Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Darmowe porady prawne w Gorzowie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~allan~

~allan~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 16:15

Witam! Wiem, że kiedyś była taka akcja w Gorzowie darmowe porady prwne!? Czy jest to dalej kontynuowane??? Jeśli tak prosiłbym o jakieś namiary! Z góry dziękuję i pozdrawiam

#2 ~arletabak1~

~arletabak1~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 15:12

Dzien dobry,mam takie zapytanie.prosze mi udzielic porady sprawie odprawy.Zostałam zwolniona z zakladu pracy ,ktory zatrudnia dziesieciu pracowników.Umowa została rozwiazana ze mna na podstawie redukcji etatow.wraz ze mna zatrudnienie straciły jeszcze dwie osoby.Byłam przyjeta na czas nie okreslony i pracowałam przez okres osiemnastu m-c.czy w tej sytuacji nalezy mi sie tz odprawa i zaległy ekwiwalent.

#3 TakiKtos

TakiKtos

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 237 postów

Napisano 21 luty 2010 - 16:02

Prawo do odprawy pieniężnej przysługuje każdemu pracownikowi, z którym rozwiązano umowę o pracę w wyniku zwolnień grupowych lub indywidualnych . Oczywiście przyczyna zwolnienia nie może leżeć po stronie pracownika (redukcja etatu, to "wina" pracodawcy).
Jeżeli pracownik zatrudniony był u danego pracodawcy krócej niż 2 lata, przysługuje mu odprawa pieniężna w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia.
Natomiast jeżeli chodzi o ekwiwalent za niewykorzystany urlop, to uważam, że też się należy.
Pozdrawiam!
Wszystko ma swój koniec, ale każdy koniec ma gdzieś swój początek...

#4 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 19:17

Interesuje mnie czy nadal funkcjonuje to biuro porad prawnych, jakiego prawnika z zakresu prawa rodzinnego polecacie?

#5 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:47

Ja też bardzo bym potrzebował bezpłatnej porady prawnej co do spółek cywilnych bo jak poszedłem do prawnika to na dzień dobry musiałem zapłacić 200zł a nie stać mnie i niczego się niedowiedziałem co mógłbym zrobić z moim problemem tylko wywaliłem na darmo kase.Bardzo proszę o jakieś namiary Z góry dziękuję

#6 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 12:55

Witam! porady prawne w Biurze Poselskim posła Witolda Pahla,są wstrzymane do połowy Lutego 2011r.

#7 ~janina~

~janina~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 07:38

Witam! Wiem, że kiedyś była taka akcja w Gorzowie darmowe porady prwne!? Czy jest to dalej kontynuowane??? Jeśli tak prosiłbym o jakieś namiary! Z góry dziękuję i pozdrawiam

#8 ~jasieczekM~

~jasieczekM~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 22:07

Ja również dołączam się do pytania czy bezpłatne porady prawne w Gorzowie jeszcze istnieją??

#9 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 21:47

Darmowe porady są udzielane w środy od godziny 13 do 14 w Ośrodku Pomocy Społecznej na ul. Drzymały 10.

#10 GAJOWY

GAJOWY

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 932 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 08:44

Jeżeli ktoś potrzebuje płatnego prawnika - specjalisty od prawa karnego czy spraw rozwodowych to polecam mec. Roberta Augustyna, który ma swoje biuro na Nadbrzeżnej 17 w Gorzowie.

#11 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 18:21

Ja również dołączam się do pytania czy bezpłatne porady prawne w Gorzowie jeszcze istnieją??

#12 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 12:49

Witam,
potrzebuję porady prawnej dotyczącej umowy zlecenia.
czy ktokolwiek wie gdzie można bezpłatnie, lub za niewielką kwotę takowej porady zaczerpnąć?

#13 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 13:01

Jeżeli ktoś potrzebuje płatnego prawnika - specjalisty od prawa karnego czy spraw rozwodowych to polecam mec. Roberta Augustyna, który ma swoje biuro na Nadbrzeżnej 17 w Gorzowie.

a ile bierze za poradę,a ile za reprezentowanie w sprawie rozwodowej?

#14 ~anna.w.~

~anna.w.~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 10:31

szukam dobrego nie drogiego adwokata od spraw rodzinnych codzi o zawieszenie kontaktow ojcu z maloletnim synkiem

#15 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:45

Tanie porady adwokackie możecie Państwo znaleść na porady prawne Gorzów Wlk.

#16 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:00

Co zrobić jeśli poraz kolejny dostaję pozew o obniżenie alimentów do sumy 100zl na studenta

#17 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 17:01

Co zrobić jeśli poraz kolejny dostaję pozew o obniżenie alimentów do sumy 100zl na studenta

#18 ~kotka~

~kotka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 17:17

witam, czy w gorzowie sa jeszcze te darmowe porady ?  i gdzie ? a jak nie darmowe to gdzie najtaniej ale tez dobrze moge sie doradzic w sprawie rozwodu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 18:55

szukam dobrego nie drogiego adwokata od spraw rodzinnych codzi o zawieszenie kontaktow ojcu z maloletnim synkiem

Widać masz za dużo forsy,albo robisz kpiny dobrego prawnika,oni są tak dobrzy że wchodżać na wokandę ,pytają o nazwisko tego kogo reprezentują,A pieniądze z góry,a jak sprawa się nie toczy,to już pieniędzy nie oddadzą ,oni są gorsi od złodziei ,bo ci przynajmiej mają swój kodeks honorowy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych