Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fikcyjny mandat. Nowa metoda oszustów :: zobacz komentowany artykuł

Nie ma przestępstwa ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~CONTRA Risk Management~

~CONTRA Risk Management~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 06:06

A czy Pani Malgorzata Barska z zielonogórskiej policji słyszała o usiłowaniu, które jest równiez karalne ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 06:41

buhhaaa w policji zielonogórskiej nie słyszeli faktycznie o instytucji usiłowania.

Usiłowanie – art. 13 § 1 k.k. z pojęciem usiłowania wiąże występowanie trzech przesłanek:

1. Zamiar popełnienia czynu zabronionego.
  2. Zachowanie bezpośrednio zmierzające ku jego dokonaniu.
  3. Brak jego dokonania.

Dziwie się Pani redaktor , że dała się tak nakręcić i sama nie dokonała własnych ustaleń.

Powstał gniot wprowadzajacych mieszkańców w błąd

#3 ~jarosław~

~jarosław~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 08:58

Żenujący poziom wiedzy prawniczej zielonogórskiej policji aż bije w twarz. Polecam szkołę podoficerską w Pile tam was nauczą o stadialnych formach przestępstwa. Co na to Pan Komendant?

#4 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 09:45

dobre -poprostu jakies kpiny ze strony naszej policji Brak slow .

#5 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 10:28

Wysyłać właścicielom psów. Im mandaty należą się za paskudzenie otoczenia na trawnikach i chodnikach. Powinni dostać po 100 takich mandatów za zanieczyszczanie miasta !!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 10:46

periodyk zielonogórski niesamowity poziom. Autora tego artykułu posłałbym do szkoły

#7 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 11:42

Gazeta Lubuska prowadzi dochodzenie i dzięki jej  informacji wychodzi na jaw próba oszustwa.Policja czeka.Dziwne.Skoro czeka zgodnie z prawem to logiczne że takie prawo trzeba zmienić aby działać.Tym bardziej,że znane jest konto.Dziwne.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 11:56

policja ma obowiazek zając się sprawą

Art. 10. kodeksu postępowania karnego
§ 1. Organ powołany do ścigania przestępstw jest obowiązany do wszczęcia i prze-prowadzenia postępowania przygotowawczego, a oskarżyciel publiczny także do wniesienia i popierania oskarżenia – o czyn ścigany z urzędu.

#9 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 11:58

Dziwi mnie że coś robią w kierunku złapania biznesmenów. Jest ogólno narodowe przyzwolenie na taką działalność. Kasa rządzi i dla niej nawet swój naród można sprzedać.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 11:58

Gazeta Lubuska prowadzi dochodzenie i dzięki jej  informacji wychodzi na jaw próba oszustwa.Policja czeka.Dziwne.Skoro czeka zgodnie z prawem to logiczne że takie prawo trzeba zmienić aby działać.Tym bardziej,że znane jest konto.Dziwne.

jak lubuska prowadzi dochodzenie w taki sposób jaki redaktor ma wiedzę na temat przepisów to ja dziękuje za taką gazetę

#11 ~tadzio~

~tadzio~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 19:39

To tak samo jak by mi ktos wysylal listy ze mnie zabije a policja znajac adres czekala by az mnie zabije wtedy by zareagowala chore prawo 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych