Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom weselny Mieszko w Krzęcinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 13:16

Co za bzdury wypisujecie!!!!
Nie ma lepszej sali w okolicy na takim poziomie !!!!
Byłam tam na weselu i goście z dużych miast się zachwycali, że takiej sali, jedzenia domowego w takich ilościach i tak często podawanych rzadko gdzie można spotkać !!!
TAK TRZYMAJCIE!!!!
(konkurencja w komentarzach nie próżnuje -ŻAŁOSNE!!!)
życzliwy....

#2 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 13:18

Super sala i jedzenie -POLECAM!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 13:40

Negatywne opinie to wielka bzdura. Byłem kilka razy na imprach w tym lokalu. Od sylwestra , andrzejki, wesela. Było OK. Dużo jadła i dobrego. Obsługa OK. Często zmieniają talerze itp. same superlatywy. W skali od 1 do 10 oceniam na 10+ !!!!!!!!!!!!!.

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 13:49

Byłem na sylwestra 2011/2012. Super było. Orkiestra na życzenie gości grała do 08:00 bez żadnych dodatkowych opłat dzięki właśccielą. Jedzenie super i na maxa, obsługa, wnętrze lokalu, toalety itp. Jestem ciekaw, gdzie w okolicy Choszczna na stołach były firmowe napoje typu pepsi, coca cola, sprait, fanta i inne soki firmowe. Byłem w różnych lokalach i zawsze podawano soki z dolnej półki. Co do opinii negatywnych to się nie wypowiadam bo szkoda mojego czasu.

#5 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 19:35

Strasznie denna strona. Chciałam zacytować tego bałwana, co reklamuje Pana Tadeusza- prymitywna forma autoreklamy poprzez zanegowanie konkurencji...po prostu BANAŁ!!! No, trochę mi nie wyszło, więc piszę od nowa.Jestem właśnie po Sylwestrze w Mieszku i jesteśmy ZACHWYCENI!!! Lokal na najwyższym poziomie ( sprawdzałam warunki lokalowe Pana Tadeusza- NIE UMYWA SIĘ). Wszystko nowe, śliczne i pachnące czystością- toalety czyściutkie jak w domu. Przepiękny wystrój, jedzenie DOMOWE, napoje super- Coca-Cola, Sprite, Fanta, itp., muza super, obsługa szybka, grzeczna i fachowa, parking strzeżony...Cóż jeszcze? A co, mało?! Naprawdę serdecznie polecam. No i najważniejsze- nie jestem właścicielką Mieszka i piszę naprawdę szczerze. Czy można to samo powiedzieć o reklamie Pana Tadeusza? Pozdrawiam.

#6 ArturWysocki

ArturWysocki

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:45

Ale konkurencja nie śpi...tyle negatywnych komentarzy, że szok. Myślę, że należy je odczytać na opak, czyli odwrotnie. Jestem pewien, że nie ma lepszego lokalu w całym zachodniopomorskim. To tyle, życzę więcej szczerych gości na ten i następny rok. Waldek.

Nie ma to jak pisać jako tchórz pod nickami jako goście.

Sala czysta , ładna i przestronna. Obsługa dyskretna , szybka i konkretna. Byłem tylko raz na orgnizowanej tam komunii i zaskoczenie moje było pełne , jednym słowem miło i smacznie a ilości ogromne ja lubię zjeść i żal było zostawiać na stole.
Jak ktoś obgaduje bez imiennie to sprawka konkurencji albo malkontenta który nigdy tam nie był.

#7 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 23:33

MIESZKO - R E W E L A C J A !!!!! Powiem tylko tyle:) a Ci, którzy chcą zaszkodzić zawsze znajdą coś ażeby tylko napisać coś złego. Bylam tam i muszę powiedzieć, że jest świetnie. Naprawdę wszystko na najwyższym poziomie. A tak poza tym to dla tych którzy jeszcze wątpią - proszę przyjechać i się przekonać... i wszystko będzie jasne!!! Polecam!!!

#8 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 22:13

Jesteśmy po naszym weselu, organizowanym przez Mieszko w Krzęcinie 26 maj 2012 r. Było super! Jedzenie przepyszne!!! Obsługa profesjonalna!!! Właściciele przemili i pomocni. Zupełnie nie możemy zrozumiec negatywnych opinii. Niejaka Alisia i Ola i inne negatywne opinie to nic innego jak konkurencja, która jest zazdrosna i wypisuje głupoty.
Wszystkim planującym wesele polecamy ten lokal!!!
Marta i Piotr Przybylscy

#9 ~ul~

~ul~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 06:26

yyyy w mieszku nie było sylwestra 2011/2012 porażka pewnie właściciel to napisali buhahaha

ale konkurencja się boi skoro takie bzdury wypisuje i widać ,ze to nikt z krzęcina bo wszyscy mieszkańcy widzieli fajerwerki jakie były wystrzeliwane w sylwestra .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 00:33

Z tego co wiem, bo moi rodzice byli w maju tego roku na I Komunii organizowanej w Krzecinie to jednak konkurencja wypisuje totalne glupoty. Jezeli chodzi o konkurencje, to powiem szczerze ze jestesmy konkurencyjna firma, ktora takze oferuje kompletna obsluge w zakresie organizacji wesel, komunii,rocznic itp.O Krzecinie slysze same dobre pozytywy!!!.Zanam ten teren i uwazam ze daja wiecej niz konkurencja.Osobiscie sie nie znamy, ale z mojej rodziny odbylo sie tam pare imprez i jest ponad OK:)

#11 Leonard_49

Leonard_49

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 09:01

ja tam byłem jest fajnie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych