Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie we Frankfurcie nad Odrą market?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 18:50

życzę udanych zakupów, fajnie się tam kupuje :)

#2 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 21:22

Właśnie na weekend się wybieram, dziękuję. Z mapy wynika, że to jakieś 2 km od granicy? Który market lepszy, Real czy Kaufland? Chodzi o alkohol i słodycze przede wszystkim.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 21:45

Właśnie na weekend się wybieram, dziękuję. Z mapy wynika, że to jakieś 2 km od granicy? Który market lepszy, Real czy Kaufland? Chodzi o alkohol i słodycze przede wszystkim.

Ciężko porównać.
Jeden i drugi jest o.k. Wybierz Real, a potem masz łatwy szybki dojazd do Kauflandu ( 5 min drogi )
Teraz jak euro dochodzi do 4.50, to średnio opłacają się zakupy w sklepach spożywczych.

#4 ~angela M.~

~angela M.~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 22:28

Ciężko porównać.
Jeden i drugi jest o.k. Wybierz Real, a potem masz łatwy szybki dojazd do Kauflandu ( 5 min drogi )
Teraz jak euro dochodzi do 4.50, to średnio opłacają się zakupy w sklepach spożywczych.

Przy zwykłych cenach może być średnio opłacalne , ale w tej chwili jest dużo promocji na słodycze świąteczne. Mają ważne terminy spożycia ale do stycznia, lutego...Alkohol markowe zawsze opłaca się tam kupić , bo nawet przy przeliczniku 4,5 są tańsze.Miłych zakupów! Viel Spass!

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 07:22

wreszcie coś życzliwego na tym blogu przy okazji i ja się dowiedziałem, dzięki. :)

#6 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 17:07

wreszcie coś życzliwego na tym blogu przy okazji i ja się dowiedziałem, dzięki. :)

Kurcze, zapomniałem, że Niemcy, to inna kultura i w niedziele markety zamknięte. Podjeżdżam, a tu ciemno. No cóż, trudno, pojadę za tydzień w zwykły dzień ;) Przy okazji pytanie, bo ten Real, to taki wielkością średni wydaje mi się; proszę powiedzieć, czy Kaufland jest większy?

#7 ~Artek~

~Artek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 19:40

Kurcze, zapomniałem, że Niemcy, to inna kultura i w niedziele markety zamknięte. Podjeżdżam, a tu ciemno. No cóż, trudno, pojadę za tydzień w zwykły dzień ;) Przy okazji pytanie, bo ten Real, to taki wielkością średni wydaje mi się; proszę powiedzieć, czy Kaufland jest większy?

Mysle, ze wielkoscia jest podobnie. We Frankfurcie są 3 Kauflandy i najwiekszy jest na Spitzkrugu. Jesli chcesz duzy Real, to pod Berlinem w Centrum A10 (jakies 70 km od Słubic) powierzchniowo jest kilkakrotnie wiekszy niz we Frankfurcie.

#8 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 22:18

Mysle, ze wielkoscia jest podobnie. We Frankfurcie są 3 Kauflandy i najwiekszy jest na Spitzkrugu. Jesli chcesz duzy Real, to pod Berlinem w Centrum A10 (jakies 70 km od Słubic) powierzchniowo jest kilkakrotnie wiekszy niz we Frankfurcie.

Berlin za daleko na takie zakupy jakie chcę zrobić. Ja z Zielonej, to najbliżej do Frakfurtu. Chociaż znalazłem w Guben, przynajmniej tak pokazuje Google. Jednak na forum Gubina nikt nie raczył dać jakiś szczegółów, a w ciemno jechać nie chcę, więc pozostaje Frakfurt. Pamiętam, że jak byłem w Cottbus, to tam Kaufland był dość duży i wybór towarów był zadowalający.

#9 ~mb~

~mb~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 00:32

polecam kupic chemie-proszki, plyny. Ja kupuje tam w zasadzie wszystko z tego asortymentu. Jakosc nie do porownania z Polska,niestety. Udanych zakupow:)

#10 ~e~

~e~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 20:51

polecam kupic chemie-proszki, plyny. Ja kupuje tam w zasadzie wszystko z tego asortymentu. Jakosc nie do porownania z Polska,niestety. Udanych zakupow:)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 20:53

Witam, wiecie może czy we Frankfurcie nad Odrą jest może market lidl i aldi? dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

#12 ~też gość~

~też gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2011 - 09:19

a co u nas już ci za mało?

#13 ~joachim~

~joachim~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 01:27

a co u nas już ci za mało?a co ci matole do tego ma kase chęci jechać jego sprawa[a swoja droga towary w de sa lepszej jakosci za podobną cene np.chemia ,słodycze,kremy, golarki,perfumy,alkochol itp.] ,jak nie masz czego mądrego do napisania to sie nie udzielaj .pozdrawiam z furstenwalde [kierowca ciezarówki,praca stała od maja 2011]

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 08:41

kierowca ciezarówki,praca stała od maja 2011

Normalnie szczyt marzeń.

#15 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 16:00

gościu, daj namiary

#16 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2011 - 19:17

czy to była jakaś podpucha? :huh:

#17 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2011 - 19:27

no i co? :unsure:

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 19:37

Jutro właśnie wybieram się na zakupy :rolleyes:

#19 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 22:20

gościu, daj namiary na co? na robotę ? a to musisz mieć niemiecki paszport bo obcych w firmie niema z tego co sie orientuje.no i język co najmniej średnio.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych