na pewno to nie wszystko więc 6000zł to takie minimum ale największa ich cześć to koszty za cmentarz.

Na pewno.

#48 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:30

Przepraszam bardzo, jakie odśnieżanie???????? Moja babcia umarła dwa lata temu i jest pochowana na nowym cmentarzu w Zielonej Górze. Ziemia jest nieutwardzona, piach i glina, więc przed świętem zmarłych zawsze się modlę, żeby nie padało, bo musiałabym z rodziną na te uroczystości przyjść w kaloszach. Kiedy w zeszłym roku spadło tak dużo śniegu, to szłam z łopatką i torowałam sobie drogę do grobu, a potem wykopywałam go spod śniegu. Za jakie odśnieżanie pobierana jest opłata???? Ja sie czułam jak pies Husky na Alasce. Owszem, główna alejka, jest pięknie utwardzona, stoją ławeczki, ale między grobami nie ma nawet tyle miejsca, żeby rodzina mogła stać przy grobie podczas mszy!! Więcej miejsca na nowe groby i miasto więcej zarobi... A ja ryję obcasami w piachu i iniszczę sobie buty, bo wokół pomnika nie mogę utwardzic terenu - bo za mało miejsca... Dziekuję serdecznie władzoma miasta. I jescze za ten luksus zapłacę jak za zboże....

Ciekawe porównanie dałaś.

#49 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:32

Kremacja jest tańsza??

Pracownicy wielu zakładów pogrzebowych przekonują, że pochówek urnowy jest tańszy od tradycyjnego średnio oo 10%. Kremacja kosztuje wprawdzie 700 zł, a wykupienie niszy w kolumbarium 2675 zł, ale w tej cenie jest już opłata za miejsce, opłata eksploatacyjna (a więc np. codzienne sprzątanie) i granitowa tablica.
W przypadku składania urny do grobu ziemnego opłaty są podobne:
- miejsce na cmentarzu 173 zł
- opłata eksploatacyjna 780 zł
- wykopanie grobu :
210 zł w przypadku urny i 380 zł (najtańsza wersja) w przypadku trumny,
- ubiór zmarłego ok. 200 zł
- wynajęcie kaplicy 70 zł.

Inne koszty:
Przy pochówku tradycyjnym
• trumna od 1100 zł do 3000 zł
• transport zwłok z chłodni na cmentarz 200 zł
• nagrobek od 2 tys. zł do 10 tys zł

- Przy pochówku urnowym
• drewniana nielakierowana trumna ok. 500 zł
• urna od 200 zł do 1100 zł

Nie przesadziłeś?

Użytkownik szalony0511 edytował ten post 28 czerwiec 2011 - 15:32

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:51

Przemyśl,jakie bzdury wypisujesz!

PADLINOŻERCO WON - TROLU NIE MYTY !

#51 v.t.s

v.t.s

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 739 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 17:02

Trzeba było głosować na płemieła PO-kręconych. By żyło się lepiej nie można umrzeć gorzej. Bo "zgoda buduje" - cmentarze.

ty to jakiś lepszy idiota jesteś - co cmentarzu mówimy
Na początku nie było niczego.
I Bóg rzekł: niech będzie światłość.
Dalej nie było niczego, ale było to lepiej widać.

#52 ~capone~

~capone~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 17:38

kochany prezesunio tylko potrafii bajerowac... mowicie ze nie poodsniezane , ze drogo itd?? to podziekujcie panu prezydentowi ze polaczyl cmentarz z palmiarnia i wszystkie pieniadze z cmentarza ida w uprawe roslinek w PIEKNEJ PALMIARNI.. wiec sie nie dziwcie ze bylo nie poosniezane i wogole drogo jest. PANIE PREZESIE NOWE USLUGI>>?? od kiedy ekshumacja jest nowa usluga?? jak zwykle wszystko ukrywaja i kase pchaja w palmiarnie:)

#53 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 19:58

PADLINOŻERCO WON - TROLU NIE MYTY !

Spójrz na siebie.

#54 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 19:59

Domyślasz się?

Użytkownik szalony0511 edytował ten post 28 czerwiec 2011 - 19:59

#55 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58273 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 20:00

kochany prezesunio tylko potrafii bajerowac... mowicie ze nie poodsniezane , ze drogo itd?? to podziekujcie panu prezydentowi ze polaczyl cmentarz z palmiarnia i wszystkie pieniadze z cmentarza ida w uprawe roslinek w PIEKNEJ PALMIARNI.. wiec sie nie dziwcie ze bylo nie poosniezane i wogole drogo jest. PANIE PREZESIE NOWE USLUGI>>?? od kiedy ekshumacja jest nowa usluga?? jak zwykle wszystko ukrywaja i kase pchaja w palmiarnie:)

Ozdoba Z-Góry.

#56 ~Jarpako~

~Jarpako~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 20:11

Pomyśl tumanku jeśli cię łeb nie na....la. Kto zmniejszył zasiłek (bzdurne określenie) pogrzebowy ze składek ZUS-owskich m.in. moich jak nie płemieł. Czy to ma coś wspólnego z cmentarzem. Jak jeszcze nie kojarzysz do psychiatry. Nie wiem na kiedy zapisują, ale też płacę na bieżąco tzn. na durniów.

#57 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 21:18

Pomyśl tumanku jeśli cię łeb nie na....la. Kto zmniejszył zasiłek (bzdurne określenie) pogrzebowy ze składek ZUS-owskich m.in. moich jak nie płemieł. Czy to ma coś wspólnego z cmentarzem. Jak jeszcze nie kojarzysz do psychiatry. Nie wiem na kiedy zapisują, ale też płacę na bieżąco tzn. na durniów.

Dla ciebie Pan Premier capie. Jak czytam twoje durne wypowiedzi,to mnie brzuch boli.

#58 ~szef~

~szef~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 21:22

http://getinonline.pl/

http://getinonline.pl/lokata_wspolna/

#59 ~Jarpako~

~Jarpako~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 06:41

Dla ciebie Pan Premier capie. Jak czytam twoje durne wypowiedzi,to mnie brzuch boli.

Józek smaruj wózek jedziemy po butelki. Jełopie tępy nie bedziesz gnoju mnie uczył jak mam mówić na złodzieja moich pieniędzy. Śmieciu nikt mi tyle nie ukradł co ten twój tuskomłot.

#60 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 09:12

Józek smaruj wózek jedziemy po butelki. Jełopie tępy nie bedziesz gnoju mnie uczył jak mam mówić na złodzieja moich pieniędzy. Śmieciu nikt mi tyle nie ukradł co ten twój tuskomłot.

Idz się lecz na głowę,śmieszny jesteś z tymi twoimi chorymi wpisami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych