Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy Kostrzyn kiedykolwiek żałował, że odbywa się tu Woodstock?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#361 Marek111

Marek111

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 07:06

Jeśli ktoś z was ma ochotę i kasę to kupcie coś w sklep z kosmetykami naturalnymi  bo się bardzo opłaca

#362 Hipster

Hipster

Bon agent

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4900 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 06:46

Zakończyło się najpiękniejsze spotkanie młodzieży i nie tylko, z muzyką i sztuką czyli Pol'And Rock'Festival w Kostrzynie nad Odrą!!!!!!!!!!!!!!!

Bravo Jurek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Było nas 700 tysięcy wolnych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#363 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7432 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 21:23

Jerzy Owsiak chciałby oddać organizację Pol’And’Rock Festivalu w ręce urzędu miasta Kostrzyna nad Odrą

#364 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7432 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 21:29

Festiwal za rok

Zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie, ale i radość, ogromna satysfakcja, a momentami łzy wzruszenia górą!!! Całą naszą Fundacją, rozpakowując biuro, pochylamy się nad wspaniałymi chwilami Pol'and'Rock Festival. Powiem Wam, że określenie „Najpiękniejszy Festiwal Świata” oddaje cały jego klimat, na który składają się tysiące elementów. Jestem dumny z tego, że ekipa Fundacji, czyli niewiele ponad 40 osób, przygotowuje to ogromne przedsięwzięcie. Kiedy Festiwal Pol’and’Rock grał w najlepsze, to kilka osób tu, w Warszawie, pracowało realizując kontrakty medyczne WOŚP i pilnując codziennych spraw Fundacji. Cały Festiwal, który wygląda jak wielkie miasto, który tak bardzo Wam się podoba i tylko pozornie wygląda na wielki chaos, bo ostatecznie jest super zorganizowany, jest także dowodem na to, że w polskich warunkach, dzięki dobrej współpracy wszystkich firm i partnerów, można uzyskać tak wspaniałe efekty, z których jesteśmy bardzo dumni i które bardzo podziwiali Ci, którzy z Europy i całego świata przyjechali do nas. To nie tylko publiczność, ale także artyści.

I pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku!

W tym roku wypracowaliśmy sobie świetny system wzajemnych działań z Miastem Kostrzyn nad Odrą. Uczestniczyliśmy w ciągu całego roku w wielu spotkaniach w Urzędzie Miasta, aby koordynować różne sprawy związane z Festiwalem. Miasto w tę współpracę weszło bardzo chętnie, po raz pierwszy zrobiliśmy nawet szkolenia w Szadowie Młyn dla pracowników Urzędu. I myślę, że Pol’and’Rock w przyszłym roku powinien być organizowany przez miasto. Chętnie wypracowany system i przepiękny Festiwal oddamy w ręce ludzi, którzy są na miejscu, reprezentują ten kawałek ziemi, których nauczyliśmy bardzo wielu rzeczy i jestem przekonany, że bardzo wielu ludzi, którzy do tej pory współpracowali z nami przy organizacji Woodstock, a teraz Pol’and’Rock, będzie współpracowało razem z miastem przy organizacji kolejnego Festiwalu.

Dla mnie byłoby to też ogromną przyjemnością usiąść sobie na polu, tak jak Wy i być uczestnikiem tej wspaniałej zabawy. Myślę, że dobrym jest wypracowanie jakiegoś pomysłu, zrealizowanie go, a potem podzielenie się nim z innymi. Nie jako biznes, ale jako rzecz, która wpływa na radość tworzenia kolejnych wyzwań.

Nas podkręca to, aby znowu od początku ruszyć z czymś nowym. Spokojnie, znajdziemy inny termin. Tak, abyśmy mogli z wieloma z Was spotkać się. Tak dużo osób z nami współpracuje przy Festiwalu, że każdy z nich może swoje siły i umiejętności oddać teraz nowym gospodarzom. Mało tego, być może skończyłyby się te lekkie napięcia z wojewodą, czy służbami profesjonalnymi jak straż czy policja, bo byłoby to uzgadniane i ustalane lokalnie, wśród ludzi, którzy nie tylko ten jeden raz, ale cały rok współpracują ze sobą.

Napiszcie, co myślicie o tym. W moim ostatnich słowach przy muzyce Piotra Bukartyka podzieliłem się z Wami absolutnym spokojem, wyluzowaniem i myśleniem o przyszłości w kategoriach optymizmu i twórczej aktywności. Cudownie nam się gra w Kostrzynie i cudownym jest tak rewolucyjnie pomyśleć o przyszłorocznym Festiwalu, kiedy nad ranem 5 sierpnia rozstaliśmy się ze wszystkimi w ogromnej przyjaźni, zrozumieniu i poszanowaniu. Jestem przekonany, że miasto da sobie z tym świetnie radę! My też, jeśli trzeba, pomożemy choćby w kontaktach z artystami, a ja już biegnę myślami w nowe miejsca, nowe sytuacje, nowe wyzwania.

Przede mną kilka dni urlopu, ale jeśli ktoś chce się w tym temacie wypowiedzieć, proszę bardzo. Pamiętajcie o moich poniedziałkowych audycjach Zaraz Będzie Ciemno w Antyradio (w godz. 20:00-22:00, a powtórki w soboty o tej samej porze). Dzielę się obficie muzyką z tegorocznego Festiwalu, bo muzycznie było pięknie, a w słowach bardzo mądrze.

I ostatecznie, kiedy czytałem Wasze maile, przekazaliście ważną obserwację - Państwowa Straż Pożarna w wielu sprawach, tam gdzie stała, pomagała Wam i była dla Was bardzo przyjazna, czyli wynika z tego, że jeden Pan Komendant zimy nie uczynił.

#365 Hipster

Hipster

Bon agent

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4900 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 08:01

Festiwal za rok

Zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie, ale i radość, ogromna satysfakcja, a momentami łzy wzruszenia górą!!! Całą naszą Fundacją, rozpakowując biuro, pochylamy się nad wspaniałymi chwilami Pol'and'Rock Festival. Powiem Wam, że określenie „Najpiękniejszy Festiwal Świata” oddaje cały jego klimat, na który składają się tysiące elementów. Jestem dumny z tego, że ekipa Fundacji, czyli niewiele ponad 40 osób, przygotowuje to ogromne przedsięwzięcie. Kiedy Festiwal Pol’and’Rock grał w najlepsze, to kilka osób tu, w Warszawie, pracowało realizując kontrakty medyczne WOŚP i pilnując codziennych spraw Fundacji. Cały Festiwal, który wygląda jak wielkie miasto, który tak bardzo Wam się podoba i tylko pozornie wygląda na wielki chaos, bo ostatecznie jest super zorganizowany, jest także dowodem na to, że w polskich warunkach, dzięki dobrej współpracy wszystkich firm i partnerów, można uzyskać tak wspaniałe efekty, z których jesteśmy bardzo dumni i które bardzo podziwiali Ci, którzy z Europy i całego świata przyjechali do nas. To nie tylko publiczność, ale także artyści.

I pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku!

W tym roku wypracowaliśmy sobie świetny system wzajemnych działań z Miastem Kostrzyn nad Odrą. Uczestniczyliśmy w ciągu całego roku w wielu spotkaniach w Urzędzie Miasta, aby koordynować różne sprawy związane z Festiwalem. Miasto w tę współpracę weszło bardzo chętnie, po raz pierwszy zrobiliśmy nawet szkolenia w Szadowie Młyn dla pracowników Urzędu. I myślę, że Pol’and’Rock w przyszłym roku powinien być organizowany przez miasto. Chętnie wypracowany system i przepiękny Festiwal oddamy w ręce ludzi, którzy są na miejscu, reprezentują ten kawałek ziemi, których nauczyliśmy bardzo wielu rzeczy i jestem przekonany, że bardzo wielu ludzi, którzy do tej pory współpracowali z nami przy organizacji Woodstock, a teraz Pol’and’Rock, będzie współpracowało razem z miastem przy organizacji kolejnego Festiwalu.

Dla mnie byłoby to też ogromną przyjemnością usiąść sobie na polu, tak jak Wy i być uczestnikiem tej wspaniałej zabawy. Myślę, że dobrym jest wypracowanie jakiegoś pomysłu, zrealizowanie go, a potem podzielenie się nim z innymi. Nie jako biznes, ale jako rzecz, która wpływa na radość tworzenia kolejnych wyzwań.

Nas podkręca to, aby znowu od początku ruszyć z czymś nowym. Spokojnie, znajdziemy inny termin. Tak, abyśmy mogli z wieloma z Was spotkać się. Tak dużo osób z nami współpracuje przy Festiwalu, że każdy z nich może swoje siły i umiejętności oddać teraz nowym gospodarzom. Mało tego, być może skończyłyby się te lekkie napięcia z wojewodą, czy służbami profesjonalnymi jak straż czy policja, bo byłoby to uzgadniane i ustalane lokalnie, wśród ludzi, którzy nie tylko ten jeden raz, ale cały rok współpracują ze sobą.

Napiszcie, co myślicie o tym. W moim ostatnich słowach przy muzyce Piotra Bukartyka podzieliłem się z Wami absolutnym spokojem, wyluzowaniem i myśleniem o przyszłości w kategoriach optymizmu i twórczej aktywności. Cudownie nam się gra w Kostrzynie i cudownym jest tak rewolucyjnie pomyśleć o przyszłorocznym Festiwalu, kiedy nad ranem 5 sierpnia rozstaliśmy się ze wszystkimi w ogromnej przyjaźni, zrozumieniu i poszanowaniu. Jestem przekonany, że miasto da sobie z tym świetnie radę! My też, jeśli trzeba, pomożemy choćby w kontaktach z artystami, a ja już biegnę myślami w nowe miejsca, nowe sytuacje, nowe wyzwania.

Przede mną kilka dni urlopu, ale jeśli ktoś chce się w tym temacie wypowiedzieć, proszę bardzo. Pamiętajcie o moich poniedziałkowych audycjach Zaraz Będzie Ciemno w Antyradio (w godz. 20:00-22:00, a powtórki w soboty o tej samej porze). Dzielę się obficie muzyką z tegorocznego Festiwalu, bo muzycznie było pięknie, a w słowach bardzo mądrze.

I ostatecznie, kiedy czytałem Wasze maile, przekazaliście ważną obserwację - Państwowa Straż Pożarna w wielu sprawach, tam gdzie stała, pomagała Wam i była dla Was bardzo przyjazna, czyli wynika z tego, że jeden Pan Komendant zimy nie uczynił.

Jakże trafne i prawdziwe słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#366 Ursa Lover

Ursa Lover

Fanfaron

• Zbanowani
  • 8592 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 06:34

Zakończyło się najpiękniejsze spotkanie młodzieży i nie tylko, z muzyką i sztuką czyli Pol'And Rock'Festival w Kostrzynie nad Odrą!!!!!!!!!!!!!!!

Bravo Jurek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Było nas 700 tysięcy wolnych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#367 krokus

krokus

VIP

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1065 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 08:53

Jak by to zamienić na Barany.

#368 Hipster

Hipster

Bon agent

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4900 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 09:24

#369 Ursa Lover

Ursa Lover

Fanfaron

• Zbanowani
  • 8592 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 11:43

#370 kombajnista iuzef

kombajnista iuzef

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 11:48

ato se skórvesyn poczyno, sie jak właściciel forum uwożo  ;)

#371 Ursa Lover

Ursa Lover

Fanfaron

• Zbanowani
  • 8592 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 11:57

tylko tego furmana iuzefa nie bylo,bo se swego pisiora wozem drabiniastym przytrzasnoł z cienżka i tera okrakiem ledwo powłóczy swymi  kólasami :D :D

Użytkownik Ursa Lover edytował ten post 13 sierpień 2018 - 11:58

#372 000

000

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 12:44

Jest obecnie taki trend aby wspierać niepełnosprawnych. A gdy z niepełnosprawnością ruchową  istnieje też  niepełnosprawność intelektualna, to tym bardziej  trzeba  być tolerancyjnym. Wydaje się, że Administracja forum GL dostrzegła to w przypadku  Ursy Hipstera.

Innego wytłumaczenia  się nie da  doszukać :)

#373 Hipster

Hipster

Bon agent

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4900 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 12:54

Ten trend to jest tylko i wyłącznie dzięki "dobrej zmianie"!!!!! :) :) :)

#374 Ursa Lover

Ursa Lover

Fanfaron

• Zbanowani
  • 8592 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 14:10

niestety Hipster muszę się z Tobą po raz pierwszy zgodzić

#375 kombajnista iuzef

kombajnista iuzef

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 15:40

ony Hiposter Ursa to jest ...uj i ..uj kładzie na  fszystkich bo papióry ma mocne ot doktoruf i nic mu nie zrobita. :)

Musiołem naprawic moje pisanie  bo mi ryprymenda pszyszła ;)

Użytkownik kombajnista iuzef edytował ten post 13 sierpień 2018 - 15:52

#376 Ursa Lover

Ursa Lover

Fanfaron

• Zbanowani
  • 8592 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 15:58

ony Hiposter Ursa to jest ...uj i ..uj kładzie na  fszystkich bo papióry ma mocne ot doktoruf i nic mu nie zrobita. :)

Musiołem naprawic moje pisanie  bo mi ryprymenda pszyszła ;)

Furmanie Jusyfie ale łon nic nie kladzie,a dalej jadzie.I jak łon to robi?Masz racyje,łon to kolorowych papióruf ni ma, tylko biołe i czorne,bo wie,że biołe to biołe,a czorne to czorne i nijak nie może być.Ty poniał,czy tsza ryncznie?

Użytkownik Ursa Lover edytował ten post 13 sierpień 2018 - 16:00

#377 Ursa Lever

Ursa Lever

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 16:10

Teraz ide zwalić konia

Uważa bo ci sie ochwaci

#378 .Hipster

.Hipster

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 16:14

Trzymie go mocno i jak trza to skarce garścią

#379 Hipster

Hipster

Bon agent

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4900 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 19:36

#380 jumanji22

jumanji22

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:24

56HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG3645932762761237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

121237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

@3#$%#$%^&REKDDHABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJ1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

MRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH AB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych