Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

DO MODERATORA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:53

!

#2 KODRlANKA VlNlĆ

KODRlANKA VlNlĆ

Swojak

• PipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:54

DO MODERATORA PROSZĘ O ZABLOKOWANIE LA LUNA ,KTÓRY ZAŚMIECA FORUM GAZETA LUBUSKA.OSOBNIK LA LUNA NA TLE CHOROBY, KTÓRA W NIM SIĘ POGŁĘBIA I WZBUDZA SKRAJNE EMOCJE NA FORUM, KTÓRE MOŻE BYĆ DLA NIEGO ZAGROŻENIEM NAWET ŻYCIA.PROSZĘ ZABLOKOWANIE NICK LA LUNA .

Wycofuję poprzedni post. Pisanie wielkimi literami dowodzi o rozchwianych emocjach i złym stanie psychicznym :(

Proszę o  zamknięcie tematu.

#3 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:00

Proszę o  zamknięcie tematu.

TEMAT PORUSZYŁEŚ SWÓJ O CHOROBIE O ZŁYM STANIE ZDROWOTNYM.POWINIEN SIĘ ZGŁOSIĆ DO  LEKARZA SPECJALISTY NA  BADANIA PSYCHIATRYCZNE.

#4 baIa

baIa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:09

TEMAT PORUSZYŁEŚ SWÓJ O CHOROBIE O ZŁYM STANIE ZDROWOTNYM.POWINIEN SIĘ ZGŁOSIĆ DO  LEKARZA SPECJALISTY NA  BADANIA PSYCHIATRYCZNE.

Przyjmij do wiadomości, pokręcony staruszku, że pisanie   z włączonym caps lockiem świadczy o braku obycia w sieci. Oznacza to też krzyk.  A może dziadku o to ci chodzi ?

Użytkownik baIa edytował ten post 15 kwiecień 2019 - 11:10

#5 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:16

DZIADKIEM JESTEM DLA WAS,BO NA NICKU JEST PODANY NIEWŁAŚCIWY WIEK 85, TO JEST SPECJALNIE ZROBIONE, JA O TOBIE NIC NIE WIEM ALE SOBIE WYOBRAŻAM ,ŻE JESTEŚ PROSTAK ,A JA BYŁY ''  PO.......'' I MŁODY EMERYT .

#6 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:25

TWÓJ WYMYSŁ PROSTACKI,JAKĄ TRZCIONKĘ UŻYWAM TAK JAK MI SIĘ PODOBA.KOMPUTER JEST DLA MNIE NA CO DZIEŃ  CHLEBEM POWSZECHNYM .DZISIAJ  WSZYSTKIE PRZESŁUCHANIA  SĄ DRUKOWANE PRZEZ DRUKARKĘ.

#7 *----------*

*----------*

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:28

TWÓJ WYMYSŁ PROSTACKI,JAKĄ TRZCIONKĘ UŻYWAM TAK JAK MI SIĘ PODOBA.KOMPUTER JEST DLA MNIE NA CO DZIEŃ  CHLEBEM POWSZECHNYM .DZISIAJ  WSZYSTKIE PRZESŁUCHANIA  SĄ DRUKOWANE PRZEZ DRUKARKĘ.

Moderatorzy  najpewniej ciebie zbanują jesli masz  takie  teksty pisane  wielka literą - spoczywaj w spokoju głupcze  :)

#8 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:42

POSIADASZ KILKA NICKI, NA KTÓRE ODPOWIADASZ ZAŚMIECAJĄC FORUM, NIE POZWALAJĄC INNYM UŻYTKOWNIKOM ,BY MOGLI SIĘ PODZIELIĆ SWOJĄ WIEDZĄ. MODERATOR POWINIE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA OSOBY, KTÓRE ZAŚMIECAJĄ FORUM I POWINIEN ICH WYELIMINOWAĆ Z DALSZYCH  KORESPONDENCJI. 

#9 KODRlANKA VlNlĆ

KODRlANKA VlNlĆ

Swojak

• PipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:45

POSIADASZ KILKA NICKI, NA KTÓRE ODPOWIADASZ ZAŚMIECAJĄC FORUM, NIE POZWALAJĄC INNYM UŻYTKOWNIKOM ,BY MOGLI SIĘ PODZIELIĆ SWOJĄ WIEDZĄ. MODERATOR POWINIE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA OSOBY, KTÓRE ZAŚMIECAJĄ FORUM I POWINIEN ICH WYELIMINOWAĆ Z DALSZYCH  KORESPONDENCJI. 

ups

#10 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:43

jest

#11 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:59

Takich osobników ,którzy zaśmiecając forum,Moderator powinien  banować.

#12 Neboysha

Neboysha

Born to Bingo

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1265 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 17:05

W jakim szpitalu się leczysz,KODRIANKA VINIĆ,bo się mocno nakręcasz jak psycho,,,,pata

#13 KODRIANKA VINIĆ

KODRIANKA VINIĆ

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 17:12

W jakim szpitalu się leczysz,KODRIANKA VINIĆ,bo się mocno nakręcasz jak psycho,,,,pata

Tam gdzie ty się leczysz jako psy,,,cho,,ta, mnie jeszcze nie grozi taka przyjemność, która ciebie ta przyjemność spotkała. Widać po twoim zachowaniu i pisaniu zdań. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych