Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~+++~

~+++~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 22:27

???

#2 ~miaa~

~miaa~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 22:30

Mieszkaniec Zwierzyna miał 15 lat. Prawo jazdy na motor można dostać dopiero w wieku 18 lat.

Jestli byl to motocykl crossowy o poj. 50ccm to mozna nim jezdzic od 13go roku zycia na karte motorowerowa.

#3 ~irek~

~irek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 03:19

Jestli byl to motocykl crossowy o poj. 50ccm to mozna nim jezdzic od 13go roku zycia na karte motorowerowa.

to byl motocykl 125cm poj dtm
chlopak z mojej miejcowosci(
znam dobrze rodzicow i bardzo mi przykro i wyrazy glebokiego wspolczucia dla calej rodziny.....

#4 ~oficer~

~oficer~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 04:19

Niektórym rodzinom współczujemy z powodu ich pociech, ale jeszcze przed wypadkami.

#5 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 58862 postów

Napisano 19 październik 2010 - 04:51

???

Jak i kto dopuścił wsiadł na motor,na pewno do tego ktoś się przyczynił?

#6 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58862 postów

Napisano 19 październik 2010 - 04:53

Niektórym rodzinom współczujemy z powodu ich pociech, ale jeszcze przed wypadkami.

Brak wyobraźni niektórych Rodziców.

#7 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58862 postów

Napisano 19 październik 2010 - 04:56

to byl motocykl 125cm poj dtm
chlopak z mojej miejcowosci(
znam dobrze rodzicow i bardzo mi przykro i wyrazy glebokiego wspolczucia dla calej rodziny.....

Miał przyzwolenie Rodziców?Na kogo był zarejestrowanym?Posiadał OC?

#8 deko

deko

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 946 postów

Napisano 19 październik 2010 - 07:22

Kolejna ofiara wieku dziecięcego.
Brawura, fantazja, brak wyobrażni i doświadczenia, połączone z momentem nieuwagi zrobiły swoje.
Współczuję rodzicom, którzy nie mogą obarczać się odpowiedzialnością za nieszczęśliwy wypadek.

#9 ~krucha~

~krucha~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 07:55

Biedny chłopiec, nie ma co tu szukać winnych , takie życie kruche jest :( ogromne współczucia dla rodziców i rodzeństwa bo przechodzą teraz dramatyczne chwile ,ja sama nie mogę się pozbierać a co dopiero jego rodzina.... [*]

#10 ~luis~

~luis~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 09:40

Nie ważne kto pozwolił i czy miał prawo jeździć,stała się tragedia zginął młody chłopak,który miał całe życie jeszcze przed sobą.Wyrazy współczucia dla rodziców,najbliższej rodziny oraz przyjaciół.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 09:41

Ktoś mu kupił ten motor i pozwolił na to aby nim jeździł, 15 lat, szalony wiek, rodzice mają więcej lat, szkoda że im wyobraźni zabrakło.

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 09:49

Skąd wiesz, że jemu kupiono? Może był brata, mógł po kryjomu wziąć kluczyki, dzieciaka nie upilnujesz. W żadnym wypadku to nie wina rodziców, w tym wieku dzieciaki mają pomysły aż głowa boli... Żal i smutek... :(

#13 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58862 postów

Napisano 19 październik 2010 - 11:44

Kolejna ofiara wieku dziecięcego.
Brawura, fantazja, brak wyobrażni i doświadczenia, połączone z momentem nieuwagi zrobiły swoje.
Współczuję rodzicom, którzy nie mogą obarczać się odpowiedzialnością za nieszczęśliwy wypadek.

Podzielam Twoje uwagi.

#14 szalony0511

szalony0511

szalony0511

• 58862 postów

Napisano 19 październik 2010 - 11:45

Ktoś mu kupił ten motor i pozwolił na to aby nim jeździł, 15 lat, szalony wiek, rodzice mają więcej lat, szkoda że im wyobraźni zabrakło.

Sam nie decydował o zakupie.

#15 ~gołodupiec~

~gołodupiec~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 14:34

Zazdrość was zżera czy co? Mieszkając w tych swoich klitach na x piętrze, to możecie co najwyżej na swoim krzesełku na kółkach pojeździć po pokoju. Pozdrawiam was EMO ZJEBY hehehe.

#16 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 16:21

wy qrwa pilnujcie swojej d***. wy moze nie jezdziliście w takim wieku motorem czy samochodem?? po fakcie kazdy jest mądry!! takie jest życie...

#17 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 18:09

Każdy jest kowalem swojego losu. Więc skoro tak sobie życzył to widocznie chciał. I ni ema co załować.

#18 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 18:17

no i na co teraz te wszystkie głupie pytania? kto? po co? na co? stało się i tyle. nikt czasu nie cofnie. winicie rodziców za kupno , czy niedopilnowanie młodziaka. przecież nikt nie jest jasnowidzem, a wy tu prowadzicie wywody że mogli nie kupywać motoru. gdyby człowiek wiedział że się przewróci to by się wcale nie podnosił! pozostaje tylko współczuć rodzinie :(

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 18:43

Ludzie byście mogli się trochę ogarnąc. !!
Nie obwiniajcie nikogo...
Pomyślcie jak się teraz czuje jego rodzina i znajomi, przecież to dla nich tragedia. Jeszcze nie dawno widzieliśmy Go w szkole a dziś ?Już Go nie ma ;(
Ja go znałam tylko z widzenia, a sama mam zły w oczach jak o tym słucham..
Wyrazy współczucia [ * ]

#20 ~zbynek~

~zbynek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 19:19

zanim zaczniesz pisać komentarze to tego artykułu to najpierw spójrz na siebie ,a póżniej pisz.BOŻE JAK MI JEST PRZYKRO MIAŁ 15 LAT.GŁĘBOKIE WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych