Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dodaj siły Darcy :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 #olimpia

#olimpia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 12:29

#DarcyWalcz wierzę w Ciebie Ola Zakrzewska #StayStrongDarcy

#2 Aleksander Węgierkiewicz

Aleksander Węgierkiewicz

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 14:13

Obecne kłopoty Falubazu to nie tragedia / 3 mln./ . Są Firmy w Zielonej Górze , które bez problemu to pokryją np. Cinkciarz , oczywiście w zamian za udziały i  mozliwosć decydowania o przyszłości klubu . Natomiast władze klubu próbują udziały rozdrobnić , w ten sposób nie będzie udziałowca strategicznego .Wówczas istnieje większa możliwość decydowania  o przyszłości  Falubazu bez czynnika z zewnątrz.

Przypomnijmy ,że Cinkciarz jest oficjalnym sponsorem Chicago Bulls i 3 mln zarabia tam podrzędny koszykarz.

Do ostatecznej decyzji w sprawie  klubu na Wrocławskiej pozostało 14 dni.

#3 youngold

youngold

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 17:01

Jako kibica trochę denerwuje mnie sytuacja Falubazu, a szczególnie zwlekanie zarządu z ostateczną decyzją. Mam nadzieję, że wszystko dobrze skończy się dla klubu i dla nas kibiców. Najważniejsze jest uzyskanie licencji i start Falubazu w rozgrywkach ekstraklasy. Budżet na następny rok nie musi wysoki. Oby wystarczył nam na środek tabeli. Jestem kibicem żużla od blisko pół wieku i nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego w naszym biednym kraju żużlowcy muszą zarabiać kilka razy więcej niż w bogatej Szwecji,Danii,czy Wielkiej Brytanii ? Może ktoś wytłumaczy mi to ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych