Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ile kosztują meble na wymiar w okolicy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 gargul

gargul

Senior

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 16:13

Tylko proszę bez żadnych reklam - same stawki, jeśli będzie mnie interesowała jakaś oferta to wtedy po proszę o dane kontaktowe.

#2 Haliko

Haliko

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1890 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 16:21

Też mnie interesuje ten temat,bo zamierzam zamówić kuchnię.

#3 anka kr.z k.

anka kr.z k.

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 20:07

Cztery lata temu płaciłam 950 zł metr bieżący ,góra-dół . 

#4 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 16:11

Ale to były pełne koszty? Łącznie z montażem mebli na miejsce? Czy liczysz ile płaciłaś za same meble? Bo w ofertach różnie to określają i człowiek może dać się zrobić...

#5 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 08:35

3 koła, ale to były meble zamawiane przez internet. Lokalnie trzeba liczyć koło tysiąca za metr.
Ciężko, żeby było taniej. Wiadomo - znajdziesz też firmy z cenami na poziomie 2-3 tysięcy.
kwestia kasy ;)

#6 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 19:54

Nie, kupowaliśmy meble na wymiar. Wejdź sobie na centrum meble.pl Tam masz opisane wszystkie zasady i jak to działa.
Oczywiście wszystko zamawia się przez net.

#7 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 16:08

Wszystko rozumiem, ok można. Ale w jaki sposób oni dopasowują te meble? U moich rodziców robili pomiar, a mimo wszystko na miejscu i tak musieli robić masę poprawek. Skąd pewność, że to co dostaniesz w tych paczkach będzie w 100% pasowało?

#8 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 21:28

Sam określasz wymiary i to Ty je instalujesz. A jeśli masz wątpliwości czy potrafisz to zrobić to po prostu zatrudniasz fachowca.
Wiadomo że nie mając o czym takim pojęcia, nie uzyskasz cudownych efektów. Rozumiesz?

#9 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 16:13

Złożyłem takie wstępne zamówienie. Na tym co pisałaś - http://www.centrum.meble.pl/kk

Bardzo jestem ciekawy co odpiszą. Dałem bardzo pokręcony zestaw, z kilkoma pułapkami. Oni mogą odrzucić jakieś projekty?

#10 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 20:00

To przecież nie są stolarze, którzy zaczęli wczoraj biznes, tylko ludzie, którzy zajmują się tym profesjonalnie od dawna.
Każdy zestaw wykonają. Chyba, że w opisie jest coś tak pokręcone, że nie da się go zrealizować.

#11 Zachmeble

Zachmeble

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 22:20

gargul ale reklamę strzelasz, temat założony tylko po to aby wciągnąć w rozmowę ludzi i wstawić swój link

#12 alicja_2512

alicja_2512

Swojak

• PipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 10:39

U mnie ceny rzędu około 1200 za metr. Ogólnie sama nie zamawiałam, ale znajomi tak i o takich cenach wspominali.

#13 Zadowolony

Zadowolony

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 22:23

A ja uważam, że nie da się określić jednoznacznie ile kosztuje metr kuchni. Zbyt wiele czynników wpływa na cenę. Przykładem mogą być fronty, które się zamontuje. Moze to być drewno wysokiej klasy, rzędu 700 zł za m2, wysoki połysk ( akryl lub lakier ) 300 - 500 zł za m2 lub zwykła płyta laminowana obrobiona ABS 2 mm 50 zł za m2. Kolejnym przykładem są użyte szuflady, czy są to zwykłe metalowe boki, czy może tandembox firmy BLUM.  Idąc tym tropem, można wymieniać jeszcze podnośniki, wyposażenie szafek i inne wzgledy estetyczne takie jak niewidoczne łączenie blatu, klejone szafki końcowe ( brak zaślepek na bokach szafek). Na cenę wpływa także transport oraz montaż.

Polecam firmę MEBLESTO.PL

Wymienione wyżej względy estetyczne to standard.

Firma z Lemierzyc, tj. niedaleko Sulęcina, Kostrzyna i Gorzowa Wlkp. Pomiar i wycena jest bezpłatna, przystępna cena, terminowość.

Zdecydowanie polecam:
Z.

#14 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 16:21

Up --> http://www.kuchnie.pl/

Zrób sobie wycenę zestawu pod siebie - meble na wymiar wcale nie muszą kosztować dużo, raczej przeciwnie - jak widzisz można kupić sensowne meble na wymiar, bez wydawania na nie wielkiej kasy.

#15 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 17:50

Patrząc na odwalankę co niektórych na mieście, w ciągu kilku lat ludzie dojrzeją do kupowania mebli przez internet.
Zresztą, to się przecież opłaca. Pewnie każdy ma wątpliwości co do materiałów, ale to logiczne, że skoro w necie nie ma o nich złego słowa, to całość musi być jakościowa.

#16 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 16:22

Moja mama czekała na meble 4 miesiące, instalowano je na 3 podejścia. Jak się trafi na partacza, to same problemy. To ja wolę zamówić z sieci, przynajmniej wiem od kogo zamawiam i mam pewność braku lipy. Nigdy bym nie zamawiał od kogoś anonimowego. Jaki sens?

#17 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 17:25

I takie podejście szpeców niszczy całą branżę. Człowiek chce najnormalniej w świecie dostać w normalnym terminie meble, które zamówić, a dostaje...
No właśnie - firmy oszukują na materiałach, nie dotrzymują terminów. Szkoda komentować...

#18 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 16:12

No niszczy, i jeszcze więcej ludzi ucieka w internet. Ale to raczej pewne, że w końcu większość kupujących przekona się do internetu i takie kuchnie.pl będą miały wzięcia. Polacy to mimo wszystko bardzo oszczędny naród ;-)

#19 estor

estor

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 11:48

Mi znajomy robił meble... Powiem, że się postarał... Wyszły pięknie i niedrogo... Na meblach tak naprawdę nie ma co oszczędzać... Muszą być porządnie zrobione żeby nie psuły się po kilku miesiącach... i nie bujały jak drzewo podczas silnego wiatru ;)

#20 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 15:34

Patrząc na Twój wpis oczywiście w 100% ci wierzymy ;-)

Bez jaj - chyba nawet największy naiwniak nie da wiary ;-)

Nie wyobrażam sobie jak meble na wymiar miałyby się po kilku miesiącach rozwalać.

Nawet zestawy za kilka stówek czegoś takiego nie mają ;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych