Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Gdzie najlepiej kupić nagrobek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 20:19

ja polecam Grabowskiego, kupowaliśmy pomnik dla dziadków na wszystkich świętych i zjeździliśmy pół województwa a okazało sie, że pod nosem najtaniej, i można się potargować

#2 ~tutejsza~

~tutejsza~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 17:45

Ładne i niedrogie nagrobki są w Miechowie 16/6 km od Sulęcina/ u Pana Gondorka Piotra.Duży wybór wzorów i kamienia.

Pan Gondorek to profesjonalna i solidna firma przyjedźcie na miechowski cmentarz to się przekonacie (tam w większość nagrobków robił pan Piotrek)moja rodzina też zamawiała u niego nagrobki więc wiem z własnego doświadczenia --- jest niedrogo---

#3 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 20:05

Pan Gondorek to profesjonalna i solidna firma przyjedźcie na miechowski cmentarz to się przekonacie (tam w większość nagrobków robił pan Piotrek)moja rodzina też zamawiała u niego nagrobki więc wiem z własnego doświadczenia --- jest niedrogo---

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 20:08

Popieram. Też kupowałam pomnik u p. Gondorka. Szybko, solidnie i niedrogo, a przy tym duża różnorodność w wyborze wzoru pomnika. Z tego, co wiem - istnieje też możliwość zapłaty w systemie ratalnym.
Aha, moja koleżanka zamawiała u nich blaty kuchenne - bardzo fajnie wyszły.
Także polecam.

#5 Anakonda

Anakonda

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 17 styczeń 2011 - 18:20

Ja zamawiałam pomnik dla dziadków u Gardziejewskiego. Ceny przystępne, mozna sie dogadac co do zapłaty nawet z braniem na raty. Później bez problemu miałam odswieżany nagrobek. Ogolem solidna firma.

Jak dla mnie glupota jest szukanie pomników gdzies dalej skoro mamy pod nosem tanio i solidnie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 00:04

Proponuję p. Grabowskiego. Solidna firma

#7 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 00:01

Polecam u mnie Nagrobki robie profesionalnie i z gwarancją. Mateusz 661716067

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 00:49

Proponuję Wojtka Grabowskiego. Dotrzymuje terminów. Jest solidny i niedrogi.

#9 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 10:03

Ja polecam kamieniarza Szczotok,gościu jest z Pszczyny, robi niesamowite rzeczy, naprawdę byłam zachwycona .
Proszę wpisać stronę www.szczotok.pl , tam znajdziecie wszystkie informacje.

#10 mandarynka2409

mandarynka2409

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 kwiecień 2011 - 10:37

Mam pytanie, może mi ktoś powiedzieć kto w Sulęcinie najlepiej robi nagrobki i przy okazji nie zdziera z ludzi. Niechodzi mi o oszczędzanie ale nie lubię jak ktoś mnie oszukuje. Proszę o szczere opinie.

Dla mnie to firma SZCZOTOK Z Pszczyny jest perfekcyjna .

nagrobki

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 11:36

zobacz tu: http://poradnik-pogr...wy.blogspot.com

#12 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 10:14

Jak dla mnie to firma Madex z Kamienia Pomorskiego woj zachodniopomorskie jest super tutaj możecie sobie zobaczyć dlaczego się zdecydowałem na ich usługi: nagrobki

#13 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 10:45

tak słyszałem że najlepiej można się dogadać z panem gardziejewskim co do spłaty oferty i realizacji zamówienia pełen profesjonalizm

#14 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 19:40

Nagrobek dla mojego męża pochowanego na cmentarzu w Torzymiu zamawiałam w ostrowiu u Pana Grabowskiego,ale po niedługim czasie nagrobek przechylił się i porozłaził na połączeniach,na nic moje prośby o poprawę odpowiedź była "jak kiedyś będziemy to poprawimy"ale nic z tego nie wyszło.Gdy w zeszłym roku postanowiłam wymienić nagrobek moich dziadków na nowy byłam u kamieniarza w miechowie ale jakoś wydał mi się mało profesjonalny a i wybór był mały, więc pojechałam do Pana Gardziejewskiego i tam zamówiłam nagrobek podwójny dla dziadków,wykonanli też naprawę nagrobka mojego męża i pięknie obłożyli nagrobki błyszczącymi kawałkami granitu,a brakującą kwotę rozłożyli mi na raty bez odsetek,pełen profesjonalizm i obsługa klienta dlatego Pana Gardziejewskiego polecam z czystym sumieniem a od pracowników przy montażu dowiedziałam się że nagrobki robią już od 40 lat sporo sąsiadów na cmentarzu robiło też u nich i wszyscy są zadowoleni,ja również ich polecam.

#15 ~kp~

~kp~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 23:12

najlepiej na allegro.Przyjeżdzają z gotowymi, pół dnia i po robocie.Robią porządnie i tanio.

#16 ~franek~

~franek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 10:56

Pan Gondorek- uczciwy, doswiadczony,profesjonalny,stara szkoła rzemieślnicza- solidny,traktuje klienta poważnie,nie robi dziadostwa -po prostu aż chce się z gościem współpracować

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 13:24

Ja też robiłam nagrobek dla dziadków u p. Gondorka z Miechowa, naprawdę solidna firma

#18 Stone_Broker

Stone_Broker

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2013 - 10:54

Wiele osób nie ma pojęcia jak poruszać się w temacie zamówienia nagrobka.
Prawdę mówiąc, skąd mają je mieć.
Procedury na cmentarzach, kwestie związane z nagrobkiem, jego ceną, ceną dodatków, montażu... co wybrać itd.

Można sobie to w znacznym stopniu uprościć.

Wystarczy zapoznać się z tą bezpłatną ofertą: gotowe nagrobki

Pomagają w realizacji postawienia nagrobka od A do Z.

Warto sprawdzić ...

#19 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 06:19

http://nagrobki-golebiewski.pl

tanio i solidnie

#20 Mischling

Mischling

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip