Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobry fryzjer w Glogowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 00:09

A ja do Patrick i Matyja idę jutro :P Dam znać jak poszło a jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o fryzjerów :))

#22 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 00:13

Ja byłam w piątek, coś niesamowitego:) Mam trudne włosy, tak mówią fryzjerzy, ale pan Patryk tak mi je podciął, że po umycie prawie się same układają, dwa razy już myłam bo mi siostra nie chciała uwierzyć, że nie układam włosów godzine hihi :) W środę idę je pofarbować, dam znać jak wyszło, ale coś czuję, że będę tak samo zachwycona, jak ze ścięcia :)))

To ten Patryk jest w piątki? Dzwoniłam i mówią że tylko poniedziałek i wtorek, więc coś tu się nie zgadza!

#23 ~tola~

~tola~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 19:27

hehe pewnie ze COS NIE TAK -ZROBILI SZYLD I TO WYSTARCZY WSADZILI JAKA GABRYSKE CZY KOGOS ;/ KATASTROFA TYLE PIENIEDZY ZAPLACILAM ZA CO ZA SPALONE KRZYWO SCIETE WLOSY :o MASAKRA , WRACAM Z PLACZEM DO MOJEJ STAREJ FEYZJERKI!!!! NIE POLECAM !!!!

#24 ~Olcia~

~Olcia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 22:25

;o NAPRAWDE PODOBAJA WAM SIE TE PRACE ICH ;O DLUGI TERMIN JEST Z TEJ RACJI ZE ICH PRZEWAZNIE NIE MA :D MIESZKAM TAM I WIDZE JAK KTOS WYCHODZI " JA SAMA BYM SIE NIE ODDAŁA IM ;/ A KOBIETY TAK LUBIA ZE STYLISCI MISS CZESALI TAKIE FOTO BAJERY I SA SZCZESLIWE ZE JE KTOS TAKI ROBI A W REZULTACIE OKAZUJE SIE ZE MAJA ZWYKLY KURS I DOBRA BAJERE ;D OJ NAIWNE :D

#25 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 22:33

;o NAPRAWDE PODOBAJA WAM SIE TE PRACE ICH ;O DLUGI TERMIN JEST Z TEJ RACJI ZE ICH PRZEWAZNIE NIE MA :D MIESZKAM TAM I WIDZE JAK KTOS WYCHODZI " JA SAMA BYM SIE NIE ODDAŁA IM ;/ A KOBIETY TAK LUBIA ZE STYLISCI MISS CZESALI TAKIE FOTO BAJERY I SA SZCZESLIWE ZE JE KTOS TAKI ROBI A W REZULTACIE OKAZUJE SIE ZE MAJA ZWYKLY KURS I DOBRA BAJERE ;D OJ NAIWNE :D

zgadzam sie z Tobą, super jest to że pewnie klientki zostawiaja dużo kasy, więc muszą być zadowolone. W Głogowie jest dużo innych fryzjerów, którzy sa naprawde super. np: Krzyś jest stylistą z duplomem, ostatnio czesał w salonie Panią Dorotę Adamek, zone naszego Polskiego boksera Tomasza Adamka, jechał do wrocka nawet ja uczesac przed samą walka . Wiec musi być dobry że taka znana osoba wybrała wlasnie jego salon. Ja tam jestem zadowolona z niego zawsze mam termin taki jaki chce, cenowo nie jest drogi. wiec naprawde polecam namiary to 788350108

#26 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 11:52

zgadzam sie z Tobą, super jest to że pewnie klientki zostawiaja dużo kasy, więc muszą być zadowolone. W Głogowie jest dużo innych fryzjerów, którzy sa naprawde super. np: Krzyś jest stylistą z duplomem, ostatnio czesał w salonie Panią Dorotę Adamek, zone naszego Polskiego boksera Tomasza Adamka, jechał do wrocka nawet ja uczesac przed samą walka . Wiec musi być dobry że taka znana osoba wybrała wlasnie jego salon. Ja tam jestem zadowolona z niego zawsze mam termin taki jaki chce, cenowo nie jest drogi. wiec naprawde polecam namiary to 788350108

#27 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 15:28

Niestety mam inne zdanie na temat pana Krzysztofa, mam pasemka (spalone) ogólnie tragedia zero profesjonalizmu i rozmowy z klientem .Nie polecam

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 16:03

FAJNE POLECAM TU MUSISZ KLIKNĄĆ

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 14:18

eee, nie znajdziesz

Dołączona grafika

#30 ~nacia~

~nacia~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 23:39

tylko nie violka moja mama ostatnio u niej była i jej pracownica zrobiła masakre na jej włosach ścieła krótko i krzywo moja mama przez 3 dni strasznie płakała . ona tak wydziwiała na tych włosach jak nie wiem co pomysły ma ale pracowników dobrać nie umie. za to polecam fryzjeranad żabką obok szkoły podstawowej nr 10 .tam to zawsze wychodze uśmiechnięta i zadowolona. polecam

#31 ~domcia~

~domcia~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 23:44

o nie tylko nie violka ta to dopiero nie umie se pracowników dobrać byłam u niej ostatnio i spierdzieliła mi tak włosy że nie mogłam sie uspokoić byłam nerwowa nie powiem że pomysłow dobrych nie ma ale trzeba jeszcze se umieć pracowników dobrać.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 18:10

TELEWIZJA INTERNETOWA TUUU ZOBACZYSZ

#33 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 20:52

NIE POLECAM!!! Codziennie jak myję i rozczesuję włosy, przeklinam chwilę w której do niej trafiłam. Włosy są po prostu zniszczone. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z rozczesywaniem, teraz po myciu mam jeden wielki "kołtun". Kolor - zupełnie nietrafiony. Cena - zbyt wygórowana. Pani sympatyczna - ale to nie wystarczy u fryzjera. To tyle.

#34 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 20:55

NIE POLECAM!!! Pani Gabrysi z salonu Patrick i Matyja. Codziennie jak myję i rozczesuję włosy, przeklinam chwilę w której do niej trafiłam. Włosy są po prostu zniszczone. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z rozczesywaniem, teraz po myciu mam jeden wielki "kołtun". Kolor - zupełnie nietrafiony. Cena - zbyt wygórowana. Pani sympatyczna - ale to nie wystarczy u fryzjera. To tyle.

#35 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 08:50

Ja ostatnio byłam na Budowlanych " U Eli" masakra, obcinała mnie jakaś młoda dziewczyna, zero profesjonalizmu, nie spytała czy wymodelować, krzywo obcięła włosy, podsuszyła i tak mnie wypuściła, w domu siostra musiała poprawiać a i tak widać, że kzywo ścięte

#36 ~atrakcyjna~

~atrakcyjna~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 12:53

Ja polecam salon urody Justyna na Balwierskiej, jeśli chodzi o fryzjerkę to zdecydowanie P.Sylwia.

#37 ~renata47~

~renata47~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 21:50

Salon jest na ulicy Norwida w nowej dobudówce naprzeciw skarbka,a Patrick przyjmuje w poniedziałek i wtorek tel.795433014 ja jestem zadowolona i mam krótkie włosy!!

#38 ~renia~

~renia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 21:55

salon jest na Norwida w dobudowanej części naprzeciwko skarbka

#39 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 21:47

Polecam Pania Gabriele z salonu Patrick i Matyja ul Budowlanych 6f. Mloda stylistka ale dzieki jej mam narescie zadbane blond wlosy . Juz nigdy wiecej pasemek!!!!!

#40 ~Orihuela Costa~

~Orihuela Costa~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 11:41

Polecam Pania Gabriele z salonu Patrick i Matyja ul Budowlanych 6f. Mloda stylistka ale dzieki jej mam narescie zadbane blond wlosy . Juz nigdy wiecej pasemek!!!!!

http://www.hiszpania-urlop.pl/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych