Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Do p. Artura Czernickiego z Urzut

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kibic Falubazu

Kibic Falubazu

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 22:10

Witam

Pana komentarze na łamach Gazety Lubuskiej są niesamowite.

Ataki i insynuacje pod adresem p. Jacka Frątczaka. któremu żużel w Z.Górze tak wiele zawdzięcza świadczą u Pana o kompletnym braku wiedzy o tym jak należy mądrze i skutecznie zarządzać drużyną.

Osobiście nigdy nie poznałem tego człowieka ale to w jaki sposób zarządza drużyną o tak mocno okrojonym składzie w tak beznadziejnej sytuacji pokazuje po prostu mistrzostwo którego wielu trenerom i menadżerom brakuje. Przykład> mecz w Toruniu. Dzięki temu człowiekowi między innymi i Pan miał okazje oglądać kawał dobrego żużla w Zielonej Górze bo inaczej nie wiadomo jakby to wszystko wyglądało. A że nie udało się awansować. Trudno to jest sport.

Na koniec namawiam Pana do startu na stanowisko trenera drużyny. Komentarz we wtorkowej Lubuskiej to mistrzostwo świata, a prawdziwa perełka to cytat> Nie dziwi mnie dobra postawa Gapińskiego. Jeżeli liderzy jadą słabiej ktoś musi wygrywać biegi. Faktycznie jak to kiedyś powiedział p. Grabowski w pewnym skeczu> ten mioł łeb. Jako trener zapewne puszczałby Pan wszystkich zawodników według programu zawodów a jeśli któryś miałby słabszy dzień to Pan jako przeciwnik "megataktyki" pewnie powiedziałby jedź lepiej bo tamci jadą gorzej.

Pozdrawiam i życzę sukcesów trenerskich

p.s.

jeszcze jedno. żeby odnieść sukces trzeba zaryzykować i zainwestować. stać Pana na to ?

#2 Aleksander Węgierkiewicz

Aleksander Węgierkiewicz

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 11:28

Panie kibicu ,do p. Frączaka nie można mieć zastrzeżeń od strony merytorycznej. Wykonuje swoje obowiązki perfekcyjnie , posiada dużą wiedzę . Niektóre przepisy konsultuje z sędziami np. z p.Bryłą ./ procentowało to w meczu z Toruniem/

Jednak jedna uwaga : osoba publiczna jaką niewątpliwie jest menager klubu winien wypowiadać się  z pewną powagą i przejrzystością . Mam wrażenie że niektóre wypowiedzi p.Jacka to młodzieżowy slang - taki potok niepoukładanych słów. Podejrzewam

,że specjalista od wizerunku  skorygowałby te braki .

Mnie także denerwują kpiące wypowiedzi trenera leszczyńskich byków na temat p.J.F. podczas relacji w nc+ .

Natomiast p. A.Czernicki z Urzut ma swoje  jednowymiarowe wypowiedzi i niech tak zostanie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych