Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 20:32

a byla gl. ksiegowa z bukowca takze ma zarzuty, bo ta pani nadal piastuje urzad zwany gl.ksiegowej aqle na innej panstwowej posadzie ....

#2 ~To ja Rybka .~

~To ja Rybka .~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 21:14

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 21:54

dziwę się, że sąd jest tak pobłażliwy:
1. wysoka społeczna szkodliwość czynu,
2. działania w zorganizowanej grupie przestępczej,

to są przesłanki do najwyższych wyroków

Mam nadzieję, że w przypadku ich guru będzie inaczej.

Nie w tym przypadku bo czy to Sulęcin czy Międzyrzecz wydaje wyrok to zawsze będzie baaaaardzo łagodny bo o ile pamiętam jak otwierali odział w Sulęcinie to część "pracowników" z Międzyrzecza właśnie tam poszła czyż nie? Tak jak z żołnierzami Ci z Sulęcina pracują W Międzyrzeczu a Ci z Międzyrzecza w Wędrzynie !
Ręka ,rękę myje !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:13

Może trzeba powiadomić media o takich wyrokach śmiesznych, bo nad sędziego pana nie ma. No chyba, że telefon od Waldka lub Donalda. Nie może tak być, że Międzyrzeczanie poprzez działania takich ludzi ciągle są w otoczeniu korupcji, złej prasy. Młodym brakuje przykładów dobra, bo ciągle jesteśmy w kręgach zła. Myślałem, że sąd wysokimi karami ukróci proceder chęci łapówkarstwa i oszustw. Za karę grzywny to nawet z zajmowanych stanowisk ich nie można zwolnić. Aż szlak mnie trafia, bo człowiek cała życie uczciwy i nic z tego nie ma, to jeszcze sądy swoimi wyrokami skłaniają do zastanowienia się nad wzięciem łapówki, występku drobnej kradzieży, czy oszustwa w firmie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 06:54

Niestety masz rację i na pewno lepiej nie będzie u nas we wsi za wybicie szyby na przystanku dostaje się wyrok w sądzie w Międzyrzeczu prawie jak za terroryzm 1rok więzienia w zawieszeniu n a 3.5roku więc jak to się ma do ich wyroków i nie dzwonił Donek ani Waldek tylko dużo niższej rangi urzędnik z przypadku a miał tam swego czasu rodzinkę i wystarczyło !
A może zrobimy ranking wyroków wydanych w Międzyrzeczu i Sulęcinie , może wtedy zrobi im się chociaż trochę wstyd ? Doktor G. też właściwie czuje się nie winny tak jak nasi urzędnicy !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych