Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Czy Kostrzyn kiedykolwiek żałował, że odbywa się tu Woodstock?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

#1 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7434 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 07:21

Zastanawiam sie czy kiedykolwiek wladze miasta robily bilans zyskow i strat zwiazanych z PW ?

Czy oprocz niewymiernych korzysci jak j promocja  i  imidz (nie zawsze pozytywny) Kostrzyn ma wymierne finansowe profity , czy  w jakis sposob rekompensowane sa ubytki jakie niesie miasto w postaci np zdewastowanej infrastruktury i ekologii ?

Kostrzynianie niosa ciezar imprezy w postaci utrudnien w komunikacji i cierpienia obecnosci nie zawsze adekwatnej publiki. 

Prosze mnie nie uwazac za przeciwnika PW w Kostrzynie lecz mysle , ze wszyscy mamy prawo wiedziec ile miasto doklada do tej imprezy i co w zamian zyskuje...

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 06 maj 2018 - 00:16

#2 terminator

terminator

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 18 lipiec 2013 - 16:45

Zastanawiam sie czy kiedykolwiek wladze miasta robily bilans zyskow i strat zwiazanych z PW ?

Czy oprocz niewymiernych korzysci jak j promocja  i  imidz (nie zawsze pozytywny) Kostrzyn ma wymierne finansowe profity , czy  w jakis sposob rekompensowane sa ubytki jakie niesie miasto w postaci np zdewastowanej infrastruktury i ekologii ?

Kostrzynianie niosa ciezar imprezy w postaci utrudnien w komunikacji i cierpienia obecnosci nie zawsze adekwatnej publiki. 

Prosze mnie nie uwazac za przeciwnika PW w Kostrzynie lecz mysle , ze wszyscy mamy prawo wiedziec ile miasto doklada do tej imprezy i co w zamian zyskuje.

Gdyby misto z tej imprezy miało jakiekolwiek Profits, to już dawno Knut i jego ekipa piałaby o tym w mediach.Niestety tak nie jest, a jest wrecz odwrotnie. Dlatego ratusz siedzi cicho,a dla Kunta fota z ofsiakiem i pare Minut  w tv jest bezcenna zwłaszcza ,że nie on za to płaci.O dewastacji miasta i terenow przylegających Do pola już nie wspomne.

#3 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 18 lipiec 2013 - 20:37

No tak, ale i nie ukrywa tego. Dostęp do budżetu masz na stronach Urzędu Miasta i BIP, można zajrzeć co, gdzie i za ile.

#4 Morris

Morris

Swojak

• PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:52

Skąd Wy sie ludzie bierzecie?Żyjecie chyba  w jakims Kostrzynie w równoległym wymiarze. Miasto ma z tego promocje jaką chciałoby miec nie jedno miasto w Polsce. Chyba nie wiecie ile kosztuje minuta reklamowania sie w mediach..Miasto ma potrzeby ale są one zaspokajane na bieżąco. jeśli by tak nie było burmistrz nie dostałby absolutorium. Rozumiem jednak, że chodzi o wasze prywatne niezaspokojone potrzeby, które byscie chcieli zaspokoic z miejsca, na żądanie. Niestety to tak nie działa. Miasto ma budzet ktorego realizacji sie trzyma. jak macie jakies potrzeby to jazda na sesje budzetową i mówcie że potrzeba wam chodnik przed domem, a nie kłapiecie puste żale na forum..Najlepiej siedzieć przed kompem i malkontencić. Miasto pierwszy raz od wielu lat wyszło na plus. Szpital pada bo zarządzają nim niemoty z powiatu.Szkoły? Jakie szkoły. Oglądaliście szkoły  tym miescie? Wszystkie poza jedynką są po remontach...Miasto dołożyło 9,5 mln zł do szkoły chociaż wcale nie musiało bo to inwestycja niemot z powiatu (którzy tak na marginesie dołożyli sie najmniej). Chyba dawno nie byliscie poza miastem. Jedzcie do Dębna, Witnicy, Myśliborza i zobaczcie jak nie powinno rządzić sie miastem..Kostrzyn na tle tych miejscowości wygląda jak nowo wybudowany...Oczywiste jest to, że zawsze komuś czegoś zabraknie, bo tu nie ma chodnika, tam studzienki a tam asfaltu..ale to predzej czy później zrobią..Tylko trzeba takie rzeczy zgłaszać a nie liczyć, że burmistrz wie o każdej uliczce na zadupiu za garażami która nie ma ławki czy latarni. Co za ludzie ja pierdykam..

Użytkownik Morris edytował ten post 18 lipiec 2013 - 21:53

#5 gregor34l

gregor34l

Swojak

• PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 18 lipiec 2013 - 22:08

to moze zadjmy pytanie ile Kostrzyn dokłada do woodstocu czyli my ! No tak wiekszosc powie super impreza tyllo kto płaci za pózniejsze posprzatanie niby posprzatanie mamy niby ekologie a w lasacho po tej imprezie do chwili obecnej leza pamiatki po 3dniowej imprezie owsiaka z ubiegłych lat ile UM KOSTRZYN NAD ODRĄ DOKŁADA I LE Z NASZYCH PODATKOW IDZIE NA ZABEZBIECZENIE TEJ IMPREZY CZ PAN ORGANIZATOR POKRYWA CHOĆ 1% KOSZTÓW UTRZYMANIA I ZABEZBIECZENIA MASOWEJ IMPREZY? Masowa impreze my pokrywam z naszych podatkow tak jast zapisane w ustawie

#6 terminator

terminator

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 18 lipiec 2013 - 22:22

Skąd Wy sie ludzie bierzecie?Żyjecie chyba  w jakims Kostrzynie w równoległym wymiarze. Miasto ma z tego promocje jaką chciałoby miec nie jedno miasto w Polsce. Chyba nie wiecie ile kosztuje minuta reklamowania sie w mediach..Miasto ma potrzeby ale są one zaspokajane na bieżąco. jeśli by tak nie było burmistrz nie dostałby absolutorium. Rozumiem jednak, że chodzi o wasze prywatne niezaspokojone potrzeby, które byscie chcieli zaspokoic z miejsca, na żądanie. Niestety to tak nie działa. Miasto ma budzet ktorego realizacji sie trzyma. jak macie jakies potrzeby to jazda na sesje budzetową i mówcie że potrzeba wam chodnik przed domem, a nie kłapiecie puste żale na forum..Najlepiej siedzieć przed kompem i malkontencić. Miasto pierwszy raz od wielu lat wyszło na plus. Szpital pada bo zarządzają nim niemoty z powiatu.Szkoły? Jakie szkoły. Oglądaliście szkoły  tym miescie? Wszystkie poza jedynką są po remontach...Miasto dołożyło 9,5 mln zł do szkoły chociaż wcale nie musiało bo to inwestycja niemot z powiatu (którzy tak na marginesie dołożyli sie najmniej). Chyba dawno nie byliscie poza miastem. Jedzcie do Dębna, Witnicy, Myśliborza i zobaczcie jak nie powinno rządzić sie miastem..Kostrzyn na tle tych miejscowości wygląda jak nowo wybudowany...Oczywiste jest to, że zawsze komuś czegoś zabraknie, bo tu nie ma chodnika, tam studzienki a tam asfaltu..ale to predzej czy później zrobią..Tylko trzeba takie rzeczy zgłaszać a nie liczyć, że burmistrz wie o każdej uliczce na zadupiu za garażami która nie ma ławki czy latarni. Co za ludzie ja pierdykam..

Nie pirdykaj nie pirdykaj.Prywatnie mam tyle że nie musze nikogo prośić.Chodzi o mieszkańcow ktorzy płacą podatki ,a Knut nimi pokrywa wydatki związane z imprezą której bardzo wielu mieszkańców nie chce.Zarobionych jest paru knajpiarzy i menele zbieających puszki.Ja na przykład wybywam z misata Bo nie mogę sie gdziekolwiek przemieśćić.O sytuacji kiedy ktoś z mojej rodziny potrzbowałby karetki nawet nie myśle.tego typu impreza powinna być organizowana na odludźiu , a nie w małej mieśćinie która przez kilka dni jest sparaliżowana.

#7 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 04:36

Z czego ten lament. Morris pokazuje Wam elementarne podstawy źródeł finansowania takich rzeczy a Wy się burzycie.

Oświata to nie są finanse lokalnych samorządów. Poza tym mamy najnowocześniejszą szkołę ponadgimnazjalną w Polsce, która bierze udział w różnych plebiscytach na najlepiej zagospodarowane środki Unijne. Jasne kasę wyłożył Powiat i część miasto, ale nie ma nic za darmo.

Pisałem wcześniej, że macie promocję z Woodstocku. Czy się będziecie obrażać czy nie, promocja jest jednym z elementów zarządzania miastem - my mamy ją na skalę światową. Przecież 2 lata temu jak było PRODIGY - pisali o nas w NEW YORK TIMES ! Ile to "Waszej" kasy trzeba by było zainwestować żeby napisali tam coś o Kostrzynie bez festiwalu.

To są tylko 3 dni, a Wy marudzicie o korkach ? Przeprowadź się do dużego miasta typu POZNAŃ, KRAKÓW, WARSZAWA. Wszędzie się czeka na służby ratownicze.

Wiadomo jak jest z karetkami w mieście, na to też nie do końca ma wpływ lokalna władza. Ale w sumie dzięki festiwalowi ja osobiście czuje się bezpieczniej niż przez resztę roku. Zobaczccie ile jest karetek i policji na mieście !

Na koniec, zarabianie ....

Jak chcecie żeby miasto zarobiło ?

Co ma otworzyć swoją knajpę ? Ma zatrudnić "swoich" sprzątaczy ? Czy w końcu ma zawołać po prostu grube miliony za samą organizację ? Żary marudziły, a teraz biją się w piersi i starają się odzyskać organizację imprezy ( i mają nie małe szanse ! )

#8 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 07:17

Z czego ten lament. Morris pokazuje Wam elementarne podstawy źródeł finansowania takich rzeczy a Wy się burzycie.

Oświata to nie są finanse lokalnych samorządów. Poza tym mamy najnowocześniejszą szkołę ponadgimnazjalną w Polsce, która bierze udział w różnych plebiscytach na najlepiej zagospodarowane środki Unijne. Jasne kasę wyłożył Powiat i część miasto, ale nie ma nic za darmo.

Pisałem wcześniej, że macie promocję z Woodstocku. Czy się będziecie obrażać czy nie, promocja jest jednym z elementów zarządzania miastem - my mamy ją na skalę światową. Przecież 2 lata temu jak było PRODIGY - pisali o nas w NEW YORK TIMES ! Ile to "Waszej" kasy trzeba by było zainwestować żeby napisali tam coś o Kostrzynie bez festiwalu.

To są tylko 3 dni, a Wy marudzicie o korkach ? Przeprowadź się do dużego miasta typu POZNAŃ, KRAKÓW, WARSZAWA. Wszędzie się czeka na służby ratownicze.

Wiadomo jak jest z karetkami w mieście, na to też nie do końca ma wpływ lokalna władza. Ale w sumie dzięki festiwalowi ja osobiście czuje się bezpieczniej niż przez resztę roku. Zobaczccie ile jest karetek i policji na mieście !

Na koniec, zarabianie ....

Jak chcecie żeby miasto zarobiło ?

Co ma otworzyć swoją knajpę ? Ma zatrudnić "swoich" sprzątaczy ? Czy w końcu ma zawołać po prostu grube miliony za samą organizację ? Żary marudziły, a teraz biją się w piersi i starają się odzyskać organizację imprezy ( i mają nie małe szanse ! )

NEW YORK TIMES  nie pisali , ze w miescie ludzie umieraja na ulicach bo miasto nie ma sily przebicia aby wyegzekwowac dla siebie pewne przywileje?

Nie wspomnieli , ze tego grajdolka nie stac na utrzymanie swojej karetki czy zespolu ratowniczego ?

(tylko prosze nie pisac ze to tylko sprawa NFOZ)

Mam gleboko gdzies promocje ktora niczego poza zaspojeniem czyjes proznosci nie daje.

Miasto to przedewszystkim ludzie ktorzy tu mieszkaja.

Wiec miejscowe wladze winny np wymoc na organizatorach aby cale zaplecze socjalne bylo organizowabe przez miejscowe firmy  - co tu jest nie jasne ?

Co do zarabiania :

Sa miasta ktore zarabiaja nawet na powietrzu (klimacie) i niezle na tym wychodza.

Slowem biznes jest biznes 

#9 D.S.

D.S.

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 07:24

Kostrzyn wydaje na tę imprezę powiedzmy 300 tysięcy złotych. Parkingi zarabiają dla urzędu miasta powiedzmy 150 tysięcy złotych i co najmniej drugie tyle dla stowarzyszeń. To już się zwraca.

MOSIR z pryszniców i basenu zarabia kolejne kilkadziesiąt tysięcy złotych, szkoły wynajmując swoje pomieszczenia dla Krysznowców i policji też łącznie wyciągną ok. 100 tysięcy złotych.

Tak więc samemu urzędowi i jego instytucjom to się opłaca, zarabiają na tym. Dodatkowo w Kostrzynie odbywa się dziesiątki koncertów,na których bawi się mnóstwo kostrzynian i które kosztują przecież miliony, dodajmy jeszcze ASP i promocję w mediach.

Poza tym jeśli do miasta przyjedzie 500 tysięcy ludzi to muszą tu wydać kilka milionów złotych, dla mnie same plusy. Inne miasta wydają na 2-3 koncerty w roku jakieś 200 tysięcy złotych i nic na tym nie zarabiają, Kostrzyn jest więc tu pozytywnym wyjątkiem.

#10 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 07:28

Przystanek Woodstock to super impreza.

Tak czytam Was i się zastanawiam - czy to pieniądze z Waszego portfela?

Bawmy się X raz i kolejne razy.

Niech się święci X Przystanek Woodstock.

#11 terminator

terminator

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 08:17

Przystanek Woodstock to super impreza.

Tak czytam Was i się zastanawiam - czy to pieniądze z Waszego portfela?

Bawmy się X raz i kolejne razy.

Niech się święci X Przystanek Woodstock.

Tobie błaźńie dziękujemy.Troluj w innym temaćie.Zdaje śię , że zostałeś zbanowany?I znowu tu właźisz nieproszony.

#12 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 08:28

Kostrzyn wydaje na tę imprezę powiedzmy 300 tysięcy złotych. Parkingi zarabiają dla urzędu miasta powiedzmy 150 tysięcy złotych i co najmniej drugie tyle dla stowarzyszeń. To już się zwraca.

MOSIR z pryszniców i basenu zarabia kolejne kilkadziesiąt tysięcy złotych, szkoły wynajmując swoje pomieszczenia dla Krysznowców i policji też łącznie wyciągną ok. 100 tysięcy złotych.

Tak więc samemu urzędowi i jego instytucjom to się opłaca, zarabiają na tym. Dodatkowo w Kostrzynie odbywa się dziesiątki koncertów,na których bawi się mnóstwo kostrzynian i które kosztują przecież miliony, dodajmy jeszcze ASP i promocję w mediach.

Poza tym jeśli do miasta przyjedzie 500 tysięcy ludzi to muszą tu wydać kilka milionów złotych, dla mnie same plusy. Inne miasta wydają na 2-3 koncerty w roku jakieś 200 tysięcy złotych i nic na tym nie zarabiają, Kostrzyn jest więc tu pozytywnym wyjątkiem.

Miasto powinno maksymalnie wykorzystac szanse jaka nie watpliwie daje PW.

dlaczego nie zorganizowac tego tak :

Kostrzyn  przyzwala na organizowanie u siebie PW  a w zamian ma wylacznosc na uslugi. 

Np jazeli papier toaletowy to tylko z kostrzynskich zakladow, jezeli wyzywienie , piwo, napoje itd to tylko z kostrzynskich firm (lub tu zarejestrowanych) 

Milosc i muzyka jest ok , jednakze business is business

#13 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 08:56

zróbmy tak malkontenci wygońmy przystanek tylko czytelnie z imienia i nazwiska podpiszcie sie pod petycją zeby taksówkarze sklepikarze i mieszkancy mogli przyjść do Was i powiedzieć Wam co o was myślą...Przed kompem to każdy potrafi pitolić.

#14 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:05

Piwo jest od Owsiaka, markety i sklepiki, allegro itd ... ale to jest oczywiste. To są sponsorzy którzy wykładają siano na zespoły.... nie ma nic za darmo. Jakby tak nie było to zaraz by Owsiaka oskarżyli, że ze styczniowych puszek wykłada hajs na rock and rolla. 

Z tą wyłącznością i zarabianiem to się nie rozpędzajcie. D.S Wam po części nakreślił potencjalne źródła przychodów do kasy miasta, dodatkowo zarabiają organizację społeczne stojąc na tych parkingach ( sam chyba na 1 lub drugim Woodstocku stałem na jednym z parkingów i wiem ile kasy się przetaczało z biletów ), taxi, przewoźnicy. 

Wy myślicie, że Owsiak jak ten król przyjeżdża ze swoim dworem i papierem do d*** kupowanym w Warszawie ? proszzzzzzz ja Was :) 

#15 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:12

zróbmy tak malkontenci wygońmy przystanek tylko czytelnie z imienia i nazwiska podpiszcie sie pod petycją zeby taksówkarze sklepikarze i mieszkancy mogli przyjść do Was i powiedzieć Wam co o was myślą...Przed kompem to każdy potrafi pitolić.

Sam pitolisz.

Z tego co napisano powyzej nic nie zrozumiales.

Wlasnie chodzi o to aby utrzymac PW w Kostrzynie i Kostrzyn mieal z tego profity.

Offsiak i jego zausznicy (przy szacynku dla pana Owsiaka) potrafili oprzec sie na jakichs paragrafach ktore daja wylacznosc tylko dla niektorych firm dla obslugi PW w Kostrzynie.

Mysle , ze sredniej reki prawnik potrafi wynalezc odpowiednie paragrafy na to aby wprowadzic wymog dla firm swiadczacych uslugi na danym terenie aby i na tym terenie byly ZARAJESTROWANE i w slad za tym TU placily podatki. 

#16 D.S.

D.S.

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:17

Mysle , ze sredniej reki prawnik potrafi wynalezc odpowiednie paragrafy na to aby wprowadzic wymog dla firm swiadczacych uslugi na danym terenie aby i na tym terenie byly ZARAJESTROWANE i w slad za tym TU placily podatki. 

To co proponujesz jest niezgodne z podstawowymi zasadami UE (wolność przepływu kapitału, wolność przepływu osób itp.), nie do przepchnięcia.

#17 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:28

Zabytkowy ~

te wielkie firmy typu Allegro, Carlsberg itd to na pewno główni sponsorzy nie do tknięcia bo bez nich festiwalu nie będzie,

bardziej mnie ciekawi pasaż handlowy przy drodze, bo tutaj już rejestrować się trzeba chyba u Owsiaka w Złotym Bączku a nie w UM Kostrzyn.

Wydaje mi się, że sprawa mimo wszystko jest banalna, warunkiem jaki postawił Owsiak były jego zasady gry. W umowie pewnie są wszystkie zapisy o gastronomi, butikach, poczcie, telefonii komórkowej itd. 

To nie jest jakaś tam imprezka , tylko festiwal na pół miliona wiary. Ja będąc na miejscu Owsiaka nie wpuścił bym Pana Heńka na teren z wątpliwej jakości bigosem, tylko sprawdzoną firmę od lat. 

Inna sprawa podatków, pewnie jest to "jakoś" ustalone, ale jak to nie nie wiem :) 

#18 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:30

Tobie błaźńie dziękujemy.Troluj w innym temaćie.Zdaje śię , że zostałeś zbanowany?I znowu tu właźisz nieproszony.

Pisz Bogdan na temat !!!

#19 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:33

Zabytkowy ~

te wielkie firmy typu Allegro, Carlsberg itd to na pewno główni sponsorzy nie do tknięcia bo bez nich festiwalu nie będzie,

bardziej mnie ciekawi pasaż handlowy przy drodze, bo tutaj już rejestrować się trzeba chyba u Owsiaka w Złotym Bączku a nie w UM Kostrzyn.

Wydaje mi się, że sprawa mimo wszystko jest banalna, warunkiem jaki postawił Owsiak były jego zasady gry. W umowie pewnie są wszystkie zapisy o gastronomi, butikach, poczcie, telefonii komórkowej itd. 

To nie jest jakaś tam imprezka , tylko festiwal na pół miliona wiary. Ja będąc na miejscu Owsiaka nie wpuścił bym Pana Heńka na teren z wątpliwej jakości bigosem, tylko sprawdzoną firmę od lat. 

Inna sprawa podatków, pewnie jest to "jakoś" ustalone, ale jak to nie nie wiem :)

W czym problem ???

Niech cala ta publika rajestruje w UM Kostrzyn nad Odra  swoje PPHU OFFSIAK czy jak im jeszcze sie podoba  B)

#20 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:35

Owszem każdy może sprzedawać bigos i pierogi jak to miało miejsce na  1 P.W a potem towar nie poszedł i wszystko poszło w leśne doły.

Ja też kupiłem pasty do butów. Ale pasta to nie bigos i wykorzystana w innym terminie.

Biznes to biznes.

#21 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:35

Pisz Bogdan na temat !!!

??? 

#22 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:36

??? 

Przecież to chyba nie było do Ciebie :)

#23 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:37

Jak prowadzisz działalność gosp. to chyba nie masz obowiązku rejestrować się w innym mieście jeśli tam chcesz prowadzić biznes. Ważne że w granicach kraju. Więc co mieliby rejestrować ? 

Jeśli masz firmę w Kostrzynie a zrobisz biznes w Poznaniu to tam w UM nie odprowadzasz podatku ? 

A jeśli chodzi o teren festiwalu i dzierżawę gruntu, to miasto użycza pewnie Złotem Bączkowi na 3-4 dni teren i tyle :) 

#24 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:38

Owszem każdy może sprzedawać bigos i pierogi jak to miało miejsce na  1 P.W a potem towar nie poszedł i wszystko poszło w leśne doły.

Ja też kupiłem pasty do butów. Ale pasta to nie bigos i wykorzystana w innym terminie.

Biznes to biznes.

Ale nie na terenie festiwalu, tylko w budach pochowanych po lasach... a to co innego i nie jest tematem dyskusji :) 

#25 D.S.

D.S.

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:40

W czym problem ???

Niech cala ta publika rajestruje w UM Kostrzyn nad Odra  swoje PPHU OFFSIAK czy jak im jeszcze sie podoba  B)

Od lat prowadzę działalność gospodarczą i coś tam o przepisach dotyczących swobody działalności czy ochrony konkurencji wiem i nigdy nie spotkałem się z zapisami o jakich mówisz.

Nie można w Polsce ani w całej UE zabronić handlu firmom zarejestrowanym w innych miastach ani zatrudniania osób zamieszkałych w innych miejscowoś***. Mogę mieć firmę zarejestrowaną w Burkina Faso a prowadzić działalność w Nowym Jorku i Sarbinowie.

Gdyby istniały możliwości o jakich ciągle piszesz to np. w takich Międzyzdrojach już dawno handlowali by tylko miejscowi  w rzeczywistości większość tamtejszych przedsiębiorców tak na prawdę mieszka w Szczecinie czy Poznaniu.

Pewnie gdyby np. Browar Witnica chciał  zostać sponsorem festiwalu zamiast Carlsberga czy Kompani Piwowarskiej  to nie byłoby żadnego problemu poza pieniędzmi.

#26 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:40

Zabytkowy ...

widze ze nie ma coz tobą dyskutować...Powiem tak jak chodziły pogłoski ze Woodstocku w tym roku w Kostrzynie nie będzie to pierwsze zgłosiły się Żary do fundacji mimo ze nie mają terenu aby tylko znów wrócił tam przystanek,potem była lawina Babimost ,Opole ,Zgorzelec nawet Szczecin...

Mówisz nie zarabiamy? A myślisz ze za wodę to kto płaci...nasza miejską wode ,za wywóz odpadów , nazdzór techniczny itp,stolarnie ,sklepy,przwoźnicy, nie pracują w tych firmach Kostrzyniacy, MZK?

A co do gastronomi....

niewypałem okazywały się pojedyncze firmki aby obsłużyć 500 tys ludzi potrzeba dobrze zarzadzanej duzej firmy i tyle. Kto ma chęć wystawia sie na oś Leśnym ale najlepiej to pitolić.

Jutro nie będzie Woodstocku to zmienisz nick i bedziez biadolił co za władze co za Burmistrz bo nie ma Woodstocku ...

#27 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:46

Prawda jest taka, że inne miasta dałyby znacznie więcej niż My za taki Festiwal. 

Plusem dla nas jest to, że Owsiak już się przyzwyczaił do nas, ma tu obcykane co i jak, służby wojewódzkie to samo, więc tak szybko się nie wyprowadzi. Musi się stać coś poważnego. W końcu festiwal, poza muzyką, imprezowaniem itd to też biznes ! 

#28 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:47

Jak prowadzisz działalność gosp. to chyba nie masz obowiązku rejestrować się w innym mieście jeśli tam chcesz prowadzić biznes. Ważne że w granicach kraju. Więc co mieliby rejestrować ? 

Jeśli masz firmę w Kostrzynie a zrobisz biznes w Poznaniu to tam w UM nie odprowadzasz podatku ? 

A jeśli chodzi o teren festiwalu i dzierżawę gruntu, to miasto użycza pewnie Złotem Bączkowi na 3-4 dni teren i tyle :)

Owszem działalność gospodarcza jest na terenie całego kraju ale nie tak sobie gdzie popadnie.

Musisz mieć miejsce wykonywania swoich usług.

W przypadku P.W. musisz mieć zgodę dodatkową i inne zezwolenia w zależności od działalności.

#29 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:52

Chciałbym dodać iż na P.W. przyjeżdżają ludzie z pobliskich miejscowości gdzie wyłącznie zbierają puszki aluminiowe.

Są tacy co w ciągu zaledwie tygodnia zarabiają na samych puszkach około 2.000 zł.

Ja na poprzednim P.W zarobiłem około 1.500 złotych i przy tym się super bawiłem.

Zająłem się trzema czynnościami. W tym roku zrobię podobnie.

#30 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:59

Od lat prowadzę działalność gospodarczą i coś tam o przepisach dotyczących swobody działalności czy ochrony konkurencji wiem i nigdy nie spotkałem się z zapisami o jakich mówisz.

Nie można w Polsce ani w całej UE zabronić handlu firmom zarejestrowanym w innych miastach ani zatrudniania osób zamieszkałych w innych miejscowoś***. Mogę mieć firmę zarejestrowaną w Burkina Faso a prowadzić działalność w Nowym Jorku i Sarbinowie.

Gdyby istniały możliwości o jakich ciągle piszesz to np. w takich Międzyzdrojach już dawno handlowali by tylko miejscowi  w rzeczywistości większość tamtejszych przedsiębiorców tak na prawdę mieszka w Szczecinie czy Poznaniu.

Pewnie gdyby np. Browar Witnica chciał  zostać sponsorem festiwalu zamiast Carlsberga czy Kompani Piwowarskiej  to nie byłoby żadnego problemu poza pieniędzmi.

Oczywiscie zgadzam sie z Toba. Tak jest.

Jednakze to nie oznacza aby miejscowym firmom stawiac szlaban na pole !.

I jeszcze jedno.

Chyba nie bedziesz ze mna dyskutowal o tym , ze mozna "zachecic"  dowolna firme aby zarejestrowala sie w Kostrzynie ( chocby i z Burkina Faso )

Przeciez jak piszecie Kostrzyn ma ogromna promocje (nawet NEW YORK TIMES sie o nim rozpisuje)

#31 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:00

DODATKOWE MIEJSCE WYKONYWANIA DZIAŁALNOŚCI JEST TYLKO W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE WIĄŻE SIĘ Z DODATKOWYM OPODATKOWANIEM - znalazłem poniższy tekst w googlach i sprawa rozwiązana :) 

Podanie dodatkowego miejsca wykonywania działalności gospodarczej, ma charakter wyłącznie informacyjny. Podstawę prawną dla takiego wpisu stanowi art. 25 ust. 1 pkt 5 ustawy z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej, zgodnie z którym wpisowi do CEIDG podlega oznaczenie miejsca zamieszkania i adresu zamieszkania przedsiębiorcy, adres do doręczeń przedsiębiorcy oraz adresy, pod którymi jest wykonywana działalność gospodarcza, w tym adres głównego miejsca wykonywania działalności i oddziału, jeżeli został utworzony; dane te są zgodne z oznaczeniami kodowymi przyjętymi w krajowym rejestrze urzędowym podziału terytorialnego kraju, o ile to w danym przypadku możliwe.

Zgodnie z tym informacje o miejscach wykonywania działalności przez przedsiębiorców – osoby fizyczne, można odnaleźć bezpośrednio za pomocą witryny internetowej CEIDG, pod adresem: https://prod.ceidg.g...idg.cms.engine/

#32 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:02

I jeszcze jedno.

Chyba nie bedziesz ze mna dyskutowal o tym , ze mozna "zachecic"  dowolna firme aby zarejestrowala sie w Kostrzynie ( chocby i z Burkina Faso )

Przeciez jak piszecie Kostrzyn ma ogromna promocje (nawet NEW YORK TIMES sie o nim rozpisuje)

wydaje mi się, że nie wiesz w dalszym ciągu o czym do Ciebie tutaj mówi kilka osób, ja wymiękam :) 

#33 D.S.

D.S.

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:21

I jeszcze jedno.

1. podaj jakiś przyłąd stawiania szlabanu na pole woodstockowei kostrzyńskim przedsiębiorcom

2. Jak by nie patrzeć to jednak dużo firm buduje się tu w Kostrzynie bo m.in.  dzięki temu korzystają z ulg w podatkach w ramach K-SSSE

#34 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:32

1. podaj jakiś przyłąd stawiania szlabanu na pole woodstockowei kostrzyńskim przedsiębiorcom

2. Jak by nie patrzeć to jednak dużo firm buduje się tu w Kostrzynie bo m.in.  dzięki temu korzystają z ulg w podatkach w ramach K-SSSE

1. podaj jakis przyklad kostrzynskiego przedsiebiorcy ktorego wpuszczono na pole

2.Tak firmy inwestyja w kostrzynie dzieki K-SSSE. Podaj jakis przyklad inwestycji w Kostrzynie dzieki PW

#35 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:35

wydaje mi się, że nie wiesz w dalszym ciągu o czym do Ciebie tutaj mówi kilka osób, ja wymiękam :)

Wymiekasz bo nie nadazasz.

W normalnych miastach jest city manager i to o czym pisze to jego robota.

#36 D.S.

D.S.

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:38

1. podaj jakis przyklad kostrzynskiego przedsiebiorcy ktorego wpuszczono na pole

2.Tak firmy inwestyja w kostrzynie dzieki K-SSSE. Podaj jakis przyklad inwestycji w Kostrzynie dziekiPw

1. w 2004 r., na polu handlowało kilkudziesięciu kostrzynian, a w latach następnych wiem, że kostrzyńscy gastronomicy organizowali catering dla zaplecza festiwalu, nie wiem jak jest teraz, poza tym na pole wjeżdżają też kostrzyńskie taksówki i autobusy, pewnie były też inne wypadki, w koncu każdy kto chce może tam handlować, nikt tam przecież nie sprawdza przedsiębiorcom miejsca zameldowania.

2. nie wiem czy festiwale są po to aby tworzyć przedsiębiorstwa, nigdzie na świecie chyba tak się nie dzieje, promocja służy bardziej turystyce, coś ci się pomyliło. PW jak każde koncerty służy przede wszystkim fajnej zabawie i możliwości zarobku dla wielu mieszkańców Kostrzyna

#37 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:59

Wymiekasz bo nie nadazasz.

W normalnych miastach jest city manager i to o czym pisze to jego robota.

daj spokój, podaję Ci argumenty i elemntarne zasady prowadzenia działalności gosp. a do Ciebie jak do Darka :)

2.Tak firmy inwestyja w kostrzynie dzieki K-SSSE. Podaj jakis przyklad inwestycji w Kostrzynie dzieki PW

1. Przecież nikt nikomu nie broni handlować na polu !!!! Wypełniasz wniosek, opłacasz plac i handlujesz

2. Przecież to impreza rozrywkowa, o czym ty mówisz ? Co mają restauracje lub hotele z tytułu 3-dniowej imprezy stawiać ? 

#38 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:03

daj spokój, podaję Ci argumenty i elemntarne zasady prowadzenia działalności gosp. a do Ciebie jak do Darka :)

A co Darek to jakaś ścierka do podłogi ???

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale Ty natomiast jak ktoś czegoś nie rozumie lub ma swoje zdanie to już coś z nim nie tak.

Daruj sobie. internet to wolność wypowiedzi.

Nie żyje i święci się X P.W. !!!

#39 Na serio ?

Na serio ?

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:06

Przepraszam Panie Darku :) to taki skrót myślowy hehe 

EOT

#40 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:55

A co Darek to jakaś ścierka do podłogi ???

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale Ty natomiast jak ktoś czegoś nie rozumie lub ma swoje zdanie to już coś z nim nie tak.

Daruj sobie. internet to wolność wypowiedzi.

Nie żyje i święci się X P.W. !!!

Mienisz sie celebryta , wiec zbierasz ze wszystkich stron  :)

#41 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:59

1. Przecież nikt nikomu nie broni handlować na polu !!!! Wypełniasz wniosek, opłacasz plac i handlujesz

2. Przecież to impreza rozrywkowa, o czym ty mówisz ? Co mają restauracje lub hotele z tytułu 3-dniowej imprezy stawiać ? 

1.Jakos nie widac i nieslychac kostrzyniakow ktorzy zrobili kokosy na polu...

2.Ja nie pisalem , ze PW jest od inwestowania jedynie  stwierdzilem fakt.

Napisalem , ze inwestycje w kostrzynie sa dzieki operatywnosci K-SSSE

#42 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:10

1.Jakos nie widac i nieslychac kostrzyniakow ktorzy zrobili kokosy na polu...

2.Ja nie pisalem , ze PW jest od inwestowania jedynie  stwierdzilem fakt.

Napisalem , ze inwestycje w kostrzynie sa dzieki operatywnosci K-SSSE

Kostrzynskie firmy neistety na polu nie sa bo nie chca to raz dwa nie są w stanie zagwarantowac odpowiedniej obsługi tyu osób jabyś nie zauwazył wchodą tam duze firmy za to kostrzynianie opanowali doskonale wszystkie drogi na Woodstock tam gdzie zezwala miasto i sa monopolistami...

ale co ty mozesz o tym wiedzieć.

taksówki sklepy woda,papier,powietrze nasze nawet kupy sa wywozone do nas i za to jest zapłacone miejskiej społce ... ale do ciebie to nie dociera...

Wiem Mam proponuje zorganiuzj taki festiwal sam na swoich zasadach - zycze powodzenia.

Ty naprawde zabytkowy jesteś.

#43 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:25

Kostrzynskie firmy neistety na polu nie sa bo nie chca to raz dwa nie są w stanie zagwarantowac odpowiedniej obsługi tyu osób jabyś nie zauwazył wchodą tam duze firmy za to kostrzynianie opanowali doskonale wszystkie drogi na Woodstock tam gdzie zezwala miasto i sa monopolistami...

ale co ty mozesz o tym wiedzieć.

taksówki sklepy woda,papier,powietrze nasze nawet kupy sa wywozone do nas i za to jest zapłacone miejskiej społce ... ale do ciebie to nie dociera...

Wiem Mam proponuje zorganiuzj taki festiwal sam na swoich zasadach - zycze powodzenia.

Ty naprawde zabytkowy jesteś.

Widze , ze jestes w temacie.

Rozumiem , ze masz swoj kawalek przy drodze

#44 Morris

Morris

Swojak

• PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:02

Inne miasta tylko czekają na to aż Kostrzynowi powinie się noga z WOSPem. Jakies nieporozumienie czy coś. Z miłą chęcią przygarną woodstock..Póki co mogą jedynie z zazdrością patrzeć, że takie małe miasto rokrocznie z sukcesem radzi sobie z taką wielką imprezą. Żary do dziś plują sobie w brode. Uważam, że Kostrzyn wychodzi z dodatnim bilansem z tej imprezy.

#45 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:14

Inne miasta tylko czekają na to aż Kostrzynowi powinie się noga z WOSPem. Jakies nieporozumienie czy coś. Z miłą chęcią przygarną woodstock..Póki co mogą jedynie z zazdrością patrzeć, że takie małe miasto rokrocznie z sukcesem radzi sobie z taką wielką imprezą. Żary do dziś plują sobie w brode. Uważam, że Kostrzyn wychodzi z dodatnim bilansem z tej imprezy.

Ja owszem - podczas kilku dni mam drugą rentę :)

#46 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:18

Ja owszem - podczas kilku dni mam drugą rentę :)

podatki oczywiscie oplaciles ?

#47 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:37

podatki oczywiscie oplaciles ?

Owszem umowy o dzieło, zlecenie.

A puszki to już inni płacą podatki - puszki to chyba szara strefa.

Ogólnie to wychodzę jak zabłocki na mydle.

Raz w roku zwrot kosztów.

Wychodzę wiecznie na zero :)

#48 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:47

Owszem umowy o dzieło, zlecenie.

A puszki to już inni płacą podatki - puszki to chyba szara strefa.

Ogólnie to wychodzę jak zabłocki na mydle.

Raz w roku zwrot kosztów.

Wychodzę wiecznie na zero :)

Nie sciemniaj !

powyzej chwaliles sie , ze masz drugą rentę

tlumaczyl sie bedziesz w skarbowce (oni tez czytaja forum) :)

#49 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:51

Nie sciemniaj !

powyzej chwaliles sie , ze masz drugą rentę

tlumaczyl sie bedziesz w skarbowce (oni tez czytaja forum) :)

Owszem - nie kłamałem - podczas P.W.

Jestem wstanie mieć dochód podobny do renty w sposób częściowo legalny w 80 procentach :)

20 procent to szara strefa :)

Nie nalegaj - nie ujawnię szczegółów :)

#50 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:36

kxuw.jpg

Sprzedam Woodstockową trawę :)

#51 Kuba.L

Kuba.L

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:53

Nie zna wśród znajomych nikogo kto by nie chciał woodstocku, no może poza  kolegami zroboty, bo wtedy problem z urlopami i zapernicz ostry, wtedy trochę sie marudzi ale ogólnie ludzie sa na tak

#52 terminator

terminator

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 21:59

Pisz Bogdan na temat !!!

Że Co?

#53 terminator

terminator

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 22:02

I to jest ta właśćiwa promocja miasta.a woodstok?hehe.To nawet nie pięć Minute w roku.

#54 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 08:31

ciulowej baletnicy to i gacie w pośladkach przeszkadzją jaby woodstocku nie było to dopiero byście pitlili dobrze ze macie o czym gadać maruderzy.

#55 Miami-Darek

Miami-Darek

Senior

• PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 14:25

http://www.gazetalub...STOCK/130729787

#56 Ten

Ten

Swojak

• PipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 17:17

Gruzliński lubisz niespodźianki?

#57 FIFI-I

FIFI-I

Swojak

• PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 20:17

nielubie wodstoku brudasy i szatany niewiem jak morzna tam jezdzic ogulnie bieda

Można jeździć można a ogólnie to nie taka bieda !

#58 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:42

Ciesze sie , ze radni uslyszeli moj skromny zew. :)

Temat przeze mnie byl podjety 15 lipca 2013 i jak to sie mowi

Lepiej pozno niz wcale

http://www.strefabiz...c-na-woodstocku

cytuje za panem Pikulikiem:

>>Miejscy radni pierwszy raz tak głośno upomnieli się o interesy przedsiębiorców. - W czasie Przystanku Woodstock rodzime firmy często były marginalizowane, a przecież powinny zarabiać na imprezie - twierdzą.

Niewiele ponad miesiąc po zakończeniu Przystanku Woodstock w Kostrzynie rozgorzała dyskusja na temat tego, jak impreza wpływa na miasto i jakie korzyści ma z niej Kostrzyn. - Nie chodzi o to, że Przystanek Woodstock jest zły. Decyzja z 2004 r., żeby impreza odbywała się w Kostrzynie, była dobra. 
()
Narzekają też niektórzy kostrzyńscy przedsiębiorcy. - Docierają do mnie sygnały, że rodzimym firmom trudno zarabiać na tej imprezie. A przecież powinny móc sprzedawać piwo, żywność, inne produkty. Tymczasem organizatorzy imprezy robią wszystko, żeby stoiska kostrzyńskich handlarzy były jak najdalej od woodstockowego pola. Wiadomo, że im dalej od pola, tym mniejsze zarobki. Dlatego powinniśmy na ten temat rozmawiać z Jurkiem Owsiakiem przy okazji przyszłorocznej edycji festiwalu - wylicza radny Maciej Borowski. Zdaniem radnego Leszka Naumowicza miasto powinno zrobić rzetelne podsumowanie zysków i strat związanych z Woodstockiem. - Sprawdźmy, ile kosztuje nas impreza, a ile na niej zarabiamy - mówi. Władze miasta, ale i regionu, podkreślają, że Woodstock to przede wszystkim ogromna promocja. Problem w tym, że to, jak impreza wpływa na promowanie Kostrzyna i Lubuskiego, trudno zbadać.

Jakub Pikulik
95 722 57 72
jpikulik@gazetalubuska.pl
opublikował: redakcja ,,GL"

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 10:22

#59 urzędas

urzędas

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:49

Temat przeze mnie byl podjety 15 lipca 2013 i jednak wraca po zakonczeniu przystanku

http://www.strefabiz...c-na-woodstocku

cytuje za panem Pikulikiem:

>>Miejscy radni pierwszy raz tak głośno upomnieli się o interesy przedsiębiorców. - W czasie Przystanku Woodstock rodzime firmy często były marginalizowane, a przecież powinny zarabiać na imprezie - twierdzą.

Niewiele ponad miesiąc po zakończeniu Przystanku Woodstock w Kostrzynie rozgorzała dyskusja na temat tego, jak impreza wpływa na miasto i jakie korzyści ma z niej Kostrzyn. - Nie chodzi o to, że Przystanek Woodstock jest zły. Decyzja z 2004 r., żeby impreza odbywała się w Kostrzynie, była dobra. 
()
Narzekają też niektórzy kostrzyńscy przedsiębiorcy. - Docierają do mnie sygnały, że rodzimym firmom trudno zarabiać na tej imprezie. A przecież powinny móc sprzedawać piwo, żywność, inne produkty. Tymczasem organizatorzy imprezy robią wszystko, żeby stoiska kostrzyńskich handlarzy były jak najdalej od woodstockowego pola. Wiadomo, że im dalej od pola, tym mniejsze zarobki. Dlatego powinniśmy na ten temat rozmawiać z Jurkiem Owsiakiem przy okazji przyszłorocznej edycji festiwalu - wylicza radny Maciej Borowski. Zdaniem radnego Leszka Naumowicza miasto powinno zrobić rzetelne podsumowanie zysków i strat związanych z Woodstockiem. - Sprawdźmy, ile kosztuje nas impreza, a ile na niej zarabiamy - mówi. Władze miasta, ale i regionu, podkreślają, że Woodstock to przede wszystkim ogromna promocja. Problem w tym, że to, jak impreza wpływa na promowanie Kostrzyna i Lubuskiego, trudno zbadać.

Jakub Pikulik
95 722 57 72

W artykule same bzdury.

1. Radny Borowski myli się pisząc, że kostrzyńscy przedsiębiorcy są odsuwani od pola. Co roku mogą handlować na samym polu a oprócz tego każdego roku miasto oferuje im miejsca  W TYCH SAMYCH punktach.

2. Radny Naumowicz nie ma racji twierdząc, że nie ma podsumowania zysków i  wydatków  PW, KAŻDEGO ROKU SĄ TAKIE ZESTAWIENIA i każdy może o nie poprosić w urzędzie.

#60 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 13:34

Zróbmy tak nawtykajmy Owsiakowi a niech się Owsiak zabierze z imprezą gdzie indziej ...

A potem jak zacznie sie biedolenie ze porażka ze sklepikarze i taksówkarze i prewoźnicy nie zarabiaja a potem ze mieszkancy się nudza i chca powrotu Woodstocku to przypomnijmy tych którzy dziś jątrzą i podrzegają...

Wszystko musi być wywarzone! Nie prawda jest przeciez ze przedsiębiorcy nie zarabiają na Woodstocku ze nie zarabiają mieszkańcy...Kto chce ten zarabia taka jest prawda...Panie Naumowicz Pana srednia Szkoła nie zarabia moze pan niech się zastanowi czemu reszta szkół doskonale sobie radzi wynajmując kuchnie i pomieszczenia brak Panu pomysłów? Czy tez boi sie Pan ze kase zabiorą pany spadochroniarze z Kłodawy? Znając zaradnosć niektórych naszych płaczacych przedsiębiorców to pewnie jakbymieli wyłaczność na sprzedaż piwa na polu to i tak by zbankrutowali...

Oczywiscie Woodstock nie może być tłumaczeniem na wszystkie bolączki nie może być tak ze nie ma dni Kostrzyna ze łaczy się podobno je z dniami Twierdzy na których wieje nudą i nic sie niedzieje ... bo kasa poszła na przygotowanie Woodstocku bo kurcze po co ten Amfiteatr odnawialismy by teraz wiatr w nim hulał?

Poza tym Drodzy Radni to wy decydujecie na co wydajecie nasze pieniądze to weźta się do roboty a nie marudzicie trzy po trzy,patrzcie co podpisujecie,na co wydajecie kase i dyskutujcie a nie marudzicie. Dla mnie to jest tylko gadanina bo za rok sa wybory do rady i zaczeła się właśnie kampania.

a dla tych pseudo przedsiębiorców mam rade zróbta se taką impreze jak Owsiak i na niej zarabiajcie co za problem?

czasy komunizmu juz mineły podobno w tym kraju i za darmo w morde dostać tu juz nawet nie mozna i nikt za darmo zarobic Wam też nie da,

#61 Kuba.L

Kuba.L

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:14

Poza tym Drodzy Radni to wy decydujecie na co wydajecie nasze pieniądze to weźta się do roboty a nie marudzicie trzy po trzy,patrzcie co podpisujecie,na co wydajecie kase i dyskutujcie a nie marudzicie. Dla mnie to jest tylko gadanina bo za rok sa wybory do rady i zaczeła się właśnie kampania.

a dla tych pseudo przedsiębiorców mam rade zróbta se taką impreze jak Owsiak i na niej zarabiajcie co za problem?

Egzekutor masz 100% racji.  Radni chcą nagłosnić swoje nazwiska bo idą wybory i każda wypowiedź w gazecie, nawet niezbyt mądra jest w cenie. Proponuje im zajać się prawdziwymi problemami, może mniej medialnymi ale na pewno ważniejszymi

#62 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 18:10

Jakub Pikulik
95 722 57 72

W artykule same bzdury.

1. Radny Borowski myli się pisząc, że kostrzyńscy przedsiębiorcy są odsuwani od pola. Co roku mogą handlować na samym polu a oprócz tego każdego roku miasto oferuje im miejsca  W TYCH SAMYCH punktach.

2. Radny Naumowicz nie ma racji twierdząc, że nie ma podsumowania zysków i  wydatków  PW, KAŻDEGO ROKU SĄ TAKIE ZESTAWIENIA i każdy może o nie poprosić w urzędzie.

Jakub Pikulik do tablicy 

#63 aviator

aviator

Bywalec

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 09:01

Jakub Pikulik do tablicy 

Przecież to jest zdanie radnych, które ja zacytowałem, a nie moje. W materiale z ostatniego magazynu "GL" (14-15.09) jest obszerna wypowiedź burmistrza, który odpowiada na wszystkie wątpliwości.

#64 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 08:34

Kampanie czas zacząć Panie Jakubie myśle ze nikt Pana nie oskarża ale czasem warto nie rpzytaczac idiotycznych wypowiedzi niektórych radnych którzy chcą zaistnieć bo to jest duża społeczna szkodliwość ... Jak Pan Jaszcz chce to niech na spróbuje sobie W domu tablice upamietniającą Pana byłego Prezydenta postawić a albo pomnik na Woodstocku w wersji 1:1 katastrofy Smoleńskiej ale jeden warunek niech robi to ZA SWOJE PIENIADZE... A Panu Naumowiczowi dam radę niech się tak Panu Grzegorzowi nie podlizuje...

#65 aviator

aviator

Bywalec

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 10:48

Kampanie czas zacząć Panie Jakubie myśle ze nikt Pana nie oskarża ale czasem warto nie rpzytaczac idiotycznych wypowiedzi niektórych radnych którzy chcą zaistnieć bo to jest duża społeczna szkodliwość ... Jak Pan Jaszcz chce to niech na spróbuje sobie W domu tablice upamietniającą Pana byłego Prezydenta postawić a albo pomnik na Woodstocku w wersji 1:1 katastrofy Smoleńskiej ale jeden warunek niech robi to ZA SWOJE PIENIADZE... A Panu Naumowiczowi dam radę niech się tak Panu Grzegorzowi nie podlizuje...

Pana zdaniem są one idiotyczne, zdaniem ludzi, którzy wybrali te osoby na radnych pewnie nie. Nie moją rolą jest oceniać czyje i czy w ogóle wypowiedzi są idiotyczne. Czytelnicy mają własne umysły i sami decydują, z kim się zgadzają, a z kim nie. Jeśli w mieście jest dyskusja o nazwie dla parku, jeśli w tej sprawie jest sprzeczka w czasie rady miasta, to nie widzę powodu, żeby o tym nie pisać. I - podkreślam - nie ja oceniam, czy to pomysł idiotyczny, czy nie. Robią to Czytelnicy / wyborcy.

#66 D.S.

D.S.

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 12:42

Panie Kubo myślę, ze problem wziął sie stąd, że jednak trochę pan zawinił. Puscił pan faktycznie dziwaczne wypowiedzi lokalnych polityków bez zadnego komentarza, bez odniesienia się drugiej strony. Sam pan pisze, że była jakas sprzeczka tymczasem w pańskim artykule nic o tym nie było, dopiero po tygodniu dołaczył pan do artykułu zdanie strony przeciwnej. Poza tym artykuł pisze pan, że przedsiębiorcy maja pretensje, jednocześnie nie pokazując żadnych źródeł (jacy kupcy, ilu ich jest, z jakiej branży), nie pokazuje pan, że sa tez kupcy kórzynieźle zarabiają. Pisze pan , ze mieszkańcy sa przeciw i to samo j,acy mieszkańcy skąd, dlaczego, ilu ich jest? Gdy panski artykuł sprzed tygodnia przeczyta osoba spoza Kostrzyna to faktycznie odniesie wrażenie, że jest wielki hałas, bo poityve,  przedsiębiorcy i mieszkańcy sa przeciw tymczasem mieszkam w Kostrzynie i mam zupelnie inne wrażenia. Egzekutor ma więc sporo racji, źródła trzeba  weryfikować, pozdrawiam

#67 aviator

aviator

Bywalec

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 12:58

Panie Kubo myślę, ze problem wziął sie stąd, że jednak trochę pan zawinił. Puscił pan faktycznie dziwaczne wypowiedzi lokalnych polityków bez zadnego komentarza, bez odniesienia się drugiej strony. Sam pan pisze, że była jakas sprzeczka tymczasem w pańskim artykule nic o tym nie było, dopiero po tygodniu dołaczył pan do artykułu zdanie strony przeciwnej. Poza tym artykuł pisze pan, że przedsiębiorcy maja pretensje, jednocześnie nie pokazując żadnych źródeł (jacy kupcy, ilu ich jest, z jakiej branży), nie pokazuje pan, że sa tez kupcy kórzynieźle zarabiają. Pisze pan , ze mieszkańcy sa przeciw i to samo j,acy mieszkańcy skąd, dlaczego, ilu ich jest? Gdy panski artykuł sprzed tygodnia przeczyta osoba spoza Kostrzyna to faktycznie odniesie wrażenie, że jest wielki hałas, bo poityve,  przedsiębiorcy i mieszkańcy sa przeciw tymczasem mieszkam w Kostrzynie i mam zupelnie inne wrażenia. Egzekutor ma więc sporo racji, źródła trzeba  weryfikować, pozdrawiam

Mój powyższy komentarz dotyczył awantury w sprawie nazwy dla parku, a nie w sprawie biznesu na Przystanku Woodstock.

#68 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 13:10

Ten temat zosal podjety jeszcze w lipcu

Nie bylo moim zamiarem negowac samego PW w Kostrzynie a zwykla chec zaspokojenia ciekawosci.

pisalem :

"Kostrzynianie niosa ciezar imprezy w postaci utrudnien w komunikacji i cierpienia obecnosci nie zawsze adekwatnej publiki. 

Prosze mnie nie uwazac za przeciwnika PW w Kostrzynie lecz mysle , ze wszyscy mamy prawo wiedziec ile miasto doklada do tej imprezy i co w zamian zyskuje"

Bez watpienia znakomita wiekszosc mieszkancow jest za. 

Jednakze pytanie pozostalo bez jednoznacznej odpowiedzi.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 17 wrzesień 2013 - 13:21

#69 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 12:22

Ja jestem jednym ze zwoleników PW i to nawet bardzo , męczy mnie iż przeciwnicy to raczej  politycy a nie zwykli mieszkańcy.

Jednak lubie prawdę a tego tu brakuje.

Burmistrz mówi o kwocie 250 tys które w tym roku wydało miasto na Woodstock i irytują mnie ci radni którzy nagle teraz sie obudzili a gdzie byli wczesniej jak uchwała budżetowa była głosowana,dzis dowiedziałem się na tym forum ze DNI Kostrzyna znikneły całkiem z kalendarza imprez a Dni Twierdzy Muzeum robi samo z własnych środków wiec pytam PO CO nam 5 mln wydane na amfiteatr, Po co nam KCK i kasa wydawana na pensje ? Panie Burmistrzu miej Pan Jaja powiedz prosto nie ma Dni Kostrzyna bo kase dajemy na Woodstock prawda?

#70 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 12:31

Ja jestem jednym ze zwoleników PW i to nawet bardzo , męczy mnie iż przeciwnicy to raczej  politycy a nie zwykli mieszkańcy.

Burmistrz mówi o kwocie 250 tys które w tym roku wydało miasto na Woodstock i irytują mnie ci radni którzy nagle teraz sie obudzili a gdzie byli wczesniej jak uchwała budżetowa była głosowana,dzis dowiedziałem się na tym forum ze DNI Kostrzyna znikneły całkiem z kalendarza imprez a Dni Twierdzy Muzeum robi samo z własnych środków wiec pytam PO CO nam 5 mln wydane na amfiteatr, Po co nam KCK i kasa wydawana na pensje ? Panie Burmistrzu miej Pan Jaja powiedz prosto nie ma Dni Kostrzyna bo kase dajemy na Woodstock prawda?

Przemianowac PW na PK i problemu nie bedzie

Jest i druga propozycja , przemianowac Kostrzyn na Woodstock

KTO ZA ?

:)

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 18 wrzesień 2013 - 12:46

#71 urzędas

urzędas

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 13:14

Na amfiteatr miasto wydało ze swojej kasy jakieś trzysta tysięcy złotych, drugie tyle poszło na park i stawik za amfiteatrem. Gdyby amfiteatru nie zmodernizowano to dziś by już go nie było (cały wał był podmyty i szybko się zapadał), dzięki inwestycji prawie 2 ha ziemi w samym centrum miasta zostało zrewitalizowane i dzięki temu projektowi  udało się pozyskać ponad 4 miliony zł ze środków z UE. Gdyby nie ten projekt to dziś w samym centrum straszyłby zarośnięty i zamulony staw, zapadły wał ziemi ze spróchniałymi ławkami i nie zagospodarowanym terenem za trybunami. 

W nowym amfiteatrze, zbudowanym za 300 tys. miejskich pieniędzy i dzięki dobremu projektowi na który pozyskano dodatkowe fundusze na tym terenie odbywa się kilkanaście imprez w sezonie wiosenno-letnik czyli co najmniej tyle samo co na innych letnich scenach Polski.

Gdyby nie ta budowa nie odbyła by się tam żadna impreza a zwykły remont wyniósłby dużo więcej niż 300 tysięcy miejskiej kasy , bo na remont nie można by dostać dofinansowania a sam nowy wał to byłby koszt ok. siedemset tysięcy złotych.

#72 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 13:49

Urzedas ty mnie nie rośmieszaj wydaliśmy ponad bańke na coś czego nie używamy? Gratuluje gospodarności!

Proszę nastepnym raczej sprzedajcie te działki na jakiś market,ludzie będą mieli  pracę,bedzie konkurencja i nie trzeba będzie tego utrzymywać.

Moze powiesz coście zrobili z pieniedzmi które co roku były przekazywane na dni Kostrzyna?

Jakoś odpowiadasz tylko na te linijki które Tobie pasują...

Idąć Twoim tokiem myślenia zbudujmy na Woodstocku Stocznie i wydajmy bańke bo resztę dołozy Unia...Stocznia będzie  w mieście równie dobrze przydatna jak Amfiteatr.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 18 wrzesień 2013 - 13:52

#73 D.S.

D.S.

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 13:55

Teren wokół amfiteatru raczej jest używany, to teren typowo spacerowy i dobrze, że  sie takim stał, wcześnie faktycznie były tam chwasty, kiepskie oświetlenie no i ten staw ze swoimi brzegami nie zachęcał do spacerów czy pikników, teraz jest dużo lepiej. Poza tym z doświadczenia wiem, że teren stawu  używany jest przez wędkarzy na zawody. A w samym amfiteatrze też odbywają się przeciez imprezy więc nie rozumiem trochę zbytniej krytyki.

No i nie wiem czy rację ma egzekutor pisząc, że amfiteatr kosztował 5 milionów lub milion czy urzędas piszący o 300 tysiącach.

#74 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 14:12

rozumiem...dzieki Przystankowi nie mamy Dni Kostrzyna...od 2010 roku to co się stało ze wcześniej i były Dni Kostrzyna I Przystanek?

#75 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 15:09

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 17:17

#76 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:13

Ciekawe czy sie odbylo i jak przebiegalo spotkanie z panem J Owsiakiem.

Wszyscy byli jednomyslni czy tez padaly cytaty z tego forum ?

Dziekuje panie Jakubie.

Operatywnie,

Wierze jednak , ze trzygodzinne spotkanie nie zamknie sie 3-4 minutowa video relacja.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 17:17

#77 aviator

aviator

Bywalec

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:57

Dziekuje panie Jakubie.

Operatywnie,

Wierze jednak , ze trzygodzinne spotkanie nie zamknie sie 3-4 minutowa video relacja.

Odsyłam do jutrzejszego, papierowego wydania "GL". Tam będzie relacja, która - mam nadzieję - zaspokoi Pańską ciekawość :)
Pozdrawiam.

#78 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 19:02

Odsyłam do jutrzejszego, papierowego wydania "GL". Tam będzie relacja, która - mam nadzieję - zaspokoi Pańską ciekawość :)
Pozdrawiam.

:D

Dzieki

Niestety GL nie ukazuje sie w tutejszych kioskach 

Moze miejscowy "Time"  zrobi przedruk. ;) 

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 19:07

#79 aviator

aviator

Bywalec

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 19:41

Dzieki

Niestety GL nie ukazuje sie w tutejszych kioskach 

Moze miejscowy "Time"  zrobi przedruk. ;) 

"Tutejszych", czyli gdzie? Proszę podać maila na priv, może jakoś to załatwimy :)

#80 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 59466 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 19:43

Prosze mnie nie uwazac za przeciwnika PW w Kostrzynie lecz mysle , ze wszyscy mamy prawo wiedziec ile miasto doklada do tej imprezy i co w zamian zyskuje.

Osobiście uważam,że impreza powinna być przeniesiona,skoro nie ma wymiernych korzyści,a ponadto ile osób w różnych okolicznoś*** straciło życie,nie mówiąc o przestępstwach,jakich się dopuszczali wandale,o ile to możliwe to proponuję inne miasto wypromować.

#81 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 19:56

Osobiście uważam,że impreza powinna być przeniesiona,skoro nie ma wymiernych korzyści,a ponadto ile osób w różnych okolicznoś*** straciło życie,nie mówiąc o przestępstwach,jakich się dopuszczali wandale,o ile to możliwe to proponuję inne miasto wypromować.

Szalony !

Twoja wypowiedz jest chwytem nizej pasa.

Przyklejasz do mojej wypowidzi nawolywanie do przeniesienia PW choc ja o tym i slowem nie wspomnialem.

A ze miasto powinno na tym zarabiac to nic w tym zdroznego.

Cienias byles i jestes jezeli dopuszczasz sie takich tanich kombinacji.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 20:09

#82 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 22:15

dziś się okazało na spotkaniu ze cieniasy jesteśmy z zarabianiem zadna firma z Kostrzyna (a już nie wiedząc dlaczego MZK) nie staje do przetargu na obsługę sprzątania chodź ogromna kasa jest do wzięcia czy na obsługę kranów itp będących na terenie przystanku to chyba parodia jakaś a wszyscy by chcieli tylko wódę sprzedawać i kasę trzepać jednak nie tędy droga.Dziś powiedziano ze aż 60 % usług jest  do zagospodarowania a ze względu na brak chętnych z Kostrzyna przetargi wgrywają firmy nawet z GORZOWA !!!

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 22:16

#83 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 08:39

dziś się okazało na spotkaniu ze cieniasy jesteśmy z zarabianiem zadna firma z Kostrzyna (a już nie wiedząc dlaczego MZK) nie staje do przetargu na obsługę sprzątania chodź ogromna kasa jest do wzięcia czy na obsługę kranów itp będących na terenie przystanku to chyba parodia jakaś a wszyscy by chcieli tylko wódę sprzedawać i kasę trzepać jednak nie tędy droga.Dziś powiedziano ze aż 60 % usług jest  do zagospodarowania a ze względu na brak chętnych z Kostrzyna przetargi wgrywają firmy nawet z GORZOWA !!!

Musial przyjechac Owsiak i wyjasnic o co mi chdzilo zakladajac ten temat.

Przeciez zarabianie nie polega tylko na handlu piwem czy bigosem.

Nie pojetym jest dlaczego Kostrzynskie firmy nie staja do przetargow na uslugi - nie potrafia ?  nie ma w kostrzynie ludzi ze smykalka ?  Jakos nie chce sie wierzyc, pewnie sa ku temu inne przyczyny..

Natomiast pojawia sie wielkie pole do popisu dla wladz miejskich.

Sa problemy klopoty z woda i kanalizacja na polu ?

Niechze miejska wladza wydebi od wladz wojewodzkich czy nawet krajowych  pomoc np. w wykonaniu prac wod-kan calego pola.

Owsiak ma sile przbicia gdzie trzeba i sprawa pewnie jest mozliwa do zalatwienia. 

Kiedys PW sie zakonczy a miastu pozostana dziesiatki hektarow uzbrojonego terenu pod budownictwo. 

To bedzie jednym  z wymiernych profitow dla miasta.

I w takim duchu wladze miejskie powinny wspolpracowac z organizatorami PW.

Trzeba kuc zelazo itd...

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 10:47

#84 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 10:53

Musial przyjechac Owsiak i wyjasnic o co mi chdzilo zakladajac ten temat.

Przeciez zarabianie nie polega tylko na handlu piwem czy bigosem.

Nie pojetym jest dlaczego Kostrzynskie firmy nie staja do przetargow na uslugi - nie potrafia ?  nie ma w kostrzynie ludzi ze smykalka ?  Jakos nie chce sie wierzyc, pewnie sa ku temu inne przyczyny..

Natomiast pojawia sie wielkie pole do popisu dla wladz miejskich.

Sa problemy klopoty z woda i kanalizacja na polu ?

Niechze miejska wladza wydebi od wladz wojewodzkich czy nawet krajowych  pomoc np. w wykonaniu prac wod-kan calego pola.

Owsiak ma sile przbicia gdzie trzeba i sprawa pewnie jest mozliwa do zalatwienia. 

Kiedys PW sie zakonczy a miastu pozostana dziesiatki hektarow uzbrojonego terenu pod budownictwo. 

I w takim duchu wladze miejskie powinny wspolpracowac z organizatorami PW.

Trzeba kuc zelazo itd...

Szkoda ze Was nie było na spotkaniu Jurek zanim zaczoł mówić o samym przystanku odrazu powiedział o dwóch rzeczach po pierwsze o tym iż rozmaiwął juz z Pania Marszałek i Wojewodą na temat kasy innej niż mijska na rozbudowe sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Kostrzynie . Szczególonie chodzi o nowe ujęcia wody i przepompownie scieków oraz oczyszczlnie. Sam Burmistrz przyznał ze te bakterie pojawiające się w wodzie to może być właśnie problem wysłużonych ujęć wody. Dwa poprosił Radnych o podpisanie umowy na kolejne 5-10 lat by można było ściągać wiekszych sponsorów i by miasto mogło spokojnie inwestowac w teren bo już dziś wiadomo ze sam Festiwal bedzie się tylko rozrastał!

#85 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 11:55

Szkoda ze Was nie było na spotkaniu Jurek zanim zaczoł mówić o samym przystanku odrazu powiedział o dwóch rzeczach po pierwsze o tym iż rozmaiwął juz z Pania Marszałek i Wojewodą na temat kasy innej niż mijska na rozbudowe sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Kostrzynie . Szczególonie chodzi o nowe ujęcia wody i przepompownie scieków oraz oczyszczlnie. Sam Burmistrz przyznał ze te bakterie pojawiające się w wodzie to może być właśnie problem wysłużonych ujęć wody. Dwa poprosił Radnych o podpisanie umowy na kolejne 5-10 lat by można było ściągać wiekszych sponsorów i by miasto mogło spokojnie inwestowac w teren bo już dziś wiadomo ze sam Festiwal bedzie się tylko rozrastał!

Tak trzymac. Tym powinien zajmowac sie city manager.

Niech Jurek buduje sobie w Kostrzynie pomnik za zycia  :)

Miasto wspolnie z organizatorami PW uzbroi  tereny a w przyszlosci Kostrzyn tam pobuduje nawa dzielnice

im  Jurka Owsiaka . :)

Jezeli inne miasta zarabiaja na powietrzu to nie ma powodow aby  Kostrzyn nie  bogacil sie na PW.

To jest dla miasta kolejna szansa i trzeba ja wykorzystac na 200%

pozdrawiam

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 12:08

#86 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 06 październik 2013 - 16:39

Użytkownik granit1 edytował ten post 07 październik 2013 - 05:12

#87 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 11 październik 2013 - 07:21

Ja se tak głośno myślę,że Jerzy Owsiak to nie tylko na pomnik zasłużył,ale i może na Nobela.

Ty se tak glosno nie mysl bo slychac skrzypienie Twojego móżdżku

Lepiej pisz zgloszenie do norwegii , bo noblowski sezon sie konczy..

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 11 październik 2013 - 08:51

#88 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 11 październik 2013 - 13:35

ale mamy przecież oficjalną nazwę Przystanek Woodstock Kostrzyn nad Odrą popatrz na strony fundacji Woodstock musi być w nazwie chociaż po to by można ściągać gwiazdy,

#89 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 11 październik 2013 - 14:00

Na następny rok napiszę,myślę,że mu się należy,jak mało komu w Polsce.A wracając do PW,to moim skromnym zdaniem to powinno się zmienić jego nazwę.A powinna ona brzmieć:"Przystanek Kostrzyn nad Odrą"-prawda ładna nazwa.Byłaby to rzeczywista promocja naszego miasta i pewnie byłyby z tego korzyści.Nazwa Przystanek po części kojarzyłaby się z Woodstockiem.Pozostawienie tej nazwy nic nie daje.Impreza W. odbyła się już bardzo dawno i młodym mało mówi,a zastąpienie jej nazwą miasta,w którym się odbywa jest jak najbardziej słuszne i prawdziwe.Tak więc następny "Przystanek Kostrzyn nad Odrą" odbędzie się w dniach:31.07-02.08.2014.Co Ty na to zabytkowy.Mam pomysła?

Przemianowac PW na PK i problemu nie bedzie

Jest i druga propozycja , przemianowac Kostrzyn na Woodstock

KTO ZA ?

#90 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 59466 postów

Napisano 12 październik 2013 - 17:28

Uważam osobiście,iż imprezę należałoby przenieść do innego miasta w kraju.

#91 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 12 październik 2013 - 21:52

ja też osobiście uważam iż ciebie też powinno przenieść się do innego miasta w Kraju.

#92 lucy

lucy

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1757 postów

Napisano 13 październik 2013 - 00:41

ja też osobiście uważam iż ciebie też powinno przenieść się do innego miasta w Kraju.

Ludzie,co wy macie z tym IŻ ,to nie poprawna pisownia,no chyba ze jesteście darusiami w jednym. Nie no tego sie czytać juz nie da,po tylu latach przebywania na tym forum.Dla odmiany zastapcie IŻ na ZE!!!

#93 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 październik 2013 - 07:22

Uwazam osobiscie , IZ Twoje zdanie na tym forum nikogo nie interesuje.

#94 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 13 październik 2013 - 14:17

szalony0511

a tak przy okazji trzeba było przyjść drogi Panie na spotkanie Władz Miasta i Mieszkańców i powiedzieć swoje zdanie,ale sadząc po ilości postów jesteś tyko hardy jak masz komputer przed sobą , więc jak napisał przedmówca nikogo Twoje zdanie nie ineresuje

#95 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 18 październik 2013 - 21:50

.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 18 październik 2013 - 22:02

#96 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 18 październik 2013 - 22:01

Tak trzymac. 

Niech Jurek buduje sobie w Kostrzynie pomnik za zycia  :)

Miasto wspolnie z organizatorami PW uzbroi  tereny a w przyszlosci Kostrzyn tam pobuduje nawa dzielnice

im  Jurka Owsiaka . :)

Laureaci pokojowego Nobla

przyznali nagrodę Jerzemu Owsiakowi

http://www.tvn24.pl/...i,364150,s.html

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 18 październik 2013 - 22:02

#97 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 59466 postów

Napisano 19 październik 2013 - 04:29

Nieodpowiedzialna wypowiedź :excl:

#98 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 59466 postów

Napisano 19 październik 2013 - 04:30

Ludzie,co wy macie z tym IŻ ,to nie poprawna pisownia,no chyba ze jesteście darusiami w jednym. Nie no tego sie czytać juz nie da,po tylu latach przebywania na tym forum.Dla odmiany zastapcie IŻ na ZE!!!

Filozofujesz totalnie :) :) :)

#99 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 59466 postów

Napisano 19 październik 2013 - 04:31

Uwazam osobiscie , IZ Twoje zdanie na tym forum nikogo nie interesuje.

Słuszna wypowiedź.Brawo.

#100 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 59466 postów

Napisano 19 październik 2013 - 04:33

szalony0511

a tak przy okazji trzeba było przyjść drogi Panie na spotkanie Władz Miasta i Mieszkańców i powiedzieć swoje zdanie,ale sadząc po ilości postów jesteś tyko hardy jak masz komputer przed sobą , więc jak napisał przedmówca nikogo Twoje zdanie nie ineresuje

W imieniu jakiej Grupy Osób się wypowiadasz?

#101 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 21 październik 2013 - 13:14

Laureaci pokojowego Nobla

przyznali nagrodę Jerzemu Owsiakowi

http://www.tvn24.pl/...i,364150,s.html

http://biznes.pl/wia...news-detal.html

#102 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 21 październik 2013 - 15:32

Uważam,że jest to forpoczta i uznanie dla otrzymania w przyszłości Pokojowej Nagrody Nobla.

Walesa zrobil pierwszy krok , teraz kolej na pana Kunta  :)

#103 Egzekutor

Egzekutor

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 22 październik 2013 - 09:15

W imieniu jakiej Grupy Osób się wypowiadasz?

1. Nieobecni nie mają prawa głosu

2. Grupy mieszkańców którzy byli na spotkaniu i wyrazili swoje zdanie, nie tchórzy którzy ukrywają się za monitorem komputera.

#104 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 25 październik 2013 - 17:39

A mnie ostatni Woodstock to się nie udał i żałuję.Chociaż zapowiadało się nawet nieźle,ale nadzieja jest matką głupich.Schade!

Na scene Cie nie wpuscili ?

czy co ?

#105 ~Koperkowy róż:)~

~Koperkowy róż:)~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 14:04

Mi pasuje, fajnie  ...  :)

http://www.gazetalub...STOCK/131129900

Użytkownik Koperkowy róż:) edytował ten post 21 listopad 2013 - 14:05

#106 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 14:31

Mi pasuje, fajnie  ...  :)

http://www.gazetalub...STOCK/131129900

Tak fajnie

I trzeba zrozumiec pewne uwarunkowania.

Ale jednak chcialoby sie wreszcie zobaczyc na Woodstock

gwiazde swiatowego formatu.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 21 listopad 2013 - 15:11

#107 FIFI-I

FIFI-I

Swojak

• PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 15:16

Tak fajnie

I trzeba zrozumiec pewne uwarunkowania.

Ale jednak chcialoby sie wreszcie zobaczyc na Woodstock

No jak nie było żadnej GWIAZDY- przecież El Nino był. Nie wystarczy?

Na dodatek teraz jest mieszkańcem Warszawy bo się przecież przeprowadził.

El Nino chyba się nie obraziłeś co ? :)

#108 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 15:20

No jak nie było żadnej GWIAZDY- przecież El Nino był. Nie wystarczy?

Na dodatek teraz jest mieszkańcem Warszawy bo się przecież przeprowadził.

El Nino chyba się nie obraziłeś co ? :)

Zapomniales wspomniec  Darka Miami

Ale jednak to tylko lokalny folklor

#109 FIFI-I

FIFI-I

Swojak

• PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 15:28

Zapomniales wspomniec  Darka Miami

Ale jednak to tylko lokalny folklor

No rzeczywiście i Darek był.To teraz chyba podpadłem dwóm osobom.Jednej za to,że o niej napisałem a drugiej za to,że nie napisałem,jakoś będę musiał sobie z tym stresem poradzić. :)

#110 FIFI-I

FIFI-I

Swojak

• PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 17:45

Mnie nie podpadłeś,tak czuję,że jesteś człowiekiem dobrej woli,tak jak.... zabytkowy.A ja takich ludzi szanuję i doceniam.Pozdro!

No to kamień z serca......

#111 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 12:28

chcialoby sie wreszcie zobaczyc na Woodstock

KTO ZA ?

ale to chyba za wysoka poprzeczka..

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 22 listopad 2013 - 14:46

#112 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 18:52

A może Behemoth by zawitał na Woodstock?

Pisalem o gwiazdach swiatowego formatu - a Ty z jakimis mydlinami wyjezdzasz.

#113 FIFI-I

FIFI-I

Swojak

• PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 21:26

Zabytkowy a może tych dziadków na Woodstcok?

#114 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 21:34

Zabytkowy a może tych dziadków na Woodstcok?

taaak , w pierwszej czesci pierwszego dnia ,

a po polnocy...

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 23 listopad 2013 - 21:40

#115 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 10:13

Powtarzam.

Pisalem o gwiazdach swiatowego formatu.

Behemoth  w swiecie raczej cicho ,

a jesli juz - to klasyfikowani sa jak srednie sredniaczki.

Slowem interesujacy sa jako polski folklor - i tylko.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 24 listopad 2013 - 10:19

#116 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 21:14

.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 13 grudzień 2013 - 21:19

#117 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 21:18

( )

""Sa problemy klopoty z woda i kanalizacja na polu ?

I w takim duchu wladze miejskie powinny wspolpracowac z organizatorami PW""

.

13 grudnia 2013,

W czwartek radni rozmawiali o przyszłorocznym budżecie. Dokument nie jest jeszcze uchwalony, ale znamy już niemal wszystkie jego zapisy.

Największą przyszłoroczną inwestycją będzie warta 12 mln zł budowa kolektora ściekowego, który poprowadzony zostanie od ul. Jana Pawła II w stronę ul. Milenijnej (to teren, gdzie odbywa się Przystanek Woodstock). To, czy inwestycja ruszy, zależy jednak od dofinansowania. Czy Kostrzyn je dostanie? Wszystko wskazuje, że tak. - Ale póki pieniędzy nie ma na koncie, pewności mieć nie możemy - mówi A. Kunt. Inwestycja jest ważna, ponieważ po pierwsze otworzy nowe tereny pod inwestycje, umożliwi miastu planowanie kolejnych działek na sprzedaż, ułatwi też organizację Przystanku Woodstock. Wcześniej w czasie imprezy odbiór ścieków był dużym problemem. 

Autor: (pik)

GL

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 13 grudzień 2013 - 23:12

#118 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 20:56

Słyszałem,że Woodstock 2014 w Kostrzynie nad Odrą jest poważnie zagrożony?

To podziel sie informacja

#119 Bel Ami

Bel Ami

Observator

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1160 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 18:58

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

....bandyta,który napadł na Woodstocku Miecugowa...skazany

#120 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 19:02

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

....bandyta,który napadł na Woodstocku Miecugowa...skazany

tak trzymac.

Tepic holote

#121 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 18 luty 2014 - 14:31

Ponoć Owsiak,się wkurzył po WOŚP,jak go prawicowcy potraktowali.

Ponoc Owsiak sie zalamal kiedy zobaczyl kostrzynski dworzec kolejowy.

#122 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 08 marzec 2014 - 16:43

Ponoć Owsiak,się wkurzył po WOŚP,jak go prawicowcy potraktowali.

Nie wiem czy to dobry pomysl , ale moze warto zorganizowac zbiorke podpisow z poparciem i okazaniem zaufania  dla poczynan Owsiaka .

Mysle , ze moglby to byc list otwarty woodstokowiczow do jego oponentow.

Jasne , ze Owsiak broni sie sam jednakze kilkaset tysiecy zywych podpisow to silny argument naprzeciw szczekania malkontentow.

Wodstock juz za kilka miesiecy.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 08 marzec 2014 - 16:55

#123 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 19:53

Masz dobrego pomysła!Może ktoś z jajami zabrałby się za zbieranie podpisów,celem dania czytelnego odporu prawicowym popaprańcom!

Moze Ty ?

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 20 marzec 2014 - 05:44

#124 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 07:27

Woodstock 2014: Staną tablice, kierujące na festiwal

(pik)

W 10 miejscach, gdzie jest największe natężenie ruchu staną tablice informacyjne, kierujące podróżnych na Przystanek Woodstock oraz zachęcające do odwiedzenia lubuskiego i samego Kostrzyna.

Woodstockowicze do Kostrzyna dojeżdżają specjalnymi pociągami, ale z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na przyjazd własnym samochodem.

fot.(Jakub Pikulik / archiwum)

Tablice reklamujące Przystanek Woodstock 2014 informacyjne będą miały wymiary 2 na 3 metry. Staną w 10 najruchliwszych miejscach województwa. - Będą nawiązywały do 20. edycji tej imprezy i zachęcających do odwiedzenia województwa lubuskiego, Kostrzyna nad Odrą i wzięcia udziału w Przystanku - wyjaśnia Agnieszka Siarkiewicz, dyrektor Gabinetu Zarządu.

Znaki mają zostać ustawione jeszcze przed Przystankiem Woodstock 2014. 

Ostatnie zdanie powala na kolana  :)

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 28 marzec 2014 - 07:51

#125 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 21:26

Woodstock 2014: Staną tablice, kierujące na festiwal

(pik)

W 10 miejscach, gdzie jest największe natężenie ruchu staną tablice informacyjne, kierujące podróżnych na Przystanek Woodstock oraz zachęcające do odwiedzenia lubuskiego i samego Kostrzyna.

Woodstockowicze do Kostrzyna dojeżdżają specjalnymi pociągami, ale z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na przyjazd własnym samochodem.

fot.(Jakub Pikulik / archiwum)

Tablice reklamujące Przystanek Woodstock 2014 informacyjne będą miały wymiary 2 na 3 metry. Staną w 10 najruchliwszych miejscach województwa. - Będą nawiązywały do 20. edycji tej imprezy i zachęcających do odwiedzenia województwa lubuskiego, Kostrzyna nad Odrą i wzięcia udziału w Przystanku - wyjaśnia Agnieszka Siarkiewicz, dyrektor Gabinetu Zarządu.

Znaki mają zostać ustawione jeszcze przed Przystankiem Woodstock 2014. 

Ostatnie zdanie powala na kolana  

niby to wszystko tak do konca i na ostatni guzik zabezpieczone.Policji  wiecej jak w calej Warszawce .regulacja ruchu patrole piesze i mobilne.Wolonrariusze wszedzie gdzie sie tylko da.Wszystko to dla dobra uczestnikow wodstoku.a gdzie bezpieczenstwo mieszkancow miasta?!))Czy te wszystkie oznakowania ,ci stojkowi i te watachy polcji pochowanej po krzakach ma cos wspolnego z bezpieczenstwem badz z zachowaniem droznosci miata dla karetek ratunkowych w razie potrzeby dla mieszkancow miasta ?A gdyby tak zamiast polowy tych srodkow  wyznaczyc dwa szmiglowce ratunkowe? ktore moga praktycznie wyladowac wszedzie tam gdzie jest to potrzebne,w obrebie miasta.Mysle ,ze gdyby mnie lub kogos z moich bliskich spotkalo cos ze wzgledu na niemoznosc przybycia karetki ,lub gdyby zbyt dlugo to trwalo ,bo korki no to napewno zaskarzylbym imreze.a ta paniusia o jakis tam znakach pierniczy!! :angry:

#126 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 06:44

Dzien dobry

Chodza sluchy -

ci goscie zapowiedzieli swoj udzial na tegorocznym Woodstock

Ilosc miejsc nie ograniczona (With Or Without You)

XmSdTa9kaiQ

#127 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 17:25

Woodstocku nie oddamy  :D

Tylko kurcze, obciach z dworcem na pól europy...

#128 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 17:57

Piwo jest od Owsiaka, markety i sklepiki, allegro itd ... ale to jest oczywiste. To są sponsorzy którzy wykładają siano na zespoły.... nie ma nic za darmo. Jakby tak nie było to zaraz by Owsiaka oskarżyli, że ze styczniowych puszek wykłada hajs na rock and rolla. 

Z tą wyłącznością i zarabianiem to się nie rozpędzajcie. D.S Wam po części nakreślił potencjalne źródła przychodów do kasy miasta, dodatkowo zarabiają organizację społeczne stojąc na tych parkingach ( sam chyba na 1 lub drugim Woodstocku stałem na jednym z parkingów i wiem ile kasy się przetaczało z biletów ), taxi, przewoźnicy. 

Wy myślicie, że Owsiak jak ten król przyjeżdża ze swoim dworem i papierem do d*** kupowanym w Warszawie ? proszzzzzzz ja Was :)

Woodstock za trzy miesiace.

Czy i na czym miasto zarobi ?  

Sa jakies plany ?  

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 27 kwiecień 2014 - 18:00

#129 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 30 kwiecień 2014 - 17:12

Jak pięknie Kostrzyn zrobił się zielony.Niedługo zakwitną kasztany,a ja muszę wkuwać!

Wkuwaj sobie na zdrowie ale prosze nie zasmiecaj tematu :

Czy Kostrzyn kiedykolwiek żałował, że odbywa się tu Woodstock?

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 18:02

#130 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 03 maj 2014 - 11:43

Co to znaczy Kostrzyn?Są w Kostrzynie przeciwnicy jak i zwolennicy.Tych drugich moim zdaniem jest przygniatająca większość!

Szkoda tylko ,ze wladze miasta nie robia nic ,aby troche usprawnic impreze.Na wysokosci szpitala jest peron kolejowy ktory zbudowano w latach 80tych.moznaby tam wysylac pociagi z imprezowiczami .Odetkaloby to w znacznym stopniu miasto ,a i woodstokowicze mieliby znacznie blizej do pola namiotowego.A ten peron -stacje moznaby nazwac Kostrzy Woosdtock.A tak w tym roku znowu w centum miasta bedzie burdello. :D

#131 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 14 maj 2014 - 19:18

Pomysl swietny choc odgrzewany.

Nie ma odwaznego podjac decyzje.

#132 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 15 maj 2014 - 08:47

Woodstock za trzy miesiace.

Czy i na czym miasto zarobi ?  

Sa jakies plany ?  

Plany sa .Jak zwykle ,jakos to bedzie. :lol:

#133 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 15 czerwiec 2014 - 16:30

Ty wielkomiejski wiesniaku!! Troche wiecej respektu dla naszego miasta.Skoro taki doinformowany jestes i mieszkales tutaj , to powinienes wiedziec ,ze jest tutaj pare innych instytucji ktore promuja miasto znacznie lepiej i caly rok.Na Woodstock przyjezdza i pewnie tak sie zabaniaczasz ,ze nawt nie wiesz gdzie byles i co robiles. :lol:

Widzę mocne słowa ale jednak ludzie z lublina nigdy by nie poznali takiego miasta jak Kostrzyn gdyby nie Woodstock. Powiedz mi co wiedzieliby mieszkańcy Rzeszowa gdyby nie było tej imprezy? CO RZESZÓW WIEDZIAŁBY O KOSTRZYNIE? Cała Polska zna Kostrzyn? Znasz takie miasto jak Szydłowiec. Nie znasz bo tam nie ma woodstocku i nic innego podobnie promującego tą miejscowość.

Promocja miasta - niewatpliwie tak  :)

Ale czy Kostrzyniakom od tego lepiej sie zyje ?

#134 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 09:16

No pewnie,że lepiej!

Bez liryki.

Garść konkretów proszę !

#135 Invictus

Invictus

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 12:45

A może ktoś z mieszkańców chce jeszcze coś dorobić i ma do wynajęcia jakiś pokój na czas woodstocku? Dwie osoby - para - szukają noclegu z dostępem do łazienki - tylko tyle - może ktoś poratuje? :)
Pozdrawiam!
Jakub

#136 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:10

A co Ci brakuje?Mamy prawie wszystko na tak nieduże miasto!Ja wiem,że chciałoby się jeszcze więcej! Może wielkie galerie handlowe,hale sportowe,aqua parki,tramwaj,metro,więcej ścieżek rowerowych itp.itd. :P

A co ma do tego Woodstock ???

#137 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 18:03

Chodzi o to,aby się nie wstydzić przed Woodstockiem!

Szczególnie wygląd dworca kolejowego jest imponujący.

#138 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 08:51

ad. 1 - myślę, że mieszkańcy miasta mogą wejść na pole z gastronomia i innym asortymentem, może im się to po prostu nie opłąca? Już kiedyś kostrzyńscy kupcy zainwestowali na przystanku (na pierwszym) i wszyscy potem narzekali. Od tamtego czasu pewnie nie było już chętnych, gastronomię obsługiwali np. ludzie ze Słońska.

ad. 2 nie wiem czy któryś z "kostrzyńskich biznesmenów" starał się o rozbicie takiego marketu, zresztą kostrzyńskie markety i tak są oblegane podczas przystanku.

5 lipca 2014, 6:00 Autor: (pik)

Jak bumerang wraca sprawa handlu na terenach, sąsiadujących z Przystankiem Woodstock.

Rada Miasta nie jednogłośnie przyjęła w zeszłym tygodniu uchwałę, wyłączającą w handlu 39 działek. Położone są one głównie przy ul. Milenijnej, przebiegającej tuż obok festiwalowego pola. Przypomnijmy, w zeszłym roku po Przystanku Woodstock część kostrzyńskich przedsiębiorców miała pretensje do burmistrza Kostrzyna o to, że zakazał im handlu właśnie przy tej drodze. Burmistrz Andrzej Kunt tłumaczył wtedy, że musiał podjąć taką decyzję, bo prosiła o to policja. Stoiska handlowe miały bowiem stać przy drodze ewakuacyjnej i w przypadku zagrożenia mogły utrudnić sprawny ruch pojazdów i ludzi. Do handlarzy te argumenty jednak nie trafiały. Byli zdania, że w taki sposób walczy się z konkurencją, jaką są dla firm działających na terenie Przystanku Woodstock. 

Po głośnej dyskusji do miasta przyjechał Jurek Owsiak. Chciał rozmawiać z radnymi i przedsiębiorcami. - Usłyszeliśmy wtedy zapewnienie, że w tym roku problem będzie rozwiązany inaczej - przypomina Maciej Borowski, radny Kostrzyna. - Czy tak ma wyglądać to rozwiązanie sprawy? Zakażemy handlu i problem z głowy? - dopytuje radny.

Więcej o sprawie przeczytasz w magazynie "Gazety Lubuskiej" z soboty, 5 lipca.

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 05 lipiec 2014 - 09:42

#139 Warniki

Warniki

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 12:51

Gdybym wiedzial kogo zobacze po wejsciu w link,to nigdy bym go nie otwieral.A ludzie mowili ,ze jest czysto na GLF :angry:

#140 ~Koperkowy róż:)~

• Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 13:13

Gdybym wiedzial kogo zobacze po wejsciu w link,to nigdy bym go nie otwieral.A ludzie mowili ,ze jest czysto na GLF :angry:

Zmieniłam   :)

Użytkownik Koperkowy róż:) edytował ten post 08 lipiec 2014 - 13:25

#141 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:18

Zmieniłam   :)

Znowu wyłazi w prawym dolnym rogu  :)

#142 ~Koperkowy róż:)~

• Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:21

Znowu wyłazi w prawym dolnym rogu  :)

.

Użytkownik Koperkowy róż:) edytował ten post 15 lipiec 2014 - 16:07

#143 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 08:14

Nagle wtrąciłeś się do rozmowy nie wiedząc o co chodzi, Warniki nie chciał oglądać Darka więc zmieniłam link, który pan Pikulik usunął . po co się wrtącasz i szukasz zaczepki? i robisz tak po całym forum nabazgrolisz ,nabazgrolisz i myslisz że fajny jesteś 

Mała uwaga  znerwicowana panienko.

Wklej swój link i przekonasz się , ze własnie w prawym dolnym rogu wyskakuje Darek jak Filip z konopi

Pyskujesz bezmyślnie i myślisz , ze fajna jesteś  :angry: 

#144 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 14:53

Otwórz lodówkę to Ci Miami też wyskoczy przewrażliwiony mały człowieczku! :ph34r:

Jesteś znerwicowaną panienką  ?

Nie baw się w obrońcę bo ci pierdząca żyłka pęknie.
Darek jaki był taki był ale chociaż było go wszędzie pełno niekiedy pisał ciekawie i do rzeczy.

Obecnie pewnie ma więcej czasu i bryluje kolo pola Woodstock.
Z chwila kiedy przepadł pojawiłeś się Ty.

Zasrywasz cale forum pustymi wstawkami wszędzie wtryniając swoje trzy grosze w stopniu uniemożliwiającym przebicie się przez niektóre tematy.
Czasami mam wrażenie , że wyskoczysz z klozetu. 

#145 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 16:23

Mnie Miami nie przeszkadzał,Ty zaś dostajesz sraczki jak tylko o nim mowa.Myślę,że to już chorobowa obsesja,a antidotum na to to wizyta u wiadomego lekarza,bo nie leczona może doprowadzić do katastrofalnych następstw.Ale to Twoja broszka,co z tą jednostką chorobową zrobisz.Nikt Ci nie zabrania zabierania głosu i pisania,jeśli tego nie robisz to widocznie nie masz nic ciekawego co by zainteresowało Forumowiczów.Wiesz boję się,że twoja choroba może się pogłębić,bo oprócz Darka dostajesz frustracji w stosunku do mojej osoby.Tak więc radzę przystopuj,wrzuć se na luzik,a jeśli nie to jak najszybciej terapia.Szkoda Twojego zdrowia.Z tym wyskokiem w klozecie to też uważaj,bo Ci zwieracze puszczą i ofajdasz całą łazienkę,a ja po wyskoku będę boki zrywał.Ale mimo wszystkiego pozdrawiam i życzę trafnego wyboru! :)

PS.A tak na przyszłość mała uwaga,zważaj na treść tematu.

Wow ! Całe wypracowanie na temat sraczki.

I tu strzeliłeś sobie w kolano.
Kiedy mi zwieracze puszczą będziesz miał nasrane na głowę.
Waruj więc w klozecie w oczekiwaniu na coś ciepłego  :lol: 

P.S

do Darka dawno nic nie mam.

#146 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:28

To Ty dostawałeś sraczki piejąc ze wściekłości,że Ci Darek wyskakiwał,a teraz pieprzysz,że nic do niego nie masz.Oliwa sprawiedliwa!Kłamstwo ma krótkie nóżki,ale ma ich mnóstwo.Myśl co piszesz,to nie boli.A co do zwieraczy to ci coraz częściej puszczają,bo capi od Twoich inteligentnych "myśli". :D

:o

Darek !  

to TY  ???

Długo się brachu dekowałeś.

Masz pozdro od Czerkawskiego  :D

Użytkownik granit1 edytował ten post 15 lipiec 2014 - 19:28

#147 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:17

Użytkownik granit1 edytował ten post 16 lipiec 2014 - 12:35

#148 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:35

Mnie Miami nie przeszkadzał,Ty zaś dostajesz sraczki jak tylko o nim mowa.Myślę,że to już chorobowa obsesja,a antidotum na to to wizyta u wiadomego lekarza,bo nie leczona może doprowadzić do katastrofalnych następstw.Ale to Twoja broszka,co z tą jednostką chorobową zrobisz.Nikt Ci nie zabrania zabierania głosu i pisania,jeśli tego nie robisz to widocznie nie masz nic ciekawego co by zainteresowało Forumowiczów.Wiesz boję się,że twoja choroba może się pogłębić,bo oprócz Darka dostajesz frustracji w stosunku do mojej osoby.Tak więc radzę przystopuj,wrzuć se na luzik,a jeśli nie to jak najszybciej terapia.Szkoda Twojego zdrowia.Z tym wyskokiem w klozecie to też uważaj,bo Ci zwieracze puszczą i ofajdasz całą łazienkę,a ja po wyskoku będę boki zrywał.Ale mimo wszystkiego pozdrawiam i życzę trafnego wyboru! :)

PS.A tak na przyszłość mała uwaga,zważaj na treść tematu.

To Ty dostawałeś sraczki piejąc ze wściekłości,że Ci Darek wyskakiwał,a teraz pieprzysz,że nic do niego nie masz.Oliwa sprawiedliwa!Kłamstwo ma krótkie nóżki,ale ma ich mnóstwo.Myśl co piszesz,to nie boli.A co do zwieraczy to ci coraz częściej puszczają,bo capi od Twoich inteligentnych "myśli". :D

Tak to ja Twój Dar-czyńca! Dostarczam Ci pożywki,abyś mógł tą chorą mózgownicą popracować,bo Ci całkowicie skapcieje,jak Twój dół,który już nie jest do uratowania-zwieracze przegniły :D :D :D

PS.Czerkawskiego nie znam,ale dziękuję za pozdrowienia!

Tabletek piwem nie popijaj.
Efektem jest schiza , w rezultacie bzdury wypisujesz.

#149 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:39

Tabletki to ja łyskaczem popijam i czuję się świetnie.To co napisałem to nie żadne głupoty tylko oczywiste fakty,które Ty i tak nie pojmujesz z uwagi na wrodzony analfabetyzm.Nie zamierzam więcej dyskutować z osobami z poważnymi usterkami.

:lol:

Pełnowartościowa schiza gwarantowana.

Teraz jasne skąd zainteresowanie zwieraczami. 

Więcej tłumaczyć się  nie musisz .

​Tylko trzymaj się z dala od noży kuchennych a to skończysz jak ten pan z Rudy Sląskiej 

Użytkownik granit1 edytował ten post 16 lipiec 2014 - 13:53

#150 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 10:43

Panowie dajcie sbie po razie i bedzie znowu normalnie. :D

#151 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 14:53

Panowie dajcie sbie po razie i bedzie znowu normalnie. :D

Nie ma głupich.

Sam mu daj (jak masz swobodny zwieracz)

#152 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 21:32

Tobie dam do buzi jesc. :D Byles juz na innych forach dzisiaj?Tam ci ale jada.

#153 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 19 lipiec 2014 - 09:06

Na zadany temat macie cos do powiedzenia ?

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 19 lipiec 2014 - 09:06

#154 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 17:13

A co chciałbyś wiedzieć,wal i nie krępuj się.Bo kto pyta nie błądzi.

Ciekawe ile milionow puszek wypito ?

#155 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 21:28

750 tysięcy łódstokowiczów! Wyłączając z tego dzieci,młodzież,kobiety w ciąży i Szalonego0511=400 tysięcy.Każdy z nich wypił przez 3 dni 10 puszek piwa,to wychodzi jakieś 4 miliony.Może ktoś ma inne wyliczenia?

Liczac dalej :

na polu lezy ok 80 ton aluminium....

#156 gerfild

gerfild

Bywalec

• PipPipPip
  • 82 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 19:19

80 ton puszek. 1 kg po 3,50 daje 250 000 zł.

#157 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 11:40

Firma placi sprzataczom po 8zueta za godzine.A ci co sprzataja to pobojowisko ,to robia to tylko i wylacznie dla puszek.Dlatego taki syf pozostaje po krzakach i lasach,bo tam tylko kupy ,podpaski i itd.Zobaczymy jak bedzie posprzatane w tym roku.Prawdziwka juz tam nie uswiadczysz. :angry:

#158 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 14:20

O czym ty piszesz? jakis dziennikarzyna ktory moze podpisal lojalke wobec klechow sie przerazil?A czym pytam? Za moich czasow jezdzilo sie do Jarocina i bylo to samo.Tyle ,ze o piwo bylo trudno i milicja napierniczala palami ze wszystko.Za wyglad ,za dlugie wlosy ,za to ,ze patrzysz na nich i za to .ze oddychasz.A bili tak ,ze jak cie dopadli to szpital pewny.A Wodstok ? Fajna impra .A ze pija? alkochol jest tak stary jak nasza cywilizacja.Ludzie pili ,pija i beda pic.Najwazniejsze ,ze cpania jest mniej.W latach 70tych w Kostrzynie bylo wiecej cpunow jak obecnie.Najwazniejsze aby pole i lasy byly posprzatane na maksa.A reszta to pikus.A zbulwersowany idiota ktoremu nie podoba sie .ze mloda laska pokazuje cycki i pije browara zawsze sie znajdzie.Ja osobiscie kubie mlode cycochy.A kto nie lubi to do lekarza. ;)

Tak

Teraz najwazniejsze aby bylo posprzatane jak nalezy.

Co do cpunow to chyba masz na mysli wachaczy kleju... :D

Wydaje sie w  70tych nikt w Kostrzynie o marysce nie slyszal.

#159 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 15:06

Tak

Teraz najwazniejsze aby bylo posprzatane jak nalezy.

Co do cpunow to chyba masz na mysli wachaczy kleju... :D

Wydaje sie w  70tych nikt w Kostrzynie o marysce nie slyszal.

O jakim kleju gadasz? wowczas Kostrzynskie cpuny( wiekszosc juz nie zyje) rezali mak po okolicznych wioskach i produkowali tak zwana Polska heroine.Maryska? tego nikt nie uzywal.A ta Polska hera to bylo swinstwo ze wzgledu na skladniki.No i tylu ludzi poszlo w sina dal.dlatego jestem jak najbardziej za tym co powiedzial Owsiak.Kopcie dilerow w d.u.p,e!!A ja osobiscie mam nadzieje .ze srodowisko na polu bedzie posprzatane do perfekcji. B)

#160 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:55

O jakim kleju gadasz? wowczas Kostrzynskie cpuny( wiekszosc juz nie zyje) rezali mak po okolicznych wioskach i produkowali tak zwana Polska heroine.Maryska? tego nikt nie uzywal.A ta Polska hera to bylo swinstwo ze wzgledu na skladniki.No i tylu ludzi poszlo w sina dal.dlatego jestem jak najbardziej za tym co powiedzial Owsiak.Kopcie dilerow w d.u.p,e!!A ja osobiscie mam nadzieje .ze srodowisko na polu bedzie posprzatane do perfekcji. B)

O butaprenie gadam - slyszal ?

Co do Owsiaka pelna zgoda.

#161 Czereśniak

Czereśniak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 18:33

O butaprenie gadam - slyszal ?

Co do Owsiaka pelna zgoda.

Slyszal ,co nie slyszal? ale teraz to to swinstwo kosztuje mniej niz wazy.I nie nazywa sie klej.A wczesniej ta polska hera to bylo bardzo agresywne swinstwo i uzaleznialo po kilku razach.A zreszta temat jest o Wodstoku a nie o go.w.n.ie <_<

#162 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 09:32

Temat zostal zalozony ponad rok temu...

Nareszcie padly konkretne cyfry  :D

#163 wixerFKR

wixerFKR

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 15:20

JABYM RZALOWAL FSTYT POZDRO Z KROSNA

#164 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 17 sierpień 2014 - 08:12

A skąd te 80 ton,ja słyszałem o 100 tonach!

Wszystko sie zgadza.

Czesc puszek sami uczestnicy oddali w punktach skupu.

Powod prosty - brak kasy na bilety powrotne  :D

#165 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 06 wrzesień 2014 - 16:21

1. Nieobecni nie mają prawa głosu

2. Grupy mieszkańców którzy byli na spotkaniu i wyrazili swoje zdanie, nie tchórzy którzy ukrywają się za monitorem komputera.

Wyrazili swoje zdanie i jakie są konkrety po upływie niemal roku ?

#166 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 14 grudzień 2014 - 12:57

.

#167 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 12:08

:)  https://youtu.be/2Eg3GjRqrDE

#168 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 19:50

https://youtu.be/iKQDzDrqfTY

#169 ~Jasny Gwint_~

~Jasny Gwint_~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:24

Jest taka jedna co żałuje,że to się w Kostrzynie odbywa.Ona uwielbia disco polo,ja też.

#170 -Lucy-

-Lucy-

Niepokorna

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 postów

Napisano 13 czerwiec 2015 - 09:13

A skąd ty to wiesz?

Chyba nie z wykopalisk.

#171 ~Jasny Gwint_~

~Jasny Gwint_~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2015 - 09:51

A skąd ty to wiesz?

Chyba nie z wykopalisk.

Wystarczy poczytać produkcję,a potem to omijać.

#172 ~Koperkowy róż:)~

• Goście

Napisano 14 czerwiec 2015 - 10:28

Wystarczy poczytać produkcję,a potem to omijać.

piszesz o dziwkach z ulubionych melodi? 

#173 ~Jasny Gwint_~

~Jasny Gwint_~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2015 - 10:44

piszesz o dziwkach z ulubionych melodi? 

Oczywiście,jestem pełen podziwu dla Twojej błyskotliwości :)

#174 ~Koperkowy róż:)~

• Goście

Napisano 14 czerwiec 2015 - 10:48

Oczywiście,jestem pełen podziwu dla Twojej błyskotliwości :)

#175 -Lucy-

-Lucy-

Niepokorna

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 postów

Napisano 14 czerwiec 2015 - 13:21

Co to ma oznaczać?

#176 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 15:57

Co to ma oznaczać?

┌∩┐

#177 -Lucy-

-Lucy-

Niepokorna

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 18:57

:ph34r:

Użytkownik -Lucy- edytował ten post 27 czerwiec 2015 - 12:37

#178 ~Koperkowy róż:)~

• Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:05

.

Użytkownik Koperkowy róż:) edytował ten post 23 czerwiec 2015 - 19:40

#179 -Lucy-

-Lucy-

Niepokorna

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:18

Przyczepiłeś się do mnie i to od kiedy pojawiłeś się na tym forum jako El Nino i tak do tej pory!! Co z Tobą nie tak? Łazisz za mną wiecznie dział woodstock nawet jako pirania i bel ami bo się tam pomyliłeś kiedyś, cały zapaskudziłeś dział winobranie cały zapaskudziłeś i nie wmawiaj że to nie ty! twojego stylu pisania nie da rady podrobić, wystarczą trzy posty nawet spod nowego nicku a już wiadomo że to ty! czego ty chcesz ode mnie? odpieprz się! lucy z forum przez ciebie odeszła i wielu innych fajnych! 

A kogo kocham i kto mnie kocha to już nie twoja sprawa!

Wybacz Sylwunciu,Ty nie wiesz co to jest styl

Nie mówiąc o stylu pisania,wszystko ci się miesza

Może to przez zauroczenie do pana Be.

Na koniec powiem Ci tak

Żadne Twoje słowo nie jest prawdą

Ale to Twoja broszka

Ja tylko mam z tego ubaw po pachy :D

#180 -Lucy-

-Lucy-

Niepokorna

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:19

:) :D :) :D :) :D

#181 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:31

Tam gdzie plecy Bodzia tracą

Swoją szlachetną nazwę

Temat jest o Woodstocku , a ty kozi pomiocie ciągle o zwieraczach .

#182 -Lucy-

-Lucy-

Niepokorna

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:56

:D :) :D :)

#183 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 27 czerwiec 2015 - 09:09

Ja tylko mam z tego ubaw po pachy :D

Załóż pampersy bo się poszczasz ze śmiechu.

#184 Bodzio__

Bodzio__

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1798 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 15:59

:lol:

#185 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 16:59

Stwierdzam , tegoroczny festiwal był pod każdym względem najgorszy z dotychczasowych .

Czyżby zmierzch epoki Woodstock w Kostrzynie?

#186 -Lucy-

-Lucy-

Niepokorna

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 17:41

Stwierdzam , tegoroczny festiwal był pod każdym względem najgorszy z dotychczasowych .

Czyżby zmierzch epoki Woodstock w Kostrzynie?

To zależy kto co lubi

organista ogórki,a ksiądz jego córki :)

#187 Bodzio__

Bodzio__

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1798 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 17:51

Niebawem wrzucę tutaj w formie prezentu ślubnego  trochę  twórczości  znanych debili Lucy, granita, Jasnego Gwinta, Seba 1970( ostatni twór)  których to  szanowny pan młody faworyzował na forum .

Trzeba to jednak odpowiednio  przystroić - prezenty mają to do siebie że muszą być zauważone.

Forumowe orły kiczu, rozpusty muszą  być zauważone  przez promotora :)

Użytkownik Bodzio__ edytował ten post 02 sierpień 2015 - 17:56

#188 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 18:59

Niebawem przedłużę sobie kreskę________

#189 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 29 październik 2015 - 14:27

Nadszedł czas aby uważnie przyjrzeć się działalności różnych szemranych fundacji. Zwłaszcza funkcjonującej w naszej nieszczęśliwej Ojczyźnie przy dziwnym i nieuzasadnionym wsparciu organów państwa i samorządów WOŚP. Akurat ta fundacja i cała działalność Owsiaka jak w soczewce ukazuje  "etyczny" porządek IIIRP. Przedwczorajsze wybory symbolicznie przewróciły tajemnicze ustalenia "Okrągłego Stołu" - deal zawarty między sowieciarzami a skaptowanymi solidaruchami trwał z małymi przerwami 25 lat. Tak długo Polacy dojrzewali do tego aby zrozumieć kto tak naprawdę nami rządzi. I dzisiaj w przedświcie nowej Polski należy sobie jasno uświadomić, że ten oczekiwany Ład nie może być podpierany fundacją, której właściciel nie umie się rozliczyć z dziesiątek milionów złotych. 

I PiSda każdemu wg zasług.

Cos mnie sie wydaje , ze z Przystanku Woodstock ostanie sie tylko Przystanek Jezus.

#190 mura

mura

SuperVIP

• 9863 postów

Napisano 29 październik 2015 - 19:40

Cos mnie sie wydaje , ze z Przystanku Woodstock ostanie sie tylko Przystanek Jezus.

Mnie się wydaje więcej.

W przyszłym roku jeszcze chyba będzie Woodstock ...ot tak z rozpędu.

Obok będzie Przystanek Jezus.

Gdy zabraknie tego pierwszego to ten drugi nie będzie miał racji bytu.

To jest interesujące zagadnie nie socjologiczne, które można by rozwinąć.

Mylę, że specjaliści to lepiej zinterpretują, można by też pokusić się na ten temat napisać fajną pracę naukową.

#191 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 31 październik 2015 - 12:29

Tak. To ciekawy aspekt. 

Mysle PW ma w kraju realnie wieksze poparcie niz 19.8 % dla obecnej przewodniej sily narodu.

Niestety lenistwo i wiara w to , ze jakos to bedzie doprowadzi do nieodwracalnych przemian w ocenie tego co dobre a co zle dla  "pastwy"

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 31 październik 2015 - 13:41

#192 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 10:56

Obserwujac scene polityczna  to chyba pizdziec Kostrzynskiemu Woodstocku

#193 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:28

No widzisz masoni już nie pomogą!!!

Owsiak  mason   :lol:  :lol:  :lol:

A moze po prosto ubaw ? 

Po co ubierac to w polityke ???

#194 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:30

Przewodnik dobrych obyczajów - nic nie robić, a doradzać!!!

19.8 %    P O P A R C I A 

DOCIERA ?????????????????

#195 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:40

Swoje racje zachowaj dla siebie, a kiedy zabierasz głos to trzymaj się tematu.

argumenty beda ???

Użytkownik zabytkowy edytował ten post 13 grudzień 2015 - 13:42

#196 ~Jasny Gwint_~

~Jasny Gwint_~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 14:34

No widzisz masoni już nie pomogą!!!

Gdyby pojęcie obrzydliwości miało ludzką twarz,zaiste miałoby Pani twarz,Pani Weroniko

#197 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• 7434 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 10:44

Gdyby pojęcie obrzydliwości miało ludzką twarz,zaiste miałoby Pani twarz,Pani Weroniko

Szarmancki jestes  :D

#198 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 01 styczeń 2016 - 05:53

To my  :D

#199 ~Jasny Gwint_~

~Jasny Gwint_~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 14:22

2016  bez  Woodstocku?

Burmistrz Kostrzyna -Andrzej Kunt,w wywiadzie dla Radia Zachód zasugerował,że plany tegorocznego Woodstocku może skomplikować nowa ustawa "antyterrorystyczna"

Nowe prawo prawdopodobnie wprowadzi nowe obostrzenia dot.organizacji imprez masowych.Wystarczy bardzo niewiele aby organizatorzy PW nie mogliby spełnić rygorystycznych kryteriów.Festiwal w znacznej części jest zabezpieczany przez wolontariuszy.Wprowadzenie zmian eliminujących udział wolontariuszy w zabezpieczeniu PW byłby sporym utrudnieniem.Innym zagrożeniem mogłoby być wprowadzenie nowych przeliczników udziału  służb bezpieczeństwa w przeliczeniu na planowaną liczbę uczestników.Oficjalne przyjęcie 800 tys. uczestników obecnie wymusiłoby na organizatorach sprowadzenie dodatkowych tysięcy ochroniarzy,a to byłoby trudne z różnych względów.

Użytkownik Jasny Gwint_ edytował ten post 31 styczeń 2016 - 14:25

#200 ~Jasny Gwint_~

~Jasny Gwint_~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 15:27

2016  bez  Woodstocku?

Burmistrz Kostrzyna -Andrzej Kunt,w wywiadzie dla Radia Zachód zasugerował,że plany tegorocznego Woodstocku może skomplikować nowa ustawa "antyterrorystyczna"

Nowe prawo prawdopodobnie wprowadzi nowe obostrzenia dot.organizacji imprez masowych.Wystarczy bardzo niewiele aby organizatorzy PW nie mogliby spełnić rygorystycznych kryteriów.Festiwal w znacznej części jest zabezpieczany przez wolontariuszy.Wprowadzenie zmian eliminujących udział wolontariuszy w zabezpieczeniu PW byłby sporym utrudnieniem.Innym zagrożeniem mogłoby być wprowadzenie nowych przeliczników udziału  służb bezpieczeństwa w przeliczeniu na planowaną liczbę uczestników.Oficjalne przyjęcie 800 tys. uczestników obecnie wymusiłoby na organizatorach sprowadzenie dodatkowych tysięcy ochroniarzy,a to byłoby trudne z różnych względów.

#201 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 14 luty 2016 - 17:06

2016  bez  Woodstocku?

Burmistrz & syn  milczyyyyyy ..........

#202 granit1

granit1

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 947 postów

Napisano 14 luty 2016 - 17:09

Owsiak będzie czy.... odpoczywamy  w nowiutkim amfiteatrze nad Wartą ?