Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 21:01

nie zwalajcie winy na SZAJBE bo on nie kierowal.a ten co kierowal niech nie cieszy sie bo sprawiedliwosc jest i bedzie.

a ten co kierowal chcial sie wywinąć i próbowal popelnić samobójstwo w szpitalu:/:/ już ma psyche zjechana a co dopiero jak wyjdzie po paru latkach z ciupy.... no cóż nie żal mi go.... zanim sie wsiądzie po pijaku to trzeba pomyśleć... ponoć licznik sie na 160 zatrzymal :/ niezla imprezke mieli w samochodzie !!!!! poprostu brak slów....

#42 ~~ktoś~~

~~ktoś~~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 22:08

ludzie co wy gadacie jakie samobójstwo jakie 160 jestem znajomym tej rodziny co zginą chłopak i wiem jak sie toczy sprawa i nikt nie zgania winy na Krzysia.pomyślcie co tu wogóle piszecie!!! :angry:

#43 ~Ktośśśśś~

~Ktośśśśś~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 15:40

Weź pomyśl człowieku co ty piszesz, jakie samobójstwo,"psyche" to ty masz zrąbaną.Widze, nie masz własnego życia i własnego zdania,słuchając tego co inni gadają.Widziałeś na oczy ten licznik??? Watpie w to, wiec jakie 160 ?? !! mehehe zal.. wiesz w ogole co moga czuć te osoby, które brały udział w wypadku ?? odpowiedź: znów NIE, więc nie wymyslaj tu glupot i zajmij sie swoimi sprawami i wlasnym zyciem. Pa kolego ;]

#44 ~smutna~

~smutna~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 16:02

Weź pomyśl człowieku co ty piszesz, jakie samobójstwo,"psyche" to ty masz zrąbaną.Widze, nie masz własnego życia i własnego zdania,słuchając tego co inni gadają.Widziałeś na oczy ten licznik??? Watpie w to, wiec jakie 160 ?? !! mehehe zal.. wiesz w ogole co moga czuć te osoby, które brały udział w wypadku ?? odpowiedź: znów NIE, więc nie wymyslaj tu glupot i zajmij sie swoimi sprawami i wlasnym zyciem. Pa kolego ;]

...ja tak ciągle myśle...dlaczego ludzie są tak iracjonalni i z ludzkiej tragedii robią sensacje...brak słów...a ze sprawiedliwością to też różnie bywa,jednak wiem,że Pan Bóg patrząc na cierpienie bliskich i przyjaciół Krzysia wymierzy sprawiedliwość-na pewno!!!!

#45 sylwia.s

sylwia.s

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2009 - 22:13

g*** wiecie o wszystkim, gdzie byli rodzice, gdzie było rodzeństwo, gdzie byli przyjaciele a każdy z was jest tak samo madry po szkodzie, teraz najlepiej popisac na forum każdy z was jest nic nie wart. Każdy potrafi napisac swoje mądrości a tak naprawde g*wno wie. Jak ktos ma troche rozumu i wie co znaczy Zycie i ma swoje dzieci nie jest wstanie zapanowac na wszystkim. Pozatym te posty to jakas zenada nie jesteście w takiej sytuacji słuchacie plotek, gów*o wiecie, a jak macie jakieś żale zapraszam jestem siastra osoby najbardziej poszkodowanej proszę bardzo przyjdzcie i prosto w oczy powiedzcie co macie do powiedzenia a nie jak tchórze się podszywacie pod jakies Nicki i piszecie swoje zdanie, nie majac pojecia co znaczy taka tragedia i co się czuje w danej sytuacji, nie wiecie jak było słuchacie jeb*nych plot i tym się głównie sugerujecie, czytam to i po prostu jest mi żal osób które wykazują właśnie tu, że nie posiadają mózgu o ile wiedzą co to jest, wypowiadając się na taki temat dość drażliwy i tragiczny. Tak fakt Krzysiu mógł być mądrzejszy od tych swoich „kolegów” i nie wsiadać jak widział Mateusza pijanego, ale który z was jak zna kogoś kupe czasu i wypije nie wsiądzie nie znam takiej osoby…. ZAPRASZAM!!!! A po za tym było mi żal Mateusza i Dawida bo młody, fakt równie dobrze, Szajba by mógł zabić kogoś, ale trafiło na niego niech to będzie nauczka dla każdego młodego kierowcy, ale to nie wyjaśnia sprawy, ja będąc siostrą Szajby wiem jak jest wiem co się dzieje w prokuraturze, i proszę darujcie sobie te ploty, a jeśli chodzi o kierowce sama się nim zajmę i na pewno nie będzie to miłe… Mam do tego prawo i skorzystam, nie mam zamiaru pisać sory kierowco ale w tym przypadku to Ty mi zabiłeś brata a nie on Tobie więc będziesz cierpiał i to Twoje cierpienie nigdy nie dorówna mojemu.

#46 ~smutna~

~smutna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2009 - 20:02

przestałam wierzyć w sprawiedliwość!!!!!!!!!!!!!!
wszyscy pytamy:gdzie kara?!,gdzie,chociażby skrucha?!
nie!!!!....no nonsens!!!!.....

#47 ZWIASTUN1

ZWIASTUN1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 11:10

Krzyzyk na droge :P

DZIECIAKU TWOJA WYPOWIEDZ ŚWIADCZY O TOBIE JAKIE MASZ PODEJŚCIE DO SPRAWY CO SPOTKAŁO DENATA SPOTKA I CIEBIE BYĆ MOŻE W INNEJ FORMIE ALE NA PEWNO

#48 ZWIASTUN1

ZWIASTUN1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 11:19

przestałam wierzyć w sprawiedliwość!!!!!!!!!!!!!!
wszyscy pytamy:gdzie kara?!,gdzie,chociażby skrucha?!
nie!!!!....no nonsens!!!!.....

WKOŃCU PRZETARŁAŚ PO ŚNIE OCZY CZAS WYPIĆ KAWĘ NA PRZEBUDZENIE

#49 ZWIASTUN1

ZWIASTUN1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 11:29

g*** wiecie o wszystkim, gdzie byli rodzice, gdzie było rodzeństwo, gdzie byli przyjaciele a każdy z was jest tak samo madry po szkodzie, teraz najlepiej popisac na forum każdy z was jest nic nie wart. Każdy potrafi napisac swoje mądrości a tak naprawde g*wno wie. Jak ktos ma troche rozumu i wie co znaczy Zycie i ma swoje dzieci nie jest wstanie zapanowac na wszystkim. Pozatym te posty to jakas zenada nie jesteście w takiej sytuacji słuchacie plotek, gów*o wiecie, a jak macie jakieś żale zapraszam jestem siastra osoby najbardziej poszkodowanej proszę bardzo przyjdzcie i prosto w oczy powiedzcie co macie do powiedzenia a nie jak tchórze się podszywacie pod jakies Nicki i piszecie swoje zdanie, nie majac pojecia co znaczy taka tragedia i co się czuje w danej sytuacji, nie wiecie jak było słuchacie jeb*nych plot i tym się głównie sugerujecie, czytam to i po prostu jest mi żal osób które wykazują właśnie tu, że nie posiadają mózgu o ile wiedzą co to jest, wypowiadając się na taki temat dość drażliwy i tragiczny. Tak fakt Krzysiu mógł być mądrzejszy od tych swoich „kolegów” i nie wsiadać jak widział Mateusza pijanego, ale który z was jak zna kogoś kupe czasu i wypije nie wsiądzie nie znam takiej osoby…. ZAPRASZAM!!!! A po za tym było mi żal Mateusza i Dawida bo młody, fakt równie dobrze, Szajba by mógł zabić kogoś, ale trafiło na niego niech to będzie nauczka dla każdego młodego kierowcy, ale to nie wyjaśnia sprawy, ja będąc siostrą Szajby wiem jak jest wiem co się dzieje w prokuraturze, i proszę darujcie sobie te ploty, a jeśli chodzi o kierowce sama się nim zajmę i na pewno nie będzie to miłe… Mam do tego prawo i skorzystam, nie mam zamiaru pisać sory kierowco ale w tym przypadku to Ty mi zabiłeś brata a nie on Tobie więc będziesz cierpiał i to Twoje cierpienie nigdy nie dorówna mojemu.

ROZUMIEM TWÓJ ŻAL JA TEŻ NIE DAWNO STRACIŁEM DWOJE PRZYJACIÓŁ MYŚLIWI ZABILI MI PSIAKI HUSKY ALE TWOJA STRATA JEST WIĘKSZA MIMO TO CIERPIMY PODOBNIE,UWAGI SĄ RÓŻNE KAŻDY MA WŁASNĄ OPINIĘ PLOTKI SĄ NAJGORSZE GDY KTOŚ NIE ZNA PRAWDY TO SAM TWORZY HISTORIĘ CO GORSZE WYPOWIADA SIĘ NA FORUM.JEDNA RADA DLA CIEBIE NIE GRUZ SPRAWCY BO GDY COŚ STANIE SIĘ JEMU SPRAWA OBRÓCI SIĘ PRZECIW TOBIE,BRATA JUŻ NIE MA POZOSTAŁ BUL WSPOMNIENIA I CHĘĆ ZEMSTY MIMO ŻE SPRAWIEDLIWOŚĆ PŁATA FIGLE MIEJ NADZIEJĘ NA SPRAWIEDLIWOŚĆ POWODZENIA

#50 KDK

KDK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 13:24

[*]

Użytkownik KDK edytował ten post 18 czerwiec 2009 - 13:25

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2009 - 13:26

Wsiadł po pijaku i zabił człowieka? Dożywocie i zero litości!! tak to jest jak małolat zrobi prawko i uważa się za mistrza świata w prowadzeniu auta!!

#52 ~gosc...nzpk~

~gosc...nzpk~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 20:23

NIE MA SPRWIEDLIWOSCI!!! A SAMOCHODEM SIE POWINNO JEZDZIC Z ROZSĄDKIEM A NIE TAK JAK NIE KTÓRZY CHŁOPACY Z S.B!!
I NIE WYJEZDZAJAC Z POD SKLEPU W BIELICACH NA BANI JAK ROBI WIEKSZOSC OSOB W BIELICACH!!
OPANUJCIE SIE BO NIE DŁUGO NIKT W TYCH BIELICACH NIE ZOSTANIE!!OPRÓCZ TYCH KTÓRZY KIEROWAli I PRAWDOPODOBNIE BYLI PRZYCZYNĄ TEGO WYPADKU..;/
NZ PAMIETAMY KRZYSIU!!!!!!

#53 ~kumpel()~

~kumpel()~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 23:08

ja po tym wyroku straciłem nadzieje na sprawiedliwość w naszym kraju :(:( FRAJERNIA CHLEJE NA UMÓR ZABIJA 2 CZŁOWIEKA A PÓŹNIEJ SĄD GO WYPUSZCZA WOLNO BO CO ??? BO CI 2 NIE PAMIĘTAJA KTO KIEROWAŁ ???? SCIEMNIAJĄ AŻ k***C*A BIERZE ! BOJĄ SIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ! A CHLAĆ SIE NIE BALI TAK !!! TO TERAZ TYLKO ZABIJAĆ LUDZI PO PIJAKU I TAK CIE NIE USADZĄ !!!!!! POSRANE PRAWO JAK I TE ĆPUNY KTÓRE POZBAWIŁY ŻYCIA EXTRA KUMPLA, PRZYJACIELA, BRATA I SYNA !!! JESZCZE ZOBACZYMY KTO SIĘ BĘDZIE ŚMIAĆ je*** MOTŁOCH !!!!!

PAMIĘTAMY KRZYSIEK :(

#54 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 20:17

A mateusz sobie dalej zapier**** samochodem, jak by nigdy nic.....

#55 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 21:30

Dajcie sobie spokój. wina jest tak sama wszystkich chłopaków. każdy w jakiś sposób za to zapłacił, ktoś zginął, ale inni będę żyli z tą myśla do końca życia. Nikt nikogo na siłe do tego samochodu nie wsadził. Powinno to być tylko przestrogą dla innych!

#56 ~pamiętam~

~pamiętam~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 00:54

już nie długo rocznica śmierci Krzyśka :(:( Chce mi sie płakać :(:(:( jak o tym pomyśle.....

#57 ~kumpela~

~kumpela~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 01:42

Mineło tyle czasu a bólu coraz więcej....
Największy ból to uśmiechnięte miny Mateusza.... jak oni mogą tak dalej żyć...nadal pije i nadal jeździ ...
;( ;(;(

#58 albertos

albertos

Swojak

• PipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 07 listopad 2009 - 11:51

To weźcie i sami wymierzcie mu sprawiedliwość...

#59 ~2009-11-15~

~2009-11-15~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 15:44

Nie wiemn czemu wszyscy mówią że Mateuszowi współczują?....Że niby czemu?..Ze ma Krzyśka na sumieniu?No dobra ale on sobie chodzi wolno nie poniusł żadnych konsekwencj za to że go zabił..!A co czuje Krzyśka rodzina?....Dla mnie prawo w Polsce jest do D***!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
On powinien chociasz ponieśc jakąś kare!!!!!A tu co jeżdzi sobie samochodę, pije nadal<zapewne>,i jest wolny.... :o
Już nie mówie o tym że ich jechało w tym aucie3!!!!!!!!!!!...

#60 ~nic nie ma znaczenia~

~nic nie ma znaczenia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 07:03

jak ma sie kase to mozesz sie wykupic od poniesienia kary :( przy dzisiejszej technice policja nie potrafila ustalic kto kierowal samochodem ??? pfffffffsmieszne.... wystarczy takiego delikwenta dac na wykrywacz i na 2 pytaniu juz mozna wiedziec wszystko, wystarczy TYLKO CHCIEC :( wystarczy policji w drezdnku nie zalezalo na tym by ustalic winnego/ych :( smutne....bo pomimo tego ze minal rok dalej odczuwam pustke po stracie kumpla :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych