Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Goldi~

~Goldi~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:02

szkoda, że część kibiców przyjeżdża zainteresowana bardziej burdami na stadionie i poza nim, niż widowiskiem sportowym... "myśla", że to fajna zabawa, nie mając na względzie, że komuś moga wyrządzić krzywdę... później przez takie jednostki cierpi wizerunek pozostałych kibiców...

#2 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:12

Byłam raz jedyny na meczu żużlowym i po nim były sceny dantejskie jak dla mnie, co może człowiek zrobić drugiemu człowiekowi tylko aby się wyrzyć, dlatego wole obejrzeć spokojnie w telewizji lub przeczytać relacje z meczu.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:13

Od zadymy do nieszczęścia jest bardzo blisko. Krótko za mordy powinni wziąć to towarzystwo. Przez te zadymy niejeden kibic w obawie o własne zdrowie nie idzie na mecz.

#4 ~Maciek_ZG~

~Maciek_ZG~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:24

bo to powinno zostać rozwiązane w bardzo prosty sposób mianowicie do Gorzowa nie powinno się w puszczać zorganizowanych grup z zielonej i odwrotnie wszyscy kibice na takim meczu powinni systemowo mieć przypisane miejsce siedzące wraz z numerem pesel i w tym momęcie mamy pełne rozeznanie !!!!

#5 ~byłam, widziałam~

~byłam, widziałam~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:29

Pod zdjęciem jest nieprawdziwa informacja ! kibice , owszem ściągnęli kontrowersyjny transparent, ale nie na skutek wiadomości o śmierci żużlowca , zwijali WSZYSTKIE swoje transparenty, ponieważ zbierali się do opuszczenia stadionu.Proszę nie robić z kibiców zielonogórskich ludzi wrażliwych, ponieważ ci którzy byli na stadionie do takich nie należą !

#6 ~Jason~

~Jason~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:33

Gorzów -> kompromitacja, straciliście chyba resztki szacunku w całej Polsce za wczorajsze zachowanie. Po informacji o śmierci Lee doping na sektorze Falubazu został zakończony, ściągnęli flagi i wyszli, bo nie chcieli brać udziału w tym cyrku. Młyn Stali po 5 min. ciągnął swoje przyśpiewki, wrzuty na Falubaz, już nie wspominając o głośnym: "jedziemy, jedziemy!" Po trupach do celu...

#7 ~Goldi~

~Goldi~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:40

pertardami z gazem zostali obrzucani zielonogórscy policjanci, którzy przyjechali w asycscie z kibicami... tak ku scisłosci i oświecenia... jak nie znasz faktów, to nie pisz, bo się tylko błaźnisz...

#8 ~wacelk stąd~

~wacelk stąd~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:44

Gorzów -> kompromitacja, straciliście chyba resztki szacunku w całej Polsce za wczorajsze zachowanie. Po informacji o śmierci Lee doping na sektorze Falubazu został zakończony, ściągnęli flagi i wyszli, bo nie chcieli brać udziału w tym cyrku. Młyn Stali po 5 min. ciągnął swoje przyśpiewki, wrzuty na Falubaz, już nie wspominając o głośnym: "jedziemy, jedziemy!" Po trupach do celu...

Jak byś był inteligentny to byś wiedział, że w sektorach Stali były zamknięte wyjścia ze stadionu. Ale falubazowi tłumaczyć, to jak o ścianę.

#9 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:45

Listy wyjazdowe? Od kiedy na wyjazdy jezdza ludzie z list wyjazdowych są zadymy starcia z policją itp,zorganizowana zamknieta grupa przejela bilety i normalny kibic nie moze jechac na wyjazd..DOSC TEGO CYRKU.połapac ich zakazy stadionowe i tyle........

#10 ~Paul~

~Paul~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:45

To jakieś bydło było a nie prawdziwi obywatele Zielonej Góry...

#11 ~rwe~

~rwe~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:47

Sędzia - dno
Kibole Stali - dno (zero szacunku dla zmarłego)
Kibole Falubazu - dno ('Jancarz' + race)
Zawodnicy dążący do odjechania meczu - dno
Kapitan reprezentacji Polski - dno
Spiker zawodów - dno
Część funkcyjnych (jeden z kierowników drużyny) - dnorf
Autorzy regulaminu rozgrywek - dno
Policja - dno

Speedway przestał dla mnie istnieć. Dzieciaki też będę trzymał jak najdalej od tego sportu.

#12 ~k.o.~

~k.o.~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:50

Ten prezes z Gorzowa to jednak nie dokońca chyba normalny jest. Gorzów jako gospodarze gdyby mieli honor sami powinni zaproponować odwołanie i przełożenie meczu. Prezes Stali sugeruje, że Rafał niechciał jechać później bo chodziło o powiększającą się przewagę Stali, a miedzy wierszami sam przyznaje, że Rafał mimo przewagi Gorzowa chciał przerwać po 8 biegu i zaliczyć wynik. Nie ważny jest wynik. Ważne jest widowisko. A kibice z Gorzowa to pokazali w TV jaka mają klasę :) szczególnie pan z zachrypniętym głosem:D

#13 ~fan z lubuskiego~

~fan z lubuskiego~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:53

Jak wieloletni kibic żużla oraz mieszkaniec Zielonej Góry jest mi wstyd za niektórych mieszkańców. Kiedyś tego łobuzerstwa nie było. Zadymy oczywiście, ale są granice. Klub falubazu obecnie utożsamia mi się z bandytyzmem bardziej niż z żużla. Mieszkańcy są terroryzowani przez swoich kibiców. Garstka fanatyków przesączona nienawistnym fanatyzmem do sąsiada "zza miedzy". Wstyd. Mam nadzieję, że chociaż policja się spisze i będzie karała tych łobuzów rzucających kamieniami i petardami na stadionie. Po ostatnich zeszłorocznych zadymach na ulicach Zielonej Góry myślałem, że będzie już tylko lepiej, ale widać że falubaz nie umie, lub celowo chce tą spiralę nienawiści nakręcać. Pozdrawiam Stal za walkę, Falubaz niestety w mojej opinii traci, chociaż to mój klub ukochany.

#14 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:55

Mam wrażenie, że Falubaz prowadził grę z wykorzystaniem śmierci zawodnika, bo działacze i zawodnicy tej drużyny zachowywali się niejasno i niespójnie (raz chcieli jechać, raz nie chcieli). Ale nie odkrywam żadnych sensacji, piszę o sprawach, o których informują media, przytaczam cytaty. A więc zacytuję prezesa Zmorę: Mam subiektywne odczucie, że jak szala zwycięstwa przechyliła się zdecydowanie na korzyść Gorzowa, to klub z Zielonej Góry doszedł do wniosku, że najkorzystniej będzie nie wyjechać i przerwać mecz.
Być może prezes Stali się myli, ale w takim razie, jak odpowiedzieć na następujące pytania:
1) Dlaczego działacze Falubazu, którzy dowiedzieli się o śmierci Lee na początku meczu, zataili przed zawodnikami ten fakt? Czy mieli zamiar nie ujawniać go do końca meczu? A jeśli nie, to kiedy dokładnie go ujawnili i dlaczego właśnie wtedy? Dlaczego nie poinformowali o tym od razu i na początku meczu nie zaproponowali, żeby mecz przerwać?
2) Dlaczego trener Dobrucki chciał kontynuować mecz po 7 biegu, a po 8 chciał przerwać? Dlaczego śmierć Richardsona w ogóle nie była ważna dla Falubazu przed 8 biegiem, a zaczęła być bardzo ważna po tym biegu?
3) Na kontynuowanie meczu po 8 biegu zgodzili się zawodnicy obu drużyn, a więc również Falubazu. Dlaczego się zgodzili, skoro, jak twierdzą, nie chcieli jechać? A skoro nie chcieli, to dlaczego pojechali?
4) Dlaczego w ósmym biegu trener Dobrucki wystawił rezerwę taktyczną, jakby drużyna miała zamiar nadal walczyć o wynik? Dlaczego Protasiewicz i Jonson jechali aktywnie, a nie przyjechali na końcu stawki? Dlaczego w ogóle wyjechali do tego wyścigu, skoro Davidson i Łoktajew mogli nie wyjechać do 11, narażając się na wykluczenie i ewentualnie inne kary?
To tylko niektóre pytania, myślę, że można ich zadać więcej (np. o działacza Falubazu, który przez telefon domaga się od sędziego odpowiedzi na pytanie o podstawę ewentualnego przerwania zawodów po 7 biegu – tak może pytać ktoś, kto CHCE jechać, a nie ktoś, kto nie chce). Ale ciekaw jestem odpowiedzi przynajmniej na te cztery wymienione przeze mnie punkty.

#15 ~r~

~r~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:04

Jak wieloletni kibic żużla oraz mieszkaniec Zielonej Góry jest mi wstyd za niektórych mieszkańców. Kiedyś tego łobuzerstwa nie było. Zadymy oczywiście, ale są granice. Klub falubazu obecnie utożsamia mi się z bandytyzmem bardziej niż z żużla. Mieszkańcy są terroryzowani przez swoich kibiców. Garstka fanatyków przesączona nienawistnym fanatyzmem do sąsiada "zza miedzy". Wstyd. Mam nadzieję, że chociaż policja się spisze i będzie karała tych łobuzów rzucających kamieniami i petardami na stadionie. Po ostatnich zeszłorocznych zadymach na ulicach Zielonej Góry myślałem, że będzie już tylko lepiej, ale widać że falubaz nie umie, lub celowo chce tą spiralę nienawiści nakręcać. Pozdrawiam Stal za walkę, Falubaz niestety w mojej opinii traci, chociaż to mój klub ukochany.

Czas zamilknąć Gorzowiaku!

#16 ~madein~

~madein~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:06

stala sie tragedia dla swiatowego speedweya,ale przestancie pisac ze kibice stali byli hamsy.to bardzie FALUBAZY sie ponizyli niz my.to co wywiesli to bylo ponizej krytyki i tylko takie dziady mogly to zrobic .jak mozna szargac dobrym imieniem EDWARDA J. co do smierci to jak uszanowali smierc żużlowca w 2004 Rafała Kurmańskiego?????tak ze w dzień, kiedy znaleziono ciało, rozegrany został mecz ZKŻ Zielona Góra z Unią Leszno.BRAWO!!!!!!!!ALE TERAZ JAK WYNIK NIE BYŁ PO ICH STRONIE TO TRZEBA BYŁO ZROBIĆ SCENKE!!!!!!!!!!!!!SAMI WYJECHALI DO 2 BIEGÓW ALE JAK DOSTALI TO ROBERT D. SIE OSRAŁ

[*]LEE RICHARDSON[*]

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:09

Falubazy wiedziały od 1 wyścigu że Lee ine żyje, jak zaczęli przegrywać to dopiero nie chcieli jechać, a ten łysy z falubazu wyparł się sędziemu że to nie on dzwonił i mówił że nie jadą

a co do transparentu - DNO, DNO I JESZCZE RAZ DNO !!!

#18 ~k.o.~

~k.o.~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:12

Mam wrażenie, że Falubaz prowadził grę z wykorzystaniem śmierci zawodnika, bo działacze i zawodnicy tej drużyny zachowywali się niejasno i niespójnie (raz chcieli jechać, raz nie chcieli). Ale nie odkrywam żadnych sensacji, piszę o sprawach, o których informują media, przytaczam cytaty. A więc zacytuję prezesa Zmorę: Mam subiektywne odczucie, że jak szala zwycięstwa przechyliła się zdecydowanie na korzyść Gorzowa, to klub z Zielonej Góry doszedł do wniosku, że najkorzystniej będzie nie wyjechać i przerwać mecz.
Być może prezes Stali się myli, ale w takim razie, jak odpowiedzieć na następujące pytania:
1) Dlaczego działacze Falubazu, którzy dowiedzieli się o śmierci Lee na początku meczu, zataili przed zawodnikami ten fakt? Czy mieli zamiar nie ujawniać go do końca meczu? A jeśli nie, to kiedy dokładnie go ujawnili i dlaczego właśnie wtedy? Dlaczego nie poinformowali o tym od razu i na początku meczu nie zaproponowali, żeby mecz przerwać?
2) Dlaczego trener Dobrucki chciał kontynuować mecz po 7 biegu, a po 8 chciał przerwać? Dlaczego śmierć Richardsona w ogóle nie była ważna dla Falubazu przed 8 biegiem, a zaczęła być bardzo ważna po tym biegu?
3) Na kontynuowanie meczu po 8 biegu zgodzili się zawodnicy obu drużyn, a więc również Falubazu. Dlaczego się zgodzili, skoro, jak twierdzą, nie chcieli jechać? A skoro nie chcieli, to dlaczego pojechali?
4) Dlaczego w ósmym biegu trener Dobrucki wystawił rezerwę taktyczną, jakby drużyna miała zamiar nadal walczyć o wynik? Dlaczego Protasiewicz i Jonson jechali aktywnie, a nie przyjechali na końcu stawki? Dlaczego w ogóle wyjechali do tego wyścigu, skoro Davidson i Łoktajew mogli nie wyjechać do 11, narażając się na wykluczenie i ewentualnie inne kary?
To tylko niektóre pytania, myślę, że można ich zadać więcej (np. o działacza Falubazu, który przez telefon domaga się od sędziego odpowiedzi na pytanie o podstawę ewentualnego przerwania zawodów po 7 biegu – tak może pytać ktoś, kto CHCE jechać, a nie ktoś, kto nie chce). Ale ciekaw jestem odpowiedzi przynajmniej na te cztery wymienione przeze mnie punkty.

Chłopie obejrzyj sobie powtórkę z tvp Sport i wyciągnij wnioski. Na wszystkie pytanie nie dostaniesz odpowiedzi. I dlaczego pytania tylko o Zieloną Górę? To samo tyczy sie Gorzowa a anwet więcej bo tak jak powiedziałem byli GOSPODARZAMI i to oni powinni zaproponować przełożenie meczu bez zaliczenia wyniku. Ale jak to wasz Paluszek powiedział "gdybyśmy nie wyjechali to walkower" hahahaah czyli jednak o wynik chodziło. A nasi mieli dylemat bo grożono im karami finansowymi i utratami licencji. Dopiero Dowhan powiedział, że nie ma problemu i bez względu na wszystko mają się nie przejmować i nie wyjeżdżać. A tak jak pisałem wczesniej Dobrucki po 8 chciał zakończyć i miał być wynik zaliczony więc wygrana Gorzowa!!! Więc co kombinował?a Gorzów bez honoru pewnie by zaakceptował takie rozwiązanie bo dla nich najważniejsze są punkty. Nic nie zmieni faktu, że co by Falubaz nie robił i jak się nie zachowywał to Gorzów był gospodarzem i powinien był odpowiednio zareagować. Kibice Gorzowa natomiast napewno nie pomogli krzyczać "Jedziemy, jedziemy, jedziemy".

#19 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:15

a skad wy do cholery jasnej wiecie żę Falubaz wiedział o śmierci Lee po 1 biegu ??? nie p***cie bzdur.....

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:19

Tyle tylko,że manipulacja gorzowskiego klubu i ich ZOMOWCÓW, za to że zawodnicy i kibice Falubazu ostentacyjnie przerwali SAMI mecz, mści się teraz na nich.Na nas.STAĆ OKONIMEM!I nie odpuszczać! Trzeba zachować godność i człowieczeństwo!!!W imię Lee.

Spalenie siedzeń na sektorze tzw. gości, nielegalne race demolowanie stadionu to się odbyło przed informacją o smierci zawodnika czym to wytłumaczysz i przestań wybielać falubaz bo to żonglowanie śmiercią zawodnika na potrzeby zwykłych bandytów stadionowych, nie kalaj imienia tragicznie zmarłego człowieka.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych