Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CZY BĘDZIE WOJNA DOMOWA w Polsce przez PO.

zwolennik PIS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pissnaszczaw~

~pissnaszczaw~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 21:06

Szanowny Panie Marcinie, to są fakty, na to są dokumenty, tylko naprawdę trzeba się tymi sprawami interesować, ja też kiedyś byłem za PO do czasu gdy zobaczyłem złodzieji PO w akcji, dzisiaj bym poszedł pierwszy na każdego co okrada i sprzedaje POlskę nawet PiS jak dojdzie do władzy.Poczekamy po wyborach o tym wszystim się dowiecie,,ty czekasz aż Tusk ci to wszystko wyłoży i do wszystkiego sie przyzna. Wreszcie mamy telewizję republikę tam będzie pokazywane to wszystko.A to że mam inne zdanie to muszę być niezr.psych?to jest czysta złośliwość i mowa nienawiści. do myślących inaczej. Dzisiaj to a jutro siekiery, czyż nie mam racji?

Te 'fakty' dziadu z waszego dziennika to największe kłamstwa, jakie ziemia widziała. Tak samo jak dokumenty i rzekome dowody Maciorewicza. Podobno miałeś nas zaskoczyć jakimiś dowodami nt. Smoleńska? Gdzie to jest? Jak przegracie kolejne wybory, to musicie się zastanowić nad zmianą bożka, bo ten was prowadzi na śmietnik.

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 21:25

Te 'fakty' dziadu z waszego dziennika to największe kłamstwa, jakie ziemia widziała. Tak samo jak dokumenty i rzekome dowody Maciorewicza. Podobno miałeś nas zaskoczyć jakimiś dowodami nt. Smoleńska? Gdzie to jest? Jak przegracie kolejne wybory, to musicie się zastanowić nad zmianą bożka, bo ten was prowadzi na śmietnik.

Panie Marcinie ja nie mogę z panem polemizowac bo widzę że dostajesz szewskiej pasji, a to jest niebezpieczne nie tylko dla siebie samego ale i dla otoczenia.Ja jestem człek ugodowy i mogę Panu zaproponować nóż i siekierę dla zaprowadzenia porządku na forum. Jak widzę to zwolennicy PO w tym sie lubują i mają do tego talent.Pozdrawiam dziadowskim pozdrowieniem zarówno pana jak i pańskich lemingów.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 22:09

post zarchiwizowany na potrzeby prokuratury

Tusk to bandzior i aferzysta narodowy. A teraz podaj mnie do prokuratury zgniły lemingu. Poczytaj sobie jego życiorys, bandzior obalił dla osobistej kariery rząd J. Olszewskiego gdy ten chciał walczyć ze złodziejami zdrajcami i agentami Bolkami i innymi, oczywiście nie sam tylko z agentem Bolkiem i szczurem Pawlakiem. Takie mamy rządy nowoczesnej Polski a ciemny naród jeszcze dziada Tuska popiera za to że sprzedał ża bezcen połowę Polski i dzisiaj nie maja pracy. co za śmieszny kraj, drugiego takiego nie ma.

#24 ~pissnaszczaw~

~pissnaszczaw~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 22:10

Panie Marcinie ja nie mogę z panem polemizowac bo widzę że dostajesz szewskiej pasji, a to jest niebezpieczne nie tylko dla siebie samego ale i dla otoczenia.Ja jestem człek ugodowy i mogę Panu zaproponować nóż i siekierę dla zaprowadzenia porządku na forum. Jak widzę to zwolennicy PO w tym sie lubują i mają do tego talent.Pozdrawiam dziadowskim pozdrowieniem zarówno pana jak i pańskich lemingów.

Nóż i siekierę zostawcie dla siebie, oszołomy od Rydzyka. Przydadzą wam się jak przegracie kolejne wybory i będziecie musieli kogoś ze swoich ukarać.

#25 Milka7

Milka7

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 730 postów

Napisano 10 maj 2013 - 04:18

Polacy znów do oczu sobie skaczą! Pytam z jakiego powodu, bo jestem taka niekumata, że nijak nie mogę tego pojąć.
Pewne jest, że obecny rząd , delikatnie mówiąc, nie sprawdził się. Jest bardzo źle a będzie jeszcze gorzej.Ludzie doskonale wiedzą i z pewnością dojdzie do zmian, bo kto to wytrzyma. Historia kołem się toczy i lat temu kilka psioczyliśmy na rządy PiS , teraz mamy dość PO i to jest bezdyskusyjne..Pewne jest, że wszyscy obecni, od transformacji ustrojowej, na polskiej scenie politycznej( oprócz Korwina Mikke), już rządzili . Efekty ich rządów poznaliśmy i nie warto nawet tego komentować.
Co do "wojny domowej", w tytule, to powiem przewrotnie, że jest w wielu domach rodzinach. Rzecz dotyczy nie tylko sympatii i antypatii do partii politycznych, ale i finansów. Tak to już jest, że jak z kasą krucho, a niektórym żyje się nędznie, to ludziska wybuchają o byle co.
Pewne jest, że komukolwiek wygrać z PO będzie trudno. Jak mawiają niektórzy , kto ma władzę, ten ma kasę i wystarczy "sypnąć groszem" niektórym grupom zawodowym żeby pozyskać wyborców. , a potem będzie jak zwykle , czyli byle jak i jeszcze gorzej.

#26 ~jarząbek~

~jarząbek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 06:33

Polacy znów do oczu sobie skaczą! Pytam z jakiego powodu, bo jestem taka niekumata, że nijak nie mogę tego pojąć.
...............

Z bardzo prostego powodu. Pewne partie rozpoczęły już kampanię wyborczą. Nie cofnęli się od wykorzystania w polityce śmierci swoich kolegów partyjnych w Smoleńsku dlaczego więc mieliby zauważyć że jest to historia o chorym psychicznie człowieku?

#27 ~nie dajmy się zwariować~

~nie dajmy się zwariować~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 07:02

Pewne jest, że obecny rząd , delikatnie mówiąc, nie sprawdził się. Jest bardzo źle a będzie jeszcze gorzej.Ludzie doskonale wiedzą i z pewnością dojdzie do zmian, bo kto to wytrzyma. Historia kołem się toczy i lat temu kilka psioczyliśmy na rządy PiS , teraz mamy dość PO i to jest bezdyskusyjne..Pewne jest, że wszyscy obecni, od transformacji ustrojowej, na polskiej scenie politycznej( oprócz Korwina Mikke), już rządzili . Efekty ich rządów poznaliśmy i nie warto nawet tego komentować.
Co do "wojny domowej", w tytule, to powiem przewrotnie, że jest w wielu domach rodzinach. Rzecz dotyczy nie tylko sympatii i antypatii do partii politycznych, ale i finansów. Tak to już jest, że jak z kasą krucho, a niektórym żyje się nędznie, to ludziska wybuchają o byle co.
Pewne jest, że komukolwiek wygrać z PO będzie trudno. Jak mawiają niektórzy , kto ma władzę, ten ma kasę i wystarczy "sypnąć groszem" niektórym grupom zawodowym żeby pozyskać wyborców. , a potem będzie jak zwykle , czyli byle jak i jeszcze gorzej.

Ale my nie mamy wyboru merytorycznego pomiędzy PiSem i pozostałymi partiami i to nie jest tak, jak twierdzą pisowcy krzykacze, że trzeba wybrać PiS i będzie pięknie. Nikt nie mówi, że jest pięknie teraz, ale (pomijając fakt, że w Polsce zawsze się będzie narzekać bez względu na okoliczności) żyjemy w okresie ogólnoświatowej recesji i nie ma żadnych przesłanek by sądzić, że PiS się w tej sytuacji odnajdzie. Czy mamy taką krótką pamięć, żeby nie pamiętać ich rządów? Czy zapomnieliśmy już, że ta partia straciła połowę poparcia już po kilku miesiącach rządów? Że wyborcy zweryfikowali ją w przedterminowych wyborach? Że czas ogólnoświatowej gospodarczej hossy, w którym PiS był u władzy został przez tę partię zaprzepaszczony pomimo apeli ekonomistów, którzy namawiali ówczesny rząd do aktywnych działań by ten czas wykorzystać? Że partia ta, zamiast na rządzeniu, skupiła się na dzieleniu stołków i osłabianiu opozycji? I co, teraz niby będzie inaczej? Zmienili się i będą nagle dbali o dobrobyt i stali na straży poszanowania demokracji? Wolne żarty. PiS zaciągnął spory dług wobec Rydzyka i środowisk skrajnej prawicy, którą musiałaby w przypadku objęciu władzy spłacać. Wyobraźcie sobie konsekwencje. Prawodawstwo albo poszłaby w kierunku umacnianiu interesów Toruńskiego czarnoksiężnika i postulatów kiboli (ograniczanie praw mniejszości i swobód obywatelskich) albo cała aktywność ustawowa byłaby blokowana przez opozycję i w efekcie mielibyśmy kolejne przedterminowe wybory. Ja jednak sądzę, że PiS by drugi raz by tego błędu nie popełniła i taki scenariusz przewidując, od kilku już lat gra na totalny kryzys, głosząc apokaliptyczne hasła, bo w klimacie katastrofy liczy na atmosferę społeczną na przeforsowanie zmian w konstytucji, które ograniczyłyby demokrację i pozwoliły im rządzić swobodniej. Dlatego nie jest wybór albo albo, bez względu na to jak oceniają to ci, którzy mówią o 'starej śpiewce' i straszeniu PiSem, bo to jest realne zagrożenie. Zapoznajcie się np. z przypadkiem Bogusława Seredyńskiego, szefa Wydawnictw Naukowo-Technicznych, któremu działania CBA pod rządami Kamińskiego złamały życie (a przy tym zniszczyło WNT, gdzie pracę straciło 70 osób, próbując udowodnić tezę, że urzędnicy namaszczeni przez PO są skorumpowani. Dodam, że prokuratura zarzuty umorzyła nie dopatrując się żadnych podstaw do postawienia Seredyńskiemu zarzutów, pomimo tego, że agenci CBA usilnie nakłaniali go do wzięcia łapówki, a następnie trzymano go w areszcie wydobywczym. Dzisiaj państwo polskie będzie musiało ponieść koszty odszkodowania (podobnie zresztą jak za ‘działalność’ Antoniego w WSI) potwierdzając, że działania tych instytucji państwowych kierowanych przez ludzi PiSu były – delikatnie mówiąc – wątpliwej jakości. To nazwiemy dobrymi rządami? Za tym tęsknimy i to ma nas postawić gospodarczo na nogi? Ja śmiem wątpić i to intensywnie. I co więcej jestem pewien, że każdy z nas mógłby się znaleźć w podobnej sytuacji, kiedy nadepnąłby takim rządzącym na odcisk.
Na koniec cytat z Bogusława Seredyńskiego:
'Boję się powrotu PiS do władzy, bo parafrazując Lema" "Ciemno jest w państwie, w którym na świeczniku stoją złoczyńcy."

#28 ~Dyzmówna~

~Dyzmówna~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 07:06

TAK, TAK, NIEBAWEM ZA PIERDNIĘCIE BĘDZIECIE WSADZAĆ DO WIĘZIENIA. ZAJMIJCIE SIĘ SAWICKĄ, MIREM ,ZBYCHEM i nnymi złodziejami z PO co rozkradają Polskę. Zajmijcie się tymi co sobie milionowe nagrody przyznają za nic a nie dobieracie się do tych maluczkich aby im zamknąc mordy, abyście bezkarnie mogli nas okradać . Zajmijcie się sędzią Milewskim ,czy mało wam tego?
Strachy na lachy albo pocałujcie nas w d...pę.nta
Dzisiaj to ja sie boję wyjsć wieczorem na ulicę, bo boję się przyznać że jestem wielbicielem PiSu coby mnie jakiś cap z PO siekierą nie potraktował tymi się zajmijcie.Zajmijcie się Belką co nas okrada na 2,5 mln zł miesięcznie. Zajmijcie się byłym ministrem Gradem co nas okrada na 1,2 mln miesiecznie. A o których jeszcze nie wiemy???to się okaże jak przegrają wybory i zaczną sobie wypłacać nagrody ,to budżetu zabraknie, tymi się zajmijcie CAPY z PO.

Zajmnijcie się Nepotyzmem i Kolesiostwem

#29 ~Dr No~

~Dr No~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 07:39

TAK, TAK, NIEBAWEM ZA PIERDNIĘCIE BĘDZIECIE WSADZAĆ DO WIĘZIENIA. ZAJMIJCIE SIĘ SAWICKĄ, MIREM ,ZBYCHEM i nnymi złodziejami z PO co rozkradają Polskę. Zajmijcie się tymi co sobie milionowe nagrody przyznają za nic a nie dobieracie się do tych maluczkich aby im zamknąc mordy, abyście bezkarnie mogli nas okradać . Zajmijcie się sędzią Milewskim ,czy mało wam tego?
Strachy na lachy albo pocałujcie nas w d...pę.nta
Dzisiaj to ja sie boję wyjsć wieczorem na ulicę, bo boję się przyznać że jestem wielbicielem PiSu coby mnie jakiś cap z PO siekierą nie potraktował tymi się zajmijcie.Zajmijcie się Belką co nas okrada na 2,5 mln zł miesięcznie. Zajmijcie się byłym ministrem Gradem co nas okrada na 1,2 mln miesiecznie. A o których jeszcze nie wiemy???to się okaże jak przegrają wybory i zaczną sobie wypłacać nagrody ,to budżetu zabraknie, tymi się zajmijcie CAPY z PO.

Przysięgam, że jak czytam wypociny takich zacietrzewionych, fanatycznych moherów, to gratuluję sobie, że rodzice wychowali mnie na rozumnego człowieka. Wyobraźcie sobie, że takiego frustrata jak ten wyżej macie w domu i musicie z nim żyć. Przerażające, prawda? To jest naprawdę niebywałe jak tacy ludzie potrafią się zasklepić w kokonie nienawiści, kłamstw i niezrozumienia rzeczywistości, jak dają sobą sterować populistom i jak głęboko są zmanipulowani. Jak już PiS stanie się tylko złym wspomnieniem (czyli po następnych wyborach) to będzie się w Polsce pisało prace naukowe na temat zjawiska tej manipulacji i jego mechanizmów. Z grubsza polega to na wykorzystywaniu najbradziej podłych, najgłębiej skrywanych ludzkich słabości i rozdymaniu ich do granic absurdu, aby stały się głównym nurtem świadomości takich zombie, jak ten tu powyżej. Obserwuję gościa od jakiegoś czasu i wiem, że gdyby dostał na to zielone światło, to latałby z nożem po ulicach i wycinał wszystkich, którzy nie za PiSem w pień. To właśnie robi z ludzi słabych i złamanych ideologia i populiści grający na złych emocjach. To jest arcysmutne, bo jeszcze wiele lat będziemy musieli czekać zanim ten moherowy, zatęchły odór zupełnie się rozwieje.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:54

Prawdziwie prawicowy rząd J. Olszewskiego rządził ile? dopuki go rządny pieniąędzy i władzy Tusk z Pawlakiem nie obalili. Rząd Kaczyńskiego rządził tylko tyle gdy dowiedział się Jarek że są między nimi w rządzie złodzieje i rozpędził to bydło na 4 wiatry. To jedno ,podrugie, czy mamy inny wybór,pomiędzy Tuskiem a Kaczyńskim jest jeszcze ktoś kto mógłby rządzić? OCZYWIŚCIE JEST: POPIS, pod jednym warunkiem aferzystę Tuska pogonić na cztery wiatry i podać sobie rękę na zgodę i brac się do roboty zapominając o sfarach, a złodzieji do pudła.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 11:30

Prawdziwie prawicowy rząd J. Olszewskiego rządził ile? dopuki go rządny pieniąędzy i władzy Tusk z Pawlakiem nie obalili. Rząd Kaczyńskiego rządził tylko tyle gdy dowiedział się Jarek że są między nimi w rządzie złodzieje i rozpędził to bydło na 4 wiatry. To jedno ,podrugie, czy mamy inny wybór,pomiędzy Tuskiem a Kaczyńskim jest jeszcze ktoś kto mógłby rządzić? OCZYWIŚCIE JEST: POPIS, pod jednym warunkiem aferzystę Tuska pogonić na cztery wiatry i podać sobie rękę na zgodę i brac się do roboty zapominając o sfarach, a złodzieji do pudła.

Pogonić Go Tak, ale, że jest aferzystą to przesada.

#32 ~Józef Nowak~

~Józef Nowak~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 11:43

Następny POwski furiat,ciekawe kidy chwyci za siekierę.

#33 ~pissnaszczaw~

~pissnaszczaw~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 12:47

Następny POwski furiat,ciekawe kidy chwyci za siekierę.

Od chwytania za siekierę to jesteście wy - nienawistne mohery. A PO sobie zabierz razem ze swoim PiSem. Zdziwiony? Tego tatko Tadeusz nie mówił w radyjku? Myślałeś, że jak ktoś nie całuje po dupsku Jarka, to musi być z PO? Musisz się jeszcze wiele nauczyć, gamoniu. Chociaż w tym wieku to już tylko Uniwersytet III wieku, co?

#34 ~jarzabek~

~jarzabek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 12:59

Czas poczytać historię. Odwołanie rządu Olszewskiego było już wcześniej dyskutowane a tej nocy doprecyzowano tylko szczególy. To Olszewski rzutem na taśmę ogłosił listę agentów mając pewnie nadzieję że uda się siłowo opanować pałac prezydencki i aresztować Wałęsę. Na szczęście nie udało się i Olszewski wypadł poza parlament.
Jarek nie rozpędził rządu bo dowiedział się że są w nim złodzieje, tylko spróbował w nie do końca uczciwy sposób przejąć polityków z koalicyjnych partii. A że znowu mu nie wyszło, to musiał doprowadzić do nowych wyborów i przegrał.
jeśli miałby POPIS wygrać to nie tylko bez Tuska, ale też bez Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziobry i wielu innych.

#35 ~pissnaszczaw~

~pissnaszczaw~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 13:07

Czas poczytać historię. Odwołanie rządu Olszewskiego było już wcześniej dyskutowane a tej nocy doprecyzowano tylko szczególy. To Olszewski rzutem na taśmę ogłosił listę agentów mając pewnie nadzieję że uda się siłowo opanować pałac prezydencki i aresztować Wałęsę. Na szczęście nie udało się i Olszewski wypadł poza parlament.
Jarek nie rozpędził rządu bo dowiedział się że są w nim złodzieje, tylko spróbował w nie do końca uczciwy sposób przejąć polityków z koalicyjnych partii. A że znowu mu nie wyszło, to musiał doprowadzić do nowych wyborów i przegrał.
jeśli miałby POPIS wygrać to nie tylko bez Tuska, ale też bez Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziobry i wielu innych.

W pisowskich podręcznikach stoi inaczej i basta. Im te książki pisze ichnia propaganda i choćbyś tu przedstawił oryginalne nagrania z tamtych dni, to powiedzą, że sfałszowane. Zresztą, nie sądzisz chyba, że ktoś, kto pisze 'dopuki' ma poziom IQ wystarczający, by rozważać zawiłości i niuanse historii. Całe szczęście, że w słowie 'Jarosław' nie ma nadmiernych niebezpieczeństw językowych, bo nawet tu by zrobili błąd. Tacy są - bezkompromisowi i nieedukowalni w krzewieniu pisowskiej 'goowno-prawdy'.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 13:23

Za PiS żyło się lepiej i bezpieczniej. A Kaczyński trzyma wszystko silną ręką bo kłótliwa prawica rozpadła by się na kawałki.

#37 ~pissnaszczaw~

~pissnaszczaw~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 13:26

Za PiS żyło się lepiej i bezpieczniej. A Kaczyński trzyma wszystko silną ręką bo kłótliwa prawica rozpadła by się na kawałki.

Mnie i wielu moim znajomym za PiS żyło się fatalnie. Mimo, że rządzili w okresie światowej koninktury gospodarczej to i tak postanowili umacniac się na stołkach zamiast zająć gospodarką.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 14:17

A za rządów SLD-PSL paliwo było po 2,5 pln, chleb chyba po 1 pln itd. itd. Człowieku , co Ty porównujesz?

#39 Milka7

Milka7

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 730 postów

Napisano 10 maj 2013 - 17:52

Jak sie okazuje wysokiej rangi działacz partyjny, Platformy Obywatelskiej latał z siekiera po wawelu, mając urojenia, że wawel to jego gospodarstwo.
PO tak okradaja Polske że już nawet działacze mają urojenia złodziejskie, bo w PO kraść to jest normala rzecz. Chłop widząc jak kradną to on postanowił sobie że wawel będzie jego.Widzę że działacze na tym tle dostają p***ca w głowach, czy aby nas zwolwnników PiS nie zaczną mordować ?.
Czytając wpisy na forum, to widać wyrażnie że nie on jeden dostaje na czapę, wystarczy tylko się przyznac że jest się za PISem, to zaczynam strach się bać, dowód jest na forum do poczytania.

CIEKAWE CO NA TO MEDIA ZALEŻNE OD RZĄDU CZY CHOCIAŻ WSPOMNĄ O SPRAWIE.

"...Mężczyzna, który groził turystom na Wawelu, mocno związany z regionem świętokrzyskim!- donosi Echo Dnia W artykule czytamy m.in:W środę rano 48-latek kierujący seatem ibizą próbował wjechać na Wzgórze Wawelskie od strony Bramy Herbowej. Widząc idących alejką ludzi, wysiadł z samochodu i zaczął im wygrażać siekierą. Kiedy ksiądz prowadzący grupę zareagował, mężczyzna wrócił do samochodu i gwałtownie ruszył w kierunku ludzi.".
Zainteresowanych odsyłam do ED.
Ze swej strony pragnę dodać, że wbrew temu co piszą niektórzy na tym forum, ów delikwent nie był jakimś tam ważnym działaczem PO Niestety nie udało mu się zrobić kariery w PO za to o nim było głośno z innych powodów.
Teraz , po jego"mocnym wejściu" znów się zrobiło o nim głośno, ale niestety media ogólnopolskie milczą.Widocznie sprawa jest błaha , a działacz nie wart zainteresowania.

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 18:00

Przysięgam, że jak czytam wypociny takich zacietrzewionych, fanatycznych moherów, to gratuluję sobie, że rodzice wychowali mnie na rozumnego człowieka. Wyobraźcie sobie, że takiego frustrata jak ten wyżej macie w domu i musicie z nim żyć. Przerażające, prawda? To jest naprawdę niebywałe jak tacy ludzie potrafią się zasklepić w kokonie nienawiści, kłamstw i niezrozumienia rzeczywistości, jak dają sobą sterować populistom i jak głęboko są zmanipulowani. Jak już PiS stanie się tylko złym wspomnieniem (czyli po następnych wyborach) to będzie się w Polsce pisało prace naukowe na temat zjawiska tej manipulacji i jego mechanizmów. Z grubsza polega to na wykorzystywaniu najbradziej podłych, najgłębiej skrywanych ludzkich słabości i rozdymaniu ich do granic absurdu, aby stały się głównym nurtem świadomości takich zombie, jak ten tu powyżej. Obserwuję gościa od jakiegoś czasu i wiem, że gdyby dostał na to zielone światło, to latałby z nożem po ulicach i wycinał wszystkich, którzy nie za PiSem w pień. To właśnie robi z ludzi słabych i złamanych ideologia i populiści grający na złych emocjach. To jest arcysmutne, bo jeszcze wiele lat będziemy musieli czekać zanim ten moherowy, zatęchły odór zupełnie się rozwieje.

Swoje moralne wykłady wsadz sobie głęboko w D...pę, polemizuj z argumentami i faktami. Wy lemingi w pijarowskich kłamstwach i oszyustwach jesteście dobrzy, ale to już wasz koniec ,dogorywacie ,dlatego nie dyskutujecie na argumenty bo z nimi dyskutować sie nie da, ot to.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zwolennik PIS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych