Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Gdzie robić zakupy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:34

Dziewczyny z PSS są jak najbardziej ok! Podziwiam je za ich cierpliwość, bo ja niejednemu klientowi dałabym po łbie. Na wysokość cen pracownicy nie mają wpływu, a te trąby, które piszą o rzekomym wrabianiu klientów niech się leczą! Pozdrawiam załogi sklepów PSS! Niedługo ludzie znajdą sobie inny temat i będą bredzić inne pierdoły. Trzymajcie się!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :P

#42 majka75

majka75

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 maj 2010 - 16:11

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :P

podziwiać to trzeba nas klientów stojących przed kasą w cągłych kolejkach

#43 ~pracownik pss~

~pracownik pss~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 17:28

podziwiać to trzeba nas klientów stojących przed kasą w cągłych kolejkach

a jak jest tylko jedna kasa w sklepie to gdzie my mamy Was obsługiwać? z tyłu na zapleczu...????ALBO NAJLEPIEJ TO WEJSĆ,WZIĄĆ CO SIĘ CHCE I SOBIE WYJŚĆ BO ZA DŁUGA KOLEJKA,TAK? czy Wy ludzie myślicie, co piszecie? kolejki BYŁY, SĄ I BĘDĄ i czy Wam się to podoba czy nie. nawet jak będzie w sklepie 20 kas to i tak będzie Wam zawsze mało.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#44 ~klient Jaśko~

~klient Jaśko~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 22:27

a jak jest tylko jedna kasa w sklepie to gdzie my mamy Was obsługiwać? z tyłu na zapleczu...????ALBO NAJLEPIEJ TO WEJSĆ,WZIĄĆ CO SIĘ CHCE I SOBIE WYJŚĆ BO ZA DŁUGA KOLEJKA,TAK? czy Wy ludzie myślicie, co piszecie? kolejki BYŁY, SĄ I BĘDĄ i czy Wam się to podoba czy nie. nawet jak będzie w sklepie 20 kas to i tak będzie Wam zawsze mało.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co Ty gadasz???????? w Jaśko jest duża kasa z przesuwną taśmą i ciągle nieczynna obsluga wioli na alkoholowym- bes sensu

#45 Elise

Elise

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 21 maj 2010 - 21:42

Co Ty gadasz???????? w Jaśko jest duża kasa z przesuwną taśmą i ciągle nieczynna obsluga wioli na alkoholowym- bes sensu

Zgadza się,żadko chodzę do jaśka,ale zazwyczaj jak tam jestem ,kasa z taśmą nieczynna.W ogóle niemiła atmosfera w tym sklepie.Sklepowe łażą za człowiekiem,niezbyt uprzejme,obsługują jakby z wielką łaską.

#46 ~Były pracownik_28~

~Były pracownik_28~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:21

WITAM.Ja też sie dołącze do postu o Pss-ach.Miałam okazje pracować tam dwa razy!Raz w super załodze,sklep "Katarzyna".Najlepiej sie tam pracowało,fajna i sympatyczna atmosfera,aż chciało sie iść do pracy.Sądze ze to dzięki kierownikowi (p.A.Sz.).Potrafił zgarać załoge,kierownik na medal(wg mnie).Klienci mili,sympatyczni itp.Drugi raz pracowałam w sklepie "jedynka".I tu juz nie było tak fajnie i sympatycznie;-(Jedna pracownica potrafiła zrobić taką atmosfere w sklepie ze klienci uciekali.Zawsze zła,nie miła dla klientów,dla pracowników zresztą też.Moim zdaniem nie odpowiednia osoba na nie odpowiednim stanowisku;-)Taka osoba musi być i kierownikiem i towarzyszem,wyrozumiałym,pomocnym i fer wobec wszystkich,klientów także;-))Jeśli chodzi o zakupy to każdego dobra wola gdzie i jak wydaje swoje pieniądze.Kazdy oczy ma i ceny i jakość towarów widzi;-))Ja osobiscie jestem wierna "Biedronce"a mięso i wędliny kupuje tylko w rzeżni "Dworecki".Sprawdziłam kilka i tam mi pasują i wyroby i CENY a i obsługa miła i zawsze uśmiechnieta;-))POLECAM;-)).To jest moje zdanie;-)Ceny w pss,fakt drogie ale mają swoich klientów i sie trzymaja na rynku.Pracownicy chociaż pracują w PSS to i tak wielkie zakupy robią w marketach(to jaki maja powód??)
Pracowałam w kilku sklepach "Społem"ale nie chcem obsmarowywać ,bo to nie na miejscu;-)A i też nie chcem.Swoje zdanie mam i tego sie trzymam.

#47 ~BIGBRADER~

~BIGBRADER~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 09:43

Wiesz może masz rację a może nie, bo zobacz, Skuszka chodzi po Koperniku i kradnie, obsługa widzi i nie reaguje, bo to świr patentowany i nie chcą mieć dymu z debilem, no to ktoś musi zapłacić za to, co on ukradł, choć mu na to jawnie pozwolono.

Waldek Skuszka nie jest żadnym debilem,za ten paszkwil niech ta osoba szykuje pieniądze za obrażanie i zniesławienie-ip komputera będzie namieżone-trzymaj się!odważny!Skuszka jest bardzo inteligentnym fajnym facetem,ma trójkę dzieci,chyba nie znasz goscia. ;) ;) ;)

#48 polanart45

polanart45

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 08:26

Szczerze mówiąc to jeśli chodzi o zakupy spożywcze to ja od jakiegoś czasu cześc z nich robię online. Jeśli chodzi o zdrową żywność to kupuję ją najczęściej w sklepie Swojska Piwniczka. Moim zdaniem mają najciekawszą ofertę takich produktów i polecam wam ją sprawdzić jelsi także lubicie jeść zdrowo i smacznie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych