Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biedronka - produkt dnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 14:09

Mój mąż wszedł do Biedronki w piątek o 7.15 w drodze do pracy. Dostał kurczaka. Mówił że w lodówce leżały jeszcze dwa.

#2 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 14:22

mi sie udalo kupic papier cukierki wedlinke najlepiej podjechac jak otwieraja czyli o 7( tedy sa szanse rowne z hurtownikami) a jak mowi że nie ma to albo kłamie albo maja na magazynie jeszcze nie wylozone!!innego sposobu nie ma!!!

#3 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 17:13

JA KIEDYS CHCIAŁAM ZAKUPIĆ DZIECKU BUCIKI TRAMPKI W PROMOCJI. POJECHAŁAM O 9 RANO. ZOSTAŁY PARY DLA DZIEWCZYNEK I 5 PAR DLA CHŁOPCÓW. ZAPYTAŁAM O CO CHODZI PRZECIEŻ TO NIE JEDZENIE ,ŻEBY TAK SZYBKO ZESZŁY A I CENA BYŁA NIE MAŁA BO AŻ 49 ZŁ....DOSTAŁAM ODP,ŻE ONI NIE ZAWSZE DOSTAJĄ TYLE RZECZY PROPOMYCYJNYCH. CZĘSTO PARE SZTUK ALBO I WCALE......
POZOSTAJE TYLKO WIERZYĆ W TAKĄ ODP.

#4 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 20:45

Od kilku dni próbuję kupić w Biedronce produkt dnia. W piątek były tuszki w kurczaka. Byłam ok. 8 rano i już nie było - trudno. Dzisiaj o 7 rano poszłam bo miał być papier toaletowy. Pani która akurat wykładała towar powiedziała, że już nie ma. Tak się zastanawiam o której trzeba być żeby kupić coś okazyjnie.

Czy ktoś z was kupił produkt dnia?

Wydaje mi się, że Panie które tam pracują nawet nie wykładają towaru i same kupują. A może mi się tylko wydaje.

Niestety-nie mamy możliwości wykupywania produktów dnia, ani odkładania dla siebie. Jeśli dostaniemy zgodę kierownika, to możemy kupić po kilka takich produktów w czasie pracy..nic więcej. Klienci przychodzący tuż po otwarciu sklepu-robią zakupy dla siebie, przyjaciół, rodziny, sąsiadów i niejednokrotnie kupują od kilku sztuk do kilkunastu. Kurczki wysprzedały nam się o 7.50, natomiast papier toaletowy(dwie palety) o 9.30. Towar będący ofertą dnia-musi być wystawiony na sklep-nie ma innej możliwości!!!

#5 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 20:48

mi sie udalo kupic papier cukierki wedlinke najlepiej podjechac jak otwieraja czyli o 7( tedy sa szanse rowne z hurtownikami) a jak mowi że nie ma to albo kłamie albo maja na magazynie jeszcze nie wylozone!!innego sposobu nie ma!!!

Towar dnia musi być w pełni wystawiony na sklep-nie ma innej opcji!!!

#6 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 20:52

JA KIEDYS CHCIAŁAM ZAKUPIĆ DZIECKU BUCIKI TRAMPKI W PROMOCJI. POJECHAŁAM O 9 RANO. ZOSTAŁY PARY DLA DZIEWCZYNEK I 5 PAR DLA CHŁOPCÓW. ZAPYTAŁAM O CO CHODZI PRZECIEŻ TO NIE JEDZENIE ,ŻEBY TAK SZYBKO ZESZŁY A I CENA BYŁA NIE MAŁA BO AŻ 49 ZŁ....DOSTAŁAM ODP,ŻE ONI NIE ZAWSZE DOSTAJĄ TYLE RZECZY PROPOMYCYJNYCH. CZĘSTO PARE SZTUK ALBO I WCALE......
POZOSTAJE TYLKO WIERZYĆ W TAKĄ ODP.

Taka jest prawda niestety-jako pracownik to potwierdzam. Nie możemy odkładać produktów dla siebie, kupujemy jak normalni klienci. Promocje zaczynają się w poniedziałki i czwartki i wtedy najlepiej być o 7.00 rano. Lub jeśli w gazetce promocyjnej jest podana data oferty od którego dnia pojawi się produkt-wtedy jest szansa.

#7 ~biedronka~

~biedronka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 21:15

potwierdzam- produkt dnia wysatwiany jest przed zamknięcie dnia wcześniejszego na kolejny dzień - klientela wykupuje zapasy całymi koszami , przez co nie wystarcza dla kolejnych klientów. Potwierdzam również, że jako pracownicy nie mamy pozwolenia na odkładanie dla siebie produktu dnia.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 21:40

A jaki produkt będzie jutro, tj. 14.09.2012?

#9 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 21:53

Piwo lech shandy i masmix ale cen nie znam

#10 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 06:35

Bardzo proszę pracowników o info co będzie w ofercie dnia 15.09 :) Dzięki wielkie! A tak wracając do tematu braku towaru już po godzinie otwarcia nasuwa mi się pytanie dlaczego kierwnictwo Biedronki pozwala na zukup w ilości hurtowej ? Jak były kurczaki oczywiście też załapałam się o godz 7.00 tylko na 2 ponieważ Pani przede mną miała w koszu 50 szt

#11 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 07:54

Bardzo proszę pracowników o info co będzie w ofercie dnia 15.09 :) Dzięki wielkie! A tak wracając do tematu braku towaru już po godzinie otwarcia nasuwa mi się pytanie dlaczego kierwnictwo Biedronki pozwala na zukup w ilości hurtowej ? Jak były kurczaki oczywiście też załapałam się o godz 7.00 tylko na 2 ponieważ Pani przede mną miała w koszu 50 szt

haha wracają czasy komuny.Jak był papier toaletowy to klienci wychodzili załadowani nim jak na wojnę. :D

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 19:17

ja kupiłam dzis masmix, wcześniej kawę, monte... kolezanka kupiła papier (ja nie bo nie chciałam) z ketchupem tez nie było problemu. Tyle, ze zakupy robimy o 7.10 :) mamy biedronke zaraz przy pracy więc idąc do niej zachodzimy co dzien "po sniadanie", nie specjalnie po produkt dnia.

#13 SANDIEGO

SANDIEGO

VIP

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2017 postów

Napisano 14 wrzesień 2012 - 19:57

Zalapalas sie tylko na 2 kurczaki ? To ile mialas zamiar kupic ? Czterdziesci ?

#14 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 21:00

Od kilku dni próbuję kupić w Biedronce produkt dnia. W piątek były tuszki w kurczaka. Byłam ok. 8 rano i już nie było - trudno. Dzisiaj o 7 rano poszłam bo miał być papier toaletowy. Pani która akurat wykładała towar powiedziała, że już nie ma. Tak się zastanawiam o której trzeba być żeby kupić coś okazyjnie.

Czy ktoś z was kupił produkt dnia?

Wydaje mi się, że Panie które tam pracują nawet nie wykładają towaru i same kupują. A może mi się tylko wydaje.

ja kupiłam papier,mieszkam w rzeszowie (biedronek jest czyba z 10)może dlatego nie brakuje toweru promocyjnego

#15 ~laleczka~

~laleczka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2012 - 05:43

a jaki bedzie produkt dnia 15 wrzesnia?

#16 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2012 - 12:41

Zalapalas sie tylko na 2 kurczaki ? To ile mialas zamiar kupic ? Czterdziesci ?

Chciałam kupić dwa i dwa kupiłam - no i po mnie już żadnej osobie się już nie udało . To właśnie ,że pani przede mną kupiła ilość hurtową i biedronka na to pozwala właśnie mi się Sandiego nie podoba!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2012 - 13:46

Chciałam kupić dwa i dwa kupiłam - no i po mnie już żadnej osobie się już nie udało . To właśnie ,że pani przede mną kupiła ilość hurtową i biedronka na to pozwala właśnie mi się Sandiego nie podoba!

To wolny kraj Beatko każdy kupuje ile potrzebuje.

#18 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2012 - 16:29

Jeżeli chodzi o Biedronkę w Gliwicach na Kozielskiej to, fakt, że o 7:40 ( w drodze do pracy) bez problemu kupuję produkty dnia, od cukierków, kawy, clin`ów, papieru toaletowego. Jednak niejednokrotnie widzę jak ludzie kupują produkt dnia chyba dla połowy rodziny, bo papier toaletowy wynosili po całe koszyki.....Nie dziwię się, że o godz 9 może już nie być, bo w Biedronce na Gwardii o 10 to już nie było śladu po papierze.
Szkoda, że na stronie internetowej nie można zobaczyć w jakim dniu będzie jaki produkt, poza wiadomymi, które się reklamują w tv.
Dla mnie to nie ma znaczenia, bo i tak chcąc nie chcąc mijam w drodze do pracy Biedronkę wiec widzę co jest, ale dla niektórych taka informacja na stronie byłaby dobrym rozwiązaniem, z wiadomych względów jej nie będzie, bo klient ma przyjść zobaczyć co jest w danym dniu, jeżeli nic mu nie będzie odpowiadało to i tak coś włoży do koszyka:-)

#19 tofi

tofi

SuperVIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9479 postów

Napisano 15 wrzesień 2012 - 17:50

Piekna polszczyzna . Jak nisko trzeba upasc w hierarchii spolecznej , zeby komus tak odpowiedziec . Inteligencja u ciebie to po ojcu czy po matce ?

Musialeś być bity przez ojca i matke ,wystukali "tobie" inteligencje i masz problem. B)

#20 SANDIEGO

SANDIEGO

VIP

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2017 postów

Napisano 15 wrzesień 2012 - 17:52

To wolny kraj Beatko każdy kupuje ile potrzebuje.

Moim zdaniem na kupowanie duzych ilosci powinne hurtownie . Sprzedaz towaru w cenie promocyjnej powinna byc ograniczona ilosciowo na jednego kupujacego . Beatka ma racje .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych