Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ile kosztują meble na wymiar w okolicy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 gargul

gargul

Senior

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 16:13

Tylko proszę bez żadnych reklam - same stawki, jeśli będzie mnie interesowała jakaś oferta to wtedy po proszę o dane kontaktowe.

#2 Haliko

Haliko

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1890 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 16:21

Też mnie interesuje ten temat,bo zamierzam zamówić kuchnię.

#3 anka kr.z k.

anka kr.z k.

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 20:07

Cztery lata temu płaciłam 950 zł metr bieżący ,góra-dół . 

#4 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 16:11

Ale to były pełne koszty? Łącznie z montażem mebli na miejsce? Czy liczysz ile płaciłaś za same meble? Bo w ofertach różnie to określają i człowiek może dać się zrobić...

#5 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 08:35

3 koła, ale to były meble zamawiane przez internet. Lokalnie trzeba liczyć koło tysiąca za metr.
Ciężko, żeby było taniej. Wiadomo - znajdziesz też firmy z cenami na poziomie 2-3 tysięcy.
kwestia kasy ;)

#6 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 19:54

Nie, kupowaliśmy meble na wymiar. Wejdź sobie na centrum meble.pl Tam masz opisane wszystkie zasady i jak to działa.
Oczywiście wszystko zamawia się przez net.

#7 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 16:08

Wszystko rozumiem, ok można. Ale w jaki sposób oni dopasowują te meble? U moich rodziców robili pomiar, a mimo wszystko na miejscu i tak musieli robić masę poprawek. Skąd pewność, że to co dostaniesz w tych paczkach będzie w 100% pasowało?

#8 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 21:28

Sam określasz wymiary i to Ty je instalujesz. A jeśli masz wątpliwości czy potrafisz to zrobić to po prostu zatrudniasz fachowca.
Wiadomo że nie mając o czym takim pojęcia, nie uzyskasz cudownych efektów. Rozumiesz?

#9 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 16:13

Złożyłem takie wstępne zamówienie. Na tym co pisałaś - http://www.centrum.meble.pl/kk

Bardzo jestem ciekawy co odpiszą. Dałem bardzo pokręcony zestaw, z kilkoma pułapkami. Oni mogą odrzucić jakieś projekty?

#10 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 20:00

To przecież nie są stolarze, którzy zaczęli wczoraj biznes, tylko ludzie, którzy zajmują się tym profesjonalnie od dawna.
Każdy zestaw wykonają. Chyba, że w opisie jest coś tak pokręcone, że nie da się go zrealizować.

#11 Zachmeble

Zachmeble

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 22:20

gargul ale reklamę strzelasz, temat założony tylko po to aby wciągnąć w rozmowę ludzi i wstawić swój link

#12 alicja_2512

alicja_2512

Swojak

• PipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 10:39

U mnie ceny rzędu około 1200 za metr. Ogólnie sama nie zamawiałam, ale znajomi tak i o takich cenach wspominali.

#13 Zadowolony

Zadowolony

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 22:23

A ja uważam, że nie da się określić jednoznacznie ile kosztuje metr kuchni. Zbyt wiele czynników wpływa na cenę. Przykładem mogą być fronty, które się zamontuje. Moze to być drewno wysokiej klasy, rzędu 700 zł za m2, wysoki połysk ( akryl lub lakier ) 300 - 500 zł za m2 lub zwykła płyta laminowana obrobiona ABS 2 mm 50 zł za m2. Kolejnym przykładem są użyte szuflady, czy są to zwykłe metalowe boki, czy może tandembox firmy BLUM.  Idąc tym tropem, można wymieniać jeszcze podnośniki, wyposażenie szafek i inne wzgledy estetyczne takie jak niewidoczne łączenie blatu, klejone szafki końcowe ( brak zaślepek na bokach szafek). Na cenę wpływa także transport oraz montaż.

Polecam firmę MEBLESTO.PL

Wymienione wyżej względy estetyczne to standard.

Firma z Lemierzyc, tj. niedaleko Sulęcina, Kostrzyna i Gorzowa Wlkp. Pomiar i wycena jest bezpłatna, przystępna cena, terminowość.

Zdecydowanie polecam:
Z.

#14 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 16:21

Up --> http://www.kuchnie.pl/

Zrób sobie wycenę zestawu pod siebie - meble na wymiar wcale nie muszą kosztować dużo, raczej przeciwnie - jak widzisz można kupić sensowne meble na wymiar, bez wydawania na nie wielkiej kasy.

#15 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 17:50

Patrząc na odwalankę co niektórych na mieście, w ciągu kilku lat ludzie dojrzeją do kupowania mebli przez internet.
Zresztą, to się przecież opłaca. Pewnie każdy ma wątpliwości co do materiałów, ale to logiczne, że skoro w necie nie ma o nich złego słowa, to całość musi być jakościowa.

#16 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 16:22

Moja mama czekała na meble 4 miesiące, instalowano je na 3 podejścia. Jak się trafi na partacza, to same problemy. To ja wolę zamówić z sieci, przynajmniej wiem od kogo zamawiam i mam pewność braku lipy. Nigdy bym nie zamawiał od kogoś anonimowego. Jaki sens?

#17 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 17:25

I takie podejście szpeców niszczy całą branżę. Człowiek chce najnormalniej w świecie dostać w normalnym terminie meble, które zamówić, a dostaje...
No właśnie - firmy oszukują na materiałach, nie dotrzymują terminów. Szkoda komentować...

#18 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 16:12

No niszczy, i jeszcze więcej ludzi ucieka w internet. Ale to raczej pewne, że w końcu większość kupujących przekona się do internetu i takie kuchnie.pl będą miały wzięcia. Polacy to mimo wszystko bardzo oszczędny naród ;-)

#19 estor

estor

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 11:48

Mi znajomy robił meble... Powiem, że się postarał... Wyszły pięknie i niedrogo... Na meblach tak naprawdę nie ma co oszczędzać... Muszą być porządnie zrobione żeby nie psuły się po kilku miesiącach... i nie bujały jak drzewo podczas silnego wiatru ;)

#20 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 15:34

Patrząc na Twój wpis oczywiście w 100% ci wierzymy ;-)

Bez jaj - chyba nawet największy naiwniak nie da wiary ;-)

Nie wyobrażam sobie jak meble na wymiar miałyby się po kilku miesiącach rozwalać.

Nawet zestawy za kilka stówek czegoś takiego nie mają ;-)

#21 lubis

lubis

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:28

U mnie siostra w tamtym roku coś takiego robiła i kolo 2500 zl zaplaciła :)

#22 Giik

Giik

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 09:01

Też zamawialilśmy przez internet. Trzeba było jedną szafkę wymienić, ale to akurat moja wina - źle wymierzyłem :D Na szczęście nie robili problemów i nawet nie musiałem nic dopłacać (po prostu odesłałem szafkę, a oni ją tam jakoś przerobili i wróciła o odpowiednich wymiarach).

#23 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 07 sierpień 2014 - 15:36

Ale kupowaliście z dokładnie tego samego sklepu co my?

Oni są raczej tolerancyjni. My też wybrzydzaliśmy na etapie wykonania projektu, a jednak udało się dogadać, ale pewnie swoje na nasz temat sobie pomyśleli ;-)

#24 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 15:50

No to jaka konkretnie ta cena była? Przecież niemożliwe, żeby była niższa niż ta w sieci. Podaj konkrety - wklej zdjęcia mebli, chętnie ocenimy.

#25 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 22:20

Zestaw na wymiar z kuchnie pl mieliśmy za 3,3 tysiąca. Jak na nasze metraże pomieszczeń to na prawdę doskonała stawka.
Jedni na mieście zrobili nam nawet 10,5 tysiąca wyceny ;-)

#26 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 15:56

Takie wyceny są niestety normalką na mieście. Jeśli korzystacie jeszcze z usług znanej firmy to cena usługi będzie z kosmosu. Czy ma to sens? Widziałem wyceny kuchni znanej marki, pod małe pomieszczenie, na 20 tysięcy. Kwoty wzięte z kosmosu.

#27 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:17

Jeśli ktoś z was zamawiał w ostatnim czasie meble z netu to wrzucajcie fotki.
Chętnie zobaczymy jakich można oczekiwać efektów - my wiemy, ale nie wszyscy.

#28 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 01 październik 2014 - 15:50

Nikt nie wrzuci fotek - zapytaj o nie w sklepie, powinni ci pokazać jakieś ostatnie realizacje, albo realizacje w kolorach jakie was interesują.

#29 kasiapokala

kasiapokala

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 październik 2014 - 11:06

ja meble na wymiar do kuchni o wymiarach 4x2 miałam wycenione na 7 tys. Blaty były drewniane, natomiast nie oszczędzałam na systemach do szafek i wybrałam te z górnej półki. Kuchnię mam już 2 lata i jestem bardzo zadowolona z jej wykonania jak i trwałosci. 

#30 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 14:18

Oczywiście Twoja stopka to przypadek, prawda Kasiu? Moje meble na wymiar pochodzą z netu, kosztowały dużo mniej niż Twój zestaw,  a jak na razie nie ma żadnych śladów użytkowania, super wyglądają, nie sprawiają żadnych problemów. Materiał? Bez żadnych zarzutów...

#31 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 21:16

Oj tam... Rozsądny teraz porównuje opinie i ceny, sprawdza czego może oczekiwać po usłudze i w ten sposób podejmuje decyzje o zakupie.
A o tym, że w zasadzie wszystko przez internet można teraz kupować taniej, jest wiadome od bardzo dawna i raczej prędko nic w tym względzie się nie zmieni.

#32 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 13:57

W przyszłym roku będziemy wstawiali meble na wymiar również do pokoju dziecka - pomieszczenie ma 12m, a jest pod dwoje dzieci, więc musimy odpowiednio dopasować wszystko, tak żeby optymalnie wykorzystać powierzchnię. Wszystko powinno być ok - pomysł jest. Potrzebne tylko meble ;-)

#33 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 22:11

Przecież grupa meble pl ma gotowce na mebelki pl Nie lepiej kupić od razu coś z tego typu zestawów?
Będzie idealne pod dzieci, kolorowane, optymalne. Czy tutaj zestaw pod wymiar ma sens?

#34 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 13:22

Jeszcze nie zdecydowaliśmy. Po prostu wydaje mi się, że meble gotowe będą droższe, a zestaw pod wymiar złożymy sobie za znacznie mniejszą kasę, ale czy tak faktycznie będzie to się dopiero za jakiś czas przekonamy ;-)

#35 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 21:00

To zależy od materiałów, jakości wykonania, nie ma takiej reguły. Ale jeśli pomieszczenie jest odpowiednie to moich zdaniem zdecydowanie lepiej wstawić gotowe rozwiązania - po prostu. Na wymiar jedynie wtedy, gdy nie wszystko pomieścicie rozkładając to w normalnym układzie.

#36 gargul

gargul

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 13:34

W sumie to chyba jednak padnie na gotowca. Co tutaj dużo mówić - niesamowite są te projekty. Jestem pod wrażeniem - szczególnie jeśli chodzi o ten piłkarski projekt. Normalnie propozycja z kosmosu ;-)

#37 Aneczka

Aneczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 20:17

I dobrze - to są porządne zestawy meblowe, tak na prawdę absolutnie nie potrzebujesz niczego lepszego, a zresztą jakość wykonania będzie bardzo wysoka. Po prostu musisz szukać sobie dobrego zestawu pod własne oczekiwania i to ci wystarczy.

#38 theradios

theradios

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 03:32

Ja zamawiałem meble na wymiar ale do sklepu swojego u firmy Kreo ale nie wiem czy mają też w ofercie robienie takich zwykłych mebli.

#39 NKWD

NKWD

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:07

Dokładna cena jest uzależniona od rodzaju zestawu. Przeglądniecie uważne oferty da większe rozeznanie. Nie będzie to z pewnością olbrzymi koszt.

Użytkownik NKWD edytował ten post 29 styczeń 2015 - 16:27

#40 lubrun

lubrun

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:06

to zawsze jest koszt paru tysięcy

#41 eko99

eko99

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 12:19

Jakiś czas temu poszukiwałem kogoś, kto zrobi mi meble do mieszkania, a że jestem dość wymagająca, to nigdzie nie mogłam znaleźć nikogo kto by się podjął tego wyzwania. Dopiero firma LUVIO stanęła na wysokości zadania. Meble są naprawdę wysokiej jakości a ceny mają bardzo rozsądne.

#42 patii88

patii88

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 luty 2016 - 11:31

Nie da się jednocześnie określić ceny, bo zależy ona przede wszystkim od projektu oraz od materiałów z jakich wykonane zostaną nasze meble kuchenne. Ja mieszkam w Lublinie i wybór padł na meble kuchenne projektu Max Kuchnie. To sieć studiów Mebli Kuchennych, mają jeden ze swoich oddziałów na ul. Polnej 2c. Mam bardzo małą kuchnię, dlatego zależało mi, by meble kuchenne były dobrze dopasowane, żeby kuchnia była jednocześnie funkcjonalna i przestronna - udało się :)

#43 ~rbidoow~

~rbidoow~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 10:11

Nie są drogie.

#44 eko99

eko99

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 12:08

Pozytywnie mogę ocenić kontakt z firmą Naturfusion -naturfusion.pl. Szybka odpowiedź na moje zapytanie, dokładny i zgodny z oczekiwaniami projekt, sprawne wykonanie aranżacji, bez marnowania mojego czasu.

#45 Halinka23

Halinka23

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 11:09

Ja zamawiałam meble kuchenne na wymiar w Acerysie. Widziałam sporo ich realizacji, dlatego eż zdecydowałam się zamawiać je aż w Warszawie. Mimo wszystko nie żałuję, bo naprawdę prezentuja się doskonale. 

#46 Kabeedu

Kabeedu

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:07

Proponuję się też rozejrzeć w innych rejonach i zamówić przez Internet. Wiele firm oferuje darmowy transport więc nie musisz się przejmować skąd są.

#47 ~Papines~

~Papines~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 07:27

Ja kupiłem w necie, tam również możesz się dogadać podać wymiary i będziesz miał zrobione , ale wyjdzie Ci taniej pewnie wszystko. 

#48 apra

apra

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 20:59

Aranżacja kuchni nie musi być koszmarem! Przecież to sama przyjemność wyposażyć przestrzeń w dobre meble. My kupiliśmy modułowe w Agacie i tez pięknie kuchnia wygląda.

#49 Owocowa

Owocowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:07

Modułowe meble to w ogóle bardzo fajny pomysł - i zawsze jak się znudzi można przemeblować.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych