Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie się leczymy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#41 ewkaka

ewkaka

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 611 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 01:31

JA ??? .. i tylko Ja jestem najlepsza? No co na to poradzę? :D

#42 ~gerwaz~

~gerwaz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 18:39

pampersy otwierają gabinet na Piastowskiej 24 ...(śmiechu)

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 21:08

pampersy otwierają gabinet na Piastowskiej 24 ...(śmiechu)

Możesz rozwinąć temat?Kto to są pampersy i dlaczego śmiechu?

#44 ~Lulek~

~Lulek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 14:04

Panie Staszku, kariery pan nie zrobi opierając się na s%&%..wie, donosach i dupceniu "pań" z NFZ. Trza się jeszcze znać na tym, co się chce robić, a nie tylko na dymaniu... dętek. :mellow:

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 22:07

Panie Staszku, kariery pan nie zrobi opierając się na s%&%..wie, donosach i dupceniu "pań" z NFZ. Trza się jeszcze znać na tym, co się chce robić, a nie tylko na dymaniu... dętek. :mellow:

O co ci chodzi? Nie potrafisz sprecyzować swoich myśli?Ty chyba ciągle tylko o dupczeniu myślisz bo nic więcej nie potrafisz.

#46 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:04

Myślę że to fajny Ośrodek moj ojcec tam trafil i wkoncu nie pije jest inny.
Mama mowi ze sa tam fajne terapeutki , ta ojca to jakas mloda ale widac konkretna.
polecam!!! warto chocby po to by odzyskac bliską osobę

#47 ~pani~

~pani~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:12

Nie wiem o co chodzi i kto to pan staszek ale ci co tam pracuja to przecież też ludzie i tez mogą miec problemy.
Nie wiem kim jest ten staszek czy w ten sposob zalatwia sprawy w NFZ ale wazne że zatrudnia dobrych specjalistow.
Ja chodzę do Mirka jest naprawdę dobry i udalo mi się nakłonić męza do terapeuty, chodzi regularnie. Jestem bardzo zadowolona . Polecam ten ośrodek!!!

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:14

kim jest ten Lulek??

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 10:29

Przychylam się do wypowiedzi "pani" ja także jestem zadowolony z tego ośrodka!
Fajna kadra miła i pomocna.Własnie wrociłem z leczenia stacjonarnego i zamierzam kontynuowac
terapię. dziękuje i polecam ten ośrodek i panie prowadzące terapie!!!

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 10:56

A kto tam prowadzi tą terapię?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 12:11

dr Gunther von Hagens

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 09:46

Staszek jest wielki,nikt nie potrafił załatwić pani S.a Staszkowi się udało wreszcie,wielki szacun dla Staszka,jest the best :lol:

#53 ~Lulek~

~Lulek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 19:35

Staszek jest wielki,nikt nie potrafił załatwić pani S.a Staszkowi się udało wreszcie,wielki szacun dla Staszka,jest the best :lol:

Temu kurduplowi tylko się tak wydaje...

#54 ~Stacho~

~Stacho~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 09:08

kim jest ten Lulek??

Lulek to mój sąsiad,a dlaczego pytasz? :)

#55 ~koper~

~koper~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 12:19

za kilkanaście miesięcy nigdzie nie będziemy się leczyć bo te szmaty wszystko wywiozą z tego miasta.po wielu latach tworzy się to co miało być utworzone po wojnie- martwy pas 30km wzdłuż granicy

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 20:32

No właśnie kogo można polecić?

#57 ~sam sobie pomóż~

~sam sobie pomóż~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 12:14

Dobry wieczór. Moja siostra potrzebuje pomocy psychologa lub terapeuty, chyba jest alkoholiczką. Jest z okolic Gubina, czy w tym ośrodku Horyzont w Gubinie znajdzie dobrych specjalistów? Ktoś mi mówił,że szef tego Ośrodka to jakiś początkujący terapeuta,który sam ma ze sobą problem. Może poszukać kogoś w Zielonej?

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 12:39

Możesz poszukać w Zielonej ale bliżej masz w Krośnie,w poradni Medyk przy PKS przyjmują dobrzy terapeuci

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 20:16

Możesz poszukać w Zielonej ale bliżej masz w Krośnie,w poradni Medyk przy PKS przyjmują dobrzy terapeuci

W Gubinie przyjmują psychoterapeuci, terapeuci, psycholodzy i dobry psychiatra, duży wybór specjalistów i fajnych ludzi z zaangażowaniem. poprostu warto samemu sprawdzić.wszyscy mają drzwi owatre .

#60 ~Lulek~

~Lulek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 10:50

W Gubinie przyjmują psychoterapeuci, terapeuci, psycholodzy i dobry psychiatra, duży wybór specjalistów i fajnych ludzi z zaangażowaniem. poprostu warto samemu sprawdzić.wszyscy mają drzwi owatre .

Dawno się tak nie uśmiałem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych