Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

basen -ceny dla naszych dzieci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 20:05

Czy nasze dzieci powinny tyle płacić za basen?????
Ile razy patrze przez okno na basen to są pustki. Ponoć utrzymanie baseny kosztuje ok 1mlj.
Szanowni radni i nasza władzo czy basen jest dla nielicznych, czy jeśli i tak dopłacamy z naszych pieniędzy krocie to czy nasze dzieci np. do godz 17.00 nie mogły by chodzić na basen za 2zł na godzinę. Myślę że przy tak nielicznych wpływach z biletów miasto nie wiele więcej będzie musiało dopłacić. Myślę że nasze dzieci powinny chodzić na basen w czasie ferii za darmo._Prosił bym o rozważenie mojego pomysły.

#2 ~siema~

~siema~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 20:49

ej no bez przesady i tak ceny są mega niskie więc ocb ?
No wiadomo najlepiej basen za dopłatą albo przynajmniej zadarmo paranoja :/

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 20:59

Prosił bym o rozważenie mojego pomysły.

Aniu, masz rozdwojenie jaźni? Ania czy może jakiś Ań?

#4 ~siema~

~siema~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:18

Hahaha nawet tego nie zauważyłem :D

#5 USAGI

USAGI

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 671 postów

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:53

Ile razy patrze przez okno na basen to są pustki. Ponoć utrzymanie baseny kosztuje ok 1mlj.
Szanowni radni i nasza władzo czy basen jest dla nielicznych, czy jeśli i tak dopłacamy z naszych pieniędzy krocie to czy nasze dzieci np. do godz 17.00 nie mogły by chodzić na basen za 2zł na godzinę. Myślę że przy tak nielicznych wpływach z biletów miasto nie wiele więcej będzie musiało dopłacić. Myślę że nasze dzieci powinny chodzić na basen w czasie ferii za darmo._Prosił bym o rozważenie mojego pomysły.

Nie wiem ile kosztuje basen ale , napewno jestem za tym żeby dzieciaki pływały niż pod blokiem siedziały . Jeśli symboliczna cena ich zachęci to jestem za .

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:17

No do jasnej cholery! Czy 5zł to naprawdę tak dużo??????????????????????????? Zaraz mnie szlag trafi!!!!!!!!!! A po ile ma być? Po 2zł? Po 1zł? A może za darmo? W szkołach jest po 1zł lub sks-y za darmo, a zainteresowanie jest marne, więc z czym do ludzi? Kto ma dać dziecku na wejście na basen to i tak da, czy to będzie 2zł czy 5zł lub 8zł. A jeśli ktoś od razu jęczy, że drogo to wcale tak naprawdę nie myśli o swoim dziecku tylko o tym, że będzie w portfelu o kilka złociszy mniej. Zastanówcie się zanim napiszecie takie coś jeszcze raz. W końcu dziecko nie musi być codziennie na basenie, wystarczy raz w tygodniu. To raptem 20zł miesięcznie. Czy to tak dużo? Więcej kosztuje piwo kupowane przez większość rodziców narzekających na wysokie ceny biletów na basen. A dlaczego nie 5zł? Bo 1zł czy 2zł nawet nie pokryje nawet wody wylanej pod prysznicem przed wejściem na basen i po wyjściu z basenu. eh ludzie, trochę rozsądku.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:43

Jestem za!!!! jeśli utrzymanie basenu tyle kosztuje to powinno być dla dzieci i młodzieży taniej. Jeśli na basenie są pustki to po co miasto płaci tyle za jego utrzymanie ROZEBRAĆ Prosta kalkulacja: Jeśli ktoś ma dwójkę dzieci które dwa razy w tygodniu pójdą na dwie godziny to miesięcznie rodzice zapłacą 160zł to nie jest mało lepiej niech stoi pusty.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:48

Dwa złote to może przesada ale jeśli na basenie są pustki to w godzinach kiedy jest najmniejsze zainteresowanie można by wprowadzić niższą opłatę dla dzieci i młodzieży. Było by to poprawne i społecznie i ekonomicznie.

#9 ~siema~

~siema~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:54

Przykładowo we wrocławiu basen sportowy kosztuje 10 zł za godzine oczywiście dla uczniaków i jakoś nikt nie narzeka .

U nas jest za 5 zł i oczywiście jest narzekanie a prawda jest taka ze pustki są bo młodzi wolą siedzieć w domu i grać na kompie . Jestem studentem ale jakoś jak jestem w mcz to az zal nie wykorzystać .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 23:10

W takim razie po co nam basen!!! Jesteś taki mądry to wymyśl coś by ludzie przychodzili się popluskać. Wrocław to nie Międzyrzecz (czytaj art. o bezrobociu) Miasto powinno coś zrobić gdzie jest promocja basenu (nie ma żadnej)w takim razie zakonserwować i zamknąć

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 23:12

Jestem za!!!! jeśli utrzymanie basenu tyle kosztuje to powinno być dla dzieci i młodzieży taniej. Jeśli na basenie są pustki to po co miasto płaci tyle za jego utrzymanie ROZEBRAĆ Prosta kalkulacja: Jeśli ktoś ma dwójkę dzieci które dwa razy w tygodniu pójdą na dwie godziny to miesięcznie rodzice zapłacą 160zł to nie jest mało lepiej niech stoi pusty.

jestem za powinno być taniej

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 23:23

Przypomina mi się polski film. Gdy starsza kobieta pyta się o łazienkę gospodyni na wsi. Ta odpowiada: Owszem mamy. Oczywiście okazuje się że łazienka nie nadaje się do użytku jest cała zagracona. Gdy starsza pani patrzy na gospodynię to odpowiada: Mamy a co, my gorsi. Dlatego zastanawiam się, czy basen jest potrzebny, czy za drogi, a może brakuje promocji obiektu. Jedno jest pewne miasto musi coś zrobić.

#13 ~zgoda~

~zgoda~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 23:26

Oczywiście zgadzam się z wypowiedziami , jest basen, stoi, wpuszczają , płacę i pływam ,ale promocja, gdziez tam promocja???d..pa,nic się nie dzieje, oprócz KW o którym czesto piszą niccccccc!!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 23:29

Widzę że nie którym to nie w smak co się pisze. będą ludzie to trzeba będzie zap... a nie siedzieć

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 23:36

ej no bez przesady i tak ceny są mega niskie więc ocb ?
No wiadomo najlepiej basen za dopłatą albo przynajmniej zadarmo paranoja :/

Wiesz w Międzyrzeczu władza przyzwyczaiła mieszkańców do darmoszek, darmowe imprezy, darmowy namiot z kinem, czy odwrotnie, jak może kiedyś powstanie kino, to MOK będzie lansował darmowe wejściówki na różne imprezy, gala boksu dla "prominentów" darmoszka, to te 8 zł/godzinę za basen to brzmi jak złodziejstwo.
A tak naprawdę to inni nie chodzący na basen i tak dokładają w podatkach do cen tych biletów. Więc jak pisał przedmówca OCB? CHyba ktoś się napił w piątek i na flaszkę nie wystarczy jak dziecku odda te pare zł na basen. Moim zdaniem ceny są za niskie, jak idę mniej brudasów by tam chodziło.

#16 ~zgoda~

~zgoda~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 23:45

Wiesz w Międzyrzeczu władza przyzwyczaiła mieszkańców do darmoszek, darmowe imprezy, darmowy namiot z kinem, czy odwrotnie, jak może kiedyś powstanie kino, to MOK będzie lansował darmowe wejściówki na różne imprezy, gala boksu dla "prominentów" darmoszka, to te 8 zł/godzinę za basen to brzmi jak złodziejstwo.
A tak naprawdę to inni nie chodzący na basen i tak dokładają w podatkach do cen tych biletów. Więc jak pisał przedmówca OCB? CHyba ktoś się napił w piątek i na flaszkę nie wystarczy jak dziecku odda te pare zł na basen. Moim zdaniem ceny są za niskie, jak idę mniej brudasów by tam chodziło.

Co ty gościu chrzanisz????co za darmoszki???? namiot , muza na dni M-cza a za basen płacę ,7 czy 8 zł i stać mnie, nie płacisz pewnie panie jaśnie i mówisz ze prawie darmo????jakbys miał płacić to w domku bys siedział, jeśli to Pan KW, tak mi się zdaje ...władza nam funduje , FARSA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych