Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Ile kosztują meble na wymiar w okolicy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 lubis

lubis

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:28

U mnie siostra w tamtym roku coś takiego robiła i kolo 2500 zl zaplaciła :)

#22 Giik

Giik

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 09:01

Też zamawialilśmy przez internet. Trzeba było jedną szafkę wymienić, ale to akurat moja wina - źle wymierzyłem :D Na szczęście nie robili problemów i nawet nie musiałem nic dopłacać (po prostu odesłałem szafkę, a oni ją tam jakoś przerobili i wróciła o odpowiednich wymiarach).

#23 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 07 sierpień 2014 - 15:36

Ale kupowaliście z dokładnie tego samego sklepu co my?

Oni są raczej tolerancyjni. My też wybrzydzaliśmy na etapie wykonania projektu, a jednak udało się dogadać, ale pewnie swoje na nasz temat sobie pomyśleli ;-)

#24 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 15:50

No to jaka konkretnie ta cena była? Przecież niemożliwe, żeby była niższa niż ta w sieci. Podaj konkrety - wklej zdjęcia mebli, chętnie ocenimy.

#25 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 22:20

Zestaw na wymiar z kuchnie pl mieliśmy za 3,3 tysiąca. Jak na nasze metraże pomieszczeń to na prawdę doskonała stawka.
Jedni na mieście zrobili nam nawet 10,5 tysiąca wyceny ;-)

#26 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 15:56

Takie wyceny są niestety normalką na mieście. Jeśli korzystacie jeszcze z usług znanej firmy to cena usługi będzie z kosmosu. Czy ma to sens? Widziałem wyceny kuchni znanej marki, pod małe pomieszczenie, na 20 tysięcy. Kwoty wzięte z kosmosu.

#27 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:17

Jeśli ktoś z was zamawiał w ostatnim czasie meble z netu to wrzucajcie fotki.
Chętnie zobaczymy jakich można oczekiwać efektów - my wiemy, ale nie wszyscy.

#28 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 01 październik 2014 - 15:50

Nikt nie wrzuci fotek - zapytaj o nie w sklepie, powinni ci pokazać jakieś ostatnie realizacje, albo realizacje w kolorach jakie was interesują.

#29 kasiapokala

kasiapokala

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 październik 2014 - 11:06

ja meble na wymiar do kuchni o wymiarach 4x2 miałam wycenione na 7 tys. Blaty były drewniane, natomiast nie oszczędzałam na systemach do szafek i wybrałam te z górnej półki. Kuchnię mam już 2 lata i jestem bardzo zadowolona z jej wykonania jak i trwałosci. 

#30 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 14:18

Oczywiście Twoja stopka to przypadek, prawda Kasiu? Moje meble na wymiar pochodzą z netu, kosztowały dużo mniej niż Twój zestaw,  a jak na razie nie ma żadnych śladów użytkowania, super wyglądają, nie sprawiają żadnych problemów. Materiał? Bez żadnych zarzutów...

#31 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 21:16

Oj tam... Rozsądny teraz porównuje opinie i ceny, sprawdza czego może oczekiwać po usłudze i w ten sposób podejmuje decyzje o zakupie.
A o tym, że w zasadzie wszystko przez internet można teraz kupować taniej, jest wiadome od bardzo dawna i raczej prędko nic w tym względzie się nie zmieni.

#32 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 13:57

W przyszłym roku będziemy wstawiali meble na wymiar również do pokoju dziecka - pomieszczenie ma 12m, a jest pod dwoje dzieci, więc musimy odpowiednio dopasować wszystko, tak żeby optymalnie wykorzystać powierzchnię. Wszystko powinno być ok - pomysł jest. Potrzebne tylko meble ;-)

#33 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 22:11

Przecież grupa meble pl ma gotowce na mebelki pl Nie lepiej kupić od razu coś z tego typu zestawów?
Będzie idealne pod dzieci, kolorowane, optymalne. Czy tutaj zestaw pod wymiar ma sens?

#34 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 13:22

Jeszcze nie zdecydowaliśmy. Po prostu wydaje mi się, że meble gotowe będą droższe, a zestaw pod wymiar złożymy sobie za znacznie mniejszą kasę, ale czy tak faktycznie będzie to się dopiero za jakiś czas przekonamy ;-)

#35 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 21:00

To zależy od materiałów, jakości wykonania, nie ma takiej reguły. Ale jeśli pomieszczenie jest odpowiednie to moich zdaniem zdecydowanie lepiej wstawić gotowe rozwiązania - po prostu. Na wymiar jedynie wtedy, gdy nie wszystko pomieścicie rozkładając to w normalnym układzie.

#36 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 13:34

W sumie to chyba jednak padnie na gotowca. Co tutaj dużo mówić - niesamowite są te projekty. Jestem pod wrażeniem - szczególnie jeśli chodzi o ten piłkarski projekt. Normalnie propozycja z kosmosu ;-)

#37 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 20:17

I dobrze - to są porządne zestawy meblowe, tak na prawdę absolutnie nie potrzebujesz niczego lepszego, a zresztą jakość wykonania będzie bardzo wysoka. Po prostu musisz szukać sobie dobrego zestawu pod własne oczekiwania i to ci wystarczy.

#38 theradios

theradios

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 03:32

Ja zamawiałem meble na wymiar ale do sklepu swojego u firmy Kreo ale nie wiem czy mają też w ofercie robienie takich zwykłych mebli.

#39 NKWD

NKWD

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:07

Dokładna cena jest uzależniona od rodzaju zestawu. Przeglądniecie uważne oferty da większe rozeznanie. Nie będzie to z pewnością olbrzymi koszt.

Użytkownik NKWD edytował ten post 29 styczeń 2015 - 16:27

#40 lubrun

lubrun

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:06

to zawsze jest koszt paru tysięcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych