Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Idelane miejsce na wakacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dooder~

~dooder~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 21:16

Witam.

Nie wiesz, gdzie wyjechać na wakacje? Serdecznie zapraszam Cię do odwiedzenia serwisu www.dood.pl Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na temat tego co dzieje się ciekawego w Twoim mieście, gdzie można zjeść coś smacznego czy pójść się rozerwać. Portal łączy funkcję serwisu społecznościowego i lokalizatora internetowego.

Zapraszam!
www.dood.pl

#2 ~Krzychu~

~Krzychu~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 11:20

Idealnych miejsc na wakacje jest wiele, ja moge polecic Tajlandie, ktora zwiedzilem 3 tygodnie temu. Pewnie tam jeszcze kiedys wroce, ale poki co mam w planach Kanade. Od 2 lat zamawiam bilety na stronie www.cp-online.pl, ktora ma konkurencyjne ceny i mnostwo promocji. Do tego w razie potrzeby rezerwuje hotel w miejscowosciach w ktorych zamierzam byc. Wszystko sprawdzone i profesjonalne.
Pozdrawiam serdecznie

#3 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 15:09

A ja polecam pobyt nad polskim morzem idealna plaża jest w Grzybowie koło Kołobrzegu bardzo czysta woda itp.
polecam pobyt w
http://www.apartamentygrzybowo.pl/

#4 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 07:03

rewelacyjna strona z propozycjami na wakacje, sprawdź, nie zawiedziesz się :)
http://www.krodo.pl/...1b6e5c89c5bdcde

#5 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 11:18

Kilkakrotnie korzystalam z Itaki i bylam zadowolona. Wielu ludzi narzeka na to biuro, bo np. w ostatniej chwili zmienili im hotel, na ten o nizszym standardzie, przewodnik byl niekompetentny itp. itd. Ale ja moge ich polecic, chociaz od 2 lat korzystam z calkowicie innej stronki, która zreszta Krzychu wyzej polecał, a mianowicie www.cp-online.pl i teraz dopiero wiem jak wygladaja prawdziwe wakacje. Mam dowolnosc w rezerwacji hotelu, wyborze linii lotniczych, ktorymi chce leciec. Moim zdaniem lepiej i wygodniej jest organizowac wyjazd na wlasna reke. A idealne miejsce na wakacje? Hmm.. bylam w wielu miejscach, najlepiej wspominam USA, Japonie i Tajlandie. A w tym roku wybieram sie do Kanady :)

#6 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:27

Alicja zazdroszcze podrozy :) moim marzeniem jest co najmniej kilkutygodniowy pobyt w stanach :)mam nadzieje, ze uda mi sie tak wyjechac w ramach studenckiego programu erasmus :) a ta stronka www.cp-online.pl, rezerwowalam na niej bilet dla mamy do londynu i zalatwiłam wszystko w niecałe 15 minut :) buziaki

#7 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 12:36

A gdzie na wakacje? Co polecacie? Ja byłem we Włoszech (ale nie wakacje, tylko praca) i w Bułgarii 2 razy. W przyszlym roku chcialbym pojechac w jakies fajne miejsce, ale nie wiem gdzie, co polecacie?

#8 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 15:25

Moim ulubionym miejscem są Cyklady, wciaz jeszcze nieodkryte przez masowa turystyke. Warto tam pojechac, szczegolnie w takim okresie jak maj/czerwiec, kiedy nie ma jeszcze przerazajacych upalow :) dzieki za ta stronke www.cp-online.pl, bo szukalam wlasnie jakigos fajnego i w przystepnej cenie noclegu w czechach i wszystko zarezerwowalam przez internet :) a był ktos w krajach ameryki poludniowej? jak tak to prosze o jakies relacje, pozdrawiam

#9 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 10:13

niestety nie bylam w zadnym z krajow ameryki poludniowe, ale dwukrotnie bylam w hiszpanii i tam rowniez mozna poczuc ten klimat! oczywiscie to nie to samo, ale koszty takiego wyjazdu sa o wiele mniejsze. a kto byl we wloszech? w ktore rejony najlepiej jechac? jak byliscie to z jakim biurem? bo marza mi sie teraz wlochy :)

#10 ~MichałK~

~MichałK~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 12:09

Jak do Włoch to koniecznie zobacz Rzym! I tutaj polecam wyjazd na własną rękę a nie z biurem podróży. Ja korzystam z wyszukiwarek biletów lotniczych i hoteli. Poszukaj w necie albo popytaj wśród znajomych o jakieś sprawdzone strony, ja Ci mogę polecić www.vojamondo.pl na której 2 tygodnie temu zamawiałem bilety do Franfurtu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 16:14

A gdzie na wakacje? Co polecacie? Ja byłem we Włoszech (ale nie wakacje, tylko praca) i w Bułgarii 2 razy. W przyszlym roku chcialbym pojechac w jakies fajne miejsce, ale nie wiem gdzie, co polecacie?

B)

#12 ~galaxy~

~galaxy~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:03

Polecam Sycylie lub poludniowa Hiszpanie - wspanialy klimat i wieleee atrakcji :) bylam i tu i tu, wiec jesli masz jakies pytania to pisz :) a bilety i hotel najlepiej rezerwowac na www.cp-online.pl, sprawdzona stronka :)

#13 ~Orihuela Costa~

~Orihuela Costa~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 11:28

Polecam Sycylie lub poludniowa Hiszpanie - wspanialy klimat i wieleee atrakcji :) bylam i tu i tu, wiec jesli masz jakies pytania to pisz :) a bilety i hotel najlepiej rezerwowac na www.cp-online.pl, sprawdzona stronka :)

http://www.hiszpania-urlop.pl/

POLECAM Tanio!

#14 Czas-urlopu.pl

Czas-urlopu.pl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2012 - 13:26

Zapraszmy do naszej bazy noclegowej

http://czas-urlopu.pl

#15 ~Alka~

~Alka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2012 - 12:12

Nie lubię siedzieć w miejscu dlatego my w tym roku zdecydowaliśmy się na Katalonię i wycieczkę objazdową :) zarezerowaliśmy bilety lotnicze wizzairem, autko na stronie http://wypozyczalnieaut.pl/, za noclegami rozejrzymy się na miejscu i mam nadzieje, że w 2 tygodnie zobaczymy mnóstwo pięknych miejsc :) wyjazd w 2 połowie sierpnia!

#16 ~Mark~

~Mark~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 12:46

Dzięki za stronkę, właśnie szukałem czegoś takiego! My się wybieramy na kilka dni do Paryża, niestety lotnisko jest dość daleko od centrum miasta i najciekawszych miejsc, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajęcie auta na kilka dni, a że podróżujemy w 7 osób to nie wyjdzie wcale drogo :) jeszcze raz dzięki za stronkę!

#17 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 09:04

A gdzie rezerwujecie bilety lotnicze? Znajoma polecała mi sprawdzony portal www.vojamondo.pl gdzie zawsze znajdzie bilety w promocyjnych cenach. Ja zazwyczaj wybierałam się na wakacje z biurami podróży, ale najwyższy czas to zmienić i zacząć organizować sobie samemu wakacje.

#18 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:25

A gdzie rezerwujecie bilety lotnicze? Znajoma polecała mi sprawdzony portal www.vojamondo.pl gdzie zawsze znajdzie bilety w promocyjnych cenach. Ja zazwyczaj wybierałam się na wakacje z biurami podróży, ale najwyższy czas to zmienić i zacząć organizować sobie samemu wakacje.

Nasze wakacje w tym roku to był czysty przypadek. Zarezerwowaliśmy wszystko na ostatnią chwilę i nie zawiedliśmy się! :) skorzystaliśmy z tej strony, która tutaj polecałaś, www.vojamondo.pl , dodatkowo wynajeliśmy super apartament w samym centrum Palermo i cieszyliśmy się piękna pogodą przez ponad tydzien :) każdemu polecam Sycylie!

#19 ~Karolajna~

~Karolajna~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 10:35

A ja rezerwuje bilety na http://www.tanieloty-online.pl/

#20 ~damiano~

~damiano~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 14:36

Na wakcje polecam wczasy na Kaszubach - atrakcji tam jest pelno, do tego mili ludzie.

#21 ~Jula82~

~Jula82~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:06

Ja w zeszłym roku zakochałam się w Tajlandii! Chociaż w tym planujemy Grecję :) a Wy gdzie się wybieracie? Na jakich portalach rezerwujecie bilety? Bo ja zawsze korzystam ze stronki tanibilet.net

#22 ~el gringo~

~el gringo~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 23:33

Witam i polecam http://www.lemonandlime.pl/ byłem w Barcelonie z panią Justyną 10 na 10

#23 ~Magda323~

~Magda323~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 14:38

Dla mnie idealnym miejscem na wakacje jest przepiękna Sardynia. Mam już sprawdzony hotel, a loty zawsze rezerwuje przez internet. Odprawiam się online, żeby ine stać na lotnisku. Polecam Wam stronkę http://www.wyszukiwa...nline-check-in/ z której zawsze korzystam.

#24 franczeska

franczeska

Bywalec

• PipPipPip
  • 67 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 11:52

Moim idealnym miejscem na wakacje, jest miesjce z daleka od zgiełku i ludzi. Wystarczy mi kawałek lasu i jestem szczęśliwa:)

#25 ~MalvinaL~

~MalvinaL~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 11:49

Uwielbiam Włochy! Każde miasto ma swój niepowtarzalny klimat! A loty rezerwuje na sprawdzonym portalu www.cp-online.pl

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 21:47

Ja polecam spływy kajakowe na Mazurach. Podoba mi się tam, bo uwielbiam przyrodę, myślę, że sposoba się tam każdemu kto uwielbia sport i piękne widoki. Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem na kajaki na Mazury, to tutaj jest oferta firmy: http://www.splywy.pl...nia-program.htm Pozdrawiam Serdecznie!!!

#27 ~hania4~

~hania4~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 12:56

Świetnym pomysłem na wakacje jest pobyt w niewielkim państwie na Zakaukaziu położonym nad Morzem Czarnym czyli w Gruzji.Do Gruzji warto się  wybrać od wiosny do jesieni, ponieważ jest to kraj ciepły i słoneczny, loty do gruzji

#28 kostekk

kostekk

Bywalec

• PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 11:17

Idealne miejsce do wypoczynku są wakacje nad jeziorem, juz niewazne jakim czy u nas w innym kraju! po prostu tam mozna się wyluzować na całego ;) polecam każdemu, gdzies w domu w lesie przy jeziorku.

Użytkownik kostekk edytował ten post 23 lipiec 2013 - 12:52

#29 jassiek

jassiek

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 23:48

Ja tegoroczne wakacje spędziłem na mazurach i kaszubach. Niezapomniane wrażenia, widoki! Polecam każdemu!

#30 Iwona_91

Iwona_91

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 15:05

Uważam, że należy zwiedzać różne zakątki świata, dlatego oferty ciekawych wyjazdów krajowych i zagranicznych możemy znaleźć na http://www.WakacyjnyPirat.pl

#31 wixerFKR

wixerFKR

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 20:51

ja najczentsciej wale do miendzyzdroi lup do egiptu tam bynajmiej miesie najbardziej podoba

#32 koniczyna

koniczyna

Bywalec

• PipPipPip
  • 87 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 10:06

No Egipt to teraz niestety nie bardzo :( Sama miałam wykupioną ofertę last minute Egipt, ale biuro podróży odwołało wycieczki w tamte rejony - i w sumie mnie to nie dziwi - tylko teraz mamy w ciągu tygodnia wybrać sobie inne miejsce (poprzeliczali nam ceny wycieczek) i nie bardzo wiemy, na co się zdecydować... Ale chyba padnie ostatecznie na Teneryfę - ktoś był? Możecie polecić/odradzić i ewentualnie zaproponować inne miejsce?

#33 Szyszu

Szyszu

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:15

Jeżeli chodzi o wakacje zagraniczne to polecam Włochy a dokładnie Positano, piękne miasteczko, domki, które praktycznie wchodzą do cudownego turkusowego morza. Rewelacja :)

#34 adam kowalski

adam kowalski

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 03 październik 2013 - 10:39

Ja mogę polecić Świeradów Zdrój, cisza, spokój dużo zieleni. Niedawno oddano do użytku kolejkę gondolową, która robi furorę. Zdecydowanie polecam to miejsce. więcej możesz dowiedzieć się tutaj: http://www.swieradow-zdroj.com/

#35 Robert-o

Robert-o

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 23:34

Wszystko zależy od funduszy jakie możemy przeznaczyć na wczasy. Jeśli chodzi o zagraniczny wyjazd to polecam Umag w Chorwacji a tańszy wariant to ośrodek Sielpia lub domki w Chańczy. Niedrogo a bardzo fajnie można spędzić urlop i wakacje.

Załączony plik  Sielpia (2).jpg   84,17 KB   0 Ilość pobrań

#36 ciapek

ciapek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 23:56

Moim zdaniem jadąc na wakacje, warto wybrać się gdzieś poza Polskę. Nie żebym nie był patriotę, ale na mazury, góry czy nad morze zawsze przyjdzie czas, a świat czeka :). Ostatnio zastanawiam się nad zwiedzaniem Hiszpanii. Niedaleko i bardzo wiele miejsc do zobaczenia, szczególnie kręci mnie zwiedzanie Madrytu w Hiszpanii - ponoć to piękne miasto, wcale nie gorsze od popularnej Barcelony.

A jeśli nie wypali Madryt w Hiszpanii, to może Wyspy Kanaryjskie - to taka moja alternatywa :)

#37 sunshines

sunshines

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 22:18

Dla mnie bezsprzecznie najlepszym miejscem na wakacje jest Wołkowyja w Bieszczadach. Cudowne miejsce gdzie można wypocząć i w górach i nasd woda w zalezności na co ma.sie ochotę. Do tego cisza, spokój i cudowne krajobrazy

#38 gabriel40

gabriel40

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 18:12

Polecam Wyspy Kanaryjskie

#39 wixerFKR

wixerFKR

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:33

JATESZ

#40 majk

majk

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 15:11

Dla mnie wszędzie jest spoko jak ma się dobrą ekipę. Nieważne gdzie, ważne z kim. A kwatery, miejsce, noclegi to już inna sprawa :)

#41 filip87

filip87

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 02:50

Zdecydowanie jakieś egzotyczne miejsce np. Malediwy.

#42 bary

bary

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 09:08

A może coś chłodniejszego? Np. wycieczka do Norwegii?

#43 kasia.pa

kasia.pa

Bywalec

• PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 03 luty 2014 - 09:57

Malediwy są dobre, ale dla tych którzy lubią wylegiwać się na plaży - raczej nie ma tam za wiele innych rozrywek

#44 aKarolek

aKarolek

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 03 luty 2014 - 11:43

To jeszcze zależy kto co lubi. Ogólnie od pewnego czasu pomijam Polskie morze - za to co oferuje ceny są kosmiczne, albo Góry, albo wyjazd na własną rękę do Europy Chorwacja albo Bługaria, dobra pogoda i dużo taniej. Załatwiacie sobie tanie loty wynajmujecie kwaterę poprzez http://www.novasol.pl/

i macie piękne wakacje za pół ceny, biura podróży niby wszystko organizują, ale jak macie wynajęty dom i załatwiony przelot co co Wam jeszzcz trzeba więcej? 

#45 Darek30

Darek30

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 15:13

Ja szczerze mogę polecić Zawoje.
Wraz z rodziną i przyjaciółmi spędziłem tam 5 dni (6 dorosłych i 2 maluchy). Było wspaniale. CZyściuteńko, przytulnie, ale i przestronnie zarazem. Domek świetnie wyposażony (nic nie trzeba wieźć z domu). Widok z okna zapiera dech w piersiach. Nieopodal piękne tereny spacerowe.Wszystko w bardzo dobrej cenie.

#46 ArturoNowy

ArturoNowy

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 maj 2014 - 20:46

Ja od siebie mogę polecić Ustkę :) Byłem już dwukrotnie, ogólnie bardzo przyjazna miejscowość, wszędzie blisko, ceny przystępne :)
Co do noclegów to jest bardzo wiele obiektów i jest w czym wybierać... My z rodzinką byliśmy akurat w pensjonacie, który jest 200m od morza po wschodniej stronie (tam gdzie jest najwięcej atrakcji itd).
Pensjonat gustownie urządzony, ceny jak na ten standard bardzo przyzwoite. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to nazwa tego obiektu to villa wenel.

Jeśli ktoś będzie potrzebował dodatkowych informacji o Ustce itd, to mogę się podzielić moimi wrażeniami z moich dwóch poprzednich wizyt w tym miasteczku :)

#47 Giik

Giik

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 13 maj 2014 - 12:28

Ostatnio pierwszy raz udało mi się wybrać z żoną do Wenecji (tej włoskiej, nie tej obok Biskupina :D). Mimo wielu sceptycznych opinii chętnie wróciłbym tam raz jeszcze. Polecam porę wrześniową - niższe ceny, mniej turystów, a pogoda idealna zarówno na zwiedzanie, jak i wylegiwanie się na plaży :)

#48 losdominos

losdominos

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 10 październik 2014 - 11:26

Malediwy i inne miejsca tego typu to na pewno super sprawa, to są raje! Ale w polsce teżmamy piękne obszarzy, jak Kaszuby chociażby.

#49 pawelano

pawelano

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 18:10

Nie bójmy się jechać w polskie góry, tam naprawdę jest fajnie, i nawet Zakopane nie jest takie złe, jak odpowiednio na to spojrzeć

#50 michalak

michalak

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 19 luty 2015 - 09:49

Moje idealne wakacje to rejs statkiem wycieczkowym gdzieś gdzie jest piękna słoneczna pogoda, np. po wyspach Ameryki Środkowej. Trzeba zbierać pieniążki, to może w przyszłym roku uda mi się wybrać na któryś z rejsów z biura organizującego rejsy wycieczkowe.

#51 Grzegorz Wróbel

Grzegorz Wróbel

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 12:04

jak Polska to też polecam Kaszuby, piękne krajobrazy, bogata baza noclegowa, gastronomiczna i ciekawe rozrywki, no i fajne miejsce, bo można podskoczyć na dzień do Trójmiasta, Ja tam spędziłem 3 tygodnie 2 lata temu i mam nadzieję, że w tym roku też się uda;)

#52 sebmroz

sebmroz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 05 maj 2015 - 15:23

Idealne miejsce na wakacje - moje łózko, catering, święty spokój i rzutnik z dobrymi filmami.

#53 Alekk

Alekk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2015 - 18:07

Ja wybieram się na wakacje z małymi dziećmi. Z tego względu zawsze szukam czegoś przed sezonem, żeby nie było za tłoczno i wolę mniejsze miejscowości niż duże kurorty. Wtedy mam z głowy postój przy każdym straganie z zabawkami i płacz, że chcę kolejną rzecz do kupienia.

Z miejsc to na zmianę góry albo morze. Nad morzem polecam Mielenko niedaleko Mielna i wypoczynek w drewnianych domkach - piękne plaże, cisza i spokój. W góry to najchętniej okolice Świeradowa lub Lądek Zdrój.

#54 mareko

mareko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 18:33

Jeśli chodzi o Polskę to takie idealne miejsca do wypoczynku to Beskidy i nad morzem. Jest co zobaczyć, zwłaszcza jak ktoś tam jeszcze nie był.

#55 Patyczek

Patyczek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 13:13

Baaaardzo chciałabym pojechać do Finlandii i Norwegii. Może kiedyś :) 

Tak czy siak byłoby to spełnienie moich marzeń. Zwłaszcza taki wyjazd zimowy. 

Jeszcze zastanawiałam się nad Antarktydą, ale taka wycieczka to kosztowna sprawa :(

Nie przepadam za ciepłymi miejscami ze względu na alergię skórną. Można by rzec, że słońce mnie zabija :/

Dlatego moje wakacje rozpoczynam dość wcześnie. Najlepiej marzec/ kwiecień. Na szczęście mam taką możliwość. I tak w tym roku udało mi się zwiedzić  Budapeszt i Wiedeń. Bliżej niż wymarzone kraje, ale od czegoś trzeba zacząć ;)

Wybrałam się z biurem podróży. Jakoś tak na własną rękę bym się bała, a jechałam sama. Akurat WytwórniaWypraw miała taką ofertę, która mi się spodobała- bo krótko (weekendowy wypad) a i program ciekawy. No i byłam i polecam te miasta. Są cudne, mega klimatyczne i urokliwe na swój sposób. 

Polecam zwłaszcza Tym, którzy nie przepadają za wylegiwaniem się na plaży. Dobra alternatywa ;)

#56 sebmroz

sebmroz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:21

Jeżeli Polska to może Białowieża?

#57 patryk.w

patryk.w

Nowy

• Pip
  • 24 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:35

Polecam Bieszczady 

#58 roberto1

roberto1

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 15:01

Polecam Bieszczady 

uzasadnij dlaczego

#59 dakas

dakas

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 październik 2015 - 14:29

zdecydowanie bardziej polecam portugalie albo hiszpanie

#60 elwirra

elwirra

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:02

może Grecja, Hiszpania? Na pewno wybrałabym jakiś europejski kraj, nie jest daleko a pogoda piękna i widoki super :) tym bardziej, że bilety lotnicze można kupić naprawdę tanio na http://tanie-loty.info/ , zawsze tam rezerwuję, tanie linie lotnicze są naprawdę godne polecenia. 

#61 Turkućpodjadek

Turkućpodjadek

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 04 maj 2016 - 11:45

Komu przeszkadzał mój wpis, dlaczego  go usunięto ? Pozdrawiam moderację B)

#62 morcinn

morcinn

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 maj 2016 - 22:54

polskie góry pod każdą postacią. najładniejsza chyba jest jura krakowska

#63 ~milutkamala~

~milutkamala~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 15:54

Ja wsiadam na rower i jadę przed siebie. To najlepsze miejsce na wakacje. No może nie przed siebie, coś tam planuję :)

#64 MiszaM

MiszaM

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 09:00

ja uwielbiam jeździć do Chorwacji, nocleg łatwo znaleźć przez BookApart, można pojechać własnym samochodem, trasa jest przyjemna a na miejscu nie jest drogo :)

#65 domi12

domi12

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 11:51

Ja uwielbiam ciepłe kraje- Chorwacja, Grecja, Włochy :) Oczywiście w Polsce też jest pięknie, polskie morze, góry czy Mazury ...

#66 AkukuBernard

AkukuBernard

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 17:22

Ja lubię Pieniny. Ten spacer nad Dunajcem, sama radość i to jeszcze jesienią.

#67 ~kolinea~

~kolinea~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 13:50

ja uwielbiam jeździć do Chorwacji, nocleg łatwo znaleźć przez BookApart, można pojechać własnym samochodem, trasa jest przyjemna a na miejscu nie jest drogo :)

Też zawsze korzystam z bookapartu, mają sporą bazę noclegową ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych