Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Gdzie robić zakupy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 21:52

CO TO ZA BZDURY Z WRABIANIEM KLIENTÓW!!!!!!!!!!!!!JEŻELI KTOŚ KRADNIE TO NIECH NIE MA PÓŹNIEJ PORETENSJI ŻE GO PRZYŁAPANO. WSTYD? WSTYD TO POWINNO BYĆ TYM LUDZIOM KTÓRZY NIE SZANUJĄ SPRZEDAWCÓW I WYGADUJĄ NA ICH TEMAT GŁUPOTY!!!LUDZIE OPANUJCIE SIE!!!

#22 ~gsss~

~gsss~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 22:00

Sklepy PSS padną, towar drogi, nieuczciwe ekspedientki (przekonałem się o tym - na paragonie trzykrotnie
miałem naliczoną inną ilość towaru niż brałem - pewnie myślą, że chłop to nie zauważy), towary
przeterminowane, pustki w Koperniku, a w innych sklepach kolejki do kas ogromne. Podobny przypadek
jak opisane wyżej przydarzył się mojej sąsiadce, zapłaciła haracz za to, że wniosła towar kupiony
w innym sklepie i nie potrafiła tego udowodnić - nie wzięła paragonu.

KLIENT ty nie bądź taki mądry. nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą. zdarza się ze ktoś ma zły dzień a jeśli ktoś sie do ciebie nie uśmiechnie to nie znaczy od razu że jest niemiły. ekspedientki muszą mieć anielską cierpliwosć do tych wszystkich ludzi którzy narzekają. a nie wspomne o pijakach od których nie raz niamiło pachnie. a obsłużyć ich trzeba- to nic ze nieraz można zwymiotować na sam zapach...tyle muszą znosić od klientów, narzekań, upokorzeń i nie raz są zastraszane(bo ktoś ma znajomości w biurze) bez przesady -a one to wytrzymuja- czy o tym ktoś pomyślał??????

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 18:16

Nie kupuj butów w sklepie obok apteki w centrem, tam na sam widok ponurej pani ,ktora tam pracuje nie chce się butów ogladac.

#24 Elise

Elise

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 21:34

W Sulęcinie nie ma dobrego sklepu obuwniczego.Wszędzie jakieś chińskie cichobiegi sprzedają. :(

#25 ~~madzia~~

~~madzia~~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 22:17

Mam pomysł,jeżeli są tak żli,nieuczciwi,opryskliwi sprzedawcyw PSS-sie,to może napiszmy taki ranking tych złych i tych dobrych sprzedawców.
Napiszmy kto to taki wynosi torbami,kto jest taki opryskliwy,kto tak wrabia klientów!

[czytając te wypowiedzi to aż mnie mdli na temat kradzieży, nie miłej obsługi!!!!!!!!!!!!w sklepach społem...........................................................
prawda jest taka ,że klienci KRADNĄ na potęge a najwięcej to stare babcie ,ale nikt nie patrzy na to, że to MNIE odbiera chleb bo niedobór ja musze zapłacić!, a jeśli chodzi o nie miłą obsługe to i mnie ma prawo boleć głowa lub mieć zmartwienie to żę ktoś się nie uśmiecha to nie znaczy że jest nie miły,prosze spojrzeć na swoją postawe i wtedy wymagać od innych,a tak dla państwa wiadomości to pss nie padną bo mają się świetnie i dobrej jakości mają towar!Życze udanych zakupów

#26 ~~dyzio~~

~~dyzio~~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 21:08

a ja uważam obsługe sklepów pss za sympatyczną, często robię zakupy w różnych sklepach pss i dotej pory nie spotkałem się z brakiem szaczunku wobec kielnta, apoza tym pss to firma z tradycją i dobrą marką

#27 ~elunia~

~elunia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 10:35

Pozdrawiam wszystkich klientów którzy kupują w naszych sklepach.

#28 ~elunia~

~elunia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 10:39

KLIENT ty nie bądź taki mądry. nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą. zdarza się ze ktoś ma zły dzień a jeśli ktoś sie do ciebie nie uśmiechnie to nie znaczy od razu że jest niemiły. ekspedientki muszą mieć anielską cierpliwosć do tych wszystkich ludzi którzy narzekają. a nie wspomne o pijakach od których nie raz niamiło pachnie. a obsłużyć ich trzeba- to nic ze nieraz można zwymiotować na sam zapach...tyle muszą znosić od klientów, narzekań, upokorzeń i nie raz są zastraszane(bo ktoś ma znajomości w biurze) bez przesady -a one to wytrzymuja- czy o tym ktoś pomyślał??????

CO ZA BZDURY. NIE CZYTAJCIE TEGO

#29 ~ELUNIA~

~ELUNIA~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 10:45

CO TO ZA BZDURY Z WRABIANIEM KLIENTÓW!!!!!!!!!!!!!JEŻELI KTOŚ KRADNIE TO NIECH NIE MA PÓŹNIEJ PORETENSJI ŻE GO PRZYŁAPANO. WSTYD? WSTYD TO POWINNO BYĆ TYM LUDZIOM KTÓRZY NIE SZANUJĄ SPRZEDAWCÓW I WYGADUJĄ NA ICH TEMAT GŁUPOTY!!!LUDZIE OPANUJCIE SIE!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY WYPISUJĄ POCHWAŁY NA TEMAT ZAŁOGI NETTO. Ale skoro tam jest tak fajnie to dlaczego robicie tam taki syffff tam teżpracująludzie i musza potem po was sprzątac drodzy klijenci .Zastnówcie się troche i szanujmy się nawzajem.

#30 ~Gość.~

~Gość.~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 18:40

Brak słów co Państwo wypisujecie na temat kradzieży w sklepach PSS.
Jeśli klient bierze z półki towar i po obejściu sklepu ma go w torbie, to jak to nazwać?!

#31 ~~Olka~~

~~Olka~~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:51

a ja uważam obsługe sklepów pss za sympatyczną, często robię zakupy w różnych sklepach pss i dotej pory nie spotkałem się z brakiem szaczunku wobec kielnta, apoza tym pss to firma z tradycją i dobrą marką

Owszem , firma z tradycją, ale czy z dobrą marką? Czemu w Koperniku kręci się po sklepie kilka osób,
a w Netto czy Biedronce sa wiecznie kolejki do kas mimo bardzo sprawnych kasjerek i czynnych kilku
stanowisk. Proszę zobaczyć jak wygląda mięso dzisiaj w Jaśku, w Jedynce kupiłam mięso, którego
nie tchnął ani kot, ani pies.

#32 ~<Sroka>~

~<Sroka>~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 16:12

[czytając te wypowiedzi to aż mnie mdli na temat kradzieży, nie miłej obsługi!!!!!!!!!!!!w sklepach społem...........................................................
prawda jest taka ,że klienci KRADNĄ na potęge a najwięcej to stare babcie ,ale nikt nie patrzy na to, że to MNIE odbiera chleb bo niedobór ja musze zapłacić!, a jeśli chodzi o nie miłą obsługe to i mnie ma prawo boleć głowa lub mieć zmartwienie to żę ktoś się nie uśmiecha to nie znaczy że jest nie miły,prosze spojrzeć na swoją postawe i wtedy wymagać od innych,a tak dla państwa wiadomości to pss nie padną bo mają się świetnie i dobrej jakości mają towar!Życze udanych zakupów

Trele morele. Pracowałam tam i wiem jak to wygląda. Wrabia się klientki, wrabia i to jeszcze jak. Wszystko co piszą jest prawdą.
Dziwię się ze to dopiero teraz wypłynęło. Za niedobory owszem płaciłyśmy, ale ile zebrałyśmy dzięki gapiostwu klientów i
ile portweli oczyściłyśmy. Trzeba było narobić zamieszania i klient głupiał zupełnie, płacił i jeszcze prosił żeby nie wzywać
policji. Najłatwiej szło właśnie z babciami, one wcale nie są takie pewne,że przez pomyłkę nie wrzuciły czegoś do torby bo
już pamięć słaba. Bardzo dużo też wpadek mieli klienci też z wchodzeniem do sklepu z towarem z innego bo nie brali paragonów.
Nie bądżcie takie święte i umęczone, bo to bzdura. Jeżeli będziecie zaprzeczać to podam niektóre przypatki, które pamiętam.

#33 ~andrzj~

~andrzj~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:10

Trele morele. Pracowałam tam i wiem jak to wygląda. Wrabia się klientki, wrabia i to jeszcze jak. Wszystko co piszą jest prawdą.
Dziwię się ze to dopiero teraz wypłynęło. Za niedobory owszem płaciłyśmy, ale ile zebrałyśmy dzięki gapiostwu klientów i
ile portweli oczyściłyśmy. Trzeba było narobić zamieszania i klient głupiał zupełnie, płacił i jeszcze prosił żeby nie wzywać
policji. Najłatwiej szło właśnie z babciami, one wcale nie są takie pewne,że przez pomyłkę nie wrzuciły czegoś do torby bo
już pamięć słaba. Bardzo dużo też wpadek mieli klienci też z wchodzeniem do sklepu z towarem z innego bo nie brali paragonów.
Nie bądżcie takie święte i umęczone, bo to bzdura. Jeżeli będziecie zaprzeczać to podam niektóre przypatki, które pamiętam.

#34 ~ANDRZEJ~

~ANDRZEJ~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:21

Ja mam odwagę się przedstawić,ale czy ty ją masz?Ja pracowałwm i pracuję w PSS-ie,i nigdy się niespotkałem z okradaniem klientów,zwłaszcza starszych osób,nie twirdzę że wszyscy są uczciwi,ale ja takich nieznam,ale może ty je znasz,tylko wtedy napisz kto jest nieuczciwy,bo pisząc takimi ogólnikami wyrabiasz nam wszystkim opinię złą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli znacie takie osoby(złodziei),to piszcie o tym,niech wszyscy o tym wiedzą,tylko proszę was,piszcie uczciwie,niech nie cierpią osoby niewinne!!!!

POZDRAWIAM GORĄCO!!!!

#35 ~klunkwa~

~klunkwa~
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 14:16

PRZYPADKI PISZĘ SIĘ PRZEZ D analfabeto jeden

#36 ~klunkwa~

~klunkwa~
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 14:21

PRZYPADKI PISZĘ SIĘ PRZEZ D analfabeto jeden

PRACOWAŁAŚ ALE NIE PRACUJESZ TO ZNACZY ŻE NIE PRACOWAŁAS DOBRZE I CIESZĘ SIĘ Z TEGO BO NIE POTRZEBNI SĄ LUDZIE KTÓRZY NIE SZANUJĄ FIRMY A PO ODEJSCIU Z NIEJ SZKALUJĄ DOBRE IMIĘ SPOŁEM WSTYDŻ SIĘ IUCZ ORTOGRAFII NA STAROŚC JAK ZNALAZŁ.

#37 ~KLUNKWA~

~KLUNKWA~
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 14:28

Owszem , firma z tradycją, ale czy z dobrą marką? Czemu w Koperniku kręci się po sklepie kilka osób,
a w Netto czy Biedronce sa wiecznie kolejki do kas mimo bardzo sprawnych kasjerek i czynnych kilku
stanowisk. Proszę zobaczyć jak wygląda mięso dzisiaj w Jaśku, w Jedynce kupiłam mięso, którego
nie tchnął ani kot, ani pies.

SZKODA ŻE CIĘ NIE ZNAM POTWORZE BEZ PRACY MOŻE TWÓJ PIES I TWÓJ KOT MAJĄ TAK DOSYĆ TWOJEJ GĘBY Z KTÓREJ WYPŁYWAJĄ TAKIE GÓWNA ŻE STRACIŁY APETYT? ZAPYTAJ W WIGILIĘ MOŻE CI ODPOWIEDZĄ ? IDIOTO.

#38 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 16:26

SZKODA ŻE CIĘ NIE ZNAM POTWORZE BEZ PRACY MOŻE TWÓJ PIES I TWÓJ KOT MAJĄ TAK DOSYĆ TWOJEJ GĘBY Z KTÓREJ WYPŁYWAJĄ TAKIE GÓWNA ŻE STRACIŁY APETYT? ZAPYTAJ W WIGILIĘ MOŻE CI ODPOWIEDZĄ ? IDIOTO.

Ludzie,opamiętajcie SIĘ!To nie chodzi o to by się obrażać,tylko o konkretne SPRAWY!!!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 18:09

:))))))) ale się uśmiałem. Drogie kradziejki-po prostu nie dajcie się złapać. Wszystkie więzienia zapchane niewinnymi. Kopernik ma monitoring-czy obsługa pokazała nagranie z próby kradzieży ? Za co 100 zł i dla kogo ? łapówka za milczenie ?

Wiesz może masz rację a może nie, bo zobacz, Skuszka chodzi po Koperniku i kradnie, obsługa widzi i nie reaguje, bo to świr patentowany i nie chcą mieć dymu z debilem, no to ktoś musi zapłacić za to, co on ukradł, choć mu na to jawnie pozwolono.

#40 ~JOLA~

~JOLA~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 22:45

Dziewczyny z PSS są jak najbardziej ok! Podziwiam je za ich cierpliwość, bo ja niejednemu klientowi dałabym po łbie. Na wysokość cen pracownicy nie mają wpływu, a te trąby, które piszą o rzekomym wrabianiu klientów niech się leczą! Pozdrawiam załogi sklepów PSS! Niedługo ludzie znajdą sobie inny temat i będą bredzić inne pierdoły. Trzymajcie się!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych