Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ile kosztują meble na wymiar w okolicy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 eko99

eko99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 12:19

Jakiś czas temu poszukiwałem kogoś, kto zrobi mi meble do mieszkania, a że jestem dość wymagająca, to nigdzie nie mogłam znaleźć nikogo kto by się podjął tego wyzwania. Dopiero firma LUVIO stanęła na wysokości zadania. Meble są naprawdę wysokiej jakości a ceny mają bardzo rozsądne.

#42 patii88

patii88

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 luty 2016 - 11:31

Nie da się jednocześnie określić ceny, bo zależy ona przede wszystkim od projektu oraz od materiałów z jakich wykonane zostaną nasze meble kuchenne. Ja mieszkam w Lublinie i wybór padł na meble kuchenne projektu Max Kuchnie. To sieć studiów Mebli Kuchennych, mają jeden ze swoich oddziałów na ul. Polnej 2c. Mam bardzo małą kuchnię, dlatego zależało mi, by meble kuchenne były dobrze dopasowane, żeby kuchnia była jednocześnie funkcjonalna i przestronna - udało się :)

#43 ~rbidoow~

~rbidoow~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 10:11

Nie są drogie.

#44 eko99

eko99

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 12:08

Pozytywnie mogę ocenić kontakt z firmą Naturfusion -naturfusion.pl. Szybka odpowiedź na moje zapytanie, dokładny i zgodny z oczekiwaniami projekt, sprawne wykonanie aranżacji, bez marnowania mojego czasu.

#45 Halinka23

Halinka23

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 11:09

Ja zamawiałam meble kuchenne na wymiar w Acerysie. Widziałam sporo ich realizacji, dlatego eż zdecydowałam się zamawiać je aż w Warszawie. Mimo wszystko nie żałuję, bo naprawdę prezentuja się doskonale. 

#46 Kabeedu

Kabeedu

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:07

Proponuję się też rozejrzeć w innych rejonach i zamówić przez Internet. Wiele firm oferuje darmowy transport więc nie musisz się przejmować skąd są.

#47 ~Papines~

~Papines~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 07:27

Ja kupiłem w necie, tam również możesz się dogadać podać wymiary i będziesz miał zrobione , ale wyjdzie Ci taniej pewnie wszystko. 

#48 apra

apra

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 20:59

Aranżacja kuchni nie musi być koszmarem! Przecież to sama przyjemność wyposażyć przestrzeń w dobre meble. My kupiliśmy modułowe w Agacie i tez pięknie kuchnia wygląda.

#49 Owocowa

Owocowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:07

Modułowe meble to w ogóle bardzo fajny pomysł - i zawsze jak się znudzi można przemeblować.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych