Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Idelane miejsce na wakacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dooder~

~dooder~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 21:16

Witam.

Nie wiesz, gdzie wyjechać na wakacje? Serdecznie zapraszam Cię do odwiedzenia serwisu www.dood.pl Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na temat tego co dzieje się ciekawego w Twoim mieście, gdzie można zjeść coś smacznego czy pójść się rozerwać. Portal łączy funkcję serwisu społecznościowego i lokalizatora internetowego.

Zapraszam!
www.dood.pl

#2 ~Krzychu~

~Krzychu~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 11:20

Idealnych miejsc na wakacje jest wiele, ja moge polecic Tajlandie, ktora zwiedzilem 3 tygodnie temu. Pewnie tam jeszcze kiedys wroce, ale poki co mam w planach Kanade. Od 2 lat zamawiam bilety na stronie www.cp-online.pl, ktora ma konkurencyjne ceny i mnostwo promocji. Do tego w razie potrzeby rezerwuje hotel w miejscowosciach w ktorych zamierzam byc. Wszystko sprawdzone i profesjonalne.
Pozdrawiam serdecznie

#3 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 15:09

A ja polecam pobyt nad polskim morzem idealna plaża jest w Grzybowie koło Kołobrzegu bardzo czysta woda itp.
polecam pobyt w
http://www.apartamentygrzybowo.pl/

#4 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 07:03

rewelacyjna strona z propozycjami na wakacje, sprawdź, nie zawiedziesz się :)
http://www.krodo.pl/...1b6e5c89c5bdcde

#5 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 11:18

Kilkakrotnie korzystalam z Itaki i bylam zadowolona. Wielu ludzi narzeka na to biuro, bo np. w ostatniej chwili zmienili im hotel, na ten o nizszym standardzie, przewodnik byl niekompetentny itp. itd. Ale ja moge ich polecic, chociaz od 2 lat korzystam z calkowicie innej stronki, która zreszta Krzychu wyzej polecał, a mianowicie www.cp-online.pl i teraz dopiero wiem jak wygladaja prawdziwe wakacje. Mam dowolnosc w rezerwacji hotelu, wyborze linii lotniczych, ktorymi chce leciec. Moim zdaniem lepiej i wygodniej jest organizowac wyjazd na wlasna reke. A idealne miejsce na wakacje? Hmm.. bylam w wielu miejscach, najlepiej wspominam USA, Japonie i Tajlandie. A w tym roku wybieram sie do Kanady :)

#6 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:27

Alicja zazdroszcze podrozy :) moim marzeniem jest co najmniej kilkutygodniowy pobyt w stanach :)mam nadzieje, ze uda mi sie tak wyjechac w ramach studenckiego programu erasmus :) a ta stronka www.cp-online.pl, rezerwowalam na niej bilet dla mamy do londynu i zalatwiłam wszystko w niecałe 15 minut :) buziaki

#7 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 12:36

A gdzie na wakacje? Co polecacie? Ja byłem we Włoszech (ale nie wakacje, tylko praca) i w Bułgarii 2 razy. W przyszlym roku chcialbym pojechac w jakies fajne miejsce, ale nie wiem gdzie, co polecacie?

#8 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 15:25

Moim ulubionym miejscem są Cyklady, wciaz jeszcze nieodkryte przez masowa turystyke. Warto tam pojechac, szczegolnie w takim okresie jak maj/czerwiec, kiedy nie ma jeszcze przerazajacych upalow :) dzieki za ta stronke www.cp-online.pl, bo szukalam wlasnie jakigos fajnego i w przystepnej cenie noclegu w czechach i wszystko zarezerwowalam przez internet :) a był ktos w krajach ameryki poludniowej? jak tak to prosze o jakies relacje, pozdrawiam

#9 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 10:13

niestety nie bylam w zadnym z krajow ameryki poludniowe, ale dwukrotnie bylam w hiszpanii i tam rowniez mozna poczuc ten klimat! oczywiscie to nie to samo, ale koszty takiego wyjazdu sa o wiele mniejsze. a kto byl we wloszech? w ktore rejony najlepiej jechac? jak byliscie to z jakim biurem? bo marza mi sie teraz wlochy :)

#10 ~MichałK~

~MichałK~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 12:09

Jak do Włoch to koniecznie zobacz Rzym! I tutaj polecam wyjazd na własną rękę a nie z biurem podróży. Ja korzystam z wyszukiwarek biletów lotniczych i hoteli. Poszukaj w necie albo popytaj wśród znajomych o jakieś sprawdzone strony, ja Ci mogę polecić www.vojamondo.pl na której 2 tygodnie temu zamawiałem bilety do Franfurtu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 16:14

A gdzie na wakacje? Co polecacie? Ja byłem we Włoszech (ale nie wakacje, tylko praca) i w Bułgarii 2 razy. W przyszlym roku chcialbym pojechac w jakies fajne miejsce, ale nie wiem gdzie, co polecacie?

B)

#12 ~galaxy~

~galaxy~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:03

Polecam Sycylie lub poludniowa Hiszpanie - wspanialy klimat i wieleee atrakcji :) bylam i tu i tu, wiec jesli masz jakies pytania to pisz :) a bilety i hotel najlepiej rezerwowac na www.cp-online.pl, sprawdzona stronka :)

#13 ~Orihuela Costa~

~Orihuela Costa~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 11:28

Polecam Sycylie lub poludniowa Hiszpanie - wspanialy klimat i wieleee atrakcji :) bylam i tu i tu, wiec jesli masz jakies pytania to pisz :) a bilety i hotel najlepiej rezerwowac na www.cp-online.pl, sprawdzona stronka :)

http://www.hiszpania-urlop.pl/

POLECAM Tanio!

#14 Czas-urlopu.pl

Czas-urlopu.pl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2012 - 13:26

Zapraszmy do naszej bazy noclegowej

http://czas-urlopu.pl

#15 ~Alka~

~Alka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2012 - 12:12

Nie lubię siedzieć w miejscu dlatego my w tym roku zdecydowaliśmy się na Katalonię i wycieczkę objazdową :) zarezerowaliśmy bilety lotnicze wizzairem, autko na stronie http://wypozyczalnieaut.pl/, za noclegami rozejrzymy się na miejscu i mam nadzieje, że w 2 tygodnie zobaczymy mnóstwo pięknych miejsc :) wyjazd w 2 połowie sierpnia!

#16 ~Mark~

~Mark~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 12:46

Dzięki za stronkę, właśnie szukałem czegoś takiego! My się wybieramy na kilka dni do Paryża, niestety lotnisko jest dość daleko od centrum miasta i najciekawszych miejsc, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajęcie auta na kilka dni, a że podróżujemy w 7 osób to nie wyjdzie wcale drogo :) jeszcze raz dzięki za stronkę!

#17 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 09:04

A gdzie rezerwujecie bilety lotnicze? Znajoma polecała mi sprawdzony portal www.vojamondo.pl gdzie zawsze znajdzie bilety w promocyjnych cenach. Ja zazwyczaj wybierałam się na wakacje z biurami podróży, ale najwyższy czas to zmienić i zacząć organizować sobie samemu wakacje.

#18 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:25

A gdzie rezerwujecie bilety lotnicze? Znajoma polecała mi sprawdzony portal www.vojamondo.pl gdzie zawsze znajdzie bilety w promocyjnych cenach. Ja zazwyczaj wybierałam się na wakacje z biurami podróży, ale najwyższy czas to zmienić i zacząć organizować sobie samemu wakacje.

Nasze wakacje w tym roku to był czysty przypadek. Zarezerwowaliśmy wszystko na ostatnią chwilę i nie zawiedliśmy się! :) skorzystaliśmy z tej strony, która tutaj polecałaś, www.vojamondo.pl , dodatkowo wynajeliśmy super apartament w samym centrum Palermo i cieszyliśmy się piękna pogodą przez ponad tydzien :) każdemu polecam Sycylie!

#19 ~Karolajna~

~Karolajna~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 10:35

A ja rezerwuje bilety na http://www.tanieloty-online.pl/

#20 ~damiano~

~damiano~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 14:36

Na wakcje polecam wczasy na Kaszubach - atrakcji tam jest pelno, do tego mili ludzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych