Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

co sadzicie o sklepie "wanessa" z uzywanymi meblami przy targowisku?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 asas

asas

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 sierpień 2012 - 14:14

co sadzicie o sklepie "wanessa" z uzywanymi meblami przy targowisku?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 22:19

spoko

#3 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 07:58

sklep jest ok fajne ceny a przedewszystkim zawsze cos sie znajdzie co potrzeba ja polecam jak naj bardziej

#4 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 08:01

sklep spoko nie mam nic przeciwko fajnie ze mamy cos takiego

#5 ~opl~

~opl~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 08:30

jak sami o sobie piszecie to chociaz odczekajcie chwile

#6 ~GUCIO I MAJA Z BERLINA.~

~GUCIO I MAJA Z BERLINA.~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 13:37

ŚMIETNIK Z BERLIN I OKOLIC. pozdrawiam

#7 ~julka~

~julka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 14:59

byłam tam i powiem że bedzie gożej a tu nawet nawet warto iść samemu i zobaczyc.

#8 pinokio

pinokio

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 634 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 16:13

wystawki przywiezione z berlina i okolic. a ceny masakryczne jak na odpady z niemiec.
Life is brutal and full of zasadzkas..

#9 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 21:43

jak nie wiecie to nie piszcie bzdet a na wystawki to mozecie sami pojeżdzic jak macie ochote oni płacą za to tak samo jak inni właściciele jak byście mieli troche w glowach to byscie sie domyslili ze właściciele sa zawsze na miejscu wiedz nie wiem kiedy mieli by jezdzic po tych wystawkach ale własnie ludzie zawsze najlepiej wiedza i pierd.... pozniej farmazony sami pewnie jestescie z tych co chcieli by wszystko za 1zl i dlatego zal wam d*** sciska nie podoba sie to nie pokazujcie tam swoich gęb i bedzie spoko jesli chodzi o stosunek do klijeta to ja im sie nie dziwie bo tacy ludzie tam przychodza ze ja bym nie mogła tam pracowac podziwiam je za cierpliwosc jaka maja te dziewczyny

#10 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 08:42

ja tam sie zgadzam z wlascicielka kazdy ma prawo do wlasnego zdania a tak wogule to wam nigdy nic niepasuje,ze za drogo ze smieci ale jak by dali wam za darmo to bybylo wtedy dobrze ,wtedy opinie byly by pozytywne.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 10:57

ha ha ha ha !!!!! ale byków!!!!!!!!!!!!

#12 ~a kuku~

~a kuku~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 18:19

byłam w tym sklepie raz,nie oceniam towaru,bo wiadomo czego się mozna po takich sklepach spodziweać,ale szczerze powiem,że obsługa jest okropna,ta dziewczyna w krótkich włosach jest bardzo arogacncka,nieuprzejma,miałam wrażenie,że ma w d.... to o co ją pytam...a tak na marginesie to wystawki droga Pani Właścicielko cały czas w DE istnieją i istnieć będą...

#13 ~ANGELIKA~

~ANGELIKA~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 20:55

byłam w tym sklepie raz,nie oceniam towaru,bo wiadomo czego się mozna po takich sklepach spodziweać,ale szczerze powiem,że obsługa jest okropna,ta dziewczyna w krótkich włosach jest bardzo arogacncka,nieuprzejma,miałam wrażenie,że ma w d.... to o co ją pytam...a tak na marginesie to wystawki droga Pani Właścicielko cały czas w DE istnieją i istnieć będą...

JESTEŚ W BŁĘDZIE LUDZIE CZASEM WYSTAWIAJĄ POD DOMEM SWOJE RZECZY ALE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆBO JEST TO JUŻ ZABRONIONE ALE NAWET NIE W TYM RZECZ CHODZIŁO O WIEDZE JAKĄ POSIADAJĄ LUDZIE WIEDZĄCY LEPIEJ NIŻ JA SAMA SKĄD BIORE TOWAR DOBREEEEEEEEE

#14 ~buba~

~buba~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 12:09

do WŁAŚCICIELKI co ty tu za bzdury ludziom wciszkasz....bo teraz to juz mnie wkurza to co piszesz,tak się składa,że bardzo dużo czasu spędzam w DE to nie prawda,że nie wystawia się rzeczy niepotrzebnych już na ulicę...zgłaszasz do miasta,że chcesz zamówić irmę bo masz np.przeprowadzkę i wielu rzeczy nie potrzebujesz,alo ktoś zmarł i takie inne różne przypadki ,robisz termin,wystawiasz(w nocy wybiorą co lepsze)rano przyjeżdza auto i już po wystawce więc kitów ludziom nie wcisakj....a zresztą to nie ważne skąd masz te rzeczy,skoro sklep działa i są klienci to ok....tylko nie kłam tak bezczelnie...a ciekawe czemu nic nie piszesz o tej nie miłej szprzedawczyni cooo???

#15 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 19:57

p***icie bzdury....nie macie sie czego czepiac dziewczyna sobie radzi i chyba o to chodzi tak??

#16 ~t~

~t~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 20:53

Patrycjo , jak możesz tak brzydko się wyrażac ! ! to 51 minut temu!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 21:20

od kiedy jest nowy towar bo się wybieram i nie chciałabym przeciskac sie przez to co juz było?

#18 ~Cynamon~

~Cynamon~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 11:58

Biedne polaczki.... zero honoru! Śpicie na wypierdzianych przez Niemca tapczanach, chodzicie w wypierdzianych spodniach..... Takie sklepy i lumpeksy są dla plebsu i życiowych nieudaczników.
Kończę, bo zaraz obiad, a mam odruch wymiotny na myśl o ludziach, którzy zaopatrują się w takich przybytkach.

#19 ~AZBEST~

~AZBEST~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 12:31

Ja jestem właścicielką tego sklepu i nie interesuja mnie wasze opinie kazdy ma swoje zdanie ja jestem zadowolona z działalności i wielu klijętów też czerpie przyjemność z tego iz istnieje mój sklep według mnie jeśli komuś się on nie podoba to niech tam nie chodzi i tyle nikt nikogo nie zmusza ani do przychodzenia ani do kupowania tam więc nie wiem po co piszecie takie gupoty to świadczy jedynie o waszym wychowaniu DLA NIE ZBYT DOINFORMOWANYCH RZECZY KUPOWANE SA OD NIEMCA KTORY ZAJMUJE SIE WYPROWADZKAMI PRzEPROWADZKAMI ODNOWĄ MIESZKAŃ PO OSOBACH ZMARŁYCH ORAZ EKSMITOWANYMI MESZKANIAMI DLATEGO MA TEGO BARDZO DUŻO I JA TO KUPÓJE NIE MAM NICZEGO ANI Z WYSTAWEK KTÓRE JUŻ DAWNO NIE ISTNIEJĄ ANI ZA DARMO JAK INNI MYŚLĄ WIĘDZ NA PRZYSZŁOŚĆ PROSZĘ NIE JEŻDZIĆ PO KIMŚ NIE WIEDZĄC JAK JEST BO ROBICIE TYLKO Z SIEBIE KRETYNÓW Z NIKOGO WIECEJ jeśli chodzi o komętarze powyżaj nie są moje ja dzisiaj pierwszy raz weszłam na tą strone bo nie wiedziałam wogóle że jest coś takiego KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA ALE PIERW SIE UPEWNIJCIE CZY PRAWDĄ JEST TO CO PISZECIE A NIE ROZNOSICIE PLOTKI WIDOCZNIE PLOCIUCHY LUBIĄ MÓWIĆ COŚ ZŁEGO NA KOGOŚ BO SAMI O SOBIE NIC DOBREGO NIE MOGĄ POWIEDZIEĆ WIĘDZ NAJLEPIEJ POJECHAĆ PO KIMŚ ŻAL MI TAKICH LUDZI SKORO MYŚLICIE ŻE WY ZROBILI BYŚCIE TO LEPIEJ TO PROSZE BARDZO NIE JEST TAK ŁATWO JAK Z POJECHANIEM PO KIMŚ ANONIMOWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Przyjadę do Twojego sklepu!!!! Zawsze narzyłem, żeby zobaczyć człowieka, który pisze: klijętów, NIE ZBYT, WIĘDZ , KUPÓJE, PIERW...o innych błędach i interpunkcji nie wspomnę.....

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 12:38

TANIE WYSPISKO ŚMIECIA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych