Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Forum Gazety lubuskiej to chlew

forum adimistratorzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6263 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 11:37

Jak na wiodące medium regionu to forum nie nadaje się nawet do wytarcia tylka. chlew , burdel i brak panowania nad dyskusją. 

Moze admin GL przestanie udawac i zrezygnuje z funkcji?

Juz dawno go przerasta. A panowie dziennikarze? Wam też pasuje ten uklad?

To ja to wszystko serdcecznie P I E R D O L E.

Jestem na forum 12 lat . starczy..

#2 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 12:09

dlaczego Anka obrażasz forumowiczki,sama będąc płci żeńskiej o ksywce  "groszówa" zatrudnioną przez wiadome osoby

ZAKŁAD KARNY GDAŃSK?

#3 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 12:10

NAJWIĘKSZA BIEDOTA SPOŁECZNA?

#4 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 12:24

CHLEW JEST Z WASZEJ STRONY.CZUJECIE SIĘ NA FORUM JAKBY WASZE BYŁO PRYWATNE.

#5 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 16:18

JEST WOSKOWYCH DWÓCH 

#6 caryca

caryca

Swojak

• PipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 16:25

JEST WOSKOWYCH DWÓCH 

Ty jesteś jednym z nich.

#7 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 19:31

WASZA CENZURA KTO KIM JEST ?

#8 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 19:33

ZA PRL SIĘ CENZUROWAŁO  SB.

#9 FSL

FSL

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:30

Dosyć celnie cie Trafili a ty  tandetnie i z nienawiścią  chcesz uszczypnąć ?

Zdjęcie naczelnej jest super w porównaniu do ciebie w tym wieku.

#10 Oborowa

Oborowa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:47

Faktycznie, póki co rozkoszujmy się urodziwą monarchinią. bo ręki do pióra nie ma. 

Ręki do pióra nie ma ? Ty tak uważasz ? Rozbawisz tym pewnie wielu na forum.

Mało to razy  sadziłaś ortograficzne byki że  oczy słupa stawały ?

Ty jesteś stara brukiew po koślawych wieczorówkach i ty chcesz  kogoś oceniać  ?

#11 agroturystyka

agroturystyka

SuperVIP

• 5400 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 16:43

Ja też znam twoje imię i nazwisko

właśnie to ty wyciągasz armaty i celujesz w swoją głowę, bo masz krzywą lufę.

przeklinać to sobie możesz w domu do żony, dzieci, tu jest miejsce publiczne, tak Forum jest miejscem publicznym!

tak znam te twoje grono odbiorców, które ci pomagało odbudować konto na TT ile to było razy? 3-4, a może i więcej.

Żołnierzem jest się przez całe życie, nawet gdy jest się już w rezerwie! Kultura sztabowa jaką się nabyło powinna ci towarzyszyć do końca życia!

walka ze złą zmianą nie upoważnia cię do wygłaszania wulgaryzmów w miejscach publiczny!

i wiesz dlaczego ci to piszę, bo ja przez 32 lata też byłem żołnierzem, nosiłem mudur i obecnie nie robię z siebie chama.

ty robisz!

Nie pierz brudów publicznie, takie sprawy rozwiązujcie prywatnie, są tacy na forum którzy tylko czekają żeby czegoś się o innych dowiedzieć a potem wykorzystują te informacje żeby kogoś zgnoić, obrazić a w końcu wyeliminować.

Pisało tu wielu ludzi, wartościowych, którzy po kilku takich tekstach po prostu opuścili to forum, szkoda bo nadawali tempo i prowadzili dyskusje, które trwały czasem godzinami a czasem nawet tygodniami...

To forum leży bardzop nisko, nie pozwólmy go całkowicie zdeptać, nie zachowujmy się jak egoiści, wszystkowiedzący mędrcy nieliczący się z nikim i niczym, może jest szansa na to żeby było normalnie? :)

#12 La Luna

La Luna

Dum Spiro Spero

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 16:52

Nie pierz brudów publicznie, takie sprawy rozwiązujcie prywatnie, są tacy na forum którzy tylko czekają żeby czegoś się o innych dowiedzieć a potem wykorzystują te informacje żeby kogoś zgnoić, obrazić a w końcu wyeliminować.

Pisało tu wielu ludzi, wartościowych, którzy po kilku takich tekstach po prostu opuścili to forum, szkoda bo nadawali tempo i prowadzili dyskusje, które trwały czasem godzinami a czasem nawet tygodniami...

To forum leży bardzop nisko, nie pozwólmy go całkowicie zdeptać, nie zachowujmy się jak egoiści, wszystkowiedzący mędrcy nieliczący się z nikim i niczym, może jest szansa na to żeby było normalnie? :)

Agro to jesteś za likwidacją pralni publicznych?

#13 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 17:12

Ja też znam twoje imię i nazwisko

właśnie to ty wyciągasz armaty i celujesz w swoją głowę, bo masz krzywą lufę.

przeklinać to sobie możesz w domu do żony, dzieci, tu jest miejsce publiczne, tak Forum jest miejscem publicznym!

tak znam te twoje grono odbiorców, które ci pomagało odbudować konto na TT ile to było razy? 3-4, a może i więcej.

Żołnierzem jest się przez całe życie, nawet gdy jest się już w rezerwie! Kultura sztabowa jaką się nabyło powinna ci towarzyszyć do końca życia!

walka ze złą zmianą nie upoważnia cię do wygłaszania wulgaryzmów w miejscach publiczny!

i wiesz dlaczego ci to piszę, bo ja przez 32 lata też byłem żołnierzem, nosiłem mudur i obecnie nie robię z siebie chama.

ty robisz!

Niestety z ubolewaniem muszę stwierdzić ze listę do całowania mi D.U.P.Y ma zamknięta na ten i przyszły rok. Zapraszam zatem do zapisów na listę rezerwowa w 2021r.

Niczego mi nie udowodniłeś , nie jesteś w stanie mnie niczym zaskoczyć a twoje skomlenie bawi mnie do łez. Nie zmienię swojego internetowego języka tylko dlatego ze coś tam zaczęło ci się wydawać. A skoro uważasz ze stoję w szambie to pocieszam się faktem ze tylko po pas. Dlatego że stoję ci na ramionach. 

Wojsko to nie wersal i tylko pułkowe bale . To trochę szara rzeczywistość. Brudna , czasem brutalna. 

I jeśli ty służyłeś 32 lata to ja jestem wysokim i przystojnym blondynem. z taką wysługą jestem w 99% pewien ze miałeś zęby w tyłku żeby zalogować się na ciepłym fotelu i nie masz zbytniego pojęcia o szarzyźnie wojskowych realiów. 

Zapraszam jak już poznasz różnicę między ironią a sarkazmem i przestaniesz zawodzić jak infantylne dziecko a ponadto wtedy kiedy będziesz w stanie mi cokolwiek udowodnić.

Teraz mimo iż powinienem użyć specyficznego słowa po przeczytaniu którego powinieneś poczuć podniecenie przed zbliżającą się podróżą pożegnam cię zdecydowanie , aczkolwiek dosadnie.

Możesz odejść. Pozwalam;-)

#14 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 17:31

IDŹ WALNIJ SETĘ ,ZAPOMNISZ O SWOICH TROSKACH?

#15 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 15:15

Równie dobrze mogłam napisać Serce, ale wolę to słowo mieć zarezerwowane dla tego jedynego bądź jedynej, nigdy cholera niewiadomo co w życiu się przydarzy :P

ważne aby dotarło do odbiorcy, jak dla mnie to może być Marian czy Gerald, życie prywatne mnie mało interesuje :)

Twoje życie  prywatne  cię nie interesuje,to co cię interesuje. Czyimś  życiem powinien ty też się interesować, pod względem, czy tobie lepiej się żyję, czy jemu.

#16 La Luna

La Luna

Dum Spiro Spero

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:22

:D :D :D

#17 La Luna

La Luna

Dum Spiro Spero

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:23

Milcz gdy możniejsi od ciebie dyskutują !!  pop--dolony wytłuku, wyprysku !

tacy oni możni jak ty wypierdku diabła i wędrującej kozy :D :D :D

#18 Jan Serce

Jan Serce

VIP

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1125 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:22

Michał i Jan, czy Was to bawi? Narzekacie, że forum sięgnęło dna ale babracie się we własnym błotku, no cóż, jeżeli dobrze się w tym czujecie to powodzenia, miałam cichą nadzieję, że im więcej normalnych ludzi na forum tym mniej trolli.

widać z tego,że dwa emeryty żołnierzyki się starli,czyżby chodziło o wysokość emerytury,a może o stopień wojskowy rezerwuaru,o pardon, rezerwy.

Agro, a Tobie podoba się jak ktoś wali mięsem w miejscach publicznych, czyli tu na Forum?

Mnie się nie podoba, zwłaszcza jak to robi ktoś, kto był kiedyś żołnierzem. Jak bym go porównał ze Szwejkiem, to bym Wielce Czcigodnego Szwejka obraził.

Teraz słówko do Laluni

gdy bym ci laluniu powiedział jaką mam emeryturę, to by ci kierpce z nóg pospadały.

a tym czasem spinaj poślady i do roboty się weź, bo w maju mają mi wypłacić obiecane ochłapy Kaczyńskiego.

#19 La Luna

La Luna

Dum Spiro Spero

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 19:02

Agro, a Tobie podoba się jak ktoś wali mięsem w miejscach publicznych, czyli tu na Forum?

Mnie się nie podoba, zwłaszcza jak to robi ktoś, kto był kiedyś żołnierzem. Jak bym go porównał ze Szwejkiem, to bym Wielce Czcigodnego Szwejka obraził.

Teraz słówko do Laluni

gdy bym ci laluniu powiedział jaką mam emeryturę, to by ci kierpce z nóg pospadały.

a tym czasem spinaj poślady i do roboty się weź, bo w maju mają mi wypłacić obiecane ochłapy Kaczyńskiego.

A teraz słówka dwa do Jan Serce:

-po pierwsze primo,możesz mnie osobiście obrażać,nawet jak potrafisz klonć,ale proszę nie szargaj mego nicku (imienia) ono brzmi La Luna (Księżyc),nawiasem były kiedyś takie bułgarskie cygarety, nawet  nie źle się je paliło;

-po drugie primo,nie interesuje mnie Twoja emerytura,ani jej wysokość,bo nawet jakby była minimalna,to nie podasz jej wysokości;

-po trzecie primo,nie używam chodaków o nazwie kierpce,bo to chyba góralskie,a ja nie cierpię chamstwa i wszystko co góralskie;

po czwarte primo,robota mi nie obca,ale nie potrzebna,jestem rentierem i mam się dobrze jeśli chodzi o kasiorę;

po piąte primo,oczywiście,że wezmę 13.tkę,bo Kaczor pedział,że nam się należy i pewnie przeznaczę jej na zaopatrzenie w "rudą whisky" do mego barku.Pozdrawiam ciepło,bo z lekka zimno się zrobiło.

Użytkownik La Luna edytował ten post 14 kwiecień 2019 - 19:04

#20 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 19:02

Masz rację......

omijam

Skorzystam.. Przepraszam za bałagan;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0