Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Glisno

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dsa~

~dsa~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 17:57

CHCIAŁBYM POROZMAWIAĆ Z WAMI O NASZEJ MIEJSCOWOŚCI CO WAM SIĘ PODOBA A CO BY SIĘ PRZYDAŁO ZMIENIĆ

#2 ~sam-~

~sam-~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 20:33

Witam-wieś ładna,zadbana przez mieszkańców.Co by zrobić-postawić maszt tel.komórkowej bo zasięg tragedia!!!!Zbliżają się wybory myślę że trzeba wymienić sołtysa i co niektórych radnych.

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:01

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Glisna :) Urodziłam się w Gliśnie, bardzo dobrze mi tam było i nawet mogłabym wrócić he he

#4 ~fun club~

~fun club~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 16:02

zazdroszczę miejscowości i ludzi którzy jednoczą się dla wspólnych działań, moja wioska to widok nędzy i rozpaczy a organizacja marniutka:(

#5 ~acc~

~acc~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 20:36

Powinni zlikwidować tą wiochę bo jak jade do gorzowa autobusem to wkurza mnie to że on tam musi zajeżdżać i 5 minut przez to w plecy jestem.

#6 ~świerszcz~

~świerszcz~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 21:13

glisno to oczko w głowie włodarzy z lubniewickiego ratusza. dlaczego? bo glisno za władzą stoi! wystarczyło chodniczek zrobić, świetlice, extra plac rekreacyjno-turystyczno-edukacyjny i juz. zeby nie bylo, zapominajc przy okazji np. o swierczowie, trzcincach, rogach. tak to sie robi w Lubniewicach.

#7 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 10:13

Powinni zlikwidować tą wiochę bo jak jade do gorzowa autobusem to wkurza mnie to że on tam musi zajeżdżać i 5 minut przez to w plecy jestem.

taki mądry(a)jesteś a autobusikiem się przemieszczasz? takie cwaniaczki jak Ty mają już swoje furki (20-letnie BMW itp) :P

#8 ~sam-~

~sam-~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 14:58

To przez Żubrów proponuje będzie szybciej-pozdrawiam

#9 ~sam-~

~sam-~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 16:38

glisno to oczko w głowie włodarzy z lubniewickiego ratusza. dlaczego? bo glisno za władzą stoi! wystarczyło chodniczek zrobić, świetlice, extra plac rekreacyjno-turystyczno-edukacyjny i juz. zeby nie bylo, zapominajc przy okazji np. o swierczowie, trzcincach, rogach. tak to sie robi w Lubniewicach.

Kogo na burmistrza Lubniewic kogo typujesz?

#10 ~ciekawska~

~ciekawska~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 14:56

W Gliśnie pojawiła się ankieta, wie ktoś po co?

#11 ~frantic~

~frantic~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 23:42

Witam-wieś ładna,zadbana przez mieszkańców.Co by zrobić-postawić maszt tel.komórkowej bo zasięg tragedia!!!!Zbliżają się wybory myślę że trzeba wymienić sołtysa i co niektórych radnych.

a mieliście kiedyś lepszego sołtysa w Glisnie?

#12 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:13

a mieliście kiedyś lepszego sołtysa w Glisnie?

#13 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 17:09

Witam- tak mieliśmy lepszego.

#14 ~frantic~

~frantic~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:43

w sumie w Glisnie byłem kilka razy na różnych imprezach, w ciągu ostatnich lat, i jakoś nie pamiętam innego sołtysa, który(która) coś robił w Glisnie :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:44

wiec może było to dawno temu, gdy był tam lepszy sołtys, może w XIX wieku?

#16 ~gajowy~

~gajowy~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:19

NO TAK, SOŁTYS, JAK I BURMISTRZ TRAFIŁ SIĘ WAM WYJĄTKOWY. TAKICH ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ, BRAWO BRAWO! SĄ FACHOWCAMI W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW Z UE, DLATEGO GLISNO WYGLĄDA JAK WYGLĄDA. ;)

#17 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 21:22

kup sobie samochód

#18 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 21:31

Nigdy w Gliśnie nie było sołtysa, który zrobiłby tyle co obecna Pani sołtys. Teraz to Glisno odżywa, pięknieje. Uważam,że właściwa osoba jest na właściwym miejscu. Pani Krysiu gratuluję wytrwałości i dziękuję za wszystko co Pani zrobiła dla Glisna.

#19 ~frantic~

~frantic~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 21:46

nic dodać, nic ująć...

#20 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 22:38

Kup samochód i problem masz z głowy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych